Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 2 lip 2010

    oj jeszcze byś się zdziwił że w sklepie zarabia się marne grosze:):):) musiałeś źle trafić hehehe...

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    Poszukuję osób do tworzonego biura posrednictwa ubezbieczeniowego.
    osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV ubezpieczenia.kariera@wp.pl

    Cytuj
  • 15 lip 2010

    PRACA DODATKOWA !!!Rozwożenie ulotek.Praca dodatkowa dla młodej osoby posiadającej skuter lub rower.Jeden lub dwa dni w tygodniu. 12/274-30-35

    Cytuj
  • 15 lip 2010

    poszukuję osób które chciały by sobie dorobić troszkę do pensji pracując dla multiagencji sprzedająć ubezpieczenia (OFE, majątki, życiowwe) CV doradztwo.finansowe@op.pl

    Cytuj
  • 17 lip 2010

    Restauracja "Cydron" (Rynek) poszukuje miłej i pracowitej kelnerki najlepiej z doświadczeniem. Proszę o składanie CV osobiście w restauracji. Praca od zaraz!!!!!

    Cytuj
  • 18 lip 2010

    pracowitej kelnerki hehehehe:D:D coś żadna dziewczyna tam u was długo nie pracuje:P:P coś chyba z wami jest nie tak haha..... marnie pewnie płacicie

    Cytuj
  • 18 lip 2010

    ;)

    Cytuj
  • 18 lip 2010

    a co myślicie o firmie BZEMEX Stróża

    1 Cytuj
  • 18 lip 2010

    No proste ze zadna laska dlugo nie pracuje w cydronie. Kolezanka mowila ze tam jest syf.

    Cytuj
  • 21 lip 2010

    Czy ktoś pracował może w zakładzie fryzjerskim Manhattan w Gali Rudnik. Proszę o opinie?

    Cytuj
  • 21 lip 2010

    Witam
    Wróciłam z wakacji i dalej szukam pracy jakby ktoś słyszał o czymś fajnym normalnym to piszcie do mnie :-) mam wykształcenie wyższe licencjackie 7 lat pracowałam w biurze, byłam na stanowisku kierowniczym ale już nie mogłam wytrzymać z szefostwem wieć czekam na jakieś propozycje ...

    Cytuj
  • 21 lip 2010

    do mysza: buuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahahahahahahahahaah

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    [quote]Swego czasu robiłem se w Steku ale nie polecam nikomó.
    To robota dla silnych gupich i bes nerwóf, bo jak niedaj Borze nadepnie ktoś Irći S. na odciska albo nie tańcuje jak ona zagra ma przej....e,a szfowa to se aż za dobrze wie co to som te epitety....[/quote]
    Wcale się nie dziwię że tam już nie pracujesz nawet pisać poprawnie nie potrafisz a gdzie tam dobrze wykonywać swoje obowiązki.

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Widzę że Szanowny Pan mało zna realia małomiasteczkowego życia....
    Tak się składa że znam kilka osób które tu celowo piszą jak piszą, z tego samego powodu z którego np. w TV. zmieniają ludziom głos i rozmazują twarze...
    Tu życie rządzi się swoimi prawami niekoniecznie poprawniej pisowni, tu po prostu potem trzeba jeszcze jakoś za coś mieć żyć!!!
    A macki takiej"ośmiornicy" sięgają daleko i mają i kasę i układy, czego zwykli ludzie niestety nie...
    Z zachęceniem Pana "michalsko1" do głębszej refleksji nad otaczającą rzeczywistością, Gość.

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    cos cicho tutaj

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    a co powiecie o pizzeri INES

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    [quote]Widzę że Szanowny Pan mało zna realia małomiasteczkowego życia....
    Tak się składa że znam kilka osób które tu celowo piszą jak piszą, z tego samego powodu z którego np. w TV. zmieniają ludziom głos i rozmazują twarze...
    Tu życie rządzi się swoimi prawami niekoniecznie poprawniej pisowni, tu po prostu potem trzeba jeszcze jakoś za coś mieć żyć!!!
    A macki takiej"ośmiornicy" sięgają daleko i mają i kasę i układy, czego zwykli ludzie niestety nie...
    Z zachęceniem Pana "michalsko1" do głębszej refleksji nad otaczającą rzeczywistością, Gość.[/quote]
    Widzę szanowny panie "GOŚĆ" żepan niestety też się do tych z góry zalicza z ukrycia każdy jest mądry pozdrawiam :-)

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    pizzeria Ines wiem ze dobre pizze tam robia a co do pracy to chyba nie za bardzo

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Nie wie ktoś przypadkiem jakie są teraz zarobki w Inter Zoo w Osieczanach?

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    moi drodzy zamiast narzekac na brak pracy w myslenicach( wszyscy wiemy jak jest) warto wybrac sie do krakowa. tam szansa na znalezienie pracy jest lepsza i praca napewno lepiej platna niz tutaj, to zupelnie inny swiat. Przyklad: sami sprawdzie jak zadzownicie odnosnie ogloszenia o prace w myslenicacha a w krakowie ( kultura sie klania kochani szefciowie z myslenic)mnostwo sklepów,kawiarni
    hoteli itd mozna wymieniac w nieskonczonosc nie to co myslenice, szansa jest dl kazdego i to zarówno z doswiadczeniem jak i bez.wiadomo lepsze wyksztalcenie lepsza praca ale i dla maturzystów sie cos znajdzie przyklad juz po kilku dniach szkolenia mozna zostac np telemarketerem, doradca klienta i zarabiac wystraczjace pieniadze jak dla studenta czy swiezo upieczonego maturzysty. np telemarketer sieci orange, plus..... od 10 zl na godzine a praca 6 godzin dziennie co miesiecznie daje ponad tysiac zlotych + jeszcze prowizja jakies 400 lub wiecej. ze wzgledu na mala liczbe godzin i dojazd nie powinien wtedy stanowic problemu mozna dodatkowo zdobyc cenne doswiadcznie ktore napewno zaowocuje kiedys w przyszlosci znalezieniem dobrej stalej i ciekawej pracy pozdrawiam

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    w krakowie tez nie jest tak kolorowo jak piszesz asia ja mam doswiadczenie i szukam pracy ktora bedzie normalna tzn po 8 godzin i w miare normalne warunki skonczylam studia ekonomiczne i nie mam zamiaru szukac pracy jako akwizytor telemarketer czy sprzataczka

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    moja droga kolezanko skonczylas ekonomie a jak widac z polskiego jestes noga....bo nie potrafisz zinterpretowac krotkiego prostego tekstu. telemarketer czy akwizytor to mialam na mysli jako praca dla maturzystów tak na start, z reszta nie wiem czy sie orientujesz ale aby zostac telemarketerem trzeba posiadac status ucznia bádz studenta, w niektorych przypadkach nie ale to juz gdy firma jest lepsza a co za tym idzie jej renoma równiez jest na wysokim poziomie wiec i potrzebuja osoby z doswiadczeniem bo nie wiem czy slyszalas o takich studiach jak marketing i zarzadzanie.tyle ze wtedy jako wykwalifikowana osoba mozesz zarobic ok 2500-3500. to ze nie mozesz znalec pracy, nie ty jedna, wiec glowa do gory a nie pretencje do calego swiata pozdrawiam

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    Witam,
    mieszkam pod myślenicami od lat pracuję w Krakowie. Skończyłem studia dzienne na dwóch kierunkach, przez jakiś czas wynajmowałem nawet w Krakowie mieszkanie, ale koszty nie były proporcjonalne do zarobków.
    Piszecie, że praca w Krakowie w charakterze mniej wymagającym dla maturzystów i studentów jest, no jest, problem jest tylko taki, że nie każdy będzie telemarketerem, kelnerem czy akwizytorem. Nawet te mniej wymagające profesje mają swoje "niuanse" które weryfikuje charakter kandydata.
    Ja osobiście zaczynałem od akwizycji, przypadkiem i to w Myślenicach, firma robiła ludzi w konia, takie to były czasy, to był pierwszy i ostatni raz. Potem byłem kelnerem, później pracowałem na recepcji w hotelach, teraz już zawodowo.
    W myślenicach jest trudno o pracę, tak było i jest nadal, zbyt duży popyt w stosunku do prywatnej podaży. Nie dba się o pracowników, dlatego również radzę, szukajcie pracy w Krakowie, bo tam są o wiele większe możliwości a z dojadem nie jest źle. Nie ma co wymagać na starcie, bo niestety, ale nie każdy rodzi się córką czy synem prosperującej firmy. Realnie swój warsztat buduje się latami, zatem nie traćcie czasu tylko działajcie.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • adzygmunt 16 sie 2010

    W Trzemeśni jest do wzięcia duża robota dachowa wg dokumentacji. Kontakt na adres w ogłoszeniach.

    Cytuj
  • agata 16 sie 2010

    witam,

    Poszukuję osoby do prowadzenia kursu języka angielskiego

    praca z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym,

    wymagane wykształcenie pedagogiczne, prawo jazdy

    kilka godzin w tygodniu,w godzina 13-16 umowa o dzieło, atrakcyjne wynagrodzenie

    Więcej informacji pod nr tel 501 318 713

    aplikacje kierować na adres email: kursy@angielskidlaciebie.pl

    Cytuj

Odpowiedz