Forum » Praca

Sklep z odzieźą marki House i Cropp

  • 2 lut 2011

    Witam:) Mam pytanie do wszystkich zainteresowanych:> Zamierzam w Myślenicach otworzyć sklep z odzieżą firmową (house, cropp). Chciałbym jednak wcześniej się dowiedzieć co Wy o tym sądzicie, chodzi o to czy są jacyś chętni do kupna tejże właśnie marki, będę wdzięczny za jakieś wskazówki i w ogóle odpowiedzi na moje pytanie.

    4 Cytuj
  • 2 lut 2011

    hej jasne ze bedom !w myslenicach naprawde duzo ludzi sie przewija zresztom jak nie sprubujesz to nie zobaczysz!:)a pozatym ja moge u ciebie za sprzedawcznie robic jakies tam doswiadczenie mam;)powodzenia

    3 5 Cytuj
  • 2 lut 2011

    Myślę, że to zły pomysł.

    a). House i Cropp są w Krakowie, w (Gal Kazimierz, Krakowskiej, Bonarce, Centrum Handlowym Krokus, M1, Zakopiance)
    b). Jeden sklep House już w Myślenicach jest.
    c). Sklepy młodzieżowe upadły, był taki jeden zaraz przy rynku na kościuszki, ale też upadł - to daje do myślenia.

    Współczesna młodzież jeździ do Krakowa na takie zakupy i słuszne bo tam większa rotacja asortymentu i lepsze promocje.

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    sklep Housa już jest u nas u Doboszów i szczerze nie wiem jakim cudem się jeszcze trzyma...Reportera był i padł po chwili..Divers się trzyma jakoś...CROPP....?jeśli planuje zakupy w takich sklepach to wole jechać do Galeri Krakowskiej,bo tam są duże sklepy a co za tym idzie większy wybór np.rozmiarówki i większe promocje.

    1 Cytuj
  • 2 lut 2011

    [quote=koldawid] Witam:) za jakieś wskazówki i w ogóle odpowiedzi na moje pytanie. [/quote]
    jeżeli Cropp i House ma zarobić tylko na koszty to jakoś przetrwa, jeżeli jednak planujesz na min nieźle zarabiać (nie mając własnego lokalu ale wynajmując) ja osobiście tego nie widzę, mimo że całkiem fajne ciuszki.

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    Miło mi że się tak udzielacie:) Owszem mógłbym otworzyć sklep z kilkoma markami ale stanę się wtedy podobny do "Kilera cenowego" który w swoim asortymencie ma wiele różnych i znanych firm, nie chcę aż tak bardzo mieszać tego wszystkiego. Więc teraz takie inne pytanie czy macie jakieś pomysły, takie od was:>

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    jakbym miał pomysł to bym sam otworzył biznes a nie sprzedawał go na forum...naiwne to pytanie.

    2 2 Cytuj
  • 2 lut 2011

    Jeśli będziesz miał fajne promocje i nie będziesz sztywno trzymał cen , to kto wie?
    Nie wszyscy jeżdżą po galeriach. Jeszcze musisz trafić z miejscem na taki sklep , bo ludzie są wygodni i nie wszędzie chce im się zaglądać. Powodzenia.

    $$$ się coś pomyliło , u Doboszów nie ma żadnego House'a- parę ciuszków nie czyni jeszcze sklepu.

    2 Cytuj
  • 3 lut 2011

    Dokładnie u Doboszow niewiele jest!
    Moim zdaniem to nie byłby zły pomysł pod warunkiem ze musicie przewagę męskich rzeczy! Damskich mamy naprawdę dużo!
    Żeby kupic cos fajnego na faceta to trzeba jechać do Krk bo tu jedynie można w Kochlandzie w Big Starze czy w Diversie i tyle!
    Jak zdecydujesz się otworzyć to jestem chętna do pracy!
    Kiedyś pracowałam w jednym z tych sklepów!;)

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Uważam ,że to dobry pomysł. Brakuje fajnych sklepów u nas,a nie każdemu chce się jechać do Krk. U Dobosza nie ma wyboru a jeśli codzi o markę House to parę na krzyż z starych kolekcji. Moim zdanim fajny pomysł. Niby sklepów u nas dużo , ale nic fajnego... więc działaj :)

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Co do sklepu młodzieżowego, który był na ul. Kościuszki to nie do końca tak jest jak ktoś wyżej napisał. Sklep został przeniesiony dosłownie o 200 metrów bodajże ... . Nie wiem, czy to dalej ulica Kościuszki czy nie, ale znajduje się naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr.2 . A fakt, że ten sklep hula już w Myślenicach dobrych PARE lat pokazuje, że można się tutaj utrzymać :)

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Na przeciwko gimnazjum nie podstawówki!
    Dokładnie został Poprostu przeniesiony bo na starym miejscu remonty są!

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    Spoko pomysł mało sklepów u nas z fajna markowa odzieżą!
    Gdybym miał możliwości sam bym taki sklep otworzył!
    Ja jestem za!

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    Ale przemyśl jeszcze czy w Galerii nie będzie takiej odzieży bo wtedy klęska na całego!

    2 Cytuj
  • 4 lut 2011

    Czemu klęska? Czy w Diversie albo w Big Starze i innych sklepach firmowych nie jest to samo po galeriach! Pewnie ze jest wkoncu to sklepy firmowe i maja dana kolekcje we wszystkich sklepach!
    Poprawnie mnie jeśli się mylę!

    1 Cytuj
  • 4 lut 2011

    Jeśli bedziesz szukał kogoś do pracy to napisz!
    Z chęcią przyniosą Cv!
    A gdzie planujesz otworzyć?i kiedy?Oczywiście jeśli mozesz nam zdradzić!;)

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 4 lut 2011

    nie zapominaj ze na miejscu dworca powstaje galeria handlowa a obok moze byc druga - kupcow tam na pewno beda sklepy sieciowe

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    bartuś, powiedz mi jaka sieć otworzy w 18 tys. mieście sklep firmowy. Ażeby otworzyć salon Cropp/House trzeba mieć miasto >35 tys. mieszkańców i są to oficjalne wytyczne dotyczące franczyzy od firmy LPP ( właściciel marek Cropp , House, Reserved, Re-kids, Home&You, PromoStars, Henderson, Esotiq, Mohito )

    To tylko jeden właściciel sieciówek. Naprawdę myślisz, że duże sieciówki jak C&A, New Yorker, Pekk&Cloppenburg, H&M, Cubus, Levis, Bershka, Pull&Bear, przyjdą do Myślenic skoro w 45 minut można stąd dojechać do Galerii Krakowskiej.

    Dużo się musisz nauczyć o rynku.

    1 Cytuj
  • 4 lut 2011

    I tu masz racje HmHmHm! Żadna sieciowka nie wejdzie do takiego małego miasteczka'
    Do galeri kupców wejdą najprawdopodobniej wszyscy ci co maja już sklepy na mieście! Wiec wszystko to co już mamy! Kupcy nie pozwolą na to żeby ktoś im robił konkurencje!
    Tak wogole to kto wie co to z ta ich galeria będzie! Zobaczymy!
    Wiec jak otwierać to teraz żeby już przyzwyczaić ludzi do sklepu!

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    HmHmHm- zgadzam się w 1000000% .powstanie kolejny sklep gdzie będzie po kilka sztuk ubarań po dwie sztuki z kazdego rozmiaru-wystarczy porównać DIVERS w np.galeri krk a ten nasz malutki to chyba oczywiste gdzie jest większy asortyment.a dobosze mają pare jak to mówicie ciuszków Housa ale od zawsze się reklamują tą marką i kilkoma innymi więc po choloere ten żałosny komentarz-renaw..żal.dzieciaki zajmujecie się wyszukiwaniem pierdół w postach .

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    $$$ żaal! Po taka cholerę ,że piszę co uważam za słuszne! Ze mnie taki dzieciak , jaki z Ciebie dorosły chłoptasiu.

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    renaw raczyłeś chłopczyku przeczytać jakie wymagania dotyczące lokali ma Cropp/House i Reserved? Nie, to poczytaj, lokal 300-700m2.
    Gdzie znajdziesz taki w Myślenicach.

    Pomyśl nim będziesz pisał, jest tu za mały rynek zbytu, aby tu otworzyć Cropp/House.

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    Nie wymądrzaj się , tylko naucz się czytać ze zrozumieniem ! Nie interesuje mnie jakie mają wymagania lokalowe te sklepy.
    Moja odpowiedź dotyczyła tylko pytania" koldavida" a Ty przyczepiłeś się jak rzep psiego ogona!Pyskujesz jakby twoje życie od tego zależało! Po co te nerwy?

    A na przyszłość zwracaj się do mnie per Pani bo na jednym gównie się nie ślizgaliśmy!

    1 Cytuj
  • 4 lut 2011

    I znów poetycka żenada...zacznijmy sobie wszyscy pisać na pan pani kazdy będzie się przedstawiał dobrze??po tą są nicky jakby ktoś nie wiedział że może nie każdy chce być rozpoznany.żegnam.

    1 Cytuj
  • 4 lut 2011

    Myślę, że jedyną osobą stosującą nerwy jesteś Ty.
    Jeśli nie interesuje Cie jakie wymagania mają powyższe sklepy (m.in te z tematu) to zamilcz z łaski swojej ignorantko.

    Dojrzałość polega na tym, że nie odzywa się w temacie w którym nie ma się pojęcia, dotarło?

    Rozwiewam wszelkie wątpliwości i marzenia kogokolwiek, franczyzowy salon Cropp/House w Myślenicach nie powstanie, bo jest to za małe miasto.

    Obecne wymagania spółki LPP S.A właściciela marek House i Cropp Town

    http://www.lpp.com.pl/onas/franczyza.htm

    "Podstawowe wymagania sieci w przypadku salonów Cropp
    - Wybrane miasta powyżej 30 tys. mieszkańców
    - Najlepsza handlowa lokalizacja w danym mieście
    - Lokal o powierzchni od 150-300m2"

    "Podstawowe wymagania sieci w przypadku salonów House
    - Wybrane miasta powyżej 30 tys. mieszkańców
    - Najlepsza handlowa lokalizacja w danym mieście
    - Lokal o powierzchni od 150-300m2"

    I dziękuje, temat został wyczerpany.

    Dane z wikipedii odnośnie Myślenic
    "Ludność (2008)
    • liczba
    • gęstość
    18 096[1]
    599 os./km²"

    w trzy lata nie przybyło tu 12 tys. mieszkańców.

    Pozdrawiam.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz