Forum » Okolice

DROGA PO POWODZI W ŁĘKACH ODBLOKOWYWANA PRZEZ RADNEGO

  • 19 maj 2010

    MIJA TRZECI DZIEŃ JAK PRZESZŁA WIELKA WODA I ZABLOKOWAŁA PRZEJAZD NA DRODZE POWIATOWEJ W ŁĘKACH I NADAL PRZEJAZD TĄ DROGĄ JEST NIEMOŻLIWY. PRACE ZWIĄZANE Z UDROŻNIENIEM DROGI ZLECONO " FIRMIE " RADNEGO Z PORĘBY ALE TA GRUPA JAKOŚ SOBIE Z TYM NIE RADZI , A MIESZKAŃCY MUSZĄ PRZEZ TO NADKŁADAĆ KILKADZIESIĄT KILOMETRÓW BY DOJECHAĆ NP. Z TRZEMEŚNI DO MYŚLENIC.NAJWYŻSZY CZAS BY KTOŚ ZAREAGOWAŁ !!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    Radny i jego giermki uwijaja sie tak ze wiora lecą :) oczywiscie to jest bezinteresowna pomoc :)

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    Apeluję o spokój!
    Radny z Poręby ma listę wierzycieli dłuższą niż książka telefoniczna województwa mazowieckiego a suma jego długów jest prawdopodobnie równa budżetowi małej gminy. Niech chłop zarobi jak ma okazję, może odda tym, którzy już stracili nadzieję.
    W razie czego w Osieczanach stacjonuje firma z Tarnowa, wykonująca kanalizację w Porębie i na Bulinie. Mają taki sprzęt że zrobią to w godzinę jak sobie radny nie da rady.:)
    Tak, że cierpliwości ....
    :)

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    Kilkadziesiąt kilometrów z Trzemeśni do Myślenic?! Nawet objazdami to nieco przesadzone ty chyba jesteś filipek1 z konopi2 :-)

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    Moi drodzy prawda jest taka NIE ROBIĄ NIC ŹLE , ROBIĄ JESZCZE GORZEJ!!!

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Oj widzę że kogoś prawda w oczy kole skoro został usunięty mój wpis :) oj ciekawe

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Cyt.Niech chłop zarobi jak ma okazję, może odda tym, którzy już stracili nadzieję.
    Droga Greto niech oddaje wierzycielom ale dlaczego to ma być z pieniędzy podatników.Przecież za usuwanie skutków powodzi płacimy MY.

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Haha moj post tez zostal usuniety !! ALe ja dalej bede stal przy swoim :D Ta firma nie miala zadnych uprawnien do wycinki drzew!!

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Kochana Grato J.niemasz racji:) poniewaz firma z tarnowa to "paproki" i niewiem czy w tydzien by Sobie z tym poradzili.... A pozatym na taka ilosc drzew jaka została wycieta prace przebiegły bardzo szybko!!! Fanów firmy stacjonujacej w osieczanach zapraszam do trzemesni i na buline i do poręby by zasiegli opini mieszkanców którzy codzien wpatruja sie w stojacych ludzi i wyłaczone koparki,nie wspominajac o jakosci prac!!! zreszta ludzie juz szykuja stosy bo prace jakie wykonali duzo pomogły w wyrzadzeniu szkód w tych wsiach:( a pozaty uwaznie sledziłem prace pana radnego i niema sie do czego przyczepic.....

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    W czasie klęsk żywiołowych jedni tracą drudzy zyskują,tak jest od wieków.

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    gap :) oczywiscie ze jest sie do czego przyczepic a chocby do tego czemu pracowbicy nie mieli kaskow na glowach ? dlaczego nie mieli specjalnych uprawnien?

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    mi to wcale nie przeszkadzało ze nie mieli kasków!!!! Chodzi o ich bezpieczeństwo a nie moje ja stałem daleko daleko niezauwazony:):) chodziło mi raczej o to ze nie wyrzadzili wycinka zadnych strat chodzi o słupa (latarnie) ,droge i kapliczke a teren był ciezki na takie prace nie oszukajac nikogo .... a jesli chodzi o uprawnienia to juz nie nasza brożka sprawdzac, są od tego odpowiednie władze i nie nam mówic czy mieli czy nie:)przy takiej "interwencyjnej" pracy mysle ze sa to detale do których przyczepiaja sie złosliwi nie urażajac nikogo:) mieszkancy sa zadowolenie a praca była zbyt pilna by szukac "lepszych rozwiazan"

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Greto niemasz pojecia o pracy i firmie z tarnowa a co do tej "godziny" to juz chyba pobiłas wszystkie swoje "wspaniałe" wypowiedzi:) ale prznajmniej jest sie z czego posmiac czytajac Twoje wywody na tematy o których niemasz zielonego pojęcia:)oby wszytkie wypowiedzi niebyły tak bzdurne jak ta....

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    dojazd do myslenic z trzemesni jest juz mozliwy przez buline a dokładnie od poniedziałku gdzies około godziny 16:)sam jechałem wiec wiem....Chyba ktos tu sieje ploteczki a pozatym kilkadziesiat kilometrów??? mocno przesadzone dane:)Moze z konopi jest kilkadziesiat:P jak wszytkie dane sa tak autentyczne jak te które tu czytam to trzeba sie powaznie zastanowic czemu to forum słuzy i KOMU!!!!!!

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Greta niech sobie przyszyje szluwki w spodniach lub podciągnie w górę majty w żółte RÓŻE (autentycznie)

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    droga w Łękach już jest odblokowana

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Do tego chyba nie trzeba kasku

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    A może pan S.... zasponsoruje jej KRAWCA

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Tutaj przeważnie narzekają ci, którzy nie mają kompletnie o niczym pojęcia. Dać im łopaty niech się w końcu z nudów wezmą do roboty- ocenimy ich "wzorową" pracę...

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    wszystko elegancko tylko czemu my podatnicy mamy placic za to ja sie pytam ?!!

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    ja tam nie płacę, bo moje podatki już zeżarł ZUS i służba zdrowia

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Do ........! Jak by tobie coś zniszczyło,zalało itp : to kto by płacił - oczywiście MY ! Tak że zastanów się co piszesz !?

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    ależ zgadzam się z moim szanownym przedmówcą, skoro ja zapłaciłem ze swoich podatków służbę zdrowia to on musi zapłacić radnemu za odblokowanie drogi i co w tym oburzającego?

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    dobrze by było żeby GRETA zaglądała w swoją kieszeń i chwaliła się na forum swoim długiem a jeśli jest taka ambitna to niech bierze łopatę i spada sprzątać zarabie w czynie społecznym rzecz jasna

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    DZIĘKUJEMY RADNEMU ZA POMOC I ORGANIZACJE PRACY NAPEWNO POPRZEMY W WYBORACH

    Cytuj

Odpowiedz