Forum » Praca

Sklep z odzieźą marki House i Cropp

  • 4 lut 2011

    mysle ze dobry pomysł mogłabym podjac nawet prace w twoim sklepie cos nowego jest potrzebne w myslenicach mogło by byc co s z marki HM ORSAY jakies fajne ciuszki

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    Fajnie naprawdę, że aż tak się w tym temacie udzielacie, aż tak licznych komentarzy się nie spodziewałem w tak krótkim czasie. Każdy post dokładnie czytam i analizuję, ale prośbę mam nie kłóćcie się między sobą bo każdy ma swoje zdanie na każdy temat. Swoją drogą dobrze wiedzieć że wypowiadają się tu ludzie którzy coś na ten temat wiedzą, pomysłów mam kilka ten ujawniłem jako pierwszy, przeanalizuję wszystkie za i przeciw napewno;)

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    jak bedziez miał przyjecia tez tu napisz szukam pracy

    Cytuj
  • 6 lut 2011

    pomysł nie głupi! Mozesz spróbować!dużo będzie zależało od miejsca cen i obsługi!

    Cytuj
  • 6 lut 2011

    Nie czytacie ze zrozumieniem. Jest wyraźnie napisane, że nie ma możliwości by sprzedawał w Myślenicach odzież Cropp/House/Reserved. Ludzie czytajcie co inni piszą!

    Cytuj
  • 6 lut 2011

    [quote=gość: Beatme] Nie czytacie ze zrozumieniem. Jest wyraźnie napisane, że nie ma możliwości by sprzedawał w Myślenicach odzież Cropp/House/Reserved. Ludzie czytajcie co inni piszą! [/quote]

    A co cię to tak boli? Może ma inne scieżki niż franczyza? Czyżby konkurencja?

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    Nie jestem konkurencją, ale interesuje się tym tematem - usług franczyzowych i siedzę w tym temacie od paru lat. Naprawdę "zainteresowana" myślisz, że gdyby była taka możliwość ( i ekonomiczny sens) to ktoś by tych sklepów nie otworzył w Myślenicach?

    Wyżej został podany klarowny link, tłumaczący na jakich zasadach sprzedawana jest odzież tych marek. Tylko sklepy typu franczyza lub też salony firmowe firmy LPP S.A.

    Chodzi mi o zasadę błędnego myślenia. Nakręcacie się tu wszyscy, że dobry pomysł, że powstanie - autor tego "jakże odkrywczego pomysłu" dostał odpowiedź - nie ma szans miec sklepu z ciuchami House i Cropp. - Nie ma szans na oficjalny sklep. A kolejny sklep z ciuchami różnych marek? Naprawdę myślicie, że to przejdzie? Obserwując zachowania znajomych to wszyscy jadą do Krakowa, galeria krakowska gdzie na przecenie w Reserved spodnie za 170 zł można kupić za 70 zł. W Myślenicach takich przecen NIE widziałem i to jest problem małomiasteczkowych sklepów-szmelców.

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    Nie rozumiem czemu tak reagujesz!
    Wiem pewnie masz racje!
    Ale osoba która chce to otworzyć pewnie tez się tym interesowała!
    Głupie by było z jego strony gdyby nie wiedząc nic ta ten temat a snuc takie plany!
    Bo chyba logiczne by było ze najpierw trzeba dowiedzieć się co i jak!
    Zreszta nie mój interes chociaż moim zdaniem nie byłby to zły pomysł!
    Piszesz ze twoi znajomi jeżdżą do krk!
    Cały czas pracuje na myslenickim rynku i uwierz ludzie robią zakupy!
    Gdyby było innaczej połowa z tych sklepów by nie istniała!
    Jest wiele takich osób ktore nie lubią chodzić po galeriach ja tez się do nich zaliczam!
    Np w bonarce byłam tylko raz i to był mój pierwszy i ostatni raz!

    A

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    Wskaż mi jakiś sklep z rynku i okolic (Poza BigStarem) który istnieje w Galeriach Handlowych?
    Gościu prosi o radę odnośnie nie zwykłych sklepików, a markowych sieci. A te mają wytyczne - choćby wszyscy bardzo chcieli zaklinać rzeczywistość Mce to za mała mieścina na otwarcie takiego sklepu - gdyby było inaczej takie sieci już by miały takie sklepy, bo mają w NT/Zakopanem tyle, że to większe miasta.

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    A Divers,Americanos czy Vertus pod arkadami!
    Jeszcze pare bym wymieniła!
    A co z Nike czy Adidasem tez jest w myslenicach!
    A Wójcik dziecięcy tez jest!
    Te wszystkie sklepy są w galeri

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    ja mysle ze jak powstanie galeria myslenicaka bedzie to mozliwe

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    Nie tylko możliwe, ale pewne. A co do możliwości posiadania markowego sklepu odzieżowego w tym momencie w Myślenicach oczywiście jest to możłiwe, poza franczyzą również można nabyć odzież prawie wszystkich marek odzieżowych.

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    A co sądzicie o sklepie nad Lisem koło Reja ???

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    Żadne z tych wymienionych sklepów nie może pochwalić się takim asortymentem jak ich odpowiedniki z "galerii"

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    Jeśli pomysł wypali to czy bedziesz kogoś szukał do pracy?
    Bo widzę ze chętnych sporo!
    Tez byłabym chętna!:)

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    nic tylko rzucić temat otwierania sklepu i laseczki same się zgłaszają..jak dobrze pokręcisz koldawid to będą twoje zanim sklep otworzysz!!!!hahaha

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    ;)

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    No i cisza!
    Wyglada na to ze jednak sklepu nie będzie a szkoda bo ostatnio byłem w krk w house i powiem ze maja fajne rzeczy! Pare zakupilem!
    Brat tez!

    Cytuj
  • 8 gru 2012

    hej jestem ciekawe czy koleżanka w końcu otworzyła sklep o który wcześniej pytała...

    Cytuj

Odpowiedz