Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 25 sie 2011

    [quote=gość: koziii] kiedy jaka integracja???? [/quote]

    Cytuj
  • 25 sie 2011

    a ja bym bardzo chciala isc do fabryki ale jakos nie mam szczescoia by wlasnie moje cv wzieli do reki... bo ciezko sie robi za 1000 zl oplacisz rachunki kupisz pampersy i na nic wiecej nie ma... a tam sie zarabia wiecej na pewno. a do wypowiedzi *****nia TO SIE NIE ZGODZE BO LUDZISKA JEDEN PODNIESIE 10 KILO I POWIE ZE SUPER A DRUGI NIE DA RADY I POWIE ARMAGEDON *****NIA WYZYSK LUDZI OBOZ PRACY . WIEC MYSLE ZE NIE MA CO SIE SUGEROWAC OPINIAMI. WIEKSZOSC NARZEKA ALE DALEJ TAM SIEDZI ... PO CO ... MOZE ZNIECHECAJA TYLKO INNYCH Z NUDOW.

    1 2 Cytuj
  • 25 sie 2011

    I to jest właśnie punkt który mógłbym wypomnieć burmistrzowi. Takie przedsiębiorstwa jak Polplast, Bzomex czy Inter zo powinny być wręcz gonione z naszego rynku a tym bardziej z terenów strefy. Jestem przeciwny jakiejkolwiek współpracy Urzędu Gminy z rodzimymi przedsiębiorcami, którzy w ten sposób traktują pracownika i w tym momencie może będziecie oburzeni, ale stawiam na firmy zagraniczne lub reformowane firmy nasze.
    Duża część lokalnych dużych przedsiębiorców powinna iść precz i zwolnić miejsca dla firm typu Prince, gdzie pracownika nie traktuje się wyłącznie jako siłę roboczą do niewolniczej pracy za gó..ną stawkę. Takie bydło, powinno się pogonić gdziekolwiek indziej, byle jak najdalej, a starać się ściągać obniżając nawet podatki firmy które dadzą o wiele więcej niż większe pieniądze do budżetu, dadzą pracownikowi godność, zaufanie, współpracę ale i wyższe pensje.

    Widząc z opisów pracujących w niektórych z tych firm co się tam dzieje jestem nawet za sieciówkami, gdzie pracownicy czują się szanowani i potrzebni.

    5 1 Cytuj
  • 25 sie 2011

    Do mojego przedmówcy.

    Zapraszam do prowadzenia działalności gospodarczej, zatrudnienia pracowników i borykania się ze zwykłą codziennością, w tym z chorobowymi, lewiznami pracowników, ich niekompetencją i żądaniami czasami nie do spełnienia.

    Będę pierwszym, który pogratuluje Panu Strzelcowi Wyborowemu, jeśli stworzy firmę płacącą jak Prince, wielką jak Inter zoo dającą tak duzo miejsc pracy jak Polplast. I oczywiście z pracownikami zachwyconymi i zadowolonymi, wśród których nikt nie narzeka.

    Zapewniam że to utopia.

    3 2 Cytuj
  • 25 sie 2011

    [quote=gość: prokurator] Do mojego przedmówcy.

    Zapraszam do prowadzenia działalności gospodarczej, zatrudnienia pracowników i borykania się ze zwykłą codziennością, w tym z chorobowymi, lewiznami pracowników, ich niekompetencją i żądaniami czasami nie do spełnienia.

    Będę pierwszym, który pogratuluje Panu Strzelcowi Wyborowemu, jeśli stworzy firmę płacącą jak Prince, wielką jak Inter zoo dającą tak duzo miejsc pracy jak Polplast. I oczywiście z pracownikami zachwyconymi i zadowolonymi, wśród których nikt nie narzeka.

    Zapewniam że to utopia. [/quote]

    Najlepiej jeszcze nie trującą ludzi klejami! A jednak się da. Ale trzeba mieć do ludzi szacunek, a wtedy ludzie też będą szanować takiego pracodawcę a spowoduje to także strach przed stratą pracy której pragnąłby każdy. A tak co mamy? Praca za gów..ane pieniądze, zero szacunku dla pracowników nie tylko przez właścicieli ale i ich gestapo - kierowników w większości tępotę i gburstwo, bo jakiż inny wykształcony mógłby traktować swoich podwładnych jak niewolników. Mnie by to upokarzało bardziej niż to w jaki sposób ja upokarzał bym swoich podwładnych.
    Poza tym tam gdzie są ciągłe przyjęcia nie ma zdrowych zasad i szacunku, gdyż nie ma szans na to by je nawet zasiać, a już ucieka się z takiej utopii. Dlatego takie firmy które w ten sposób postępują dostają pracowników z najniższej półki, a jak się okazuje nawet ta półka jest mądra by tam pozostać.
    Na takie firmy powinno się się ciągle nasyłać wszystkie instytucje, oraz dokumentować (dyktafony, komórki) wszystkie sytuacje podlegające pod paragrafy, bo tylko strachem można coś uzyskać jeżeli firma traktuje pracowników gorzej od psów.

    Prowadzę działalność ale to jest działalność na nie obóz pracy czy jak kto woli łagr, żerujący na bezrobociu. Życzę takim szefom aby byli tak samo traktowani przez innych.

    5 Cytuj
  • 25 sie 2011

    Przepraszam że zapytam- ale czy się tym chwalisz czy żalisz? Ile osób zatrudniasz? O pensje nie pytam bo nie wypada.

    PS. Skoro tak dobrze Ci idzie to może mała inwestycja w strefie???

    1 6 Cytuj
  • 25 sie 2011

    [quote=gość: prokurator] Przepraszam że zapytam- ale czy się tym chwalisz czy żalisz? Ile osób zatrudniasz? O pensje nie pytam bo nie wypada.

    PS. Skoro tak dobrze Ci idzie to może mała inwestycja w strefie??? [/quote]

    Chwalę czy żalę? Czym? Tym że traktuję ludzi tak jak ja chcę być traktowany? Nie bądź niesmaczny, bo sam zapytałeś, więc ci grzecznie odpowiedziałem.

    Nie ma znaczenia jaka działalność i ilu ludzi zatrudnia firma, a to jak ich traktuje, bo płacić powinna tyle ile jest w stanie by samemu zarabiać ale i pracownikowi dać możliwość przyzwoitej egzystencji. Tak się składa że ci o których wspomniałem wyżej do biednych nie należą i jak się okazuje to właśnie tacy właściciele mają za nic ludzką godność płacąc im tyle ile sami wydają na paliwo tygodniowo do swoich wypasionych autek.

    Takich przedsiębiorców winno się pozbywać z naszych terenów, by nie truli środowiska swoim wrednym postępowaniem. Pieniądze to nie wszystko i wcześniej czy później tacy przedsiębiorcy dostaną od życia to samo co oni w tym momencie serwują bliźnim.

    3 1 Cytuj
  • 25 sie 2011

    Strzelec_Wyborowy popieram Cię stary w 100 % . choć sam mam normalną robotę to to co wysłu*****ę od znajomych czy czytam na forach przechodzi ludzkie pojęcie. Co do wypocin prokuratora to nawet nie będę tego komentować.

    5 Cytuj
  • 25 sie 2011

    PRACUJE W POLPLASCEI I MUSZE POWIEDZIEC ZE JEDNO WIELKIE BAGNO NIBY FIRMA FRANCUSKA WIELKIE PRZEDSIEBIORSTWO A NAWET GODNYCH WARUNKÓW PRACY NIE MA WCZORAJ BYŁO 34 STOPNIE NA HALI NAWET KLIMY NIE MAM LEPIEJ NA POLU BO PRZYNAJMNIEJ WIATR POWIEWA A TU TYLKO SMRUD OD PZRYPALAJACYCH SIE SUROWCÓW TO MAM BYC PRACA a jeszcze kierownik normy normy i tylko normy niech sie sypia reklamacje i zwroty niech placa swoja glupota za to

    5 1 Cytuj
  • 25 sie 2011

    ZAROBKI MASAKRA STARY CHCE PRODUKOWAC DUZO ALE W ZAMIAN NIC POPROSTU ZENADA

    4 1 Cytuj
  • 28 sie 2011

    [quote=gość: misko] PRACUJE W POLPLASCEI I MUSZE POWIEDZIEC ZE JEDNO WIELKIE BAGNO NIBY FIRMA FRANCUSKA WIELKIE PRZEDSIEBIORSTWO A NAWET GODNYCH WARUNKÓW PRACY NIE MA WCZORAJ BYŁO 34 STOPNIE NA HALI NAWET KLIMY NIE MAM LEPIEJ NA POLU BO PRZYNAJMNIEJ WIATR POWIEWA A TU TYLKO SMRUD OD PZRYPALAJACYCH SIE SUROWCÓW TO MAM BYC PRACA a jeszcze kierownik normy normy i tylko normy niech sie sypia reklamacje i zwroty niech placa swoja glupota za to [/quote]
    normy normy normy... chyba w każdym zakładzie produkcyjnym podstawą istnienia jest opłacalność, a co za tym idzie normy i wydajność produkcyjna.W handlu jest inaczej? Kto więcej sprzeda ten lepiej ma, w produkcji, kto wyprodukuje więcej w tym samym czasie (czyli normy, normy) ten więcej zarabia. a jak sie godzisz na reklamacje i koszty za zwroty to idz to powiedz wszystkim pozostalym ktorzy pracuja na to zeby w fabryce bylo lepiej. bo kazda reklamacja to gorszy kontakt z klientem, mniej biznesów, mniej kasy dla firmy. Tak myslacych pracownikow firmy powinny sie pozbywac.
    zamiast pisac takie glupoty sprobuj zrozumiec podstawowe zasady organizacji produkcji i biznesu wtedy zabieraj glos, a nie siej fermentu

    2 Cytuj
  • 28 sie 2011

    [quote=gość: misko] ZAROBKI MASAKRA STARY CHCE PRODUKOWAC DUZO ALE W ZAMIAN NIC POPROSTU ZENADA [/quote]
    a jeszcze w grudniu nie było nawet premii a teraz jest i rośnie, a narzekaczom nadal zle i ze nic sie nie dzieje...co za ludzie

    5 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Bardziej bym się cieszył na Twoim miejscu jakby podnieśli pensje, premia może być w tym miesiącu w następnym już jej może nie być, ot taka łaska pracodawcy.

    5 Cytuj
  • 8 wrz 2011

    mnie denerwuje jak słyszę pracujemy do 13:50 a kiedy mam iść na zamianę na maszyny,kiedy uzupełnić papier,poważyć części i uporządkować swoje stanowisko,a co z tymi 5minutami co trzeba być wcześniej na przekazanie zmiany,zegary każdy idzie inaczej należało by je zsynchronizować według jednego najlepiej tej osoby która się o to czepia,a za te 4-5 minut drogi PANIE to norma się nie zmieni!!!!!!!!!

    6 1 Cytuj
  • 8 wrz 2011

    W 100% ZGADZAM SIĘ Z TYM NAPRAWDĘ TO JEST ZA MAŁO CZASU NIE WSZYSCY JADĄ SWOIM AUTEM I NIE ZALEŻY IM NA CZASIE JA MUSZĘ ZDĄŻYĆ NA BUSA

    8 1 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    Ja bym się przeszła na jakąś integracje, będzie jeszcze w tym roku? Bo ostatnie tygodnie ciepła są!? Polplast bez porządnej integracji to nie Polplast...chyba schodzi na psy;)

    4 5 Cytuj
  • 17 wrz 2011

    po co ci ta integracja czyz nie bylo imprezy wczerwcu

    3 1 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    była super impreza ale dla dzieci wyszalały się bo miały naprawdę dużo atrakcji a teraz coś dla nas wystarczy pici, papu i troszkę dobrej muzyki a wydaje mi się że wiele" lodu by stopniało' pomiędzy niektórymi osobami

    3 2 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    dokładnie właśnie po to jest integracja, wtedy chce się pracować, zadowolony pracownik zadowolony pracodawca= zysk

    3 1 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    to co z tą imprezą bo ma być tylko jeszcze nic nie wiadomo ani co? ani gdzie?

    4 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    7 lub 14 października :-p tylko jescze nie wiadomo gdzie

    3 1 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    a ja wam cos powiem W FIRMIE POLPLAST TO SAMI WYZYSKIWACZE PRACOWNIKÓW !!! PRACOWNIK ZARABIA 1000 ZŁ, PRACUJE W CIĘŻKICH SZKODLIWYCH WARUNKACH...A WSPÓŁPRACOWNICY JEDEN NA DRUGIEGO PODPIERNICZAJĄ!!!! DYREKTOR PATRZY TYLKO NA ZGRABNE PUPY!!!! NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ

    7 1 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    jestem pracodawcą !!!! uważam tak aby pracownik pracował EFEKTYWNIE trzeba mu zagwarantować dobre warunki pracy!!! a w firmie polplast tych warunków niema!!!! jak mozna na maszynie podczas gdy na hali jest 35-40 stopni i wdycha się same świństwa z przegrzewających się surowców!!!

    3 2 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    [quote=gość: NATKA] a ja bym bardzo chciala isc do fabryki ale jakos nie mam szczescoia by wlasnie moje cv wzieli do reki... bo ciezko sie robi za 1000 zl oplacisz rachunki kupisz pampersy i na nic wiecej nie ma... a tam sie zarabia wiecej na pewno. a do wypowiedzi *****nia TO SIE NIE ZGODZE BO LUDZISKA JEDEN PODNIESIE 10 KILO I POWIE ZE SUPER A DRUGI NIE DA RADY I POWIE ARMAGEDON *****NIA WYZYSK LUDZI OBOZ PRACY . WIEC MYSLE ZE NIE MA CO SIE SUGEROWAC OPINIAMI. WIEKSZOSC NARZEKA ALE DALEJ TAM SIEDZI ... PO CO ... MOZE ZNIECHECAJA TYLKO INNYCH Z NUDOW. [/quote]

    tam się nie zarabia tylko co najwyżej można zachorować....więcej jak 1050 nie dostaniesz na rękę

    1 4 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    14 października krakowiacy i górale w Krzyszkowicach :):)

    2 2 Cytuj

Odpowiedz