Forum » Okolice

Ośrodek Zdrowia w Trzemeśni

  • 28 sty 2011

    Czyżby to miało związek z całą serią grabieży w okolicach? Artykuł na głównej stronie...

    Cytuj
  • 29 sty 2011

    Wie ktoś może coś więcej? Jakieś szczegóły?

    Cytuj
  • 29 sty 2011

    nie dość że okradli to jeszcze zdemolowali w środku...

    1 Cytuj
  • 30 sty 2011

    leczcie sie myslenicach

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Nie tylko osrdek zdrowia. Plaga dotknęła takze straznicy w Trzemesni, po sąsiedzku!

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Podobno opędzlowana strażnica w Trzemeśni i kościół w Osieczanach. Coś takiego słyszałem, ale nie jestem pewny.

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Rzeczy z strażnicy się odnalazły:-)

    Cytuj
  • adzygmunt 11 lut 2011

    Się same odnalazły?

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    W Osieczanach nic takiego sie nie stało .Jakieś głupoty piszecie...

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Sandri111 w pierw się dowiedz dokładnie ,a potem odpisuj na posty.

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    lol.ja jestem z Osieczan i nic nie wiem a mieszkam niedaleko kościoła,dlatego odpisuje.to tak na marginesie

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Nie ukradli nic w kosciele w osieczanach bo nie weszli do środka nie przedostali sie przez kraty, wybili tylko szybe ;]

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Podobno w Prokocimiu im się zepsuł samochód i tam ich prawdopodobnie dorwali. Dlatego te rzeczy ze strażnicy zostały odzyskane. Ale to tylko ze słyszenia od postronnych ludzi.

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Sandri111 jak mieszkasz koło kościoła , to się dziwię że nic nie wiesz, ale przynajmniej głupot nie pisz jak nie wiesz dokładnie, bo ja nie mieszkam w Osieczanach a wiem że próbowali ale na szczęście się nie udało, straty wiadomo są ale minimalne ale są.

    1 1 Cytuj
  • 13 lut 2011

    Myślę że diś dotarło do Sandri111 , no chyba że nie była w Kościele. Na przyszłość, dobrze by było ,żebyś lepiej była poinformowana o temacie, na który zabierasz głos i nie pisała głupot.

    1 1 Cytuj
  • 13 lut 2011

    lol widze że ty pierwszy jesteś dobrze poinformowany o wszystkim czyżby to był zbieg okoliczności!!!

    1 Cytuj
  • 16 lut 2011

    Sandri111 : ja po prostu na Forum piszę rzeczy sprawdzone a nie sieje plotek jak co niektórzy . Jak czegoś nie wiem dokładnie to sprawdzam , a nie zwracam komuś uwagę niesłusznie i tyle.

    1 1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Słyszałem ze SIO mialo Zebranie walne wyborcze . Coś sie zmienilo?

    3 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Ciekawość? Mogłeś być na zebraniu i wnieść swoje uwagi na plus i na minus. Na pewno zebrani wysłuchaliby Cię.
    Może podasz trochę faktów, które rzeczy trzeba zmienić, które podtrzymać?
    Weź pod uwagę, że na jakoś pracy tam zatrudnionych SIO nie ma wpływu z racji, że to NFZ zatrudnia.

    2 1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    @kaszana: NFZ nie zatrudnia nikogo w żadnej przychodni/szpitalu.

    Każda przychodnia lekarza rodzinnego oraz większość specjalistycznych jest w tym momencie całkowicie prywatną firmą, która dostaje z NFZ pieniądze w zamian za odpowiednia opiekę nad pacjentami.

    W przypadku lekarzy rodzinnych to taki lekarz dostaje ok. 10zł/miesiąc za każdego zapisanego do niego pacjenta. Może mieć maks. zapisanych 2750 pacjentów do siebie. Za to ma obowiązek być w gabinecie min. 5h/dziennie od poniedziałku do piątku. Pieniądze wydaje na czynsz, media, opłacenie pielęgniarek, badania które zleca, co zostanie to jest jego pensją.

    Tak więc KAŻDY ma wpływ na to jaki jest jego lekarz rodzinny, bo jak mi sie nie podoba, to się przepisuje gdzie indziej, co zwykle skutecznie sprawia że taki lekarz nagle zaczyna przyjmować dłużej, jeździć na wizyty domowe, zlecać badania.

    Poza tym właściciel budynku może wymowić takiemu lekarzowi/firmie umowę najmu i zaprosić kogoś innego kto zagwarantuje odpowiedni poziom usług dla pacjentów.

    Lekarze to nie święte krowy, a pieniążki dostają tak naprawdę od nas.

    1 1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    alfred 100 % racji.
    Tyle, że wypowiedzenie lokalu musi mieć jakieś podstawy prawne.
    Przypomnę, że inicjatorem tej wymiany zdań był "neon" a temat dotyczył zebrania SIO.
    I to by było na tyle!

    1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    [quote=gość: kaszana] Ciekawość? Mogłeś być na zebraniu i wnieść swoje uwagi na plus i na minus. Na pewno zebrani wysłuchaliby Cię.
    Może podasz trochę faktów, które rzeczy trzeba zmienić, które podtrzymać?
    Weź pod uwagę, że na jakoś pracy tam zatrudnionych SIO nie ma wpływu z racji, że to NFZ zatrudnia. [/quote]

    Poza tym w SIO nikt nie pracuje, działalność członków jest stricte charytatywna. Ponoć było gorąco no i wybory. Może ktoś zna jakieś szczegóły?

    Cytuj
  • 1 kwi 2012

    @koto: nie chodziło mi stricte o SIO/Trzemeśnię bo nie wiem jaka tam jest sytuacja dokładnie, ale jak to wygląda ogólnie. Niekoniecznie trzeba wypowiadać umowę - można jej nie przedłużyć... Albo w aneksie przedłużającym zawrzeć obwarowania co do dostępności usług dla pacjentów.

    1 Cytuj
  • 5 kwi 2012

    Uważam że informacja powinna być podana o zebraniu bo SIO działa dla ludzi i nic ne powinno być tajemnicą.

    1 3 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    [quote=gość: neon] Uważam że informacja powinna być podana o zebraniu bo SIO działa dla ludzi i nic ne powinno być tajemnicą. [/quote]

    być podana o zebraniu - możesz to rozwinąć, bo brzmi strasznie zdrewniało. Jak i gdzie.
    Jaką tajemnicą, przez takich własnie jak wyżej powstają jakies smieszne nie domówienia.
    Wszystkie sprawy są omówione na stronie internetowej, poza tym wystarczy troche popytać i wszystkie można się dowiedzieć.

    Powinno się podać... hahaha

    2 Cytuj

Odpowiedz