Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 9 cze 2010

    Witam słyszałem że są przyjęcia do Fabryki Cooper to jest prawda czy znów ściema?

    1 Cytuj
  • 9 cze 2010

    No własnie przyjmują do Coopera czy nie jak ktoś wie niech pisze

    1 Cytuj
  • 9 cze 2010

    a nie lepiej tam zadzwonic lub podskoczyć do nich??
    jeśli wam tak zależy na pracy to może troszkę zaangażowania by się przydało ??
    myślicie, że ktos wam odp. w ciągu 5 min ?? za ten czas to już ktoś się tam zapyta i zatrudni a wy dalej będziecie się głowić czemu was nie przyjeli "znajomości , uklady itp."

    Widać jak wam zależy na pracy:D
    zreszta szkoda komentarzy :d bo i tak zaraz bedziecie sie pluć ,że nei potrzebne komentarze itp. :D
    Lepiej nie szukajcie pracy bo z takim zaangażowaniem długo byście tam nie porobili:d

    Cytuj
  • 12 cze 2010

    polplast to bagno zaklad unijny a nawt klimatyzacji nie ma pracuje sie przy temperaturze 34 stopnie to temperatura do opalania a nie do pracowanie w biurze jest klima to nawet na hale nie schodza boja sie czekam tylko jak ktos zwmdleje w pracy moze wtedy cos ruszy na integracje maja kase a na godnewarunki do pracy nie syf totalny

    Cytuj
  • 12 cze 2010

    znajoma wpadnij do Coopera do Bielska....a mimo wszystko pokochasz Polplast. Ewentualnie wyskocz z tym http://www.ozzip.pl/prawo-pracy/591-minimalna-temperatura-w-miejscu-pracy
    a na pewno podpadniesz komuś choć i zaskarbisz wielu.
    Czy macie chociaż wodę w nieograniczonych ilościach na hali? Ta w Cooperze stoi paletami.

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    Poprawiły się warunki pracy w Polplast czy dalej tak jak było..............?

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    Vivaldi czekam na otwarcie Twojej firmy, zobaczymy posty na Twój temat zatrudnienia, płace ,warunki itd..... bo jak na razie na wszystkim się znasz wszystkich krytykujesz ,polecasz prace w Krakowie.Zastanów się nad sobą bo to trochę nudne.

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    A czy są jakies przyjęcia do biura?

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    CO TAM NOWEGO W POLPLAST ,PRZYJMUJA DALEJ NA UMOWE ZLECENIE...

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    tak...

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    piszcie co się dzieje w polplast ....

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    @ ola 3- w porównaniu ze Stróżą, czasami w budynku na Słowackiego, czy od wczoraj?

    @ alka- jako sprzątaczka czy sekretarka w tym biurze chcesz pracować?

    @ GOŚĆ- a i owszem, na 3 miesiące umowa zlecenie, potem umowa o pracę albo wylot jak sobie nie radzisz (co jest bardzo trudne do wykonania, prędzej zrezygnujesz z powodu pensji niż cię wyrzucą)

    @ monika1- aktualnie niewiele się dzieje, bo dopiero co przyszła nowa zmiana

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    Witam ! Do Coopera własnie przyjeto ok. 20 osob, maja byc ponoć jeszcze tylko, że trzeba jechac do Dzierzoniowa.

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    CZY TO PRAWDA ŻE PRZYJMUJĄ DO COOPERA...

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    trzeba a WIOLI

    Cytuj
  • 6 lip 2010

    polplast jedno wielkie bagno.....

    Cytuj
  • 6 lip 2010

    Co z tym Cooperem?

    Cytuj
  • Krzysztof Szczepaniec 11 lip 2010

    Tylko jedno pytanko do pracowników

    Jest klima na hali czy nie ?

    Cytuj
  • 11 lip 2010

    Nie ma klimy, gorąco jak w piekle :)

    Cytuj
  • Krzysztof Szczepaniec 11 lip 2010

    I wszystko jasne firma z ambicjami unijnymi a warunki pracy jak na Tajwanie.

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    To się na budowe przyjmij tam jest znacznie chłodniej hehe

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    Lubie się pośmiać bo jestem po zawodówce i tyram na budowie. Ale ale ostatnio awans pozwolono mi mieszać malte.Tak że spoko.

    Cytuj
  • Krzysztof Szczepaniec 15 lip 2010

    Nika gratuluję awansu i samozaparcia w dążeniu do osiągania założonych celów.
    Poza tym zazdroszczę możliwości zdobycia wspaniałej opalenizny ,podobno opalanie w ruchu daje wspaniałe efekty i jest mniej szkodliwe dla zdrowia.
    Trzymam kciuki może wkrótce dostaniesz z 10 groszy podwyżki w końcu praca odpowiedzialna i wymagająca podstaw matematyki w celu utrzymania proporcji.

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    A odkąd to kobiety na budowie pracują? Chyba pan kriss doskonale wie co to jest malta, ja nie mam pojęcia możliwe że w zawodówce tego uczą ja niestety nie chodziłam do tej szkoły i nie mam z tym zawodem żadnych doświadczeń.I proszę się nie podpisywac panie kriss pop moim nikiem bo to żałosne

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    [quote]A odkąd to kobiety na budowie pracują? Chyba pan kriss doskonale wie co to jest malta, ja nie mam pojęcia możliwe że w zawodówce tego uczą ja niestety nie chodziłam do tej szkoły i nie mam z tym zawodem żadnych doświadczeń.I proszę się nie podpisywac panie kriss pop moim nikiem bo to żałosne[/quote]

    Na przedszkolu skończyłaś edukację, że nie wiesz co to jest malta?

    Cytuj

Odpowiedz