Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 1 paź 2010

    a ile zarabiasz tam po 4 latach na ręke?

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    a jak tam życie wewnętrzne Poplastu? jakieś nowe plotki, afery? z tego co piszecie to tam ciekaiwe jest...

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    łoł ale frustrat - zapewne ma cojones, nie to co inni...

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    Co ma ? dobrze mówi ,polać mu! :D

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    słownik hiszpańskiego masz i wiesz:-)

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    W polplaście wcale nie jest źle!!!
    poza tym,że ostatnio pojawiły się związki partnerskie pomiędzy pracownicami a zmianowymi :)

    1 Cytuj
  • 3 paź 2010

    Kto z kim? inicjalki podaj gryzoniu
    ciekawy watek :)

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    z tego co wiem to zmianowi prawie wszyscy zonaci!!!!!! pracownice ze zmianowymi to istne plotki nic wiecej.... bujda

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    inicjałki kto z kim???? ha ha ha ha ha ha w kazdej firmie cos tam zawsze jest ale wiekszosci to plotki bo ktos sie z kims przyjazni a ludzom sie wydaje odrazu nie wiadomo co.... ja znam zmiane A I C i nie słyszałam o zadnych zwiazkach... ha ha kpina kto to wymysla takie brednie

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    ej, może ktos sie wypowie z tych szcześliwych co tam zasuwają, ile się zarabia? No chyba że wstydzior...

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    ej, może ktos sie wypowie z tych szcześliwych co tam zasuwają, ile się zarabia? No chyba że wstydzior...

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    1600 ,1700 nie tak źle

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    1600 za dwa miesiace pracy

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    Witam zainteresowała mnie ostatnio zamieszczona oferta pracy (lakiernik)przez firmę Polplast z Myślenic od 6 lat pracuje za granicą w tym zawodzie i chce już skończyć z wyjazdami,gdy tylko przeczytałem owo forum włosy dęba stanęły,stawki jakie tam są to bandyctwo i złodziejstwo w biały dzień!!!W 2003 roku w firmie Polskiej z Francuskim kapitałem stawki lakierników od 13 zł/h się zaczynały po blisko 7 latach oferują 6 zł/h tragedia i żenada.Kolejna firemka naciągaczy i wyzyskiwaczy...

    Cytuj
  • 25 paź 2010

    Za miesiąc tyle nie ma tragedii

    Cytuj
  • 25 paź 2010

    [quote]Witam zainteresowała mnie ostatnio zamieszczona oferta pracy (lakiernik)przez firmę Polplast z Myślenic od 6 lat pracuje za granicą w tym zawodzie i chce już skończyć z wyjazdami,gdy tylko przeczytałem owo forum włosy dęba stanęły,stawki jakie tam są to bandyctwo i złodziejstwo w biały dzień!!!W 2003 roku w firmie Polskiej z Francuskim kapitałem stawki lakierników od 13 zł/h się zaczynały po blisko 7 latach oferują 6 zł/h tragedia i żenada.Kolejna firemka naciągaczy i wyzyskiwaczy...[/quote]witamy w kraju .... o najwyższym (jedynym) PKB na plusie, zielonej wyspie miodem i mlekiem płynącej gdzie każdego obywatela stać na obciążenia budżetu domowego na poziomie rzadko spotykanym w EU, gdzie dochody są odwrotnie proporcjonalne do obciążeń narzucanych odgórnie (porównaj opłaty za wodę, śmieci itp rzeczonych 7 lat temu i zastanów się ile zarabiałeś 7lat temu).
    P.S. Jakbyś zjeżdżał nie pal mostów za sobą hyhyhy będą potrzebne, bo albo wpław albo tratwą ratunkową uciekniesz przyzwyczajony do innych standardów.

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    O nie jest aż tak źle, dobry lakiernik zawsze dobrze zarobi, ale trzeba działać na własną ręke.

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Ludzie przyjąłem się 4 miesiące temu do Polplastu i zarobki wcale nie są takie złe jak mówicie 1400-1600 zł netto więc Ci co piszą ze w polplascie zarabia się 1000 zł czy poniżej to chyba nigdy tam nie pracowały

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    cygnus widać że nie znasz realiów polplastu kobiety zarabiają nie więcej niż 1000 cyba, że mają premię to wyciągną 1100, 1200 zł.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Big, ja nie piszę konkretnie o Polplascie, tylko o mozliwościach jakie daje fach lakiernika. Masz oczywiscie racje że nie znam realiów w tej firmie.

    Co by nie pisać to zarobki na poziomie 1500pln w tych czasach i to w firmach dobrze prosperujacych można nazwać wyzyskiem, ale przyczynia się też do tego polityka naszego rządu, obciążenia pracodawców są ogromne. Kto prowadzi działalność dobrze wie jak to wygląda.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Jeśli w XXI wieku człowiek pisze że płaca 1500 zł nie jest zła, to ja się nie dziwię że pracownikom tak się płaci, dla nich super więc w czym problem. porażka.

    1 Cytuj
  • 18 lis 2010

    Ktoś orientuje sie czy sa przyjęcia do polplastu?

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Zawsze są :p

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    nie narzekajcie na polplast nigdzie nie jest wesoło wszędzie wyzysk poczciwego człowieka za marne grosze nie będzie lepiej ja pracuje za 1317 brutto smiech prawda ...ale cóż my Polacy skazani jesteśmy na ciężką i marnie płatną prace

    1 Cytuj
  • 27 lis 2010

    sa przyjecia do polplastu ale nie polecam tej pracy totalny wyzysk

    1 Cytuj

Odpowiedz