Forum » Okolice

Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

  • 26 maj 2018

    Czytałem wszystko szacunek dla każdego czyj to dogmat Albowiem od stworzenia świata niewidzialne Jego (BOGA)przymioty-wiekuista Jego potęga oraz bóstwo-stają się widzialne dla umysłu przez Jego dzieła.W ten sposób rozumowi przyznano najwyższą zdolność poznawczą,

    52 45 Cytuj
  • 26 maj 2018

    To jak to Józiu jest ze margines decyduje o tym żeby ks został. Wasze wpływiki okazały się bardzo liche że przez 3 lata nie udało wam się wykurzyć księdza, wszystkie wyimaginowane czyt. Wymyślone sytuację nie dały rady. I znowu trzeba nagrywać, jeździć do kurii i tym podobne. Biedni ludzie z was, może kiesa pełna ale w głowach słabo tak to jest jak podstawówkę ledwo się konczy i nic się nie rozumie co do ciebie mówią.

    82 136 Cytuj
  • 26 maj 2018
    TaAnkaSkakanka napisał/a:

    Zgadzam się z "joseph", ks. proboszcz niestety podzielił parafię. Jednakże widząc co się dzieje w kościele śmiem twierdzić że przeciwników księdza jest znacznie więcej niż ludzi mu przychylnych. Niedługo niestety przy tej tendencji ludzie nie będę chodzić do kościoła we wsi, tylko jezdzić po sąsiednych wsiach. Co za tym idzie spadną datki na tacę, na kościół i wpłaty za odprawione msze, może wtedy kuria ruszy by coś z tym zrobić. Nie mówiąc już o tym że w ciągu 3 lat ks. proboszcz który zarządza budynkiem kościelnym zrobił z niego ruinę i jak się idzie na msze to ma sie wrażenie że się siedzi w zagrzybionej piwnicy.

    Po 1 podzielił nie ksiądz a WY

    Po 2. Źle widzisz...sprawdziłam "+" i "-" ------ktoś pięknie się ze mną ścigał haha ????więc te PLUSY TO Wasze wielkie OSZUSTWO...

    PS:NAPRAWDĘ trzeba być gł...m, żeby myśleć, że NA FORUM JEST prawie 1000 OSÓB...
    CO TO ZA PROBLEM wyczyścić dane z przeglądarki?? Hmm...?? Dziecinada tu siedzi (co zrozumiem) albo poprostu OSZUŚCI (którego jesteście przykładem).

    Po 3. Do sąsiednich parafii to WY JEZDZICIE (już o tym pisałam wyżej)... bo reszta parafian uczęszcza tu na każde nabożeństwa i Mszę Swięte ... WIĘC PROROCTWA ZOSTAW BOGU i zajmij się : dziecmi/pilnuj męża/idź do pracy jak ci się nudzi /ucz się
    KIMKOLWIEK JESTEŚ DAJ SOBIE SPOKÓJ BO TYLKO SIĘ "BŁAŹNISZ"

    Po 4. DATKI na tacy NIE SPADŁY A WZROSŁY I W KASIĘ PARAFIALNEJ JEST KWOTA (...) kilkunastoTYSIECZNA i jak dotąd...swietnie sobie bez was radzimy...chyba nie muszę mówić, że mimo prac wykonywanych w/przy kościele konto wciąż się nie zmienia a postępy widać...??
    Ale pozwolę sobie, przypomnieć Ci, TE CZASY kiedy na koncie wciąż kasy było brak i mało??? To nie pamiętasz..???

    Po 5. Ruina?? Nie lubię tego słowa... I boli mnie to, że ludzie dostrzegają tylko rzeczy materialne....tak jak w tym przypadku "kościół" ...po Twoim wpisie widać kto cię wychował na takiego parafianina/KE...pokazujecie właśnie swoje oblicze...dla was liczy się tylko KASA KASA I KASA... przypomnij sobie katecheze CO TO JEST KOŚCIÓŁ, JAKIE MA ZADANIE, I WARTOŚĆ??

    PS:„Albowiem gdzie są dwaj lub trzej zgromadzeni w imię moje, tam jestem pośród nich” (Mat.18,20)

    Oznacza to, że NIE MA ZNACZENIA, GDZIE GROMADZĄ SIĘ WIERZĄCY!! ...JEŚLI TYLKO SPOTYKAJĄ SIĘ W IMIENIU JEZUSA CHRYSTUSA , MIEJSCE TO WYPEŁNIA JEGO OBECNOŚĆ ....Nie bez powodu Kościół nazywany jest w Piśmie Świętym "CIAŁEM PANA JEZUSA". Nic bowiem nie jest tak bliskie Jemu samemu i w nikim innym, ani też w niczym innym Jezus nie uczynił sobie mieszkania, tylko w Kościele. KOŚCIÓŁ JEST CHLUBĄ tego, który za niego oddał życie. DLATEGO BOGU znacznie BARDZIEJ ZALEŻY na tym, ABY NIE BUDYNEK A LUDZKIE SERCA WYPELNIAŁA ŚWIATŁOŚĆ i NABOŻNA CZEŚĆ , skoro w nich upodobało mu się zamieszkać.

    I PAMIĘTAJ ZAWSZE MOŻE GO ZNISZCZYĆ...nie musi to być człowiek...

    SODOMA I GOMORA - słyszałaś/eś o czymś takim?

    "Nie sądzcie!! "-wiesz KOGO te słowa?

    „Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata.” (Mt 7,1-5)

    Ps: Jutro jak się obudzę zapewne zobaczę kilkanaście/set minusów ????ale to nic...nie będę płakać z tego powodu...
    Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnej nocy, a Jutrzejszy dzień niech świeci dla was NIEBIANSKIM ŚWIATŁEM bo tam gdzie światło jest Bóg ????, a gdzie Bóg tam miłość, która jest powietrzem każdego człowieka.

    100 138 Cytuj
  • 27 maj 2018

    Przeciwnicy księdza są jak totalna opozycja nie mają pomysłu na siebie, nie wiedzą jak przyciągnąć wyborcówa na dodatek wszyscy się z nich śmieją. Petru niby odszedł ale siedzi w Nowym Targu.....jedyne co ich trzyma przy życiu to wygryzienie księdza i rzucanie mu kłód pod nogi....szukanie haków na niego. Ale to wam się nie uda sami wiecie jakie PiS ma poparcie... A PiS iory to my ZJEDNOCZONA PRAWICA (a co prawe jest Borze, a jeśli Bóg z nami to kto przeciwko nam?) ...... Plusy i minusy nie mają tutaj rządnego znaczenia tylu was jest ilu z kościoła wyszło, tzw margines ulubione słowo Jóźia. Są ludzie którzy mogą księdza nie lubić i to zrozumiałe tak też było wcześniej ale NIK świństwo nikomu nie robił. Pogadali pogadali i tyle ale teraz to już gruba przesada. Zastanówcie się dlaczego niszczycie człowieka?
    Możecie go nie lubić nie dawać na tace nie chodzić tutaj do kościoła ale dajcie mu spokój. Gdybyście mieli te niemy dowody na niego to by go już tu nie było. NIC nie macie a wy postronni ludzie nie wierzcie w te brednie i nie angażuje się w walkę przeciwko księdzu jeśli nie jesteście pewni na 100%ze jest czemuś tam winny. Idźcie w czwartek na adorację ukleknijcie przed Pana Jezusem i w ciszy się zastanówcie. Płeć bzdury każdy może ale kto za to później odpowie KTO.........

    87 156 Cytuj
  • 27 maj 2018
    Endrju napisał/a:

    Cała parafia...
    Tylko czy to jeszcze jest parafia?

    Brawo Endrju to już nie jest parafia. Jeżeli "Wielebny" doprowadza do Targowicy w kościele kolejny już raz to co to za Kapłan, nie potrafi uszanować miejsca konsekrowanego a nauczą o dobrym, przebaczenie, miłości On nie zna tych uczuć Egoista który kupuje zaufanie banalnymi wycieczkami i obludą. WSTYD DOBRODZIEJU.
    Pablo.

    135 67 Cytuj
  • 28 maj 2018

    wiesz co(Pawelek) nie byłem nigdy na wycieczce organizowanej przez ks.J,ale powiem Ci to.Że Wy, tak zwana opozycja,która chce żeby ks. J wygonić stąd jak najszybciej nie wiecie co robicie.Powiem wam tak: Jeżeli Wy myślicie że gdy On już stąd odejdzie i wtedy jako rezydent przyjedzie tutaj na białym koniu ks. Książkiewicz,to się baaaaaaaaaaaaaardzo mylicie.Jeżeli ks.M odejdzie,a przyjdzie inny proboszcz,który będzie tolerował tutaj stałą obecność ks.Zbigniewa to będzie niedobrze.Wielu parafian,a nawet bardzo wielu odłączy się od wspólnoty Kościelnej w Krzczonowie,i też będą wirować między chodzeniem do kościoła w Tokarni,Więciórce,Skomielnej itd...,ale nie o to tutaj chodzi.Wy jako opozycja nie powinniście się kierować tym,że opowiadacie ludziom nieprawdę.Powiem Wam tak:nie jestem zwolennikiem ks.J,wiele bym mógł Mu powiedzieć,co mi się nie podoba,baaaaaaardzo wieeeeele,ale na razie nie zrobił nic takiego żeby GO tak traktować. Te ostatnie sprawy,które wyszły na jaw dzienny,też mi się nie spodobały i też myślałem,że ks.J nie jest osobą godną kapłana,ale......,po zaciągnięciu języka,tu i tam stwierdziłem,że Wy z przysłowiowej igły robicie widły. Mówicie prawdę,ale nie do końca ,oj nie do końca.Nie będę się tutaj rozpisywał ze szczegółami,ale powiem Wam,nie kłamcie,nie kłamcie,słyszałem tak wiele złego na temat ks.J ,że sam w to zacząłem wierzyć,ale po zaciągnięciu języka tu i tam stwierdziłem że Wy opowiadacie BZDURY.
    Takim sposobem,nie przekonacie do siebie wielu... takich jak ja.Mówcie prawdę,a nie przeinaczajcie faktów,bo to prowadzi do jeszcze większego zakłamania.
    I jeszcze jedno:
    zadałem pytanie taankaskakannce dlaczego twierdzi,że przez ks.J kościół wygląda jak zagrzybiona piwnica i do teraz mi nic jeszcze nie odpowiedziała.Wiec niech mi na to pytanie odpowie,albo niech odpowiedzą Ci,którzy wstawili mi w tej chwili 116 minusów.

    67 142 Cytuj
  • 29 maj 2018

    Odp. Dla WYROK. Do obecnego księdza nie mam zarzutów jako byłby złym człowiekiem, robi dobre rzeczy mile widziane przez parafian nawet tych co są za usunięciem jego osoby z Naszej społeczności, nie myli się tylko ten co nic nie robi. Ale wybacz robienie z Kościóła Targowicy jest niedopuszczalne, byłem na pierwszej takiej "akcji" która wg mnie wyszła z niczego lecz ksiądz w swojej obronie i nagłej postawie wiecznie krzywdzonego nie ma tu miejsca. Jak można dopuścić aby każdy mógł z ambony wygłaszać swoje poglądy i to za księdza przyzwoleniem, jest proboszczem ale nie BOGIEM. Zgodnie z nauczaniem kościoła "tylko BÓG chciał być człowiekiem, a ludzie chcą być BOGAMI"
    Pozdrawiam. Pawełek.

    114 55 Cytuj
  • 1 cze 2018

    To już widomo że BARDZO DOBRY proboszcz odchodzi, przyjdzie jak wszystkim jak całej opozycji wiadomo kto ,"zgodnie z planem "ale wiadome też że nowy proboszcz dostanie liste nazwiak człąnków opozycji, aby był dobrze poi formawany jak przygotować się do pracy w tej parafi. Dopieliście swego niczym "żydzi na golgocie"
    Cieszczcie sie !!!

    50 99 Cytuj
  • 1 cze 2018

    Do Kicaj, sorry że tak się udzielam ale nie mogę nic nie odpowiedzieć na taką postawę KICAJA123
    Pierwsza moja uwaga gdyż nie zarzucam nic obecne u proboszczowi poza tym o czy pisałem, moje pytanie : Kto wypuścił "ZADYMIARZY" o których ks. mówił że to jego zaufane osoby którzy zbierali podpisy pod petycja żeby Kardynał zabronił ks. Zbigniewowi odwiedzać znajomych w tej "parafii"
    Oni chcieli ograniczyć prawa ks. Zbigniewa. Ja chętnie bym gościł tak jednego jak i drugiego księdza u siebie, tylko żeby obecny starał się wysłuchać uwag które każdy może przedyskutować, lecz w takim przypadku proboszcz unika rozmów i normalnie ucieka tłumacząc atakiem na jego osobę.
    Po drugie: jeżeli ma odejść to już raz głosił że Kardynał Go przenosi i co? NIC.
    Kończąc moje wpisy życzę obu księżą porozumienia a nie jak to jest praktykowane pozdrowieniem katolickim "żeby Ci lepiej nie było niż mnie"
    Szczęść Boże.
    Pablo

    116 39 Cytuj
  • 3 cze 2018

    Opozycja proboszcza to ludzie po 8 klasach podstawówki,alkoholicy zza sklepów,sfrustrowani swoim marnym szarym życiem,puszczającymi się żonami i mężami lub ich brakiem,pokłosie dawnych ubeków,ormowców,konfidentów i złodzieji... Szkoda się wypowiadać na temat mentalności tutejszej społeczności,lepiej spuścić na to kurtynę milczenia. Nie pozdrawiam.

    98 150 Cytuj
  • 3 cze 2018

    Gdzie nasza parafia gdzie wartosci z ktorych jestesmy dumni potrzeba bedzie lat zeby to zabliznilo sie zastanowcie sie co piszecie podpalic to nie sztuka5ale zagasic z jak najmniejszom stratom to wyzwanie

    70 28 Cytuj
  • 4 cze 2018

    jestesmy dumnym narodem i obrazanie naszej spolecznosci jeszcze takimi wulgaryzmami nikomu na dobre nie wyjdzie jestesmy ze wsi stad sie wywodzimy niech ktos szanuje nasze wartosci a wrzucanie wszystkich do jednego worka jest nietaktem

    76 33 Cytuj
  • 4 cze 2018

    Jak mozesz obrażać ludzi ze wsi ! Jak proboszcz jest taki inteligentny to niech odejdzie z wioski bo to my na wsi juz zadlugo znim wytrzymujemy i mamy go dość !Ciągle jakies nieporozumienia jaki on to jest pokrzywdzony! A ks. Ksiązkiewicza zostawcie w spokoju. Po tym wszystkim co przeszedl i teraz naprawde wyszlo jakich fałszywych miał parafian to aż wstyd. A tyle mu zawdzieczamy. Przecież w takim trudnym czasie budowano kościół i otoczenie wokół zapomnieliscie o tym!? Juz napewno do nas nie wruci a szkoda bo dobrze by bylo bo byl z nami tyle lat i nie podzielil tak wioski nie było tyle ludzi skluconych,dbal o wszystko. Jak krzczonow taka wioska o kturej mało kto słyszał to niech proboszcz wraca na miasto o kturym głośno! A u nas niech zapanuje spokuj i niech jest jak dawniej ze az sie chcialo iść do kosciola.

    104 43 Cytuj
  • 4 cze 2018

    Anonim5 skończyłeś chociaż szkołę specjalną??? Polacy nie gęsi i swój język mają ,z ortografią włącznie. Kup słownik,wsadź pod poduszkę ,może coś wejdzie do zakutej pały a nie zajmuj się sprawami, o których nie masz zielonego pojęcia. Wam kury szczać prowadzić,a nie politykę robić... Tego pewnie też nie słyszał?

    42 92 Cytuj
  • 5 cze 2018
    hugo283 napisał/a:

    Opozycja proboszcza to ludzie po 8 klasach podstawówki,alkoholicy zza sklepów,sfrustrowani swoim marnym szarym życiem,puszczającymi się żonami i mężami lub ich brakiem,pokłosie dawnych ubeków,ormowców,konfidentów i złodzieji... Szkoda się wypowiadać na temat mentalności tutejszej społeczności,lepiej spuścić na to kurtynę milczenia. Nie pozdrawiam.

    Dobre!!! Masz na myśli ich...??? Czyli: tego kapusia magistra po wyższej szkole przyuczenia do zawodu w Lubniu i jego klan, skurcybyk, co u Szewca robi,plus ten grzybiarz,busiarz (puszka, czy jak mu tam), nie zapominając o tych stolarzach,handlowcach i innych żydach. Do tego mafia co paliwo leje w Pcimiu, której pracownicy pilnie udzielają się na forum, nastepny- szarak- Mac Gyver, specjalista od zegarków z dyktafonem,poprzez tego pajaca od leśnych,co taka szopkę odstawił w kościele oraz tego taniego krzczonowskiego Matejkę, który poszedł w ślady za nim...Konczywszy na krawcu-rzezniku-handlowcu i czym on się tam jeszcze pała- biznesmen od siedmiu boleści....Powiem tak: jesteście prze-świnie ludzie!!!! Ciemnogród... Jedynie gdzie mogliście być, to wakacje w Grecji, Egipcie,Turcji -robiąc sobie zdjęcia w klapkach- sandałach w skarpetkach i reklamówką z Biedronki... Słoma z butów. Śmiać się tylko chce z poziomu inteligencji jaką przejawiają ci ....- ludzie...-???

    55 103 Cytuj
  • 5 cze 2018

    Panie i Panowie gdzie wasze dusze gdzie siedzi pokora,dobro,cnota a łaska Boża którą możesz szybko stracić a jak bez niej żyć w miłości dzieci Bożych-bez cudu niemożliwe
    . chomeo

    46 14 Cytuj
  • 5 cze 2018

    To jest właśnie zachowanie (szkola) inteligentnego proboszcza. Poniżanie, obrażanie.

    87 42 Cytuj
  • 5 cze 2018

    Nie jestem z Waszej wsi więc pewnie nie powinnam się wypowiadać. Ale zaryzykuje. Dziwie się Wam. Na prawdę. Pierzecie brudy, obrażacie się wzajemnie, pokazujecie wszystkim jaki poziom reprezentujecie, pomimo iż wcześniej zaznaczacie jak to się niby nie chcecie zniżać do tego poziomu. A tu dno i wodorosty i sto metrów mułu. Nie obchodzi mnie Wasza wspólna sprawa księdza ale kurde chyba już przeginacie na tym forum. Wypowiedź cwaniaka, który obraża innych i przedstawia ich po przezwiskach albo tak, że Wasi lokalsi " zatrybią" o kogo chodzi nie jest na miejscu. Piszesz o 8 klasach podstawówki, słomie z butów,"inteligencji"... śmiać się chce owszem ale z Ciebie. Gdybyś miał jakąś namiastkę kultury osobistej, ogłady był zadowolony ze swojego życia na pewno nie spędzałbyś czasu na wymyślaniu postów obrażających innych. To słabe. Jak Ci się nudzi poczytaj o zasadzie lustra.:)

    109 35 Cytuj
  • 6 cze 2018

    Oki w duszy jest i zło(pycha,nienawiść ogrom jej jak Szeol) w czym żyjesz tak postępujesz musisz wiedzieć więcej być niż mieć a potem już z górki
    Chomeo

    13 8 Cytuj
  • 6 cze 2018

    widzę, że po prawie 2óch latach przerwy piaskownica znowu czynna :-)

    28 4 Cytuj
  • 6 cze 2018

    Twoje pisanie wszystko mówi oki chomeo

    21 17 Cytuj
  • 6 cze 2018
    Kiniaa29 napisał/a:

    Nie jestem z Waszej wsi więc pewnie nie powinnam się wypowiadać. Ale zaryzykuje. Dziwie się Wam. Na prawdę. Pierzecie brudy, obrażacie się wzajemnie, pokazujecie wszystkim jaki poziom reprezentujecie, pomimo iż wcześniej zaznaczacie jak to się niby nie chcecie zniżać do tego poziomu. A tu dno i wodorosty i sto metrów mułu. Nie obchodzi mnie Wasza wspólna sprawa księdza ale kurde chyba już przeginacie na tym forum. Wypowiedź cwaniaka, który obraża innych i przedstawia ich po przezwiskach albo tak, że Wasi lokalsi " zatrybią" o kogo chodzi nie jest na miejscu. Piszesz o 8 klasach podstawówki, słomie z butów,"inteligencji"... śmiać się chce owszem ale z Ciebie. Gdybyś miał jakąś namiastkę kultury osobistej, ogłady był zadowolony ze swojego życia na pewno nie spędzałbyś czasu na wymyślaniu postów obrażających innych. To słabe. Jak Ci się nudzi poczytaj o zasadzie lustra.:)

    Nigdzie nie widze we wpisie tego kogos,co konto ma juz usuniente zeby pisal cos o 8 klasach podstawowki..Czytaj zatem uwaznie i potem zabieraj glos.A to jest racja,jesli nie jestes z naszej parafii,to po co wtykasz nos w nie swoje sprawy????Jezeli jak twierdzisz jestes ponadto???Jednak babska ciekawosc i wscibskosc nie dala ci spokoju i wziela gore..hehehe. Pilnuj swojego podworka,i nie wcinaj sie w nie swoje sprawy!!!!!
    Ps teraz co drugi wpis to osoba nie z naszej parafii,dziwne???

    40 78 Cytuj
  • 6 cze 2018
    UnaVeglia napisał/a:

    PS:NAPRAWDĘ trzeba być gł...m, żeby myśleć, że NA FORUM JEST prawie 1000 OSÓB...

    Po 3. Do sąsiednich parafii to WY JEZDZICIE (już o tym pisałam wyżej)... bo reszta parafian uczęszcza tu na każde nabożeństwa i Mszę Swięte ... WIĘC PROROCTWA ZOSTAW BOGU i zajmij się : dziecmi/pilnuj męża/idź do pracy jak ci się nudzi /ucz się
    KIMKOLWIEK JESTEŚ DAJ SOBIE SPOKÓJ BO TYLKO SIĘ "BŁAŹNISZ"

    Po 4. DATKI na tacy NIE SPADŁY A WZROSŁY I W KASIĘ PARAFIALNEJ JEST KWOTA (...) kilkunastoTYSIECZNA i jak dotąd...swietnie sobie bez was radzimy...

    Muszę Cię rozczarować, wy z Krzczonowa nie macie wyłączności na pisanie na forum, zaszokuje Cię zapewne ale w innych miejscach powiatu Myślenickiego również mamy Internet i to troszkę dłużej niż wy.

    U nas też jest ksiądz przez którego ludzie jeżdżą po okolicznych parafiach bo wypraszał ludzi z dziećmi z kościoła i sądził zmarłych jeszcze przed pochówkiem, więc problem jest w ludziach czy w człowieku który minął się z powołaniem???

    Co do kwestii finansowych to wy jesteście wspólnotą kościelną czy sektą bo w sektach stawia się na materializm.

    Konto usunięte napisał/a:

    Nigdzie nie widze we wpisie tego kogos,co konto ma juz usuniente zeby pisal cos o 8 klasach podstawowki..Czytaj zatem uwaznie i potem zabieraj glos.A to jest racja,jesli nie jestes z naszej parafii,to po co wtykasz nos w nie swoje sprawy????Jezeli jak twierdzisz jestes ponadto???Jednak babska ciekawosc i wscibskosc nie dala ci spokoju i wziela gore..hehehe. Pilnuj swojego podworka,i nie wcinaj sie w nie swoje sprawy!!!!!
    Ps teraz co drugi wpis to osoba nie z naszej parafii,dziwne???

    A co w tym dziwnego że co drugi wpis nie z parafii? Forum miasto-info to miejsce publiczne i każdy ma prawo pisać takie są uroki równouprawnienia, to po pierwsze. Po drugie widzę że wśród zwolenników księdza też analfabeci, a podstawówkę wytykacie reszcie. Sporo kont pousówanych czyli rozumiem że Ci ludzie stwierdzili że nie mieli racji, nie zależnie od tego w którym obozie byli...

    I popieram że pisanie o ludziach którzy lokalnie są rozpoznawalni jest sku........twem. A jak jesteś kozak to opisz w tym rebusie siebie, ale do tego trzeba mieć cohones :) :) :)

    83 45 Cytuj
  • 6 cze 2018

    Jak się wieś będzie edukować to dajcie znać bo zrobiłem błąd w słowie "pousuwanych" więc też potrzebuję lekcji ortografii :( :( :(

    40 38 Cytuj
  • 7 cze 2018
    Konto usunięte napisał/a:

    Nigdzie nie widze we wpisie tego kogos,co konto ma juz usuniente zeby pisal cos o 8 klasach podstawowki..Czytaj zatem uwaznie i potem zabieraj glos.A to jest racja,jesli nie jestes z naszej parafii,to po co wtykasz nos w nie swoje sprawy????Jezeli jak twierdzisz jestes ponadto???Jednak babska ciekawosc i wscibskosc nie dala ci spokoju i wziela gore..hehehe. Pilnuj swojego podworka,i nie wcinaj sie w nie swoje sprawy!!!!!
    Ps teraz co drugi wpis to osoba nie z naszej parafii,dziwne???

    Ooo widzę, że dokładnie przeanalizowałeś swoją wypowiedź- brawo TY ! :)
    Dobrze, ,, Mistrzu" obiecuje poprawę, będę uważniej czytać, żeby sens Twoich wypowiedzi już nigdy mi nie umknął. ;P Och mea culpa.
    Forum jest dla wszystkich i nie TY będziesz decydował, kto zabiera udział w dyskusjach. Chciałeś prywatnej dyskusji, trzeba było założyć grupę na fejsie i tam dyskutować. Aaaale...tam już byś nie był takim wojowniczym ninja... :) Wymieniasz ludzi po przezwiskach to dlaczego sam siebie przezwiskiem nie podpiszesz. ? Wylewasz swoje frustracje w prosty sposób nie patrząc komuś w oczy internetowy wojowniku.:)
    Logika Twoich działań jest prymitywna.
    Ps. : Podwórka to pies pilnuje, albo firma ochroniarska jak Cię stać , of course.:)
    Dobrego dnia !

    74 43 Cytuj

Odpowiedz