Forum » Okolice

Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

  • 15 lip 2016

    Jesteście tak ulepieni z nienawiści, że już brak słów
    .
    Ale kiedyś się wam to odbije...jeśli nie na was..to na waszych dzieciach.

    I kończę to pisanie bo to jest bez sensu...a wy tu dalej siejcie tą nienawiść bo nic wam innego nie pozostało..

    103 38 Cytuj
  • 15 lip 2016

    "Bezczelne chamy".."bezczelni ludziska" " judooose"-tak o was ludzie myślą - przypomniałam wam to, gdybyście tego jeszcze nie wiedzieli.

    102 42 Cytuj
  • 15 lip 2016
    Anonim124 napisał/a:

    A co ludzie mieli się chwalić ze im ksiądz pomaga? Ty byś się chwaliła?
    Zastanów się co piszesz...

    Każdy to wie że lubił się chwalić na ambonie...a tym by sie nie pochwalił?? Jasne że tak...tylko problem jest w tym, że nie pomagał tylko brał.

    103 38 Cytuj
  • 15 lip 2016
    M a m a 1 napisał/a:

    "Bezczelne chamy".."bezczelni ludziska" " judooose"-tak o was ludzie myślą - przypomniałam wam to, gdybyście tego jeszcze nie wiedzieli.

    Miałaś kończyć to pisanie...
    Widać że Ty też jesteś "ulepiona" z nienawiści skoro umiesz tak beszczelnie oczerniac księdza który przez 32 zrobił dla parafi wszystko co mógł. Zbudował Kościół zrobił wszystko kolo kościoła żeby było pięknie a wam dalej źle. ...

    41 102 Cytuj
  • 15 lip 2016
    Anonim124 napisał/a:

    Miałaś kończyć to pisanie...
    Widać że Ty też jesteś "ulepiona" z nienawiści skoro umiesz tak beszczelnie oczerniac księdza który przez 32 zrobił dla parafi wszystko co mógł. Zbudował Kościół zrobił wszystko kolo kościoła żeby było pięknie a wam dalej źle. ...

    Nie liczą się mury i gwiazdki które kupiliscie...tylko coś więcej a w was tego nie ma. Niestety.

    107 40 Cytuj
  • 15 lip 2016
    M a m a 1 napisał/a:

    Nie liczą się mury i gwiazdki które kupiliscie...tylko coś więcej a w was tego nie ma. Niestety.

    Widzę że w Was też skoro nie macie argumentów ze KS J jest ok tylko musicie w to mieszać Ksiazkiewicza.. śmieszne....

    40 95 Cytuj
  • 15 lip 2016
    M a m a 1 napisał/a:

    Każdy to wie że lubił się chwalić na ambonie...a tym by sie nie pochwalił?? Jasne że tak...tylko problem jest w tym, że nie pomagał tylko brał.

    Nie wiesz to nie mów :)
    Dziekuj Bogu ze nie musialas nikogo o pomoc i dofinansowanie prosić bo pewnie wtedy zmienilabys szybko zdanie co do tego co napisałaś

    37 93 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Jeśli tak Ks J bronicie i popieracie drogie Mamuśki to dlaczego jest tak słabiutka taca. Za ks Z papierowe się sypały na tacę a teraz garstka miedzi.

    41 104 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Na miejscu ks.J zgłosiłbym się do administratora o udostępnienie informacji i skierował sprawę do sadu bo to forum powstało tylko dlatego żeby go obrażać . Z wyrażaniem opini to to nie ma nic wspólnego znaleźliście sobie osobę która można anonimowo obrażać.widze ze przeciwnicy obecnego proboszcza sieją zamęt nadal tylko znów nie maja faktów i dowodów żal to wszystko czytać.

    103 39 Cytuj
  • 15 lip 2016
    Anonim321 napisał/a:

    Jeśli tak Ks J bronicie i popieracie drogie Mamuśki to dlaczego jest tak słabiutka taca. Za ks Z papierowe się sypały na tacę a teraz garstka miedzi.

    tak się papierowe sypały.... ,że pewnego razu Ks. Z powiedział, że niedługo nie będzie udzielał komunii, bo na komunikanty nie będzie go stać... zapomnieliście już o tym?

    109 35 Cytuj
  • 15 lip 2016
    Bruno napisał/a:

    Na miejscu ks.J zgłosiłbym się do administratora o udostępnienie informacji i skierował sprawę do sadu bo to forum powstało tylko dlatego żeby go obrażać . Z wyrażaniem opini to to nie ma nic wspólnego znaleźliście sobie osobę która można anonimowo obrażać.widze ze przeciwnicy obecnego proboszcza sieją zamęt nadal tylko znów nie maja faktów i dowodów żal to wszystko czytać.

    To chyba ksiądz Zbigniew też musi podać sprawę o naruszenie jego osoby. Tak jesteście za KS J ze siejecie zamęt tylko wokół KS Zbigniewa...

    37 102 Cytuj
  • 15 lip 2016

    dokladnie ha ha ha popieram a ty kosmaty zrypiaj z tego forum.

    91 35 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Juz dawno po bajce

    88 34 Cytuj
  • 15 lip 2016

    A kto tak brednie pisze o podpisach sfalszowanych.Zapomniałam ze wy tylko tak umiecie. Nastepne klamstwa dobrze ze ludzie sie juz na was przekonali.

    97 35 Cytuj
  • 15 lip 2016

    To czego się tak obawiacie ze jest nadal na parafi i tym samym pokazujecie swoją niechęć.Ja myśle ze został dlatego bo musi wam udowodnić ze nie słusznie go osadzacie a wam to nie pasuje bo co będzie dalej z faryzeuszami na wsi jak ludzie juz są przeciw wam a będzie jeszcze gorzej jak wasze kłamstwa wyjdą na jaw tego się tak obawiacie

    101 33 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Ty jestes duzo chory niewierny lecz sie chlopie bo bedzie za pozno

    89 37 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Ja tez rezygnuje z tego żałosnego forum tutaj większość osób to dzieci które maja wakacje i nic innego do roboty w swoim życiu ,normalni ludzie pracują w ciagu dnia maja obowiązki a dzieci piszą i piszą 24 H na dobę żenada i paranoja .żegnam na odchodne jak dla mnie to możecie sobie nawet i łby poukrecac może będzie lepszy świat???!!!!!

    100 27 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Popieram bruno oni juz nie wiedza czego sie chwytac ja bym się bala na ich miejscu.

    95 30 Cytuj
  • 15 lip 2016
    zzzzz napisał/a:

    tak się papierowe sypały.... ,że pewnego razu Ks. Z powiedział, że niedługo nie będzie udzielał komunii, bo na komunikanty nie będzie go stać... zapomnieliście już o tym?

    Haha :-D tak właśnie było. I jeszcze pamiętam jeden szczegół jak mówił "żeby uczyć dzieci wrzucać na tace".

    103 32 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Przecirz my wiemy ze to ty i twoje zajscie z ksiedzem ha ha ha

    84 34 Cytuj
  • 15 lip 2016
    Anonim124 napisał/a:

    Widzę że w Was też skoro nie macie argumentów ze KS J jest ok tylko musicie w to mieszać Ksiazkiewicza.. śmieszne....

    Nikt go nie miesza...ja do niego nie mam nic tylko są tacy co mają do niego zal ( np o pola).
    A jak już coś, to nie róbcie z niego niewinnego bo dobrze wiecie co powiedział o nowym proboszczu. I dlatego nie mogę czytać tych "smętów" jaki on to byl doskonałym proboszczem.

    104 32 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Ja wam powiem tak. .... widzicie co się dzieje w Europie jak się ludzie zabijają przez inną wiarę a my tutaj skaczemy sobie do głów z jakiego powodu? ?? Księdza? ??? Przecież mamy jedną wiarę i jednego Boga. Chyba wszyscy wierzymy a to forum osiągnęło juz poziom poniżej dna..... szkoda czas tracić na bzdury. Jeśli ks.j faktycznie zostaje to życzę mu trochę pokory, wyrozimienia i szacunku do ludzi. Sobie życzę spojrzenia na ks.j innym okiem i dostrzeżenie w nim tego co dobre. A wam zwolennicy jeżeli ks.j odejdzie życzę trochę zrozumienia że widocznie coś musiało być nie tak. .... ale co będzie czas pokaże. Żegnam się z wami raz na zawsze. Dobrej i spokojnej nocy. Wszystkim ☺

    72 61 Cytuj
  • 15 lip 2016
    niewierny napisał/a:

    Wiem dlaczego nie lubisz ks Z. - czasem jak mial "gorszy dzień",to kazał zamykac zakrystię i był....zonk

    Mi też się zdarzało tam siedzieć i trzeba było dopiero wejść jak ks wyjdzie na ołtarz....a teraz sam ks J zaprasza...bo rozumie że nie które osoby mają problemy (zdrowotne czy też inne). Ale to nie znaczy że ks Z nie lubię...po prostu nie chce oszukiwać samej siebie tak jak wy to robicie sądząc że on był zawsze wporzadku.

    217 97 Cytuj
  • 15 lip 2016
    MilujeWas napisał/a:

    Administrator żyje z tego forum. Tu się musi coś dziać więc dla niego w to mi graj że ludzie tutaj wchodzą, komentują, likeują itd. Rzućcie okiem na liczbę wyświetleń na głównej stronie. Przecież tutaj chodzi o podsycanie tematu bo reklamodawcy sypią grosz za odwiedzane witryny. Proponuje zauważyć, że moje wczorajsze cytaty z Pisma Świętego zostały usunięte a posty obrażające ludzi (jednego i drugiego księdza) zostały nietknięte :)

    Wiem że teraz wszyscy Ci którzy pisali że mają Pismo Święte w domu i że mogą poczytać to w domu zaczną komentować, a masz! spam powinien być usuwany! itd itp. a ja się ciesze :) przynajmniej pare ludzi przeczytało kilka fragmentów Pisma Świętego i tyle z pozytywów jakie tutaj można znaleźć w temacie. Kocham Cię kudłaty, anonim123, mamuśki i wszystkich innych :) księdza J lubię a księdza Zbigniewa szanuje.

    PS To był monolog wiec cytowanie i niby odpowiadanie mi nie ma sensu bo właśnie zaczynam akcję protestacyjną i przestaję odwiedzać to forum (polecam wszystkim którym nie podoba się ton jaki tutaj panuje) w zamian polecam dobrą książkę albo Pismo Święte :)

    Miłujmy się!

    Dzięki.:-D dobryś chłop.;-)

    236 78 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Dobranoc :-D miłych snów dla wszystkich.

    PS:Dajmy sobie spokój z tym forum i postarajmy się jtr tutaj nic nie wypisywać. Kto jest zaa?? To łapka w górę;-)

    Papa. ;-) naprawdę Lubię was wszystkich (choć nie zgadzam się z pewnymi sprawami). Ale każdy może mieć swoje zdanie i swoją rację.;-)

    231 78 Cytuj

Odpowiedz