Forum » Okolice

Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

  • 3 lip 2016

    POPIERAM ! Zmobilizujmy !

    116 29 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Zmiencie parafie jak Wam nie pasuje.
    My przez rok tulalismy się po obcych kościołach. Czas na Was.

    Na szczęście jesteście w zdecydowanej mniejszości w tych opiniach.

    26 117 Cytuj
  • 3 lip 2016
    parafianin2 napisał/a:

    POPIERAM ! Zmobilizujmy !

    Popieram w pełni zorganizujemy się tak aby pomóc kJ zostać z nami.

    117 27 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Obludnicy ,beszczelni w kurii na klamce wisielii ciesza sie ze cholota wygrała,kazdy inteligentny czlowiek odszedl by sam..... poczekamy i doczekamy sie jak was bedziemy oskarzac i na was w zyciu przyjdzie czas ale najlepiej zrobi to Bóg...jeszcze duzo zycia przed wami oby bylo szczesliwe.....

    110 27 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Zobaczymy kto jeszcze przyjdzie ,,niewierny,, nie badz taki pewny siebie to wlasnie wy jestescie w mniejszosci ! Tulaliscie sie po nich parafiach a kto wam kazal kto was z tad wyganial ale plotki i oszczerstwa to umieliscie siac ! Co czas na nas chyba na Was lepiej sie ani nie pokazujcie bo ja to bym sie na Twoim miejscu pod ziemie zapadla! Widac wlasnie dla kogo do kosciola chodzicie bo na pewno nie dla Boga ! Zalujcie ze przez ten rok tutaj nie uczeszczaliscie bo nie wiecie co straciliscie !

    120 26 Cytuj
  • 3 lip 2016

    [cytat=niewierny]Zmiencie parafie jak Wam nie pasuje.
    My przez rok tulalismy się po obcych kościołach. Czas na Was.

    Na szczęście jesteście w zdecydowanej mniejszości w tych opiniach.[

    Jak już cały rok się biedaku tułałeś to się dalej po tułasz..... kmiot z ciebie i tyle, to najwidoczniej tobie coś nie pasowało skoro po innych parafiach jeździłeś, i nie mów komuś że ma zmieniać parafię bo teraz było dobrze, to wy nakręciliście spiralę nienawiści na niewinnego człowiek. puknijcie się w te puste łby.....
    jak umiesz liczyć to sam widzisz jakie są opinie .....a może nie umiesz bo podstawówkę ledwo skończyłeś.....

    119 21 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Chyba tak i liczyc nie umie a pisac on tylko pisze to co mu ploty przyniosa zobaczymy co bedzie od nastepnej niedzieli musi sie dowiedziec w tygodniu bo co bedzie robil jak to tylko umie glopoty wypisywac i za wszystkich decydowac !

    114 22 Cytuj
  • 3 lip 2016

    A .....i nie zapomnijcie słać sms na inna parafię co tez ks. J u nas nienawyprawial bo stracicie fak ktory do was pasuje najlepiej ,,obłuda''

    114 22 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Ewidętnie widać, że więcej opinii na tym forum jest ,,za'' aktualnym księdziem więc dlaczego zwolennicy ,,zmian" (monciciele) kłamią na każdym kroku i mówią, że są w wiekszości - Pieniadze macie i myślicie że wszystko za to kupić można...Poprostu wstyd,że ponoć wykształceni i obyci ludzie (ponoć!!) potrafią takie świństwo drugiemu człowiekowi zrobić - tak się nie robi drugiemu człowiekowi (księdzu czy nie ale człowiekowi)... Po ,,pożegnaniu" rok temu i dziś widać kto więcej klasy ma...

    118 21 Cytuj
  • 3 lip 2016
    niewierny napisał/a:

    Zmiencie parafie jak Wam nie pasuje.
    My przez rok tulalismy się po obcych kościołach. Czas na Was.

    Na szczęście jesteście w zdecydowanej mniejszości w tych opiniach.

    Oj, biedaki biedne cały rok tułaliście się po innych parafiach :D a co niedziele widywałam niektórych u nas w kościele. Nie wiem czy się wymienialiście? I stąd właśnie te bzdury!!!! Chodziliście do kościoła szpiegować? czy się modlić? A skoro od roku chodzicie po innych parafiach to skąd wiecie co się dzieje w naszej? A poza tym jak piszesz "od roku" czyli nie dałeś szansy Księdzu ani raz? To na jakiej podstawie oceniasz zachowanie księdza? Aha!!!!!! przecież zwiadowcy Ci donosili :D I skąd wiecie że jest nas zdecydowana mniejszość? Aaaa no przecież, przecież "WY" to wszyscy.

    121 19 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Mam nadzieję że ktoś pójdzie po rozum do głowy i przywróci księdza J do naszej parafii, bo jeśli w kurii myślą że mają problem z głowy tz. z natrętami wiszącymi na klamce to się grubo mylą. Nienawiść w parafii tera się tylko pogłębi co widać na obecny forum i po tym co się działo po dzisiejszych mszach. Myślę że ksiądz J sam zrezygnował bo nie ma nic gorszego niż fałszywe oskarżenia...... nawet osobie silnej psychicznie trudno byłoby wytrzymać......Współczuję mu i życzę dużo wytrwałości

    122 21 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Musze powiedzieć w prost i chamsko bo inaczej "inteligencja" Krzczonowska mnie nie zrozumie. Stało się tak dlatego, że nikt nie pomyślał że garstka tępych ludzi napisze pismo gdzie przedstawia niczym nie skonkretyzowane działania księdza przyniesie taki odzew. Gdybyśmy o tym wiedzieli (bo oczywiście wszystko było robione pod niewiedzą reszty parafian) to wiem że sprawa potoczyła by się zupełnie inaczej. Bo nikt takich osłów nie dopuścił by do takich rzeczy. To zwykłe tchórzostwo i chamstwo oczerniać innego człowieka nie biorąc pod uwagę zdania innych. Już po prostu brak mi słów. Chodź bym nie wiem jak sobie to tłumaczyła i z jakiej perspektywy bym patrzyła to tak czy tak wygląda tak samo, czyli: Ludzie bogaci uważają sie za mądrych, sprawiedliwych, uważają sie za większość za bardziej wartościowych i nie wiem co jeszcze... od kiedy "piniądze" dają wszystkie wartości.
    Ps.
    Piniądze to nie wszystko, ale wszystko bez piniędzy to ch....
    UWAGA odo myśl przewodnia naszej szlachty.

    119 22 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Musimy jechac do kurii odwolac tych blaznow

    109 21 Cytuj
  • rZuLtY wOnSz 3 lip 2016

    widzę, że kolejna tura "jechania" po sobie więc pozwolę sobie odnieść się do pewnych wypowiedzi...

    nie wiem o co chodzi ale oburzenie i postawa innych nie świadczy o niczym innym jak o zwykłym zacofaniu...

    tak niestety jest, że spora ilość ludzi (nie tylko w tej ale i w innych parafiach) chodzi do kościoła nie po to żeby się modlić ale po to żeby zobaczyć kto jak ubrany, czym przyjechał i szukać sensacji i tematów do niedzielnych pogaduszek w rodzinnym gronie także nie wiem dlaczego ktoś stwierdza, że garstka ludzi decyduje o losach proboszcza/parafii? o pewnych działaniach wszyscy trąbili więc jak ktoś mógł nie wiedzieć o próbie wyrzucenia proboszcza i organizowaniu wyjazdów w tym celu?!

    punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - dużo tabu jest wśród ludzi - ktoś poruszy temat "delikatny" i większość ludzi jest zgorszona bo kto to widział o takich rzeczach rozmawiać... jedna wielka paranoja, że ludzie potrafią się obrażać i zgrywać mądrych a proste tematu okazują się trudnymi i sprawiają ludziom kłopoty a pretensje mają do księdza, który porusza różne kwestie...

    nie, nie bronie i nie oskarżam ale jest to co najmniej dziwne, że dziecku się nie ufa jak coś zbroi i ktoś go oskarża ale wierzy się w różne historie przyniesione ze szkoły a dzieci w jakim by wieku nie były przeinaczają słowa, dokładają coś od siebie żeby historia nie była nudna, wyciągną coś z kontekstu i tak się rodzą plotki i konflikty...

    tyle ode mnie, zaraz poleci fala krytyki ale co mi tam - ludzi nie zmieni, jak czegoś nie rozumie i stwierdzi, że ktoś nie trzyma jego strony to atak :)

    tak na marginesie, ciekawi mnie czy ci którzy są anty zastanowili się nad pewną rzeczą, mianowicie co sobie pomyśli następca proboszcza jak usłyszy wiele dobrego o parafii i parafianach?chyba będzie żyć w strachu, że ludzie będą czekać na potknięcie lub źle dobrane słowo żeby się pozbyć proboszcza... opinia o parafii poszła w świat i parafia będzie traktowana przez innych księży jak kolonia karna do której ksiądz zostanie oddelegowany za karę...

    108 14 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Ja też jestem za tym żeby został!! W zeszłą niedziele parafia była na plusie 60tys. a dziś już jest na plus 80tys. Albo On taki zaradny albo cuda jakieś czyni.

    29 97 Cytuj
  • 3 lip 2016

    W zeszła niedzielę ksiądz powiedział ile zebrał w czasie kolędy na fundusz remontowy, dzisiaj powiedział zamknięcie kasy parafialnej na dzisiejszy dzień, czyli fundusz remontowy + to co jest zebrane z tacki.

    102 20 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Nieprecyzyjnie się ksiądz wyraża.

    18 105 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Dla mnie precyzyjnie się ksiądz wyrażał, stałem o godz. 9.15 za Tobą w ławce, czyżbyś słyszał z innego głośnika?

    109 19 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Acha nie rozumiem jeszcze jednego rano ksiądz powiedział że parafia nie jest "prawie" zadłużona. To jest czy nie, bo to prawie nie pasuje mi ani do jednego ani drugiego. Być może się przesłyszałem, to przepraszam i w takim przypadku moje pytanie cofam.

    18 106 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Słuchaj, ja mam tylko zawodówkę skończoną, ale jeżeli ksiądz proboszcz mówił, ze parafia ma w kasie parafialnej 80 tyś zł, to jak może być zadłużona, to tak jakbyś zastanawiał się czy 2+ 2 to na pewno 4. Musisz myśleć prosto, logicznie, chyba masz maturę albo studia skończone, bo jesteś taki elokwentny.

    109 18 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Zastanów się co kobieto piszesz. Bo z tego co widzę to ty bardzo dużo rzeczy nie rozumiesz. Ale zdarzają się ludzie mało rozumiejący- wiem.
    Do jjjj2
    Ty też nie wykazujesz się większą inteligencją dwa tygodnie, a dzisiaj, nie rozumiesz no to ból jak.. ....

    jjjj2 napisał/a:

    Jeszcze większy wstyd by był gdyby udało się zniszczyć jednemu człowiekowi parafię z osiemdziesięcioletnią historią.

    Jak by zniszczył ? Ty na pewno nie dałabyś się zniszczyć!!!! Pewnie byłabyś jedyną i oczywiście sprawiedliwą. Tak chętnie i sprawiedliwie oceniasz. Wystawienie dzisiaj ? Po co Ci one? Czyżbyś chciała jeszcze coś zauważyć w osobie księdza, coś skomentować, co było nie tak ? Czy jeszcze czegoś nie wiesz? No chyba już wszystko. To dajże już spokój.

    108 16 Cytuj
  • rZuLtY wOnSz 3 lip 2016

    80 tys. w kasie a tydzień temu jeden na drugiego, że ksiądz zadłużył parafię i jest zły a teraz na plusie i nikt nie chwali :D

    116 11 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Dokładnie. Pewnie nie rozumieją. Nie sprawdziły się ich przepowiednie z zadłużeniem. Czyżby się pomylili ? Niemożliwe!!!!!!

    112 15 Cytuj
  • rZuLtY wOnSz 3 lip 2016

    na bank się nie pomylili - nie można tak myśleć widząc ich inteligentne wypowiedzi i poparte faktami argumenty :D

    106 14 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Do Stanisława. W zawodówce wykładają teologię?
    Znów nie rozumiecie mojego pytania więc wytłumaczę na przykładzie. Jeśli ktoś mówi że 2+2 jest 5 to coś tu nie pasuje. I albo się ktoś przesłyszał albo .... Prosiłem żeby potwierdzić czy zaprzeczyć, bo mogłem się przesłyszeć, jeśli tak to przepraszam i cofam pytanie.

    51 108 Cytuj

Odpowiedz