Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 13 lut 2009

    Jak wiemy firma Poloplast buduje nową fabrykę na dolnym przedmieściu w pobliżu Coopera . Hala ma powstać najpóźniej w marcu (czyli lada dzień ) .Mam różne choć pewnie nie aktualne informacje odnośnie nowych miejsc pracy .Niektóre źródła podawały 35-40 osób (http://www.gazeta.myslenice.pl/serwis/archiwum/2008/25/Polplast-tworzy-nowe-miejsca-pracy.html ) a niektóre bardziej optymistyczne (ze względu na kryzys ) wspominali nawet o zatrudnieniu ponad 250 osób ( http://www.motogazeta.mojeauto.pl/Mapa_Polskiej_Motoryzacji/Tworzywa_sztuczne_z_Myslenic,a,116488.html ) , jak naprawdę jest z nową fabryką Polplasu , póki co wszystko umilkło , czy jest szansa na zatrudnienie ? przecież Poloplast podobnie jak Telefonia i Cooper zwalniał ludzi , ale przecież w nowej fabryce ktoś pracować musi ?? jak myślicie czy miejsca w niej są już zarezerwowane dla swojaków ?

    7 3 Cytuj
  • 13 lut 2009

    jtut

    1 4 Cytuj
  • 14 lut 2009

    Z tego co wiem , 'Polplast' buduje nową halę głównie po to żeby przenieść produkcję z miejsc dotychczas dzierżawionych przez firmę , czyli zakład naprzeciwko stacji BP i z byłej 'Raby' gdzie Polplast też dzierżawi część hali.
    Więc wydaje mi się że nie zanosi się na jakieś spore zatrudniena..?

    2 1 Cytuj
  • 31 sty 2010

    ludzie kochani ? co tam w Polplascie słychać ? burmistrz chwali ,dużo nowych miejsc pracy obiecywali związku z nową fabryką i co ?? gdzie ta praca gdzie ten rozwój

    5 2 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Witajcie i jak z tym polplastem można już startować o pracę?

    2 Cytuj
  • adzygmunt 6 mar 2010

    Nie pytaj czy można. Startuj! Będziesz miał pewność, że próbowałeś!!!

    2 2 Cytuj
  • 6 mar 2010

    hehe nie rośmieszajcie mnie z tym Polplastem , tam są tylko miejsca dla znajomych ,nawet za te marne 1200 zł które nie są adekwantne do wykonywanej pracy , normy ,3zmiany praca w świeta w soboty niedziele można się dostać tylko przez znajomości . Ja jak i moi koledzy od roku skłądamy tam podania średnio co 4 miesiące i co ?? nikt jeszcze z żadnym z nas nawet się nie skontaktował . Nie masz tam cioci ,wujka , kuzyna na dobrym stanowisku to nie masz szans na prace

    9 5 Cytuj
  • 6 mar 2010

    [quote=adzygmunt]Nie pytaj czy można. Startuj! Będziesz miał pewność, że próbowałeś!!!
    [/quote] święte słowa. Trzeba działać a nie pytać : iść, złożyć CV i dzwonić co dwa tygodnie.

    2 1 Cytuj
  • 6 mar 2010

    [quote]hehe nie rośmieszajcie mnie z tym Polplastem , tam są tylko miejsca dla znajomych ,nawet za te marne 1200 zł które nie są adekwantne do wykonywanej pracy , normy ,3zmiany praca w świeta w soboty niedziele można się dostać tylko przez znajomości . Ja jak i moi koledzy od roku skłądamy tam podania średnio co 4 miesiące i co ?? nikt jeszcze z żadnym z nas nawet się nie skontaktował . Nie masz tam cioci ,wujka , kuzyna na dobrym stanowisku to nie masz szans na prace[/quote]spokojnie, jeszcze 1-2 fabryki tego wymiaru i o ile pracowników szeregowych znajdą to tyle wyższej kadry już będą musieli szukać w okolicy 20-40km, a to podniesie stawki i możliwości ;)

    1 2 Cytuj
  • 6 mar 2010

    [/quote]spokojnie, jeszcze 1-2 fabryki tego wymiaru i o ile pracowników szeregowych znajdą to tyle wyższej kadry już będą musieli szukać w okolicy 20-40km, a to podniesie stawki i możliwości ;) [/quote]
    Vivaldi a myślisz rze w tym naszym pięknym mieście jeszcze jakie kolwiek fabryki powstanom ? ;)

    1 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Żadnych znajomości nie potrzeba bez problemu przyjmują tylko tak jak Vivaldi napisał trza działać a nie siedzieć w domu i czekać jak zadzwonią. Koleżanka się starała i bez problemu się dostała zero znajomości.

    5 Cytuj
  • adzygmunt 9 mar 2010

    Dlaczego nie miałyby powstać nowe fabryki. Myślenice dostały dotację 3.7 mil. zł Coś z tą kasą trzeba zrobić!!!

    1 Cytuj
  • 9 mar 2010

    [quote=zóh_z_gurnego][/quote]Vivaldi a myślisz rze w tym naszym pięknym mieście jeszcze jakie kolwiek fabryki powstanom ? ;)[/quote]mysle , że powstaną. Po wtopie decyzyjnych krakusów, czego efektem mamy Coopera w ŚLĄSKIEJ (!!!) strefie ekonomicznej w Małopolsce, mam nadzieje (choć nie interesowałem sie) , że Polplast już wpuścili na innych, lepszych zasadach. Kolejna fabryka powinna mieć już dużo łatwiej. Mam nadzieję , że decydenci dorośli do decyzji skoro w turystyce tak mało się czyniło, miasto nie jest wypromowane w Polsce, baza hotelowa nie istnieje to pójdą w stronę "przemysłu" byleby nowoczesnego i przyjaznego aby za 10 lat syfu się nie narobiło za dużo.

    1 Cytuj
  • 10 mar 2010

    Witam. Czy może ktoś z Państwa ma aktualny numer telefonu do Firmy Polplast? Znalazłem w internecie jeden ale jest już nie aktualny...

    4 Cytuj
  • 10 mar 2010

    [quote=adzygmunt]Dlaczego nie miałyby powstać nowe fabryki. Myślenice dostały dotację 3.7 mil. zł Coś z tą kasą trzeba zrobić!!![/quote]

    Myślę rze za te 3,7 mil zł niewiele morzna wybódować ,patżonc na to że fabryka Copera kosztowała 18,5 mil zł a Polplastó 43 mil zł , gdzieś tesz czytałem rze do tyh 3,7mil zł miasto ma dołorzyć jeszcze 2mil i za te pieniondze zbudować gminom biblioteke

    1 Cytuj
  • 10 mar 2010

    Spróbuj zadzwonić pod nr 0048 12 445 30 00

    1 1 Cytuj
  • 8 kwi 2010

    Czy nie orientuje się ktoś jakie są zarobki w polplaście?

    1 1 Cytuj
  • 20 kwi 2010

    i co z tą firma polplast skłądał juz ktoś papierki ?? czy są jakieś konkretne informacjie co i jak??

    1 Cytuj
  • 20 kwi 2010

    chłopie non stop tam przyjmują , w marcu 32 osoby przyjeli ,w kwietniu narazie 10 ale w maju i czerwcu maja przyjąć jeszcze ok 50 .W Poldahu też są przyjęcia ok 100 osób i jeszcze CoperStandart brakuje rąk do pracy ,w tym roku przyjeli już 30 osób a mają jeszcze drugie tyle przyjąć w maju .W telefonice też niedługo będą przyjęcia gdyż już kierownicy zaczynają schodzić do maszyn bo nie ma kto robić. Więc jak widać nowych miejsc pracy nie brakuje i nie będzie brakować

    3 Cytuj
  • 20 kwi 2010

    tak tak marzy ci się że do copera przyjmują hehe ciekawego kogo... oni tam zwalniają a nie żeby jeszcze przyjmowali masz jakieś złe informacje mój znajomy tam pracuje od samego początku więc wiem co mówię do polplastu owszem przyjmują ale nie do coopera...

    Cytuj
  • 20 kwi 2010

    w coperze to zwolnili chyba z 20 osób a nie przyjeli ;P nie sprawdzone informacjepiodajecie tylko plotki

    1 Cytuj
  • 23 kwi 2010

    co user to inne zdanie:d może są osoby, które pracują bądź pracowały w polplascie??

    Cytuj
  • 24 kwi 2010

    Złożyłam wczoraj Cv do polplastu ciekawa jestem czy zadzwonia do mnie???Jak tam wogóle jest???Ile sie zarabia???Pracowałam w cooperze prawie 4 lata i mnie zwolnili :(

    Cytuj
  • 24 kwi 2010

    [quote]Złożyłam wczoraj Cv do polplastu ciekawa jestem czy zadzwonia do mnie???Jak tam wogóle jest???Ile sie zarabia???Pracowałam w cooperze prawie 4 lata i mnie zwolnili :([/quote]
    Tak niónió zwłaszcza rze jom(CoperStandart) otwożyli 2,5 rokó temó

    3 Cytuj
  • 24 kwi 2010

    Wcześniej w Bielsku pracowałam zanim w Myślenicach wybudowali fabryke coopera!!!

    Cytuj

Odpowiedz