Forum » Praca

GALERIA MYŚLENICKA

  • 7 lip 2011

    znalazł sie ideał!!!!

    4 Cytuj
  • 18 lip 2011

    z tego co sie orientuje to już prawdopodobnie cały personel do nowej galeri (każdego sklepu z osobna) został stworzony teraz pozostaje nam czekać aż beda rezygnować :(

    1 2 Cytuj
  • 18 lip 2011

    albo i nie , bo jak komuś zależy żeby pracować , to za parę groszy zgodzi się na wszystko ... a Ty też tam składałaś ? widziałam ogłoszenie do wykładania towaru na półki, ale nie wiem czy dalej aktualne , bo chyba to było na ten wekend

    1 Cytuj
  • 19 lip 2011

    Już bym wolała na kasie siedzieć, bo wykładanie towaru jest naprawdę męczące i nie raz trzeba się nieźle nagłówkować, żeby wszystko na te półki wcisnąć.

    1 4 Cytuj
  • 19 lip 2011

    widziałam ogłoszenie, ale troche za puźno;(
    podanie składałam ale nic z tego nie wyszło;(
    a co do pracy to rzeczywiście z tym wykładaniem towaru to różnie bywa i czasem to raczej nie jest praca dla pań tylko dla jakegoś "strongmena" i kasa jest chyba dużo lepszym rozwiązaniem, no takie jest moje zdanie ale nikt sie nie musi z tym zgadzać

    2 Cytuj
  • 19 lip 2011

    nie polecam pracy w kawiarni crispy..

    2 1 Cytuj
  • 20 lip 2011

    tylko że Ja właśnie nie umiem obsługiwać kasy fiskalnej ... Składam CV tu i tam... ale na razie nic....
    a co z tą kawiarnią nie tak ?

    1 1 Cytuj
  • 20 lip 2011

    Wierz mi, że jeśli jesteś pojętna to obsługę zajarzysz w max 2-3 dni - gorzej z kodami, których bywa bardzo dużo. Terminale wbrew pozorom również są bardzo proste w obsłudze.

    [quote=gość: aza]
    a co do pracy to rzeczywiście z tym wykładaniem towaru to różnie bywa i czasem to raczej nie jest praca dla pań tylko dla jakegoś "strongmena" i kasa jest chyba dużo lepszym rozwiązaniem, no takie jest moje zdanie ale nikt sie nie musi z tym zgadzać [/quote]

    Mówiłam, że to nie jest lekka praca, ale mi nie wierzyliście i mnie minusowaliście (co swoją drogą jest mi obojętne). Wiadomo, że lepsza praca taka niż żadna, ale na dłuższą metę się tak nie pociągnie.

    2 Cytuj
  • 21 lip 2011

    ale ja Cie dokładnie rozumiem, jestem w sytuacji gdzie pieniądze są mi niezmiernie potrzebne i chwytam sie czego popadnie nie trzymam sie tego długo (zazwyczaj po paru tyg. wysiadam) swoje przeszłam z resztą jak pewno wiekszość i nawet to wykładanie towaru jest względne ale zależne w dużej mierze od osoby zwierzchłej nad tobą która albo jest człowiekiem albo tylko za takiego sie uważa

    a co z tą kawirnią ponawiam pytanie koleżanki wyżej???

    2 Cytuj
  • 21 lip 2011

    No od szefostwa też sporo zależy, ale jak tak będziesz skakać z kwiatka na kwiatek top żaden pracodawca nie potraktuje Cię poważnie, bo stwierdzi, że chyba coś z Tobą jest nie tak skoro tak często zmieniasz pracę.

    3 1 Cytuj
  • 22 lip 2011

    Idę dziś do tego wykładania towaru w Tesco w galerii ( od czegoś trzeba zacząć..) Trzymajcie za mnie w kciuki .... (albo się pomódlcie ....) Może dam radę, a jak nie to będę szukać co innego ... Może się naumiem tej kasy jak będzie okazja. Pozdrawiam Was dziewczynki!!!!!

    3 3 Cytuj
  • 22 lip 2011

    Miało być 16 sklepów jest 8 "galeria" :) Miało być dużo galerianek - nie ma żadnej:)

    16 1 Cytuj
  • 25 paź 2011

    Witam.
    Orientuje się ktoś może czy jest szansa dostania pracy w którymś sklepie w galerii jeszcze? Czy warto składać podanie ?
    Proszę o odpowiedź.

    1 4 Cytuj
  • 7 lis 2011

    jest, tylko w leader service i pracuje sie przy wykładaniu towaru lub ukończysz kurs na kasę ale kasa taka ze szkoda gadac 5zl 72gr po odtrąceniu watu. 3 zmainy nie polecam

    1 3 Cytuj
  • 26 sty 2012

    potrzebuja gdzies do pracy???

    3 Cytuj
  • 26 sty 2012

    [quote=gość: abc] potrzebuja gdzies do pracy??? [/quote]

    NIE

    2 4 Cytuj
  • 27 sty 2012

    [quote=gość: abc] potrzebuja gdzies do pracy??? [/quote]
    kurdesz czeka zawsze i wszedzie

    5 6 Cytuj
  • 14 maj 2012

    Wchodząc do dekady , ostatnia kasa w sklepie , po prostu pytać o pracę w kasie , albo zawołają kogoś od kadr albo nie zawołają a zostawisz CV i tak czy siak się nie odezwą jeżeli nie będą zainteresowani twoim CV , " Tobą " .

    2 2 Cytuj
  • 6 kwi 2014

    Czy ktoś ma może informacje na temat rozpoczęcia budowy Galerii Myślenickiej? "Startują" z budową już jakieś 3 lata i jak na razie wystartować nie mogą... Jesienią ubiegłego roku słyszałem pogłoski, że budowa ma ruszyć lada moment (czyli w 2013 r.). Jak widać nic w tym temacie nie drgnęło. Coś wam wiadomo?

    8 1 Cytuj
  • 3 lip 2014

    Ja widziałam jak się tam kręcą samochody firmyzajmującej się wyposażeniem takich różnych sklepów, magazynów itp. Tak więc coś się dzieje.

    1 2 Cytuj
  • 3 lip 2014
    ....... napisał/a:

    jest, tylko w leader service i pracuje sie przy wykładaniu towaru lub ukończysz kurs na kasę ale kasa taka ze szkoda gadac 5zl 72gr po odtrąceniu watu. 3 zmainy nie polecam

    Po odtrąceniu vatu??? Chyba podatku dochodowego.

    2 3 Cytuj
  • 3 lip 2014

    Wreszcie coś tam zaczęło się dziać. Zobaczymy jak budowa dalej się potoczy.

    5 Cytuj
  • 5 lip 2014

    Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 lipca rusza budowa "Galerii Myślenickiej". Już wkrótce poinformujemy o pierwszych Najemcach. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu.

    Informacja z profilu Galerii Myślenice na facebooku: https://www.facebook.com/GaleriaMyslenicka

    a tutaj strona do GM -> http://www.galeriamyslenicka.pl/pl/

    2 5 Cytuj
  • 12 lip 2014
    Tank napisał/a:

    Jeżeli w podaniu robiłaś takie błędy, jak tutaj, to raczej nie licz na pracę.
    I nie tłumacz się dysortografią, dysleksją i inna dys...
    Żaden pracodawca tego nie toleruje.

    dokładnie - oj oczy aż bolą jak się to czyta

    4 Cytuj
  • 17 lip 2014

    zastanawiam się, jaki market tam powstanie: lidl, intermarche, kaufland?

    2 3 Cytuj

Odpowiedz