Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 9 maj 2011

    widzicie kundel fam pokazał ze pracy jest od tylko szukać i robić się innym nie chce .
    Lepiej pisać w TF żle,polplast zle , bzomex zle , sklepy źle itp , wszędzie źle lepiej siedzieć i nic nie robic

    Cytuj
  • 9 maj 2011
    Cytuj
  • 10 maj 2011

    a ty MAXYM to pewno za biurkiem siedzisz i popijasz kawke ;-) bo chyba nie bardzo znasz myślenicki rynek pracy. Nie pracowałeś w sklepie i nie koniecznie w sklepie, gdzie pracodawca traktuje cie gorzej niż bezpańskiego psa, bez umowy - bo przecież "zaraz wyjdziesz za mąż, potem dziecko i będę musiała za ciebie płacić". A jak już odchowasz dziecko to wolą studentki albo rencistów, bo zusu nie trzeba płacić. Trzeba popracować i znać rzeczywistość żeby pisać takie rzeczy. Znaleźć ogłoszenie w necie to jeszcze ie wszystko. Pozdrawiam i życzę większego zrozumienia dla tych, którzy "narzekają". :-)

    1 Cytuj
  • 10 maj 2011

    popieram cie zuza!!!! a słyszeliscie o przyjeciach do pizzeri legedalio??? jaki tam jest numer tel?

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    poszukaj w panoramie firm

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    kolego zapraszam do bzomexu z towim podejściem zrobisz szybką karierę tylko pamiętaj robota jest najważniejsza a sypanie na kolegów jest dobre zobaczymy ile wytrzymasz!!! Życzę powodzenia przepracowałem niecały rok to co tam zobaczyłem to jest totalny dramat! Uwierzcie jednak w to forum bo niestety ale ono mówi prawdę!!!

    2 Cytuj
  • 11 maj 2011

    [quote=gość: RobićMiSięNieChce:)] kolego zapraszam do bzomexu z towim podejściem zrobisz szybką karierę tylko pamiętaj robota jest najważniejsza a sypanie na kolegów jest dobre zobaczymy ile wytrzymasz!!! Życzę powodzenia przepracowałem niecały rok to co tam zobaczyłem to jest totalny dramat! Uwierzcie jednak w to forum bo niestety ale ono mówi prawdę!!! [/quote]
    Rzeczywistość jest trochę inna dla mnie pracującego tam 3 lata. Pracodawca oddał wolną ręke pracownikom. Począwszy od kierowników po kierowców i dalej magazynierów sami decydują ile zarabiają (normalnie kapitalizm) zarabiasz tyle ile wynosi twoja wartość rynkowa + twoja przydatność firmie - odpowiedzialność zbiorowa. Czyli pan B. płaci tobie tyle co jesteś wart a okradają ciebie koledzy z pracy którzy kręcą wały. Bezczelnośc ludzi jednak sięgła zenitu. Tak jakby siebie sami oszukiwali jedni zarabiają tam 2500zł na leżeniu w szoferkach a 5000 za skradziony towar. Proszę popatrzyć na parking pracowników tej firmy połowa fur warta grubo ponad 30 000zł I to niby za te 1500zł.

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    witam
    mam pytanko gdzie złożyć wniosek edg-1 do gminy Tokarnia czy starostwa w Myślenicach czy gra to jakąś rolę??

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    Praca w myślenickim EMPIK-u pod poniższym linkiem:
    http://www.pracuj.pl/praca/doradca-klienta-myslenice,oferta,2065322

    Cytuj
  • 26 maj 2011

    Słyszałam że Dom Seniora w Drogini otwarty, jak tam z pracą?

    Cytuj
  • 8 cze 2011

    słyszeliscie gdzies o jakies pracy

    Cytuj
  • 8 cze 2011

    Pracy jest naprawde sporo tylko należy troche zejść z piedestału. Nie każy musi chodzić pod krawatem i unosić się ambicjami.

    1 4 Cytuj
  • 8 cze 2011

    A gdzie tej pracy tak sporo jest????I z jakiego piedestału należy zejść? poniżej 900 zł netto?????nie bądź śmieszny

    4 Cytuj
  • 8 cze 2011

    2000,00 netto w Kraku, bez krawata tylko kumatym trzeba byc i jezyk angielski znać - ot i co:-)

    Cytuj
  • 8 cze 2011

    Kolejna błyskotliwa uwaga ...j.angielski to w dzisiejszych czasach podstawa , Ameryki nie odkryłeś . A kumatym trzeba być (albo i nie) do tego trzeba mieć dobre znajomości - ot i co:-)kuuyz

    Cytuj
  • 9 cze 2011

    W Kraku znajomosci nie sa na pierwszym miejscu - to nie Myslenice. Angielski to niby taka podstawa a jednak ludziska maja problem z porozumiewaniem sie i np napisanie paru slow to juz wielki problem...

    Cytuj
  • 19 cze 2011

    znacie jakas firme czy cos gdzie mozan zatrudnic sie na wakacje?

    Cytuj
  • 20 cze 2011

    słyszał ktos o jakies pracy w myslenicach gdzies w sklepie????

    Cytuj
  • 20 cze 2011

    Tak, w Kurdeszu są przyjęcia :)

    Cytuj
  • 20 cze 2011

    Wiecie gdzie można składac podania do pracy do powstającej galerii na dworcu?

    Cytuj
  • 20 cze 2011

    Agnieszka! - a masz może jakieś namiary?

    Cytuj

Odpowiedz