Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 19 sie 2013

    Dla zainteresowanych - Chiński market przenoszą do ukleiny na górę tam gdzie była "Gracja" , info wisi na drzwiach o przyjęciach do pracy :/

    3 Cytuj
  • 26 wrz 2013

    naprawdę nie ma konkretnej pracy w myślenicach ?

    5 5 Cytuj
  • Andrzej 27 wrz 2013
    dolphin napisał/a:

    naprawdę nie ma konkretnej pracy w myślenicach ?

    Nie. Dlatego pracuję w Krakowie, gdzie codziennie dojeżdżam.

    10 1 Cytuj
  • piotrworker 27 wrz 2013

    Może ktoś wie czy jakaś firma w KrK poszukuje spawaczy na migomata??

    3 Cytuj
  • 30 wrz 2013

    jest praca w Legendario.. wie ktoś może czemu tak często tam szukają kelnerek?

    8 Cytuj
  • 1 paź 2013

    Czy ktoś może wie coś więcej o pracy jako kontroler jakości SGP?

    4 Cytuj
  • 2 paź 2013

    to jest praca w cooperze. ale...zarobki nie są za wysokie i kase wyplacaja dwa miesiace do tylu(np. za czerwiec, pod koniec lipca )sprawdzasz czy uszczelki są podolewane i takie jak powinny byc i jestes za to odpowiedzialna. praca na 3 zmiany.

    4 7 Cytuj
  • 2 paź 2013

    Co to znaczy "nie za wysokie"? Napisz po prostu ile. Co wszyscy tacy tajemniczy?
    Często w ofertach nie są podawane wynagrodzenia. Pracodawcy powinni być zmuszeni w ofertach do podawania wynagrodzenia takiego jakie zaproponują, a nie teksty typu "wysokie zarobki"; "stała+premie". Potem człowiek jedzie, traci czas by dowiedzieć się, że obowiązków co nie miara, a pensja 1200zł brutto i umowa zlecenie. Miej tu motywacje to takiej pracy jak po dojazdach i rachunkach zaczyna brakować do dziesiątego. Ba, do dwudziestego tego samego miesiąca nie wystarczy.

    20 2 Cytuj
  • 3 paź 2013

    nie wiem ILE dokladnie bo wiem to od kogoś, a nie jestem taka wścibska żeby się dopytywać ile ktoś bierze. a jeśli chodzi o umowe to tak - zlecenie. Ale po co ja to pisze jak zaraz itak mnie zminusują...strasznie wszyscy chcą wiedziec a potem pretensje.

    11 8 Cytuj
  • 17 paź 2013

    w cooperze podobno zarobki mają świetne , ale dostać się tam nie jest łatwo , teraz ogólnie wszędzie dostać się to albo po znajomość albo praktykę w latach trzeba mieć .

    10 4 Cytuj
  • 17 paź 2013

    Assassin a jakie to są te świetne zarobki w tym Cooperze? W ogóle według Ciebie, co to znaczy świetne zarobki? Jakiej wielkości to jest pensja, za pracę w jakich warunkach?

    5 4 Cytuj
  • 17 paź 2013

    Jakie są warunki w tej pracy nie mam pojęcia ale mam znajomego co tam pracuje i zarabia 2300 zł a taką wypłatę to sam bym chciał mieć .

    7 4 Cytuj
  • bum cykcyk 12 lis 2013

    a orientuje się ktoś gdzie przyjmują na praktyke 4tygodniową uczniów z technikum? Byle nie sklep spożywczy :)

    1 Cytuj
  • 13 lis 2013

    wybierz sobie kilka sklepów i popytaj, ja tak robiłam. Ogólnie to ludzie przyjmują bo maja pomoc praktycznie za darmo. Możesz iść np do Elemelka na rynku, albo do lisa, w upominku też chyba biorą praktykantów.

    3 Cytuj
  • 19 lis 2013

    a orientuje się ktoś co można powiedzieć o pracy u Serafina w Osieczanach?Bo jestem 3 miesiące na bezrobociu a od niego ofert było ze 4

    2 3 Cytuj
  • 19 lis 2013
    ziomal1 napisał/a:

    Malatesta napisał/a:Nie trudno, pytanie tylko co z tym zrobić ?ja Ci odpowiem:

    Nie chcę Polski Tuska, Komorowskiego, Michnika, Kutza i Niesiołowskiego. Nie chcę Polski byłych komunistów udających liberałów takich jak Kalisz, Miller, Kwaśniewski, Siwiec, Senyszyn. Nie chcę również Polski gejowskiej, feministycznej, znarkotyzowanej i pijanej. Nie chce także Polski głupawej Dody, chamskiego Wojewódzkiego, zboczonego Biedronia, obleśnego Palikota i dziwadła Grodzkiego. Chcę Polski dumnej i wspaniałej. Polski spod Grunwaldu, Kłuszyna, Beresteczka i Wiednia, Polski hetmanów Zamoyskich, Żółkiewskich i Koniecpolskich. Polski Kazimierza Wielkiego i Stefana Batorego. Polski mądrej jak umysł Kopernika, Marii Skłodowskiej Curie czy Łukaszewicza, odkrywczej jak podróże Strzeleckiego i Domeyki, bohaterskiej jak życie Inki i rotmistrza Pileckiego.Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik i Kopacz , kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek ! Mucha nie siada ( na dachu ).

    ziomal1 napisał/a:

    Realia są takie..Polak wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie parówki. Zajadając siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca internetowe zakupy lekarstw w Anglii(bo taniej), po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy.
    Po zakupie hiszpańskich owoców,
    belgijskiego sera i greckich ziemniaków wraca do domu.
    Gotuje na rosyjskim gazie.
    Na koniec siada na włoskiej wersalce i......
    szuka pracy w polskojęzycznej gazecie - znowu nic nie ma !
    Zastanawia się, dlaczego!
    DLACZEGO Qrawa w Polsce nie ma pracy ... ?
    Włącza TV i słyszy o kryzysie i naszej zielonej wyspie..
    Zadaje sobie pytanie.
    Dlaczego TRZY miliony ludzi uciekło z zielonej wyspy do ogarniętej kryzysem Europy.
    O co tu chodzi..?..
    Kto mi robi wodę z mózgu ?

    100 % poparcia dla Ciebie. Taka jest prawda !

    7 3 Cytuj
  • 19 lis 2013
    ZuzKa napisał/a:

    a orientuje się ktoś co można powiedzieć o pracy u Serafina w Osieczanach?Bo jestem 3 miesiące na bezrobociu a od niego ofert było ze 4

    w Osieczanach ?? a co to za zakład?

    2 1 Cytuj
  • 20 lis 2013

    to jest teraz euro market czy coś takiego sklep spozywczy

    1 Cytuj
  • 21 lis 2013

    [cytat=ZuzKa]to jest teraz euro market czy coś takiego sklep spożywczy
    ZuzKa dobrze mówi to jest Euro market jak się jedzie od strony Myślenic to taki duży budynek po lewej stronie

    1 Cytuj
  • 29 lis 2013

    Wie ktoś może coś o pracy w sklepie z odzieżą używaną, po naszemu - ciuchlandzie?

    1 Cytuj
  • 1 gru 2013

    aż tak zle u nas z praca?

    Cytuj
  • 2 gru 2013

    tak źle, można wysyłać cv praktycznie wszędzie, ale małe jest prawdopodobieństwo, że ktoś zadzwoni. może tylu jest chętnych, że pracodawcy mogą przebierać.

    Cytuj
  • marek 7 gru 2013
    dolphin napisał/a:

    to jest praca w cooperze. ale...zarobki nie są za wysokie i kase wyplacaja dwa miesiace do tylu(np. za czerwiec, pod koniec lipca )sprawdzasz czy uszczelki są podolewane i takie jak powinny byc i jestes za to odpowiedzialna. praca na 3 zmiany.

    no 3 zmiany

    1 Cytuj
  • marek 7 gru 2013
    ada napisał/a:

    Jeśli ktoś szuka pracy to w Kurdeszu potrzebują pracowników:)

    kurdesz to najgorsze @@@ jakie jest jak o pracę chodzi,zapomnijcie!!!

    12 Cytuj

Odpowiedz