Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 24 maj 2010

    dajcie znac jak zaczna przyjmowac do coopera;) bo z tego co widac to do innych zakladow w mc nie ma co sie przyjmowac...beznadzieja:]

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    Z tego co wiem to do Coopera maja przyjmować dopiero w 2011 roku!!! Ale ciężko sie tam dostać jak niemasz znajomości

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    no stawki nie za wysokie tam sa niestety.. ale nie jest jeszcze najgorzej, przecietna praca wszedzie trzeba pracowac, ja musialam sie zwolnic ze względu na dojazd:/ a szkoda bo można bylo sie zahaczyć tam na chwile no ale dojazd na 3 zmiany mi nie odpowiada w 90%;/ trzeba szukac dalej...

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Znajomości to podobno były tylko za komuny,teraz mamy wolny kraj i liczą się fachowcy a nie układy.

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    WITAJCIE POL PLAST MASAKRA TOTALNE BEZNADZIEJNE SKUPISKO LUDZI ,CI KTÓRZY PRACUJĄ NA STAŁE MAJĄ ŚWIETNE UKŁADY Z ZMIANOWĄ....A LUDZIE KTÓRZY PRACUJĄ ZA MARNE 6 ZŁ BRUTTO PRACUJĄ JAK W OBOZIE NIKT NICZEGO NIE ZAUWAŻA ,JAKA PANUJE TAM ATMOSFERA ,ALE JAK LUDZIE ODCHODZĄ TO SĄ ZDZIWIENI DLACZEGO NIKT NIE CHCE TAM PRACOWAĆ....MAM NADZIEJE ŻE NIEDŁUGO SIĘ ZMIENI TEN CHORY SYSTEM ŻEBY PŁACILI TAKĄ MARNĄ KASE POPRAWCIE ZAROBKI TO WRÓCIMY DO WASZEJ FIRMY I TO Z OCHOTĄ....POZDRAWIAM TYCH KTÓRZY PISZĄ PRAWDĘ NA TEMAT POL PLAST.......

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    Powiem Tyle pracowałam kiedyś w Pol Plast i dziś bym wróciła do tej firmy z ochotą....

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    totalny wyzysk

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    w polplascie nawet na pomidorówke nie zarobisz

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    NIECH WRESZCIE KIEROWNIK POL PLAST PRZEJŻY NA OCZY ,I ZASTANOWI SIĘ DLACZEGO WSZYSCY TAK SZYBKO ODCHODZĄ Z TEJ FIRMY ....TAM NAPRAWDĘ NIE MA NIKOGO PORZĄDNEGO KTO BY ZAJĄŁ SIĘ NOWYM PRACOWNIKIEM .....TOTALNY WYZYSK CZŁOWIEKA ...A TAKA FABRYKA ...

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    Polplast to totalny wyzysk

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    ci co maja uklady ze zmianowymi z maszyn maj adobrze a jak ktos nie ma to zapierdala za marne grosz ena 3 maszynach

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    ostatnio nawet była afera ze ktos kupke zrobil w w c

    1 Cytuj
  • 27 maj 2010

    polplast powinien sie nazywac prokop i zmainowe bo to szych i duzo zreczy dzieje sie poza oczami dyrektora wysockiego

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    ludzie ale wy jestescie dziwni!!!

    Nie pasuje praca w tej firmie to idzcie gdzie indziej. Moze Alpha dobczyce bedzie wam odpowiadala, albo moze Inter-zoo lub inna praca na produkcji??? Myslicie, ze w Cooperze to jest inaczej?? Sedziało sie w domu, nic nie robiło, az Tu nagle prace sie dostalo w tej firmie i...

    ludzie wymagaja pewnych rzeczy, zachowan, odpowiedzialnosci od Was i lipa, bo "Jak to, Ja? a dlacego nie Ona (On)?" Bez pracy nie ma kolaczy!!!

    Praca na produkcji w wiekszej firmie ma zawsze inny charakter niz praca np w sklepie lub restaracji.

    Zatrudnic sie kazdy moze, zlozyc CV i isc na probe na jakis czas i samemu zdecydowac. Nikt nikogo na siłe nie trzyma. Minie jakis czas dostaniecie umowe o prace i... co??? Umowa o prace stawka na umowie taka jak do reki, odprowadzane stawki, ubezpieczenia, inne swiadczenia. Wymiar czasu pracy na umowie z rzeczywistym wymiarem czasu, a nie np 1/4 etapu.

    Mówienie ze jedni maja lepiej inni gorzej jest normalne. Zawsze sa równi i równiejsi. Chocby nawet patrzac na staz swojej pracy. Pracownik dobry z wiekszym stazem zawsze jest lepszy jak pracownik dobry z miesiecznym stazem. Ciekawe jakie by bylo Wasze zachowanie jezeli nastapila by taka sytuacja, ze Wy jako doswiadczony długoletni pracownik zostal oddelegowany do najgorszej pracy (np. najbardziej meczacej, brudnej, itd nie wymagajacej okreslonej odpowiedzialnosci), a "mlody" pracownik mial za zadanie wykonac prace z ta sama odpowiedzialnoscia i bardzo lekka, nie meczaca? Postawcie sie jeszcze w roli zmianowej (zmianowego) kogo wysle do odpowiedzialnego zadania??? Kogos komu ufa (UFF, UFF :-) ) czy kogos kogo pierwszy raz widzi na oczy, i jeszcze robi z siebie niewiadomo kogo, a praca jest lekka??? Kto zostanie rozliczony za ta prace??? Zapewne zmianowy (zmianowa). Wysle nowa osobe, ktora cos zepsuje i ma problem, bo to jemu obcieta zostanie premia, a nie tej osobie.

    Powiedzcie prosze w jakiej firmie nowo przyjeta osoba bedzie pracowac na najlatwiejszych stanowiskach??? Przewaznie nowo zatrudniona osoba jest przydzielana do mniej odpowiedzialnych zadan az do momentu zdobycia odpowiedniego doswiadczenia i wiedzy na temat pracy jaka wykonuje. Chyba, ze sie myle i Wy tak nadajacych na ta firme w innych firmach byliscie witani kawusia, czekoladkami i ciastami. Moze w innych firmach przez pierwsze dni pracy nic nie robiliscie tylko sobie kawusia i ploteczki, zabawy i inne??? Jasne jest, ze nowo przyjeta osoba w kazdej firmie jest kims nowym, ktorego nalezy najpierw poznac, zobaczyc jej atuty i slabe strony, aby okreslic zadania do jakich sie nadaje lub aby sobie pozwolic na bardziej swobodne zachowanie.

    Do znajomej

    [quote]ostatnio nawet była afera ze ktos kupke zrobil w w c
    [/quote]

    wiem o co chodzi. I pomysl sobie jakby Tobie w mieszkaniu podczas np prac remontowych przez firme budowlana budowlaniec lub np ciotka zamiast zalatwic sie do muszli zrobil to obok, na posadzke. Pewnie stwierdzilabys, ach zdarzyło sie, trudno z mila checia posprzatam i jeszcze za TO DZIEŁO poprosze zeby zostal jeszcze tydzien, i zaoferujesz mu pelen wikt i operunek.

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    Wy jestescie nie normalni jak mozna takie pierdoły pisac o polplascie. Ja tam pracuje i jestem zadowolona mogli by płacic wiecej no ale coz. A ci ktorzy przychodza nowi i po jednym dniu sie zwalniaja to żal mi ich naprawde.

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    nicpon- przecież to piszą frustraci bez jakichkolwiek ambicji - ich posty świadczą tyko i wyłącznie o tym, że nie dorosli do pracy i życia w firmie.
    Nie pracuję w żadnym polplaście, cooperze czy inter zoo ale w szanowanej instytucji i też miałem 20 lat. Ale nie do pomyslenia było, żeby obrazić swojego pracodawcę. Nie dosyć tego - jak każdy młody płaciłem "frycowe" za swoje niedoświadczenie. Po tych moich 16 latach pracy stwierdzam, że tylko gówniarze potrafia krytykować firmę na zewnątrz. Porządny pracownik nie pozwoli sobie na to - bo przecież firma świadczy o nim. Z mojego doświadczenia wynika, że młodzi nie szanuja pracy bo przecież IM SIĘ NALEŻY JAK PSU BUDA. Niestety są w duuuuużym błędzie. Kiedyś zrozumieja - jak nie będą mieć co włożyc do gara.

    Prezesowi Polplastu życzę wytrwałości w budowaniu firmy - bo słyszałem że ta firma jest jedyna Myslenicką firmą bez "skrzydeł opatrzności" naszego Burmistrza - co dla mnie akurat jest bardzo ważne

    Gratuluję!

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    Powiem tyle zmianowe mają układ zniszczyć nowego pracownika ,a one tylko siedzieć plotkować i rządzić jak najwięcej...zakład niby ok ,ale wynagrodzenie to naprawdę marne ...6 zł brutto........wyzysk człowieka ...dyrektor powinien wiedzieć o wszystkim co się dzieje na zmianach i zacząć działać ,a ludzie pracowali by dalej w tej firmie ,a nie przychodzili tylko na parę dni...będzie lepsze traktowanie nowego pracownika to i będzie miła współpraca z wszystkimi...

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    Kilka słów o Polplaście:
    -mobbing
    -nie przestrzeganie różnicy jedenastu godzin odpoczynku między zmianami
    -nadgodziny wypłacane{a raczej nie wypłacane}zgodnie z obowiązującymi przepisami
    Jeszcze dograne zostanie kilka rzeczy i sprawa łamania praw pracownika ruszy z kopyta w PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY.Na szczęście dowodów jest sporo(choc kierownictwo myśli inaczej)
    Już nie długo skończy się łamanie prawa i brak szacunku dla pracownika w tej chorej firmie!Będę informował o postępach,siemka:)

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    Ludzie nie narzekajcie. Nie chcesz nie pracuj proste. Nie powiem bo nie które rzeczy mi nie psaują ale tak będzie. Jak tak strasznie narzekajcie to się nie przyjmujcie tylko siedzcie za przeproszeniem na "dupach" w domu a nie wypisujcie takich głupot. Wiem, że niektóre z tych rzeczy to prawda ale nie wszystko. Zobaczycie czy w domu jak nic nie bedziecie robic dostaniechco to marne 1000 złotych jak to ktos napisał haha :)

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Nie ma sprawy, można pracować za te 1000 zł, bo teraz ciężko o jakąkolwiek pracę. Tylko każdy chce mieć pewność, że po skończeniu umowy zlecenia nie zostanie zwolniony, a na jego miejsce przyjdzie następna osoba na umowę zlecenie i tak dalej i tak dalej.... A tutaj po 3 miesiącach zwalniają jakby nie patrzeć wyszkolonego pracownika i zastępują go następnym, którego od nowa trzeba przyuczać. I tak co 3 miesiące z coraz to nowymi ludźmi.

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    No własnie chory układ trzy miesiące umowa zlecenie i już jesteś zwolniony dlaczego nie zatrudnią kogoś na stałe przecież to jest wyzysk człowieka żeby pracować na trzech maszynach ,każdy powinien mieć jedną maszyne i za nią być odpowiedzialny ,a nie brać tylu obowiązków na jedną osobe...Zmiencie zasady w tej firmie i wszystko będzie oczywiśćie niech będzie lepsza płaca ..pozdrawiam i czekamy na więcej informacji ...od ....anioła stróża.......

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    z niego taki Aniol Stroz jak z koziej dupy trabka !!! jak chcesz straszyc to idz do lasu a nie do POLPLASTU . pojaka cholere tam jeszcze pracujesz itrzesiesz porami zeby cie nie wylali... teraz do tej ZAMYSLONEJ gdybys choc przez chwile myslala to bys glupot nie pisala i ludzi nie obrazala ..nastepna ZNAJOMA bardzo madra glowa tyle ze pusta . Dam ci rade jesli moge ? moze kup Dyrektorowi okulary to bedzie mu latwiej CIEBIE zauwazyc imoze da Ci awans za pomoc do sprzataczki , tylko czy podolasz tym obowiazkom /?zastanow sie

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Do tego pieska(choc bardziej tu zalatuje kundelkiem:)Obrażanie ludzi świadczy tylko o tobie i o twoim poziomie intelektualnym.Mój wpis traktuj jako informacje a nie zastraszanie.Wiem,że wspomniane zastraszanie to norma w Polplaście ale tak jak już wspomniałem-już niedługo:)

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    DO PIESKA....... WIESZ CO TWOJE SŁOWA KTÓRE DO MNIE KIERUJESZ TO MAM GŁĘBOKO W DU....TACY LUDZIE JAK TY TO PUSTE DNO....CZŁOWIEKU ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ.....A JA MYŚLĘ ŻE JAK JA NIE PODOŁAM W TEJ PRACY TO TY SIĘ WCZESNIEJ NA BRUKU ZNAJDZIESZ.....

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    hehe nie ma sie co klocic i jechac jeden po drugim bo to bez sensu i nie oto chodzi na tym forum;) jest tu juz 5 stron zapisanych kazdy kto wejdzie niech poczyta sobie od 1-wszej do 5tej str. i sam podejmie decyzje czy chce tam pracowac i odpowiada mu czy nie!..jednym pasuje innym nie i nigdy sie nie dogadacie w tej kwestii:P tylko po co na tej str. smietnik robic i sie przegadywac:]osobiscie moge stwierdzic ze jakdla mnie,to marna kasa jakies ok800zl sie wyciagnie...;/to juz 700z hakiem dostac mozna na stazu heeh a wolne wekendy sa i nie trzeba tyle tyrac..(to tylko takie male porownanie $$ ;))gdyby sie chociaz z kasa poprawili to by bylo juz lepiej:)

    Cytuj

Odpowiedz