Forum » Okolice

Wójt Gminy Pcim

  • 9 sty 2014

    Hej. Od pewnego czasu zdarza mi się prawie codziennie przejeżdżać przez Pcim po godzinie 23 i coraz częściej zauważam samochód Wójta stojący przed budynkiem gminy i światło świecące się w jego gabinecie jak i reszcie budynku. Ostatnio o tej porze wychodził stamtąd jakiś młodzieniec, po czym wsiadł do zaparkowanego obok samochodu i odjechał. Czy ktoś z was miał może podobne spostrzeżenia? Jest to o tyle ciekawe w kontekście zarzutów Wójta i tej całej nagonki z zeszłego roku.

    7 41 Cytuj
  • 9 sty 2014

    Dobra wrzutka.A nuż widelec ktoś zawistny coś znajdzie na wójta i napisze..I jeszcze ten młodzieniec wychodzący późno w nocy.Zastanawiające ?Szkoda że wam ORMO rozwiązali,sierotki po Stalinie.

    40 10 Cytuj
  • 9 sty 2014

    Jeśli nie masz nic do powiedzenia w tym temacie, po co w ogóle się wypowiadasz? To, że interesuję się co się dzieje dookoła mnie nie jest zabronione w żaden sposób. Ciekawi mnie ten temat i na przekór Tobie powiem, że będę go drążył z dziennikarską dokładnością.

    10 37 Cytuj
  • Andrzej 9 sty 2014
    majajakokodżambo napisał/a:

    (...)będę go drążył z dziennikarską dokładnością.

    Masz plusa za obywatelską dociekliwość ;)
    Wójta nie znam, w Pcimiu nie mieszkam.

    11 23 Cytuj
  • 9 sty 2014

    Też pochwalam obywatelską dociekliwość.Władzy trzeba patrzeć na ręce. Wójt zaś słynny jest. Sam się o to postarał. A to narzeka na wielość kontroli, a to go 400 kilometrów wiozą, a to wojuje z właściecielem firmy, która go na Wójta wylansowała, a teraz o prawdopodobnych okradaniu przez niego mówi, a to z folią Kaczyńskiemu kampanię robił z Paprykarzem, vide afera foliowa z wyłudzaniem vatu, czyżby chodziło o folię z Bierunia tak bliską Wójtowi i radnemu powiatowemu D. Pytań jest wiele. Wójt nie ma formalnej opozycji w Radzie , bo ją przyklejając się do PiS-u wykosił, to też na forach i w internecie głośno o nim. Stworzył UKŁAD. Metody ORMO sam wprowadził jako radny do samorządu tamtejszego, donosząc na poprzedniego wójta i wywracając samorząd do góry nogami poprzez 4-tnie zadymy. Kółka się lubią wracać.

    13 25 Cytuj
  • 9 sty 2014

    WKibic pisz sobie tam na tym swoim "bezogródku" a nie tutaj

    13 8 Cytuj
  • Wyrwigrosz Włapędaj 9 sty 2014

    A to ciotke w Pciomiu dla pytona najdzie a to folie pod papryke biednemu daruje a to kaczke przywiezie dla potrzymania mieszkanca na duchu a to grunta gmine w piniondz zawczasu obróci coby mieszkancy sami nie przepili. Organizator i budowniczy przodowy. A tu rezydencyja przy Bochni, a tam pensjonat i wila nad polskim morzem. Przijaciele: poseł nad p osły, ślachetka sportowiec, Janusz kanalizator z Pcim, radni z Pcim, firma budowlano z Pcim.

    11 10 Cytuj
  • 9 sty 2014

    Doszukujecie sie niewiadomo czego. Wójt pracuje- jako "wódz" gminy nikt godzin pracy normował mu nie będzie:-) Ludzie zajmicie się sami swoimi problemami. Drzage w oku brata swego widzisz a nie zauważasz belki w swoim- aż ciśnie się do ust.

    10 11 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 9 sty 2014

    Nikt niczego się nie doszukuje , a może z Tobą "dragster": wójt tak biesiaduje , tyle , ze na spotkania towarzyskie wybrać należałoby nie Urząd ale inny niezależny lokal

    5 13 Cytuj
  • 9 sty 2014

    kokos a skąd wiesz, że to są spotkania o charakterze towarzyskim?? Może najprościej bedzie, aby zainteresowany spytał się oficjalnie włodarza gminy co dzieje się w budynku w tych godzinach, może odpowie:-) Ja bym się w tym niczego nie doszukiwał- ale to moje zdanie.

    9 5 Cytuj
  • 9 sty 2014

    Włodarza? Hmm ciekawe czy ktoś taki w owej gminie w ogóle istnieje. daj spokój, Wójt na pewno nie pracuje codziennie od 9 do 23 więc mamy prawo doszukiwać się drugiego dna w jego przeciągających się pobytach w urzędzie.

    8 9 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 9 sty 2014
    dragster napisał/a:

    kokos a skąd wiesz, że to są spotkania o charakterze towarzyskim?? Może najprościej bedzie, aby zainteresowany spytał się oficjalnie włodarza gminy co dzieje się w budynku w tych godzinach, może odpowie:-) Ja bym się w tym niczego nie doszukiwał- ale to moje zdanie.

    co najmniej z Twojej wypowiedzi domniemam ,ze takowe godziny urzędowania wójta maja wyłącznie charakter towarzyski, a skoro tak skoczyłeś jako bodyguard wójta domniemam dalej , ze z Tobą spędza ten nadliczbowy czas

    5 7 Cytuj
  • Basia 9 sty 2014

    a może to auto było podobne do wójta samochodu?a może ktoś sprzątał w gminie później niż zwykle?mówie od razu że nie mieszkam tam nie znam nikogo ;-)

    6 4 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 9 sty 2014

    może i było podobne ale pewno nie takie samo ,czy osoba sprzątająca mogłaby codziennie tą pracę wykonywać zawsze po 23 nawet w soboty i niedziele kiedy urząd nieczynny i czy tylko gabinet wójta jest do posprzątania

    3 9 Cytuj
  • 9 sty 2014

    Jak długo jeszcze nie pogodzicie się z decyzją wyborców którzy odsunęli was od władzy?Jesteście żałośni w tym szukaniu haków ,widać wyborcy mieli rację że powiedzieli dziękujemy.

    9 8 Cytuj
  • 9 sty 2014

    krowka123 raczej czekoladki połyka, a coż Was tak boli opiniowanie i ocenianie Wójta, towarzyszko jedynej słusznej partyi, żeby wsyćko do hakowania sprowadzać.

    5 9 Cytuj
  • 10 sty 2014
    majajakokodżambo napisał/a:

    Hej. Od pewnego czasu zdarza mi się prawie codziennie przejeżdżać przez Pcim po godzinie 23 i coraz częściej zauważam samochód Wójta stojący przed budynkiem gminy i światło świecące się w jego gabinecie jak i reszcie budynku. Ostatnio o tej porze wychodził stamtąd jakiś młodzieniec, po czym wsiadł do zaparkowanego obok samochodu i odjechał. Czy ktoś z was miał może podobne spostrzeżenia? Jest to o tyle ciekawe w kontekście zarzutów Wójta i tej całej nagonki z zeszłego roku.

    WKibic napisał" a coż Was tak boli opiniowanie i ocenianie Wójta,"a co zwykła plotkarska ciekawość ma wspólnego z opiniowaniem kogoś.Sąsiadkę też podglądacie czy nie chodzi toples po mieszkaniu?Zapomniałem że to wybory w tym roku i zaczynacie opróżniać szamba na przeciwników.

    7 4 Cytuj
  • 10 sty 2014
    krowka123 napisał/a:

    WKibic napisał" a coż Was tak boli opiniowanie i ocenianie Wójta,"a co zwykła plotkarska ciekawość ma wspólnego z opiniowaniem kogoś.Sąsiadkę też podglądacie czy nie chodzi toples po mieszkaniu?Zapomniałem że to wybory w tym roku i zaczynacie opróżniać szamba na przeciwników.

    KAŻDY MA TAKIE SZAMBO, JAKIE SAM STWORZYŁ. A TO PODGLĄDANIE TO HUMORYSTYCZNY PRETEKST DO ZAŁOŻENIA TeMATU. WYDAJE SIĘ, ŻE AKURAT TEN WÓJT SŁYNNY JEST NON STOP. WYBORY NIE MAJA TU NIC DO RZECZY.

    7 6 Cytuj
  • Wyrwigrosz Włapędaj 10 sty 2014

    Widza niektorym wybory po głowach chodzom. Nojlepsza na bóla głowa jes wyborowa.

    2 5 Cytuj
  • 10 sty 2014

    Ani nie jestem z opozycji, ani nie piszę o tym z racji wyborów. Jako mieszkańca gminy interesuje mnie co się w niej dzieje i dlaczego tak się dzieje. A moja wolność do opinii i wypowiedzi jest zagwarantowana przez Konstytucję.

    3 7 Cytuj
  • 10 sty 2014

    W urzędzie się świeciło, bo program PiS-u pisali. Wójt Pcimia głównym ekspertem. Z programu już leje nie tylko koaliocja i ekonomiści... Szlachetka zaś program rozwoju Myślenic w zaciszu Pcimia tworzy. Chłopcy pracują, a Wy sobie jaja robicie.

    4 7 Cytuj
  • 10 sty 2014

    Może i pisali program PiSu bo programu PO nie trzeba pisać jest w większości filmów np. Kariera Nikosia Dyzmy,Ojciec Chrzestny,Psy itd a zresztą kto by go zrozumiał..Faktycznie amputacja od koryta to bolesny zabieg którego powikłania widać przez lata.Jak wyglądał Pcim za waszych rządów a jak wygląda teraz?

    6 8 Cytuj
  • 10 sty 2014

    majajakokodżambo - a co cię to interesuje kto od wójta wychodzi wieczorem ? , interesujcie się własnym życiem , ja ostatnio też wracałem od wójta po 23 w nocy i też mi cuda na kiju , gimbusy to już nie mają się kim interesować.

    12 8 Cytuj
  • 10 sty 2014
    Assassin napisał/a:

    majajakokodżambo - a co cię to interesuje kto od wójta wychodzi wieczorem ? , interesujcie się własnym życiem , ja ostatnio też wracałem od wójta po 23 w nocy i też mi cuda na kiju , gimbusy to już nie mają się kim interesować.

    Po pierwsze Assassin wypraszam sobie wyzywanie od gimbusów, bo gdybyśmy dochodzili prawdy to wyszłoby, że gdy ty się urodziłeś ja już dawno chodziłem, mówiłem i interesowałem się otoczeniem co zostało mi do dziś. Po drugie - raczej nie będę komentował polityki obecnego Wójta, bo porobił różne inwestycje jak również zadłużenia - nie mnie oceniać co było przykrywką dla jakich interesów i dlaczego niektóre przetargi zawsze wygrywa jedna firma. Na pewno jest wiele do poprawki, chociażby system opieki społecznej który gratyfikuje ludzi bogatych którzy to nie wykazują swoich dochodów na papierkach i korzystają z środków które powinny trafiać tam, gdzie rzeczywiście jest to potrzebne. Ale to Wójtowi można wybaczyć - nie on przeprowadza wywiady środowiskowe, chociaż wypada wspomnieć że ma uprawnienia co do kontroli wydawanych przez kierownika GOPS decyzji. Ale przecież ten temat nie był o tym.

    5 9 Cytuj
  • 10 sty 2014
    majajakokodżambo napisał/a:

    Po pierwsze Assassin wypraszam sobie wyzywanie od gimbusów, bo gdybyśmy dochodzili prawdy to wyszłoby, że gdy ty się urodziłeś ja już dawno chodziłem, mówiłem i interesowałem się otoczeniem co zostało mi do dziś. Po drugie - raczej nie będę komentował polityki obecnego Wójta, bo porobił różne inwestycje jak również zadłużenia - nie mnie oceniać co było przykrywką dla jakich interesów i dlaczego niektóre przetargi zawsze wygrywa jedna firma. Na pewno jest wiele do poprawki, chociażby system opieki społecznej który gratyfikuje ludzi bogatych którzy to nie wykazują swoich dochodów na papierkach i korzystają z środków które powinny trafiać tam, gdzie rzeczywiście jest to potrzebne. Ale to Wójtowi można wybaczyć - nie on przeprowadza wywiady środowiskowe, chociaż wypada wspomnieć że ma uprawnienia co do kontroli wydawanych przez kierownika GOPS decyzji. Ale przecież ten temat nie był o tym.

    Mnie to szczerze nie interesuje w ogóle co wójt porobił znam wójta jeszcze jak nie był wójtem a zwykłym pracownikiem w pewnej firmie . Weź napisz do TVN24 może cię wysłuchają .

    9 6 Cytuj

Odpowiedz