Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 22 lip 2010

    WITAM CO TAM NOWEGO W POLPLAST DALEJ PRZYJMUJA NA UMOWE ZLECENIE ,CZY JUZ NIE BO JAK WIDZĘ NAWET OGŁOSZENIE JEST DOŁĄCZONE DO POWIATOWEGO URZĘDU PRACY ZE POTRZEBUJA PRACOWNIKÓW...CIEKAWE CZY KTOS BEDZIE CHETNY....MAM NADZIJE ŻE KAZDY KTO SPRÓBUJE BEDZIE MÓGŁ OCENIC SAM ..POZDRAWIAM

    Cytuj
  • 22 lip 2010

    To też likwidują

    Cytuj
  • 22 lip 2010

    Jakie sa place w biurze??????

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    ALE CO LIKWIDUJĄ ? JAK TAM W POLPLAST ,NAPISZCIE CZY PRZYJMUJĄ GDZIEKOLWIEK DO PRACY.....

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    To chyba nieprawda. Moja koleżanka tam pracuje i nic nie mówiła aby jakieś zmiany miały być.

    Cytuj
  • 20 sie 2010

    Mają powiększac polplast będzie jesze jeden budynek dobudowany do starego.Ludzi coraz więcej przyjmują.A zwalniają tych co wogóle tej pracy nie łapią,i się nie nadają.Trzeba poprostu podanie złożyc i czekac i tyle.Spróbowac zawsze można.

    Cytuj
  • 20 sie 2010

    Nie prawda, że zwalniają tych, którzy nie łapią. Niektórzy bardzo dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków, a i tak są zwalniani po upływie 3 miesięcy. I własnie znów idzie fama, że PolPlast przyjmuje ludzi do pracy, ale jak Ci sami sa zwalniani po skończeniu umowy zlecenia, to już tego nikt nie widzi. Ważne jest, że "przyjmują".

    Cytuj
  • 20 sie 2010

    Zwalniają tylko wtedy gdy ktoś się nie wywiązuje albo sobie nie radzi, każdy pracodawca szuka osób które po przeszkoleniu na stanowisku i po okresie próbnym pracuje dobrze

    Cytuj
  • 20 sie 2010

    pewnie ktos z kierownictwa powyzej

    Cytuj
  • 27 sie 2010

    Witam,
    A czy ktoś pracuje w biurze? co tam się robi, jakie są wymagania, ile zarabia? znam język francuski, chciałabym pracę wiązac z tym językiem, czy w polplascie jest taka możliwośc?

    Cytuj
  • Anna R.*** 30 sie 2010

    Każdy szuka pracy ja już siedzę 2 lata w domu i nic, na bezrobociu to samo nic nie ma.

    Cytuj
  • Anna R.*** 30 sie 2010

    W Myślenicach moim zdaniem nie ma co liczyć na pracę, chyba że po znajomości, a jak się nie ma znajomości to co, siedzieć na bezrobociu żeby mieć ubezpieczenie, i chodzić podpis strzelać???? ja już 2 lata nic nie robię. Jestem z okolic Myślenic. W Krakowie to co innego,,,, ale kogo stać na dojazd.

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    Myślenicki Urząd Pracy Tam zanajdziesz prace tylko wtedy gdy masz znajomości ,albo kogoś z rodziny kto tam pracuje

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    ..Polplast jedno wielki bagno polecam niech każdy przepracuje i sam się przekona

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    Cytat"Myślenicki Urząd Pracy Tam zanajdziesz prace tylko wtedy gdy masz znajomości ,albo kogoś z rodziny kto tam pracuje"
    Święta racja .

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    Tak i oferty prace wrzucane raz w tygodniu od biedy, a jak się do ogłoszeń dzwoni to już są nieaktualne. Śmiech na sali!

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    Macie absolutną rację z Myślenickim Urzędem Pracy ,po co on w ogóle istnieje, oferty człowiek żadnej nie dostanie a jak sobie człowiek znajdzie pracę ,to trzeba sobie samemu załatwiać papiery a od czego Oni są są komputery i co dalej bagno.

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    zgadzam się z waszymi poglądami na temat urzędu pracy . już kiedyś tez o tym pisałem o tych za.... Babach które nic nie robią

    po co istnieje taka instytucja jak urząd pracy ??? . jak i tak nic tam się nie pojawia a jak się pojawia to i tak ludzie którzy tam pracują to od razu dzwonią do swoich znajomych znajomych znajomych i naganiają na robotę swoich a potem wystawiają ofert pracy ( gdzie już w tym momencie nie jest aktualna gdyż wysłali swoich znajomych znajomych itp wiem to z ''pewnego źródła ''

    a panie tam pracujące dają ogłoszenia jak im się chce tzn mogą się pojawić o godzinie 8 rano albo o godzinie 15 .Zazwyczaj o godzinie 15 się pojawiają

    a jak się przyjdzie osobiście to urzędu pracy to się dostaje ładnie mówiąc opier...ke ze wszystkie oferty pracy są na ich stronie

    a

    jak się skłamie ze np nie ma się internetu lub ma się zepsuty komputer z dostępem do internetu to się dostaje odpowiedz :

    - to nie ma pan znajomych którzy maja dostęp do internetu ???
    - jak w dzisiejszych czasach można nie mieć internetu
    - to jak juz pan znajdzie prace to proponuje panu założyć internet

    Urząd pracy w Myślenicach jest po to aby kilka Baby które sa tam na stanowisku zatrudnione miały gdzie pic kawę jeść ciasteczka i plotkować na bieżąco

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    arek popieram Ciebie w 100 % . Masz apsolutna racje.

    Cytuj
  • 15 wrz 2010

    W polplaście znowu zwolnienia.... mało pracy

    Cytuj
  • 15 wrz 2010

    NIE bardzo rozumiem czemu na forum o polplascie rozwija sie tutaj temat UP powinnien ktos zrobic nowy watek z UP a co do polplastu to bez komentarza wlasciwie...:]

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    POLPLAST jest fajny jak sie juz zna robote i sie wie co ma sie robic i samodzielnosc liczy sie samodzielnosc w tej firmie a nie jak z dzieckiem za raczke i pokazywac co trzeba robic.... prawda to ze buduja druga hale....ale moze za rok.

    Cytuj
  • 30 wrz 2010

    POLPLAST to firma wyzyskujaca ludzi przekonalam sie o tym pracowalam tam dali mi umowe na 3 miesiace i kazali po 2 miesiacach czekac na tel jak bedzie praca to zadzwonai co to wogóle jest jak tak mozna z ludzmi postepowac

    Cytuj
  • 30 wrz 2010

    Jak ktoś się nie nadaje do tej pracy to tak robią. Ja pracuje tam 4 lata i już doszłam do wprawy. Pracowałam na zlecenie wtedy 9 miesięcy, a nie 3 jak ta pani wyżej. Sama sobie zapracowałam na umowę. Po niektórych to odrazu widac ze po 3 nie łapią o co chodzi, i odrazu ich spławiają. Widziałam ich pracę to wcale się nie dziwie.

    Cytuj

Odpowiedz