Forum » Praca

zarobki w myślenicach??

  • 17 lis 2010

    Witam!
    Od niedawna mieszkam w Myślenicach ale pracuję w Krakowie? Chciałabym się zorientować na jakim poziomie są tu zarobki?
    Zastanawiam się nad zmianą pracy, ale zwyczajnie nie wiem czy to się opłaci. Myślę taki swoisty ranking płac w myślenicach wielu by zainteresował, zaczynam od siebie:
    księgowa,wyższe,5 lat doświadczenia,budżetówka Kraków,- dostaję 2100zł netto

    1 1 Cytuj
  • 17 lis 2010

    oj w myslenicach to roznie bywa

    1 Cytuj
  • 18 lis 2010

    myślenice sekretarka 200 netto

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    2000 netto nie 200 :)

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    w m-ce są słabe zarobki

    3 Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote=motylek]Witam!
    Od niedawna mieszkam w Myślenicach ale pracuję w Krakowie? Chciałabym się zorientować na jakim poziomie są tu zarobki?
    Zastanawiam się nad zmianą pracy, ale zwyczajnie nie wiem czy to się opłaci. Myślę taki swoisty ranking płac w myślenicach wielu by zainteresował, zaczynam od siebie:
    księgowa,wyższe,5 lat doświadczenia,budżetówka Kraków,- dostaję 2100zł netto [/quote]
    odpuść, nie myśl o zmianie pracodawcy na myślenickiego .... z kilku powodów

    1 Cytuj
  • 18 lis 2010

    3800 netto + opieka medyczna - kierownik w międzynarodowej firmie (Kraków).

    5 Cytuj
  • 18 lis 2010

    W jakiej? Macdonald's ?

    3 Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]3800 netto + opieka medyczna - kierownik w międzynarodowej firmie (Kraków).[/quote]Kraków oczywiście, Myślenice j.w. dlatego najczęściej warto dołożyć na dojazd finansów i czasu a nie lokalnie szarpać się z pseudo kapitalistami.

    2 4 Cytuj
  • 19 lis 2010

    ja ostrzegam przed HOTELEM TWARDOWSKI w GŁOGOCZOWIE, co za koszmar! płaca 5 zł/h jeszcze nie można się jej doprosić, jest się narażonym na pretensje 1-go z szefów, traktowanym jak głupi darmozjad łasy na jego pieniądze... nie da się dogadać ani w żaden sposób wyegzekwować należnych pieniędzy przez kilka miesięcy bez gwarancji że później ci się uda... tam potrzebują takich co chcą pracować dla idei pracy nie chcąc żadnego wynagrodzenia, więcej nie będę pisać bo to trzeba przeżyć...

    10 1 Cytuj
  • 19 lis 2010

    Nie wiesz jak sie załatwia(nie dosłownie rzecz jasna)takiego pracodawce? Sposobów jest minimum...trzy.

    4 Cytuj
  • 19 lis 2010

    Jakie?

    1 Cytuj
  • 25 lis 2010

    A czy ktoś się orientuje jakie są zarobki księgowych w DAF Wanicki na zakopiance??

    1 Cytuj
  • 26 lis 2010

    [quote=gość: gość] A czy ktoś się orientuje jakie są zarobki księgowych w DAF Wanicki na zakopiance?? [/quote]
    Tego pana nie polecam jako pracodawce miałem przyjemność tam harować.

    4 2 Cytuj
  • 2 sty 2011

    [quote=motylek] Witam!
    Od niedawna mieszkam w Myślenicach ale pracuję w Krakowie? Chciałabym się zorientować na jakim poziomie są tu zarobki?
    Zastanawiam się nad zmianą pracy, ale zwyczajnie nie wiem czy to się opłaci. Myślę taki swoisty ranking płac w myślenicach wielu by zainteresował, zaczynam od siebie:
    księgowa,wyższe,5 lat doświadczenia,budżetówka Kraków,- dostaję 2100zł netto [/quote]
    Ja za 2100 to bym z łóżka nie wstal z takim wyksztalceniem,bo tyle to na magazynie-budowie dostane

    2 2 Cytuj
  • 21 kwi 2011

    Dan to daj adres pracodawcy który lepiej płaci w Myślenicach/okolicach to zmieniam pracę.
    Ja pracuję u prywaciarza obok Myślenic jako pracownik biurowy, wyższe, dostaję na rękę 2500 ale ubezpieczony jestem od minimalnej.

    1 1 Cytuj
  • 21 kwi 2011

    personel medyczny, średni wykształ- wyższe, szpital 1700zł brutto, nieźle co?
    + dodatek za noce, święta ok. 350 zł
    Chce ktoś, podzielę się kasą, bo nie wiem co z nią robić. Pozdr

    6 1 Cytuj
  • Pablo 23 kwi 2011

    Ja swoją karierę zawodową w Myślenicach oparłem na słynnej fabryce kabli Pana C. i na tym zakończyłem...
    Nie od dzisiaj wiadomo, ze tam robią karierę tylko ci, którzy mają "plecy" - nie koniecznie wiedzę i odpowiednie kwalifikacje (o wykształceniu nie wspominając)

    Już od wielu lat pracuję w Krakowie i nie mam zamiaru wracać do Myślenic. Ludzie zupełnie inni a zarobki - bez dwóch zdań są wyższe. Na lokalnym rynku - wyzysk i każdemu pracodawcy wydaje się, że dając ci 2000 pln to daje ci zarobki prezesa banku... Szkoda sobie tym głowę zawracać...

    Jednak działa to w obie strony - znam ludzi co są bezrobotni od wielu lat. Jak pytam: "czemu nie poszukasz pracy w Krakowie?" dostaję odpowiedź: "- Bo mi się nie opłaca, dojazdy, dużo czasu i w ogóle..." - Nie żal mi takich ludzi.

    Ale na myślenickim ryku pracy to generalnie kicha jest...

    3 1 Cytuj
  • 23 kwi 2011

    [quote=Pablo] Ja swoją karierę zawodową w Myślenicach oparłem na słynnej fabryce kabli Pana C. i na tym zakończyłem...Nie od dzisiaj wiadomo, ze tam robią karierę tylko ci, którzy mają "plecy" - nie koniecznie wiedzę i odpowiednie kwalifikacje (o wykształceniu nie wspominając)Już od wielu lat pracuję w Krakowie i nie mam zamiaru wracać do Myślenic. Ludzie zupełnie inni a zarobki - bez dwóch zdań są wyższe. Na lokalnym rynku - wyzysk i każdemu pracodawcy wydaje się, że dając ci 2000 pln to daje ci zarobki prezesa banku... Szkoda sobie tym głowę zawracać...Jednak działa to w obie strony - znam ludzi co są bezrobotni od wielu lat. Jak pytam: "czemu nie poszukasz pracy w Krakowie?" dostaję odpowiedź: "- Bo mi się nie opłaca, dojazdy, dużo czasu i w ogóle..." - Nie żal mi takich ludzi.Ale na myślenickim ryku pracy to generalnie kicha jest... [/quote]

    Nie zgodzę się, praca w Myślenicach (biurowa, z klientem, kobieta) dochód netto 2500 - 3500.

    1 Cytuj
  • 24 kwi 2011

    Zgadzam się z Pablo,Myślenice to Polska B jak nie C.Lokalni"biznesmeni"(nie wszyscy) traktują pracownika gorzej niż w trzecim świecie i jeszcze uważają że robią łaskę.Ale nie tylko prywatni wykorzystują ,popytaj w PKS czy szpitalu.Czy to normalne w XXI żeby salowa zarabiała pracując na zmiany (noce,święta) zarabiała płacę minimalną-na rękę około 900żł.Co ciekawe wszystko zgodnie z prawem po przejęciu przez innego pracodawcę nowy pracodawca podpisał nowe umowy z płacą minimalną .Ale takie rzeczy mało kogo interesują na tym forum bo tu tylko ważne aby dołożyć Urzędowi Miasta a od powiatu to już z dala.

    4 Cytuj
  • 24 kwi 2011

    to prawda, w szpitalu zarobki są fatalne. ale niektórzy mają uprzywilejowaną pozycję i mają lepiej niż inni

    1 Cytuj
  • 24 kwi 2011

    Ja robię na produkcji, moje zarobki to 850zł na czysto,już po odliczeniu za dojazdy. I kto mnie przebije...

    2 Cytuj
  • 8 maj 2011

    [quote=gość: Mys] Nie zgodzę się, praca w Myślenicach (biurowa, z klientem, kobieta) dochód netto 2500 - 3500. [/quote]
    A można wiedzieć jaka to fima, sektor chociaż chętnie bym się tam zatrudniła - jestem księgową

    2 Cytuj
  • 18 sie 2011

    hahah faktycznie za 2500 - 3500 też bym od ręki rzucila obecna prace za 1500

    2 Cytuj
  • 19 sie 2011

    Konsultant kienta biznesowego( praca ta telefonie) podstawa 1300 netto+ prowizja od sprzedaży KRAKÓW

    Cytuj

Odpowiedz