Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 19 maj 2010

    zloz wystarczy ze wczesniej zglosisz i dostaniesz wolne tylko musisz odrobić lub nie dostajesz kasy za te dni..zawsze mozna sie dogadac..

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    to wkoncu sie zarabia tysiac brutto czy netto?? bo to roznica ogromna a roznie tu ludzie pisza?? brutto to jest calosc netto na reke... ile tam sie zarabia na tzw "rękę"??

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    zarabia sie tyle, że Ci na tampoy nie starczy ! szukaj gdzie indziej.

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    pit 87 powiedz prawde czy jak sie ktos przyjmie na umowe zlecenie na poczatek to ma 1000 zl netto na reke????

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Jeżeli wyrobi na tyle godzin, to ma 1000 zł. A wszystko zależy od ilości pracujących dni w miesiącu. A na umowie zleceniu ubezpieczenie obowiązuje tylko na terenie zakładu pracy.

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Taka duża firma, a płaci jak w obozie pracy! Jeszcze umowa zlecenie do tego to już przegięcie pały...

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    ja slyszlam ze kobiety tam wychodza ok 900 zlotych max to prawda?:/

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    jakie macie komentarze odnosnie telefoniki ?da sie wytrzymac? tak ogolnie.

    Cytuj
  • M G 23 maj 2010

    [quote]jakie macie komentarze odnosnie telefoniki ?da sie wytrzymac? tak ogolnie.[/quote]
    Tutaj masz parę komentarzy:
    http://www.miasto-info.pl/forum/temat636

    A jak znasz kogoś kto tam już troche pracuje to popytaj , tutaj na forum całej prawdy o tym grajdołku się nie dowiesz...

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    straszny syf w POLPLASCIE zarobki od 900-1200zl praca na 3 zmiany atmosfera jak w obozie koncentracyjnym nawet sie ogladnac nie mozna a powiedziec slowo to juz zbrodnia

    1 Cytuj
  • 23 maj 2010

    polplast to totalny wyzysk czlowieka tego sie nie da poisac jak to fabryka

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    nie liczy sie jakosc wykonywanych produktow tylko ilosc

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    nieraz an tampony nie wystarczy jak w polplascie pracujesz

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    nikt nie wspomnial o zmianowych w polplascie to dopiero porazka nic nie robia nawet nie wiem za co im placa takie pieniadze umieja tylko kawke pic maja swoich ulubienców którzy cały czas wykonuja prace montazowe a nie pracuja na wtryskarkach jak to sprawiedliwosc gdzie jest dyrektor zeby wkoncu z tym zrobil pozadek

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    a prawda to że przyjmują tam tylko na trzy miesiące??? jest możliwość żeby popracować tam dłużej niż trzy miesiące??? od czego to w ogóle zależy???

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    od tego czy masz jakiegoś znajomego w garniturku

    1 Cytuj
  • 23 maj 2010

    a Ty Pit tam pracujesz/pracowałeś ze tyle wiesz ?

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    hmm osobiscie nie polecam ale niestety tak jest w wiekszosci fabryk..podobny system.. trzeba sie niezle napracowac za marna kase ale jezeli jest ona komus potrzebna i nie ma nigdzie pracy to niestety nie ma wyjscia i musi charowac w takich wlasnie obozach pracy:] a jezeli ktos chce sie przyjac to hm...sprubowac zawsze mozna..jezeli nie to sie podziekuje;)ale 900to chyba max co moze wyciagnac kobieta..zwlaszcza w tych 1wszych miesiacach na umowie zleceniu

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    Witam powiem Wam że złożyłam podanie do Polplast zadzwonili po 3 miesiacach poszłam na rozmowe pózniej BHP..i wreszcie do pracy ..Mogę powiedzieć tyle że przyjmują na UMOWĘ ZLECENIE cały czas bo nie maja ludzi do pracy praca na akord za marne pieniądze tylko 6 złoty brutto Nic Tylko Wyśmiać .....zrezygnowałam po paru dniach zresztą tak jak większość ludzi którzy tam pracują na takich zasadach ...A nie wspomnę o atmosferze w pracy beznadziejna nie polecam tej pracy .....?

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    [quote]Witam powiem Wam że złożyłam podanie do Polplast zadzwonili po 3 miesiacach poszłam na rozmowe pózniej BHP..i wreszcie do pracy ..Mogę powiedzieć tyle że przyjmują na UMOWĘ ZLECENIE cały czas bo nie maja ludzi do pracy praca na akord za marne pieniądze tylko 6 złoty brutto Nic Tylko Wyśmiać .....zrezygnowałam po paru dniach zresztą tak jak większość ludzi którzy tam pracują na takich zasadach ...A nie wspomnę o atmosferze w pracy beznadziejna nie polecam tej pracy .....?[/quote]

    No i głupio zrobiłaś ze zrezygnowałaś ! , dobre i te 1000 zł na miesiąc . Dziś w każdej pracy a już na pewno na produkcji atmosfera jest bardzo podobna !! ,nigdzie nie jest do końca super .Gdzie teraz znajdziesz prace ? możesz żyć złudzeniami ale zanim coś znajdziesz możesz szukać nawet miesiącami

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    Sami jesteśmy sobie winni,pracujemy za 6 złotych,gdyby inni trzasnęli drzwiami właściciel musiałby zacząć płacić jak pracownikowi a nie niewolnikowi.I pomyśleć że jesteśmy w Unii a pracownik traktowany jest jak w trzecim świecie.

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    Chiny praca za miskę ryżu Polska praca za talerz pomidorówki.

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    Widać rze w Coopeże jest znacznie lepiej nisz w Polplascie ,żadko się zdaża słyszeć negatywne opinie o CS .pOlplast niestety praca jak wszyscy opisójecie wyzysk ,brak szacónkó do człowieka ze strony kierownictwa ,pracodawcuw .Znam wiele osub kture pracóją w Polplascie i trwajom tam tylko dla tego isz wiedzą rze dziś ze znalezieniem innej pracy mieli by bardzo cierzko. Co do atmosfery między pracownikami ,bywa nerwowa , karzdy wie rze jest tu niestety tylko "pionkiem" niektóży próbóją odregulować na nowyh pracownikah , mają tom pżewage rze ih starz zawsze będzie większy od nowo pżyjętyh mimo to i tak niektórym zalerzy do zniehęcenia nowyh gdyż sami się bojom o swoją pozycje w tej firmie .
    Mimo wszystko jeśli ktoś z was dłógo jóż bezskutecznie szóka pracy ,sprubójcie swih sił ,mimo isz pieniądze som takie jakie są naprawdę lepsze to nisz nic .Wyobraźcie sobie rze niemal wszyscy pracóją tam za te same pieniądze .Do póki nie znajdziecie czegoś nowego ,to cieszcie się hoć z tego rze tó "coś" zarobić morzna .Dziś w życió warzne jest ruwnież doświadczenie ,to plós dla potencjalnego nowego pracodawcy pży wyboże kandytata do pracy jak w CV ma coś napisane !!.
    Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 24 maj 2010

    POWIEM TYLE ŻE PRACA NAPRAWDĘ BEZNADZIEJNA TYCH CO PRZYJMUJĄ NA UMOWĘ ZLECENIE POWINNI TYLKO NA MONTAŻU TRZYMAĆ A NIE WYZYSKIWAĆ I DAĆ NA MASZYNY...HA HA PRACOWNICY KTÓRZY PRACUJĄ NA STAŁE MAJĄ ZAJE....KASĘ A NAS WYZYSKUJĄ ZA TAKIE PIENIĄDZE NIE POLECAM NIKOMU TEGO ZAKŁADU BEZNADZIEJA... PANIE Z PRODUKCJI TAKIE NIE PRZYJEMNE ŻE SZKODA MÓWIC,A PROWADZĄCE MASAKRA .....

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    oj eldorado jaki 1000 zł na miesiąc człowieku 160h *6 zł brutto= 900 zł z z tego odejmij sobie człowieku wszystkie odtrącenia i zostanie Ci na ręke 700zł może z hakiem

    Cytuj

Odpowiedz