Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 28 paź 2011

    hahaha to jedz do Wólki Kosowskiej nikt nie będzie o ciebie walczył bez wykształcenia, znajomosci języków kursów studiów jesteś nikim i jesteś wart tyle ile aktualnie warta jest miska ryżu podzielona przez pół na dodatek w zascianku myślenickim płacimy ćwierć tego co w dużych miastach ot co.

    Walcz ... ty polskem zbaw heheh.

    2 7 Cytuj
  • 28 paź 2011

    Witam. Czy może ktoś napisać coś na temat pracy w leader service w Myślenicach. Jak się tam pracuje itd ? Z góry dziękuję

    3 3 Cytuj
  • 30 paź 2011

    "kongregacja kupiecka" to co ty piszesz to same bzdury myślisz że jak nie masz wykształcenia to nie masz pracy .... chciał bym Ci uświadomić że im wyższe masz wykształcenie to tym bardziej cie nie chcą bo boją się ego że ich wygryziesz z interesu.
    co do pracodawców to to forum,z tego co wiem jest do tego żeby pisać i ostrzegać o nieuczciwych pracodawcach a nie nawzajem się opluwać LUDZIE zastanówcie się z kim walczycie !!!

    Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań pracy, wierze w to że się uda wszystkim :)

    3 2 Cytuj
  • 31 paź 2011

    kongregacja kupiecka - Bardzo fajne i konkretnie napisana wypowiedź kompletnych głupot. Jeżeli wierzysz że człowiek bez ukończonych studiów jest nikim to bardzo ciekawe wartości sobą reprezentujesz. Moim zdaniem wykształcenie, stan konta czy pochodzenie (chodzi mi tu raczej o podział wieś- miasto ) nie ma żadnego znaczenia. Dla mnie ceną człowieka są całkiem inne wartości takie jak uczciwość, szczerość, aktywność czy choćby poczucie humoru. Poziom IQ także nie jest tym wyznacznikiem : są ludzie mniej inteligentni, prości a jednak nieraz dużo bardziej zaradni i mądrzejsi. W pracy natomiast spotkałem filozofów którzy nie umieli przybić gwoździa czy inżynierów których zaginali zwykli robole. Bo po co komu w zakładzie elektrycznym najmądrzejszy choćby doktor medycyny skoro nie potrafi naprawić nawet gniazdka?

    4 2 Cytuj
  • 31 paź 2011

    Do cieżkiego na kiego doktor medycyny ma naprawiac gniazdko ? jak od tego jest robol któremu zapłaci 5 złotych. Doctor dostanie w łape koperte z 5 lub 10 k za to zeby ratowac twojego tate. Bo on doktor a ty robol ot studia nie czynią człowieka.

    3 4 Cytuj
  • 8 lis 2011

    nie masz pojęcia o prowadzeniu działalności .wiec spróbuj to zobaczysz jak dużo możesz zyskać a ile stracić -jeszcze przedsiębiorca

    2 1 Cytuj
  • 8 lis 2011

    [quote=gość: ja:)] Witam. Czy może ktoś napisać coś na temat pracy w leader service w Myślenicach. Jak się tam pracuje itd ? Z góry dziękuję [/quote]
    leader service to tylko agencja pośrednictwa pracy, która załatwia pracę dorywczą min. w tesco.
    Osobiście nie polecam, na wypłatę czekasz około 2 miesiące, musisz się upominać, panie koloryzują warunki pracy i osoby szefostwa, generalnie ja nie polecam...

    1 1 Cytuj
  • 9 lis 2011

    czy ktos slyszal cos o czarnym lwie,w pcimiu zankniety podobno

    1 1 Cytuj
  • 9 lis 2011

    leader service to praca na umowę zlecenie umowa jest na miesiąc Ponieważ jest to praca dorywcza przeważnie w Tesco wykładanie towaru płacą 7 złotych brutto Sam ustalasz kiedy pracujesz:)

    3 1 Cytuj
  • 12 lis 2011

    polecam prace w Inter-Zoo Osieczany, atmosfera dobra, placa na poziomie, i za nadgodziny placa normalnie, po 2 latach mozna zarabiac 10zl/h ;], czas pracy ustala sie samemu byle tylko pracowac i nie chorowac ;]

    4 4 Cytuj
  • 14 lis 2011

    Do roboty, snieg odwalać a nie lenic sie.

    3 4 Cytuj
  • 14 lis 2011

    Dzisiaj 14:38
    kongregacja kupiecka
    "Do roboty, snieg odwalać a nie lenic sie."

    Zmień dostawce tego co bieżesz. Śniegu jak narazie nie widać :D chyba , że w twoim Nosie:D pozatym łopata idealnie pasuje do Ciebie :D

    Malatesta oby więcej udanych "akcji". Rozwincie blooga :d pozdrawiam

    3 2 Cytuj
  • 24 lis 2011

    witaj czy aktualne nadal Panstwa odloszenie,jestem zainteresowna ofertą.

    2 1 Cytuj
  • 24 lis 2011

    Panie MENAGERZE szukam pracy ,czy aktualna jest Pana oferta?mam doswiadczenie w handlu....

    2 2 Cytuj
  • 29 lis 2011

    Witam czy słyszał ktoś o pracy typu pomoc kuchenna, kelnerka lub coś podobnego w Myślenicach??

    1 2 Cytuj
  • 29 lis 2011

    [quote=gość: papi] Witam czy słyszał ktoś o pracy typu pomoc kuchenna, kelnerka lub coś podobnego w Myślenicach?? [/quote]

    Kelnerka w kawiarni Nina koło poczty

    2 1 Cytuj
  • 5 gru 2011

    hej słuszał ktos o pracy w sklepie ??

    1 1 Cytuj
  • 13 gru 2011

    słyszał ktos o pracy gdzies moze potrzebuja do sklepu

    1 1 Cytuj
  • 14 gru 2011

    O sklepy to nie warto tu pytać. Taka robota rozchodzi się na pniu. Chociaż może i nie zaszkodzi.
    Do nas co chwilę ktoś przynosi CV i mamy małą bazę. Jeśli kogoś potrzebujemy to dzwonimy.

    1 1 Cytuj
  • 17 gru 2011

    [quote=gość: pracownik] O sklepy to nie warto tu pytać. Taka robota rozchodzi się na pniu. Chociaż może i nie zaszkodzi.
    Do nas co chwilę ktoś przynosi CV i mamy małą bazę. Jeśli kogoś potrzebujemy to dzwonimy. [/quote]
    do was? czyli gdzie jesli mozna spytac??

    1 1 Cytuj
  • 20 gru 2011

    a firma FPHU Jan Burkat? czy pawda ze upada?

    2 1 Cytuj
  • 21 gru 2011

    [quote=gość: noe] a firma FPHU Jan Burkat? czy pawda ze upada? [/quote]

    to nieprawda

    1 3 Cytuj
  • 22 gru 2011

    Opiekuna medycznego w domu seniora pod klonami w głogoczowie szukają. Było na gumtree.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz