Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 3 mar 2012

    nawet juz sie czytac niechce waszych glupot Kto chce pracowc to pracuje a komu nie pasuje to odchodzi to normalne Dlaczego ciesza was takie ploteczki domysly przeciez nikt nikogo na sile nie trzyma mozna odejsc Tyle macie do powiedzenia nadajecie obrazacie anadal pracujecie czy to normalne Wiadomo ze z pustego ani salomon nie naleje trzeba dac cos od siebie a potem domagac sie od innych Mam wrazenie ze jestescie jak przedszkolaki sami nie wiecie czego chcecie Pozdrawiam

    6 4 Cytuj
  • 4 mar 2012

    Juz nie długo swieta ciekawe czy derekcja fundnie jakies bony na swieta ale jak znam zycie to pewnie nie, bo byli na nartach a to DROGI WYPAD

    4 2 Cytuj
  • 4 mar 2012

    A CO ŻAL CI!!!!!!!!!!!!!!!

    1 9 Cytuj
  • 4 mar 2012

    wcale mi nie zal nie ma czego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    7 Cytuj
  • 4 mar 2012

    [quote=gość: Desert] Orientuje się ktoś czy są już jakieś przyjęcia po zwolnieniu Dyrektora? Bo słyszałem, że on do tej pory zajmował się rekrutacją. [/quote]
    przyjecia zawsze sa tylko trzeba sie wstrzelic w moment kiedy kogos potrzebuja, a nie ze dyrektor zatrudnial albo nie

    2 1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    jak by babcia miała wąsy to by była dziadkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    3 8 Cytuj
  • 5 mar 2012

    siała baba mak...

    1 4 Cytuj
  • 5 mar 2012

    A wie ktoś kiedy można spodziewać się rekrutacji?

    6 4 Cytuj
  • 17 mar 2012

    CO NOWEGO W NAJLEPSZEJ FIRMIE OD KONCA W MYSLENicach

    3 12 Cytuj
  • 26 mar 2012

    jedna wielka masakra!!!!!

    5 1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    od czasu do czasu wracam na forum i czytam wasze wypociny to czasami to sie cichutko usmiechne na to wszystko pozdro dla 2 brygady

    3 3 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    co wyczerpały się wam tematy

    4 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    no i ludzie umilkli no normalnie nie mozliwe he he he czyli warunki sie poprawily koledzy kolezanki sa lepsze i co wazne kasa suuuuper he he

    2 4 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    pozdro dla 2 brygady

    1 13 Cytuj
  • 7 maj 2012

    za moich czasow wiecej pisaliscie

    2 5 Cytuj
  • 8 maj 2012

    jest takie dno, że nikomu nawet nie chce się pisać, wystarczy?

    3 2 Cytuj
  • 8 maj 2012

    ha ha ha ha ha hahhhhhhhahhhhhhahhhhhahhhhhahhhhhhahhhahhhhahhahhahhha

    pozdro dla wszystkich

    4 7 Cytuj
  • 16 maj 2012

    Słyszałam od znajomej że przyjęli parę osób prawda to

    1 3 Cytuj
  • 16 maj 2012

    [quote=gość: llllll] Słyszałam od znajomej że przyjęli parę osób prawda to [/quote]
    Znajoma Cię okłamuje ?

    1 3 Cytuj
  • 16 maj 2012

    prawda albo i nie prawda :)

    1 2 Cytuj
  • 17 maj 2012

    jestem ciekawy dlaczego dajecie mi minusy za pozdrowienia dla znajomych??????? normalnie ie rozumiem tego?><bardzo dziwne jest wasze zachowanie jak ktos stara sie byc mily no trudno tacy sa znajomi z 1 nastepnie 3 oraz 4 brygady zalosne i smieszne **
    pozdro dla dwojki

    3 10 Cytuj
  • 17 maj 2012

    minus 6 smieszne haaaaaaaa haaaa a zarazem zalosne

    2 7 Cytuj
  • 17 maj 2012

    [quote=gość: ktosktopracowalwPP] jestem ciekawy dlaczego dajecie mi minusy za pozdrowienia dla znajomych??????? normalnie ie rozumiem tego?><bardzo dziwne jest wasze zachowanie jak ktos stara sie byc mily no trudno tacy sa znajomi z 1 nastepnie 3 oraz 4 brygady zalosne i smieszne **
    pozdro dla dwojki [/quote]

    dla mnie te twoje pozdrowienia a potem zalenie sie ze dostajesz minusa sa dopiero smieszne :)

    4 4 Cytuj
  • 17 maj 2012

    [quote=gość: ktosktopracowalwPP] jestem ciekawy dlaczego dajecie mi minusy za pozdrowienia dla znajomych??????? normalnie ie rozumiem tego?><bardzo dziwne jest wasze zachowanie jak ktos stara sie byc mily no trudno tacy sa znajomi z 1 nastepnie 3 oraz 4 brygady zalosne i smieszne **
    pozdro dla dwojki [/quote]

    Minus ode mnie, zapraszam wszystkich do dawania ci minusów!

    6 4 Cytuj
  • 17 maj 2012

    o bardzo smieszne kolego czyli poprostu nie mozna nikogo pozdrowic bo odrazu minusa dajecie zreszta i tak mam na to ** tylko eeeeee zreszta nie ma sie co dziwic poprostu zaloga polplast
    nie do mnie to kij w bary dac minusa ha ha ha jestesci ** i poprostu uwielbiam was dawac minusy prosze bardzo prosze
    pozdro 2 reszta leszczy odpadacie szczegolnie moj przyjaciel POCOTOKOMU

    2 9 Cytuj

Odpowiedz