Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 28 lis 2010

    Ja też nie polecam Polplast wyzysk i atmosfera w pracy beznadziejna....

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    Ciekawe, pracują w tej firmie moje 2 znajome juz prawie 2 lata i bardzo sobie chwalą , chociaż wiadomo kasa mogla by być lepsza trochę -tak mówią :D ale taka jest natura człowieka...zawsze chce więcej!

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    Poza tym jutro wybieram się tam na rozmowę :) i nie wiem czego się spodziewać ,mam nadzieję ze zaproponują mi przynajmniej takie warunki jak koleżankom...

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    a czy jest jakis mail na który można przesłać cv czy należy zanieść go osobiście? Napisz jak było na rozmowie

    Cytuj
  • 8 gru 2010

    W polplaście pozstaje Związek Solidarności. Co daje taki związek? Warto się zapisac? jak jest w innych firmach w których ten związek już jest?

    Cytuj
  • adzygmunt 8 gru 2010

    Teraz nie wiadomo co Ci może zaoferować związek. Składki to pewne.
    Zmienił się główny szef, zmienia się kurs na jaki?

    Cytuj
  • 8 gru 2010

    Co Wam dadzą związki?Na pewno więcej korzyści niż szkody ,tego możecie być pewni.Początki zawsze są trudne ale nie można się poddawać.Powodzenia życzę

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    A powiedzcie mi jaki jest system pracy? W jakich godzinach? I jak w kwestii gdy ktoś studiuje?

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    Jeżeli ktoś studiuje to system jest 3 brygadowy w tygodniu ,bez weekendów.A jeżeli nie to 4 brygadowy system ,czyli jak wypadnie to tak idziesz z weekendami włącznie. Musiało by ci szczęście dopisac abyś trafił na 3 brygady.Pozdrawiam

    Cytuj
  • 18 gru 2010

    polplast to jedno bagno pracuje tam juz troche i nic sie nie robi w tym kierunku zeby było lepiej Dyrektor obiecal nam kase zamiast bonów światecznych mowa o tym juz była na poczatku grudnia i do dzis pieniedzy nie mamy pytalismy w tym tygodniu obiecał ze do konca tygodnia beda i co dzis sobota i kasy nie ma mydli nam oczy jak tylko moze a z siebie robi idiote
    pwstały zwiazki niech cos zrobia z tym bagnem bo w takiej firmie sie nie da normalnie pracowac na wszystko sa pieniadze na wyjazd do Egiptu było a na podwyzki nie mam powiedzial dyrektor ze z zysków firmy to byly pieniadze wszyscy na zysk pracujemy to dlaczego nie pojehcalismy wsyscy tylko pare osób z biura jakos w cooperze dało sie wypłacic 700 zł na świeta wczoraj wiem z dobrych zródel ze dla calego zakladu była wigilia a my co zapierdalamy do srody za marne 1050 zl tak jak bo taka wyplate dostalismy za listopad niech sie pwene osoby nie dizwia ze nawet papier z wc zniknał kierownik powiedzial ze jak ktos nei am na papier to niech pzryjdzie to mu da w poniedziałek pójdziemy wszyscy bo nie mamY NA CHLEB NA ŚWIETA

    Cytuj
  • 18 gru 2010

    pracowalam tam kiedys. i widze ze nic sie nie zmienilo a minelo juz 2 lata. pieknie . wspolczuje wam .

    Cytuj
  • 19 gru 2010

    [quote=gość: <-">] Jeżeli ktoś studiuje to system jest 3 brygadowy w tygodniu ,bez weekendów.A jeżeli nie to 4 brygadowy system ,czyli jak wypadnie to tak idziesz z weekendami włącznie. Musiało by ci szczęście dopisac abyś trafił na 3 brygady.Pozdrawiam [/quote]

    Z tym, że teoretycznie -wg.prawa- pracodawca nie może przeszkodzić w nauce - odpowiednio ustalając Twój grafik. Teoretycznie, bo praktycznie jest różnie i to mnie dziwi, bo przy minimum chęci i zaangażowania można w prosty sposób pozytywnie przywiązać mentalnie pracownika do firmy, wyszkoli się, podniesie kwalifikacje co nie jest bez wpływu dla firmy, czyli w swoim obszarze wejdzie na wyższy poziom (na początku możliwości). To właśnie jest najprostszy mechanizm motywacji pozapłacowej co więcej za pieniądze samego pracownika, wystarczy deko zrozumienia i porozumienia. Przykład: czytając wątek o Bzomexie widać jak na własną szkodę działa właściciel nawet o tym nie zdając sobie sprawy.

    Cytuj
  • 19 gru 2010

    polpklast bagno i tyle

    Cytuj
  • 19 gru 2010

    wie ktos kiedy beda bony

    Cytuj
  • 19 gru 2010

    Po świętach

    Cytuj
  • 19 gru 2010

    Wielkanocnych

    Cytuj
  • 19 gru 2010

    nawet po wielkanocnych nie beda znów egipt bedzie tym razem mam nadzieje ze dla wszystkich

    Cytuj
  • 19 gru 2010

    Ludzie dlaczego tak ostro krytykujecie ten zakład?Obieracie powiedzenie "Lepiej tam gdzie nas nie ma"Jeżeli nie trafiliście na odpowiednią pracę to nikt was nie trzyma, macie wolną drogę.
    Bony na pewno będą,może chcieliście w inny sposób wypłacenie socjalnego i wynikły problemy?A co do tematu z wycieczką to osoby które się wypowiadają pracują po 8h a po 20min mówią jeszcze 7h i 40min i do domu. Niestety pewno są osoby które pracują 14h i mając wszystkiego dość jednak starają się robić wszystko ,aby była praca i zatrudnienie, może sobie na nią zasłużyli? Pozdrawiam i czekam na jakieś pozytywy hehe w co wątpię.

    Cytuj
  • 20 gru 2010

    [quote=gość: pysia] polplast to jedno bagno pracuje tam juz troche i nic sie nie robi w tym kierunku zeby było lepiej Dyrektor obiecal nam kase zamiast bonów światecznych mowa o tym juz była na poczatku grudnia i do dzis pieniedzy nie mamy pytalismy w tym tygodniu obiecał ze do konca tygodnia beda i co dzis sobota i kasy nie ma mydli nam oczy jak tylko moze a z siebie robi idiote
    pwstały zwiazki niech cos zrobia z tym bagnem bo w takiej firmie sie nie da normalnie pracowac na wszystko sa pieniadze na wyjazd do Egiptu było a na podwyzki nie mam powiedzial dyrektor ze z zysków firmy to byly pieniadze wszyscy na zysk pracujemy to dlaczego nie pojehcalismy wsyscy tylko pare osób z biura jakos w cooperze dało sie wypłacic 700 zł na świeta wczoraj wiem z dobrych zródel ze dla calego zakladu była wigilia a my co zapierdalamy do srody za marne 1050 zl tak jak bo taka wyplate dostalismy za listopad niech sie pwene osoby nie dizwia ze nawet papier z wc zniknał kierownik powiedzial ze jak ktos nei am na papier to niech pzryjdzie to mu da w poniedziałek pójdziemy wszyscy bo nie mamY NA CHLEB NA ŚWIETA [/quote]

    Cytuj
  • 20 gru 2010

    polplast lepiej sie niewypowiadac

    Cytuj
  • 20 gru 2010

    najpierw niech sie kazdy zastanowi czemu tu pracuje, przeciez dookola sam dobrobyt, co rusz to firmy chetnie zatrudniaja placa dyrektorskie pensje. polplast jest nowa fabryka, z perspektywami rozwoju, dla porownania cooper standards to ogromny koncern ktory dziala na rynku od wielu lat wiec niech najpierw narzekacze sprawdza jakie sa podstawy do wyzszych wyplat, moze obrot i zysk fabryki? beda tacy ktorym sie podoba, obojetni i narzekacze. tylko jesli ktos kto pracuje w firmie jakis czas pisze takie bzdury a nie ma nawet odwagi poszukac nowej pracy w nowym lepszym swiecie to cos jest chyba nie tak? ciekawe co powiedza jakby dostali np. 500 pln podwyzki? pewnie ze malo bo chcieli 1 tys...

    Cytuj
  • 20 gru 2010

    [quote=gość: pysia] nawet po wielkanocnych nie beda znów egipt bedzie tym razem mam nadzieje ze dla wszystkich [/quote]
    Egipt będzie już niedługo na miejscu garby im powoli rosną
    pić nie muszą z jedzeniem jakoś dadzą radę.

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    Witam wszystkich optymistów Polplast! Klepnijcie się w główkę na początek. Co wam obiecała dyrekcja? Otwórzcie oczy bo to tylko gruszki... Myślicie że nowy sposób premiowania pracownika to podwyżka? Każdy kto kuma coś z tych obietnic wie że nic dobrego nie wniosą. Efekty widać gołym okiem! Już od dwóch miesięcy każdy -z wyłączeniem biura bo nie mam kontaktu z nim- zarabia mniej o 100 do 200zł! "Wysoki" chce produkować dużo i tanio, to jego dewiza. Dlatego od ponad dwóch lat nie było podwyżki w POLPLAST!!!

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    ale ze co tam się nawet biędnego tysiaka netto nie wyjdzie????????????:O:O:O:O

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    Najniższa krajowa to 1386 zł brutto za pracę w pełnym wymiarze godzin. Tylko pytam jak przeżyć za taką kwotę?

    Cytuj

Odpowiedz