Forum » Okolice

SKANDAL W JASIENICY

  • 17 kwi 2015

    Zgadzam się z katolikiem. Dzieci z przedszkola wegetują na starym placu , który ciężko nazwać placem zabaw. Ciekawa jestem skąd niektórzy mają informacje że na górze jest plac zabaw dla dzieci i to przedszkolnych :/

    12 8 Cytuj
  • 18 kwi 2015

    Katoliku żle mniezrozumiałeś nie chodzi mi o takie inwestycje związane z przedszkolem ,chodzi mi o inwestycje które wymyśla ksiądz w naszej parafii,po co komu garaze na ta 1godzinę mszy.Owszem ustęp na zewnątrz potrzebny,to fakt ale garaze?

    20 8 Cytuj
  • 18 kwi 2015

    Jasienica osiągnęła dno.

    50 9 Cytuj
  • 17 maj 2015

    Ale cisza,takie zadowolenie,hmm hmm

    6 1 Cytuj
  • 17 maj 2015

    Jaki znowu skandal. Przeciez soltysa juz wybrali!

    6 1 Cytuj
  • 18 maj 2015

    ludzie to jest proste - sołtysa na taczki - radną na taczki - księdza na taczki - po mojemu jest tak - ksiądz pyka radną - a sołtys nie może - i chce się zemścić - proste wyje----ać ich z Jasienicy !!!

    15 10 Cytuj
  • 19 maj 2015
    saper napisał/a:

    ludzie to jest proste - sołtysa na taczki - radną na taczki - księdza na taczki - po mojemu jest tak - ksiądz pyka radną - a sołtys nie może - i chce się zemścić - proste wyje----ać ich z Jasienicy !!!

    A co to znaczy ze ksiadz pyka radna to znaczy pala papierosy

    7 6 Cytuj
  • 19 maj 2015

    oj nieładnie saper ,nieładnie tak pisać.Co oni Ci przeszkadzają ,wszystko jest dobrze i nikt nikogo nie pyka .Ja bym wywiózł ale radę parafialną a księdza Marka zostawcie w spokoju

    9 9 Cytuj
  • 24 maj 2015
    saper napisał/a:

    ludzie to jest proste - sołtysa na taczki - radną na taczki - księdza na taczki - po mojemu jest tak - ksiądz pyka radną - a sołtys nie może - i chce się zemścić - proste wyje----ać ich z Jasienicy !!!

    wróciłem na ta strone po miesciacu i widze ze znów dokuczacie ksiedzu stray soltysie ty penisie, razem z flagami nastepnymi penisami dokad bedziecie gnebic tak czlowieka, przypatrz ze sie sie swojej zonie jak ja obracaja a slyszalem ze ty nie mozesz z nia wiec obracasz swoja tesciowa

    6 21 Cytuj
  • 24 maj 2015
    szaramyszka5 napisał/a:

    Ale cisza,takie zadowolenie,hmm hmm

    szara myszko kaska nie udaj szarej myszki bo wszyscy wiemy o co chodzi, co cie cisz zabija to sie podrap po dupie !!!!!!!!!!!!!!!!

    8 14 Cytuj
  • 24 maj 2015
    TRUSKAWKA napisał/a:

    A co to znaczy ze ksiadz pyka radna to znaczy pala papierosy

    ladna nazwe sobie wzielas na czasie, ale wiesz o tym ze truskawki nie mozna pyknac ale i tak sama zgnijesz ty truskawo

    9 15 Cytuj
  • 24 maj 2015
    szaramyszka5 napisał/a:

    Katoliku żle mniezrozumiałeś nie chodzi mi o takie inwestycje związane z przedszkolem ,chodzi mi o inwestycje które wymyśla ksiądz w naszej parafii,po co komu garaze na ta 1godzinę mszy.Owszem ustęp na zewnątrz potrzebny,to fakt ale garaze?

    w tych garazach stary soltys bedzie obracal wraz z tesciem ormo i zomo i WSI

    6 21 Cytuj
  • 24 maj 2015

    zaczales walczyc z ksiedzem to zes przegral soltysie robcio, bo jak bys zostawi wybory w salkach to bys wybory wygral a tak to w szkole zes przegral bo wybory byly nie po bozemu

    13 27 Cytuj
  • 30 maj 2015

    koguciku chyba kurki cię podziobały po głowie bo bredzisz.

    20 1 Cytuj
  • 31 maj 2015

    Puk puk czy jest tu jakiś moderator? Czy nie można zamknąć tego zenujacego wątku?

    18 3 Cytuj
  • 1 cze 2015

    całą jasienicę powinno zamknąć do o chlebie i wodzie ,to może bardziej siebie by cenili a teraz w jasienicy to jedno zło a jasienicą rzadzi szatan i nie dopuszcza do tego aby aby parafianie byli w miarę dobrzy i rozumieli siebie nawzajem.Nidzie nie ma takiego zła jak w jasienicy ,kosciół tutaj nic nie pomoze ponieważ to zło jest tez w kosciele.Opamietajcie sie bądzcie dla siebie w miarę dobrzy nie czyńcie krzywd sasiadom,oraz bliznim a może PAN BÓG WEJRZY LASKAWSZYM OKIEM. a KSIĘDZA ZOSTAWCIE W SPOKOJU.

    20 7 Cytuj
  • 2 cze 2015
    annajan napisał/a:

    Puk puk czy jest tu jakiś moderator? Czy nie można zamknąć tego zenujacego wątku?

    Tez sie dziwię gdzie jest moderator ?. Co za dużo to nie zdrowo!!!

    16 7 Cytuj
  • 25 cze 2016

    Jasienica to meksyk

    15 2 Cytuj
  • 26 cze 2016

    Raczej nie meksyk tylko pieklo gdzie pełną władze sprawuje diabeł ,który zawładną też kościolem

    17 4 Cytuj
  • 2 paź 2016

    Jeszcze się wam to nie znudziło?.. W jasienicy jest lux, jak dla mnie :)

    4 9 Cytuj
  • 3 paź 2016

    Szkoda tylko że nie ma zasięgu w telefonie...

    14 5 Cytuj
  • marek 13 gru 2016
    Skarbek napisał/a:

    Na tym skandalu Jasienickim mamy gotowy komediowy scenariusz do telenoweli" Raczo" . Ale niestety taką mamy rzeczywistość w Kraju.

    raczo?

    1 1 Cytuj
  • marek 13 gru 2016

    POWIEDZCIE MI JAK MOŻNA ***** WIERZYĆ W OJCA NATANKA??KTÓRY NA MSZY DZWONI KOMÓRKĄ NA KAZANIU DO MATKI BOSKIEJ I ONA DAJE MU INSTRUKCJE CO DALEJ ROBIĆ???NO PRZECIEŻ TRZEBA BYĆ TOTALNYM *****EM!!MOŻNA TO SPRAWDZIĆ NA YOU TUBE.JEST FILM.
    ***** CO ZA IMBECYLE JESZCZE JEDNA RODZINKA SOBIE WYWIESIŁA FLAGĘ NA BALKONIE !!!

    18 3 Cytuj
  • 10 maj 2017

    Tam chyba brakuje jodu.

    8 1 Cytuj
  • 10 maj 2017

    Dzień bez Jasienicy to dzień stracony!

    12 3 Cytuj

Odpowiedz