Forum » Okolice

BĘCZARKA!!!!!!!

  • 10 lip 2010

    Bęczarka rządzi!!!
    Nie ma dwóch zdań, a jeśli ktoś sie nie zgadza, to kij mu w oko frajerowi.
    1> Asfalt bóstwo.
    2> Parafia nienaganna.
    3> Kobiety jak wino...młode lampiary.
    4> Wpadajcie-jakby co to można mnie spotkać w soboty wieczorem pod Kościołem.

    2 1 Cytuj
  • 15 lip 2010

    Przepraszamy oczywiście chodzi nam o sąsiednią Krzywaczkę bo w Bęczarce to straszna dziadownia.

    1 Cytuj
  • 15 lip 2010

    becarka weeeaa

    Cytuj
  • 15 lip 2010

    czy to prawda że w bęczarce mieszka neEli rokita??

    1 Cytuj
  • adzygmunt 15 lip 2010

    Za lat pięćdziesiąt/50/, Bęczarka, jak onegdaj Poronin będzie miała muzeum.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    NIKT NIE PISZE CO SŁYCHAC W TEJ PIĘKNEJ NASZEJ BĘCZARCE:)?

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Jak głogoczowianin muszę powiedzieć, że Bęczarka da się lubić :D Chciałbym gminę Głogoczów - Bęczarka - Krzywaczka, ale przeżyłbym nawet wersję z innymi wioskami, byleby tylko oderwać się od Myślenic!!

    1 Cytuj
  • 20 wrz 2010

    witam
    co tam słychaćw wielkim mieście?

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 20 wrz 2010

    kiedyś powstała taka spontaniczna pioseneczka o Bęczarce. Jest nieco nieprzychylna tej miejscowości, ale pozwolę sobie zacytować:

    "Bęczarka, Bęczarka,
    omija ją nawet śmieciarka
    w Bęczarce, w Bęczarce
    śmieci leżą na drodze"

    2 1 Cytuj
  • 20 wrz 2010

    Ja słyszałem, że w Bęczarce jest muzeum nagich mieczy.

    1 Cytuj
  • 1 paź 2010

    Co za kretyn wypisuje takie idiotyzmy?, Najpierw człowieku przyjedź do Beczarki , przejdź sie droga , rozejrzyj sie a zobaczysz, że smieci sa na mniejszym poziomie niz w Myslenicach (chociaz nie ma tam odpowiednich pojemników do segregacji), bardzo duzo mieszkańców Krakowa i innych ościennych miast sie wprowadził, itd. wie c nie wygaduj głupot i odwiedź tą miejscowość a zobaczyxcsz,że zmienisz zdanie.Nie bąź taki miastowy bo nagle możesz usłyszeć powiedzenie: " z miastaście a dupaście"

    1 Cytuj
  • 3 paź 2010

    Niestety z żalem trzeba stwierdzić że to co piszą po wyżej. Bęczarka to wyjątkowo paskudna wioska. Nieprawdą jest natomiast,jak sugeruje wesoły tuman, że jest tam muzeum nagich mieczy. Otóż takowego nie ma i nie będzie z prostej przyczyny,gdyby powstało okoliczna ludność natychmiast by go przepiła.

    1 1 Cytuj
  • 3 paź 2010

    jak widzę tu wypowiedzi to naprawdę żal mi tych ludzi ponieważ są ułomni umysłowo..

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    W sumie jak by nie patrzeć to gość ma jednak sporo racji.

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Heja. co ciekawego obiecywał dzisiaj Burmistrz M-ce na zebraniu w OSP? Ktoś był może?

    Cytuj
  • 5 paź 2010

    Paskudna wioska!!!! a co tak zapaskudziło strasznie oczęta jaśnie wielmożnemu panu(pani)synowiec , że tak postrzega tę okolicę? Oj przydałaby się wycieczka po wiosce i to na piechotę aby te zamglone oczęta przejrzały. Tak się składa, że znam tą wieś od przeszło 20 lat i widzę jak zmienia się znacznie na korzyść. A może zajrzałbys na swoje podwórko i pod swoje nogi, czy wszystko w porządku?Obelgi i nie prawdziwe słowa obrażają innych. W niczym nie jest gorsza od innych okolicznych wiosek, a mieszkańcy są bardzo przychylnie nastawieni do napływających tam ludzi. Więc szanowny obywatelu - obywatelko, tej myślenickiej ziemi, nie wypowiadaj sie pochopnie o czymś i o kimś, o czym nie masz nawet zielonego pojęcia. (nie mam szacunku dla ciebie)

    1 Cytuj
  • 6 lis 2010

    [quote=celineczka]MAM NADZIEJ ŻE BĘDZIE NOWY RADNY W BĘCZARCE BO PANI SZAFRANIEJ TO TOTALNA PORAŻKA DLA NASZEJ WIOSKI[/quote] Wszystko w waszych rękach . Widzę cztery
    kandydatki w tym trzy nowe. JAK CZAS NA ZMIANY TO CZAS NA ZMIANY . Nie narzekać ... wybierać.

    1 Cytuj
  • 28 lis 2010

    No i znowu Bęczarka bez radnego. Po co było wystawiać cztery kandydatki? A tak na marginesie, to w Bęczarce nie ma chłopa z jajami aby tymi sprawami się zajął konkretnie? Sołtys do d...., była radna do d....., oj ludzie będziecie wy jeszcze kiedyś żałować biernej postawy.

    Cytuj
  • adzygmunt 28 lis 2010

    Przez cztery lata a potem kolejny raz obudza się z ręką w nocniku.
    Jedyna rada. Umowa na wsi, głosujemy na jednego do rady miejskiej, jednego do powiatu. Niestety to takie proste i takie trudne!
    Chyba, że sejm zatwierdzi zmianę ordynacji wyborczej na okręgi jednomandatowe. To jednak w obecnym systemie partyjnym jest niemożliwe do przeprowadzenia.
    Jest jeszcze jedna możliwość własny komitet wyborczy. Tylko kto ma tym się zająć jak wg Ciebie radna i sołtys jest do ... :D

    2 Cytuj
  • 1 gru 2010

    Ludzie !!! Co się czepiacie ze 4 kandydatki.. Nie mamy radnego bo nei wszyscy poszli na wybory i tak jest prawda... ;/!!

    Cytuj
  • 27 sty 2012

    Ciągle brakuje wody w sieci - co o tym sądzicie .

    1 Cytuj
  • 27 sty 2012

    a pamięta ktoś sołtysa Brózdę, jaki to był wspaniały sołtys

    1 1 Cytuj
  • 27 sty 2012

    bo pewnie bruzdy poprawiał ............

    3 Cytuj
  • 27 sty 2012

    a w Bęczarce fajnie jest tylko pare nierobów ale to juz szczegół

    Cytuj

Odpowiedz