Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 24 kwi 2010

    zóh albo jesteś chory albo głupi lub nie doinformowany ale o fabryce COOPER STANDARD AUTOMOTIVE POLSKA tak się to pisze nie wiesz nic żal mi cie ale skończ pisać te swoje głupoty bo w dupie byłeś/aś gówno widziałeś/aś.

    2 Cytuj
  • 24 kwi 2010

    niunia zóch tyko pracował w PUP i tak jest pewnie dalej.

    1 Cytuj
  • 25 kwi 2010

    [quote=pit87]co user to inne zdanie:d może są osoby, które pracują bądź pracowały w polplascie??[/quote]

    Bez rewelacji, ale też nie jest źle. Średnia myślenicka. Faceci zarabiają ok. 1200-1500 zł, kobiety ok. 1000-1300 zł. w zależności od stażu i wykonywanej pracy. Cały czas ktoś nowy przychodzi, dużo więcej kobiet. Robota jak wszędzie. Z bzdur które pisał Turbo, to ludzie przyjmowani są bez znajomości, w święta się nie pracuje, 1200 zł i owszem, niektórzy dostają na rękę. Nie ma czegoś takiego jak przyjęcia, ludzie zostawiają podania i z podań wybierane są osoby (czasami po kliku miesiącach). Oczywiście to co piszę nie dotyczy wyższych stanowisk.

    A jak tam w Cooperze?

    2 2 Cytuj
  • 25 kwi 2010

    [quote=michalsko1]zóh albo jesteś chory albo głupi lub nie doinformowany ale o fabryce COOPER STANDARD AUTOMOTIVE POLSKA tak się to pisze nie wiesz nic żal mi cie ale skończ pisać te swoje głupoty bo w dupie byłeś/aś gówno widziałeś/aś.[/quote]
    No mam nadzieje rze hoć trohe sobie ólrzyłeś ,faktycznie muj błond fabryka w Myślenicach jest jórz od 2,5 lat lecz wcześniej pżez jakiś czas ,czy mogło być to 1,5 rokó temó tródno mi powiedzieć lódzie z Mce jeżdzili do Bielska .Gdzie pracowałem to raczej nie masz pojencia wiec tesz moge powiedzieć rze byłeś tam gdzie zażócłeś mi bycie , w karzdym badz razie ze swojego rzycia zawodowego jestem bardzo zadowolony wienc Twoimi pżypószczeniami nawet nie raczę się pżejmować .
    Pozdrawiam ZÓH

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    To nic tylko czekać teraz zeby zadzwonili do mnie z polplastu...

    2 Cytuj
  • 26 kwi 2010

    nie wiecie o jakiejś pracy w Myślenicach lub okolicach dla 18 latka po maturze ? interesowało by mnie cos na 2 miechy...

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    [quote=:[hr][quote]pit87 napisał]co user to inne zdanie:d może są osoby, które pracują bądź pracowały w polplascie??[/quote]

    Bez rewelacji, ale też nie jest źle. Średnia myślenicka. Faceci zarabiają ok. 1200-1500 zł, kobiety ok. 1000-1300 zł. w zależności od stażu i wykonywanej pracy. Cały czas ktoś nowy przychodzi, dużo więcej kobiet. Robota jak wszędzie. Z bzdur które pisał Turbo, to ludzie przyjmowani są bez znajomości, w święta się nie pracuje, 1200 zł i owszem, niektórzy dostają na rękę. Nie ma czegoś takiego jak przyjęcia, ludzie zostawiają podania i z podań wybierane są osoby (czasami po kliku miesiącach). Oczywiście to co piszę nie dotyczy wyższych stanowisk.

    A jak tam w Cooperze?[/quote]

    A JAK JEST NA WYŻSZYCH STANOWISKACH, WIE KTOS?

    Cytuj
  • 28 kwi 2010

    [quote=:[hr][quote][quote]pit87 napisał]co user to inne zdanie:d może są osoby, które pracują bądź pracowały w polplascie??[/quote]

    Bez rewelacji, ale też nie jest źle. Średnia myślenicka. Faceci zarabiają ok. 1200-1500 zł, kobiety ok. 1000-1300 zł. w zależności od stażu i wykonywanej pracy. Cały czas ktoś nowy przychodzi, dużo więcej kobiet. Robota jak wszędzie. Z bzdur które pisał Turbo, to ludzie przyjmowani są bez znajomości, w święta się nie pracuje, 1200 zł i owszem, niektórzy dostają na rękę. Nie ma czegoś takiego jak przyjęcia, ludzie zostawiają podania i z podań wybierane są osoby (czasami po kliku miesiącach). Oczywiście to co piszę nie dotyczy wyższych stanowisk.

    A jak tam w Cooperze?[/quote]

    A JAK JEST NA WYŻSZYCH STANOWISKACH, WIE KTOS?[/quote]

    Jest dobrze

    Cytuj
  • 28 kwi 2010

    podobno osoby które pracowały w cooperze nie ma ją co liczyć na pracę w polplaście tak słyszałem że nie przyjmują do polplastu ludzi którzy pracowali w cooperze i na odwrót!!!

    1 1 Cytuj
  • 28 kwi 2010

    [quote=:[hr][quote]pit87 napisał]co user to inne zdanie:d może są osoby, które pracują bądź pracowały w polplascie??[/quote]

    Bez rewelacji, ale też nie jest źle. Średnia myślenicka. Faceci zarabiają ok. 1200-1500 zł,[/quote]

    A cóż to za pieniądze ???
    Głowa rodziny zapinkala i za 1500zł ma wyżywić, ubrać i opłacić rodzinę ?
    Chociażby żona zarabiała owe 1000zł to co jest na dzisiejsze ceny ?

    Wyzysk człowieka przez człowieka !

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    [quote=:[hr][quote][quote]pit87 napisał]co user to inne zdanie:d może są osoby, które pracują bądź pracowały w polplascie??[/quote]

    Bez rewelacji, ale też nie jest źle. Średnia myślenicka. Faceci zarabiają ok. 1200-1500 zł,[/quote]

    A cóż to za pieniądze ???
    Głowa rodziny zapinkala i za 1500zł ma wyżywić, ubrać i opłacić rodzinę ?
    Chociażby żona zarabiała owe 1000zł to co jest na dzisiejsze ceny ?

    Wyzysk człowieka przez człowieka ![/quote]

    Niestety takie czasy mamy jórz od dobrych 2lat ,pracodawca morze dziś robić z lódzmi co hce ,bo wie rze na miejsce jednego zwolnionego czeka wieló hętnyh .Sam Zóh jóż prawie 1,5rokó pracóje za 1400 zł i niestety nawet sobie nie hce wyobrarza co by było gdyby naglę tą prace stracił.
    I curz zrobić ?? pozostaje zacisnąć zemby i cieszyć się hociaż z tego co jest ,bo i tego mogło by nie być

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    zóhó, wiesz co zrobić ?

    Ano zagłosować na innego niż obecny Burmistrza, ten skutecznie blokuje pojawiające się na horyzoncie firmy. Jeśli firm będzie więcej to i konkurencja (również w zarobkach) będzie !

    A co do Cooper'a, którym to się tak bardzo Ostrowski chwali... Miał zatrudniać 600 osób a na ilu pozostało ???!
    Cooper znalazł się w (małopolskich) Myślenicach w strefie śląskiej bo go przegonili z Bielska w te pędy. Mieli już tam dosyć trucia atmosfery to sobie upatrzyli "strefę czasu wolnego" i "ekologiczne Myślenice"...
    A kto maczał pajuchy w tej strefie to już wiemy i znamy tych "gwiazdorów" (Rychu, Zbychu i inni)

    2 2 Cytuj
  • 7 maj 2010

    Pracownik.. zle piszesz fabryka do Myślenic została przeniesiona z Wali a nie z Bielska tamta i nasza mają się bardzo dobrze 600 osób ma być docelowo zatrudnionych jakbyś dokładniej czytał wypowiedzi pewnych osób.

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    Ciekawa jestem dlaczego nieprzyjmują do pracy osób które wczesniej pracowały w Cooperze i na odwrót???A jak jest obecnie z Polplastem???Maja zapotrzebowanie???

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    A czy są wogóle teraz jakieś przyjęcia, czy pojawiają się jakieś ogłoszenia, czy należy zostawić gdzieś CV?

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Ja zostawiłam Cv jakiś miesiąc temu i do tej pory niedzwonili do mnie.

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    To nie prawda!!!że niechcą przyjmować osób które pracowały wcześniej w Cooperze, do mnie zadzwonili i już w poniedziałek ide na rozmowe zobaczymy czy mnie przyjmą do pracy ???

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    DO NIUNIA: to jest nas dwoje w poniedziałek... ktoś jeszcze? wyścig o 1 miejsce:]

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    niunia i porobisz w tym polplaście jak cię przyjmą pewnie tak długo że hoho... zwolnią cię jak cię zwolnili z coopera widać że jesteś "dobrą pracownicą"...:D:D:D

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    ale to dobrze że zwalniają takich tumanów bo zajmują tylko miejsca nie potrzebnie...

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    Do znawca!!! W cooperze byl i jest kryzys dlatego mnie zwolnili ja jestem dobra pracownica wiec niegadaj nic tu na moj temat bo mnie nieznasz!!!

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    oj nie gadam bo nie ma o czym... a kryzys to jest wmawiany takim właśnie ludziom jak ty jak chce się ich pozbyć...

    Cytuj
  • 15 maj 2010

    Mam nowinke że przyjmuja 9 osób do polplastu, w poniedz sa rozmowy kwalifikacyjne :) pozdrawiam

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    a jakie pytania mogą być na rozmowie kwalifikacyjnej do polplastu??????????????????????????????????????????????????...porażka..

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    Rozmowa wygląda tak, że przyszły pracownik jest informowany o systemie pracy i śmiesznym wynagrodzeniu ( 1000 zł brutto). A pytania są typu: czy kwota wynagrodzenia jest dla Pani/Pana zadowalająca? I co tu odpowiedzieć przy tej 'zawrotnej sumie'...

    8 2 Cytuj

Odpowiedz