Forum » Okolice

BRZĄCZOWICE

  • 24 mar 2010

    Co powiecie o tej wiosce????:):):):):)

    2 Cytuj
  • 24 mar 2010

    Że jest.

    3 1 Cytuj
  • 24 mar 2010

    w sumie tak jak by jej nie było

    3 4 Cytuj
  • adzygmunt 24 mar 2010

    Przelotówka na Dobczyce, ale sala sportowa jest super!

    7 Cytuj
  • 24 mar 2010

    hehe ZÓH bardzo lóbi Bżonczowice ,co sezon spęndza tam co jakiś czas, wolne hwile nad jeziorem ze swojom księrzniczkom :D czy tesz swymi ziomkami .Ogulnie bardzo ładna miejscowość , jest nawet Chotel Gawenda ze dwa osrodki agroturystyczne .Wspomne tesz o czystym powietżó .Bżonczowice są jak dla mnie fajowe :)

    3 8 Cytuj
  • 24 mar 2010

    i firma elektrom, i pszczółki

    4 Cytuj
  • 27 mar 2010

    [quote=zóh_z_gurnego]hehe ZÓH bardzo lóbi Bżonczowice ,co sezon spęndza tam co jakiś czas, wolne hwile nad jeziorem ze swojom księrzniczkom :D czy tesz swymi ziomkami .Ogulnie bardzo ładna miejscowość , jest nawet Chotel Gawenda ze dwa osrodki agroturystyczne .Wspomne tesz o czystym powietżó .Bżonczowice są jak dla mnie fajowe :)[/quote]

    Naucz się pisać!!!

    5 2 Cytuj
  • 14 cze 2010

    Odnowie temat.

    A najlepsze sa pszczolki, zawsze nad jeziorem potrafia dostarczyc dodatkowych atrakcji. Taka darmowa apiterapia :-)

    Kto nie był, nie odpoczywal nad jeziorem to nie wie o co chodzi i jak fajnie jest,

    spokoj, cisza, woda, szum wody, drzewa, zielono, pelny relaks,

    skaly, kamyki, piasek i woda,

    jednym slowem słynne morze Brzaczowickie :-)

    7 Cytuj
  • 20 lip 2010

    Nie żartuje sami wiecie jakoś trzeba się pocieszać. To straszne zadupie!!!

    2 11 Cytuj
  • 6 sie 2010

    Oczywiście , że wszystkie wioski obok , nawet się nie umywają :)

    Wystarczy udać się w trasę z Myślenic do Dobczyc , i sprawdzić jaką drogę ma Borzęta , a jaką Brzączowice ( może coś się poprawi po remoncie w Borzęcie)

    Do tego chodnik , który ciągnie się prawie przez całą miejscowość , no i dwa boiska przy szkole , żyć nie umierać

    8 Cytuj
  • 14 sie 2010

    Brzączowice to ładna wioska. Poza tym, nie chcę uogólniać, ale z niektórymi(żeby nie pisać, że ze wszystkimi) trudno się dogadać. Bardzo niemiło wspominam nauczycieli. Kiedyś okoliczne wioski nazywały ją ORMOWICE, bo "co drugi" mieszkaniec należał do ORMO.

    4 3 Cytuj
  • 19 sie 2010

    Jeżeli chodzi o drogę przelotową z myślenic do dobczyc to jak już to wszystko się skończy tzw "dobosówka" będzie naprawdę ok. Jeżeli chodzi o resztę dróg w borzęcie to szkoda gadać. Ten odcinek za kościołem co obsunął sie podczas powodzi od niedawna jest dopiero przejezdny tylko dzięki temu,że całe osuwisko zasypano kamieniami. Porażka...

    1 2 Cytuj
  • 19 sie 2010

    Dobosówka będzie ok. jak da się po tym chodniku chodzić bo jak na dzień dzisiejszy (a prace tam wykonywane na to wskazują )to odcinek pomiędzy krzyżówką K .Wielkiego a tym pięknym chodnikiem jest nie do pokonania z wózkiem ,czy dziećmi na rowerach - brak przejścia poboczem niebezpiecznie.Spacer kończy się na krzyżówce ,jeśli tak dalej pozostanie to kto do tego chodnika na Borzęcie dojdzie .

    1 1 Cytuj
  • 19 sie 2010

    A ja się tam przeprowadziłam ponad rok temu i hmm jest ładnie. :) Ale ludzie plotkują jak szaleni..

    7 2 Cytuj
  • 16 gru 2011

    Fotoradar w Brzączowicach znowu działa (ustawiony na drogę z Myślenic do Dobczyc) także lepiej zwolnić za kościołem , bo już "kilku" delikwentom coś błysło.. : )

    8 Cytuj
  • 7 lut 2012

    Brzązowice to kraina utajonych domowych alkoholików i drobnych pijaczków przysklepowych. Zgadzam sie, na czerwonej górze często piją. jeszcze nie widziałam nikogo z brzonczowic zeby był czeźwy

    7 11 Cytuj
  • 7 lut 2012

    dajcie spokój brzączowicom, piją tak jak i wszędzie

    10 3 Cytuj
  • 7 lut 2012

    z tymi pszczółkami to pszesada, ale z tym piciem to najszczersza prawda, same pijaki i tylko po drodze chodzą, niby chodnik jest ale tam koło delikatesów to ciężko przejechać, zwłaszcza jak się bar zamkną to od tej pory, albo wlecie jak nad zalewem popiją, do kościoła czasem w niedziele to strach iść bo zaczepiają i się awanturują

    3 8 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Doboszówka to teren rolniczy i nic nie powinno tamtędy iść droga chyba że dołem wzgórza to rozumiem, ale przecież jest nowa wyremontowana droga na Borzętę!! Chcą zniszczyć rolnictwo i ostatnie ostoję myślenickiej pięknej ziemi jak Dalin , Doboszówkę , Szubienną - esencję Myślenic , dla wygody . A okolicznych rolników i łowczych mają w d...

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 8 lut 2012

    MGf cyt: "łowczych mają w d..." W tym wypadku mają rację.
    Pięknie nazwałeś łowczych, inaczej myśliwych, czyli tych, którzy najpierw sypną jedzeniem jesienią, by potem mieć w tym miejscu zwierzynę na odstrzał!

    1 Cytuj
  • Jacek Prokocki 9 lut 2012

    [quote=gość: MGf] Doboszówka to teren rolniczy i nic nie powinno tamtędy iść droga chyba że dołem wzgórza to rozumiem, ale przecież jest nowa wyremontowana droga na Borzętę!! Chcą zniszczyć rolnictwo i ostatnie ostoję myślenickiej pięknej ziemi jak Dalin , Doboszówkę , Szubienną - esencję Myślenic , dla wygody . A okolicznych rolników i łowczych mają w d... [/quote]

    Widzę że koledze tematy chyba się pomyliły...

    2 1 Cytuj
  • 9 lut 2012

    Dobra w takim razie rolników i Myśleniczan , łowczy to kontrowersyjny temat i nie każdemu może się podobać ich działalność ... A co do tematów może nie chodzi o tą Doboszówke??

    Cytuj
  • 10 lut 2012

    BRZĄCZOWICE to taka sama wioch jak każda inna

    1 17 Cytuj
  • 11 lut 2012

    BRZĄCZOWICE to taka sama wioch jak każda inna
    nic dodać nic ujać

    1 14 Cytuj
  • 14 lut 2012

    ;)

    1 Cytuj

Odpowiedz