Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 17 maj 2012

    [quote=gość: ktosktopracowalwPP] o bardzo smieszne kolego czyli poprostu nie mozna nikogo pozdrowic bo odrazu minusa dajecie zreszta i tak mam na to wyj......e tylko eeeeee zreszta nie ma sie co dziwic poprostu zaloga polplast
    nie do mnie to kij w bary dac minusa ha ha ha jestescie zaje....i poprostu uwielbiam was dawac minusy prosze bardzo prosze
    pozdro 2 reszta leszczy odpadacie szczegolnie moj przyjaciel POCOTOKOMU [/quote]
    lolo ma racje

    4 4 Cytuj
  • 17 maj 2012

    no ma racje

    3 2 Cytuj
  • 23 maj 2012

    ale te wpisy są żałosne...

    6 2 Cytuj
  • 24 maj 2012

    no szukaja osob na wakacje hehe powodzenia

    5 2 Cytuj
  • 24 maj 2012

    no szukajom ofiar

    3 6 Cytuj
  • 24 maj 2012

    [quote=gość: ktosss12] no szukaja osob na wakacje hehe powodzenia [/quote]

    A wiesz co jest najgorsze ? To że desperaci się znajdą :(

    2 7 Cytuj
  • 24 maj 2012

    czyli nalezy to wszystko rozuniec tak ze.... ?

    1. lepiej siedziec w domu, nie pracowac nigdzie?
    2. nie miec co jesc
    3. isc pod kosciol i zebrac

    gdy czlowiek nie moze znalesc pracy od dluzszego czasu to lepiej niech przymiera z glodu? czlowiek chcacy zarobic cos w wakacje niech lepiej idzie pod kosciol lub latarnie? Ta praca nie jest szczytem ambicji wiejszosci osob ale przynajmniej daje jaki kolwiek dochod. Nie jestem w stanie tego pojac. Moze lepiej jest byc ktorys rok bezrobotnym?

    20 1 Cytuj
  • 25 maj 2012

    [quote=gość: uoki] czyli nalezy to wszystko rozuniec tak ze.... ?

    1. lepiej siedziec w domu, nie pracowac nigdzie?
    2. nie miec co jesc
    3. isc pod kosciol i zebrac

    gdy czlowiek nie moze znalesc pracy od dluzszego czasu to lepiej niech przymiera z glodu? czlowiek chcacy zarobic cos w wakacje niech lepiej idzie pod kosciol lub latarnie? Ta praca nie jest szczytem ambicji wiejszosci osob ale przynajmniej daje jaki kolwiek dochod. Nie jestem w stanie tego pojac. Moze lepiej jest byc ktorys rok bezrobotnym? [/quote]

    MAsz całkowita racje, ile osob tam pracuje bo musi z czegosc zyc , a gdy znajdzie sie cos lepszego odchodza, tak tylko teraz trudno o cos nawet troche lepszego niestety :(

    8 Cytuj
  • 25 maj 2012

    Ja pracowałam tam bardzo długo i te wszystkie wpisy na forum są poprostu śmieszne,jesli komuś się praca nie podoba niech się zwolni nikogo tam nie trzymają na siłe:-)i niech siedzi w domku

    14 2 Cytuj
  • 27 maj 2012

    podobno pracujecie w Boże Ciało ? A kiedy u was jakaś integracja.

    3 8 Cytuj
  • 28 maj 2012

    [quote=gość: abc] podobno pracujecie w Boże Ciało ? A kiedy u was jakaś integracja. [/quote]

    a ja zapytam : CO CIĘ TO OBCHODZI? Pilnuj swego nochala....

    9 6 Cytuj
  • 28 maj 2012

    tak pracuja , a integracja jest 22 czerwca

    3 3 Cytuj
  • 28 maj 2012

    ciekawy jestem czy na dzień dziecka coś w tym roku będzie tak jak w tamtym roku

    1 2 Cytuj
  • 30 maj 2012

    ponoc do pracy u was potrzebują??

    2 Cytuj
  • 31 maj 2012

    potrzebują pracowników sezonowy. więc opcja dobra dla osób chcących dorobić w wakacje, nie dłuższą metę bo kasa naprawdę marna.

    3 4 Cytuj
  • 31 maj 2012

    Wcale kasa nie taka marna:-)w sklepach zarabia się jeszcze mniej a też trzeba się napracować.

    6 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    poniżej podstawowej to chyba marna? mówię o pracowniku produkcyjnym. W biurze zarobki zależą od sympatii jaką darzy poszczególne osoby Pan i Władca.

    5 3 Cytuj
  • 1 cze 2012

    [quote=gość: przeciek] poniżej podstawowej to chyba marna? mówię o pracowniku produkcyjnym. W biurze zarobki zależą od sympatii jaką darzy poszczególne osoby Pan i Władca. [/quote]
    Dziwne bo pracowałam w pol-plascie dość długo i wiem jakie są wypłaty na produkcji więc wcale nie jest tak zle.Zarobki na produkcji zależą też od liczby godz przepracowanych i premi.A w biurach każdy ma raczej inna stawke gdyż wykonuje inne obowiązki i napewno nie zależy to czy ktoś jest lubiany czy nie ale od pracy jaką wykonuje.
    No nie każdy lubi pracować:-) lepiej siedzieć w domku i nic nie robić i tylko narzekać:-)

    7 4 Cytuj
  • 7 cze 2012

    witam nie wiedziałem=am ze polplast jest instytucja użytku publicznego ze pracujecie w Boże Ciało
    pozdro dla 2

    3 10 Cytuj
  • 12 cze 2012

    witam ciekawy jestem bo dzis mam nocki SPIOCH czy bedzie spał czy sie bedzie pilnował :-)

    2 8 Cytuj
  • 15 cze 2012

    łaskawy myślisz że jesteś zabawny? nie pytaj sie przez forum, zapytaj w realu....

    7 3 Cytuj
  • 15 cze 2012

    łaskawy- dobry tekst tez sie z toba zgadzam jaki on przykład pracownikom daje niech kazdy na nockach spi.A maszyny niech wyja :-)))))))))))))))))

    6 4 Cytuj
  • 15 cze 2012

    łaskawy+kolega 2 = ta sama osoba :((((((((((

    5 3 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Jeśli można wiedzieć jaka zmiana robi na nocki?

    3 6 Cytuj

Odpowiedz