Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 16 lut 2018

    Można z agencji pracy skorzystać jak są braki kadrowe w firmie. Nam taka współpraca się zwraca. Myśmy się na Worksol zdecydowali już jakiś czas temu, można u nich zwłaszcza liczyć na pracowników z Ukrainy, pomagają w legalnym zatrudnieniu, znają specyfikę pracy obcokrajowców w Polsce.

    14 Cytuj
  • Pablo 20 lut 2018
    Fix4K napisał/a:

    Powiedzcie mi tak naprawdę ile zarabia nowy pracownik w cooper standard... <ciach środek>
    Ja również pracuję na trzy zmiany ale daleko za Myślenicami chętnie porównam sobie swoją stawkę do innych.
    <...ciach koniec>

    1. Nie wydaje Ci się, że to może być indywidualna polityka firmy i to objęta tajemnicą zawodową?
    2. Jak chcesz porównać stawki, to może pora wysłać do nich CV, a potem wybrać się tam na rozmowę kwalifikacyjną? To chyba bardziej eleganckie rozwiązanie, niż pytać na forum ile kto zarabia...?

    1 7 Cytuj
  • 21 lut 2018

    Nie zamierzam wysyłać CV, po co im moje dane itd ? ... nigdzie nie napisałem że szukam pracy. Pracy jest tak dużo że szukający mają z czego wybierać. I myślę że trzeba ruszyć głową nie od razu iść w miejsca gdzie nie jest dobrze. Wpisałem w google i znalazłem opinie. A im więcej opinii tym więcej prawdy.

    12 1 Cytuj
  • Pablo 21 lut 2018
    Konto usunięte napisał/a:

    <ciach początek...>
    I myślę że trzeba ruszyć głową nie od razu iść w miejsca gdzie nie jest dobrze. Wpisałem w google i znalazłem opinie. A im więcej opinii tym więcej prawdy.

    1. Ruszyć głową... A nie myszką czy klawiaturą...
    2. Wpisanie w Google i czytanie pierwszego lepszego wyniku jeszcze niczego nie oznacza... Pełno jest opisów jak zaktualizować soft w telefonie, które krok po kroku prowadzą do....uceglenia telefonu. Kiedyś polscy internauci postanowili się zabawić z wyszukiwarką Googla i nagle kilka milionów zapytań trafiło do tej popularnej wyszukiwarki z frazą "<nazwisko znanego polityka> to debil". Potym zabiegu wystarczyło tylko wpisać samo nazwisko tego polityka do wyszukiwarki Google, a ona sama podpowiadała resztę...

    Zatem nie wszystko w necie jest takie jak w rzeczywistości... Polecam zatem powściagliwość, dobrą weryfikację zebranych informacji, chłodną kalkulację i mądrą, a zarazem rozważną ocenę całej sytuacji.

    1 9 Cytuj
  • 11 cze 2019

    A czy ktoś z Was był zatrudniony na umowie o pracę na okres próbny? Wydaje mi się, że my zleceniobiorcy powinniśmy zainteresować się okresem próbnym bardziej, co nam wolno i co nam przysługuje.

    3 Cytuj
  • 5 wrz 2019

    Szukam pracy na ok 4godziny dziennie najlepiej 9-13 ktoś coś?

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2020

    Potrzebuję pomocy do zniesienia szaf z czwartego piętra, oczywiście za opłatą. Ul. Mickiewicza. Czy znajdzie się chętny?

    3 1 Cytuj
  • adzygmunt 1 wrz 2020

    Szukam informatyka który uporządkuje mi sieć domową PC, dysk zewnętrzny, laptop. Mam problem z przesyłem danych drzewa genealogicznego i zapisem ich na tych nośnikach. telefon 697 779 184

    1 Cytuj
  • 20 mar 2023

    biuro@meatly.pl jest takie ogłoszenie na miasto info i na olx , praca dla woła roboczego , kobiety dostają 17 zł na godzinę , panowie 19 . Praca jak w 18 wieku nawet rozładunek ręcznie nie mają paleciaków ze wspomaganiem , kierownik nie potrafi zaplanować pracy , Dotajesz co najmniej 3 prace w jednym czasie ... normalnie zajob . No i twoim przełożonym jest ukrainiec naćpany jak świnia i oczywiście nieśmiertelny na widok kobiety mówi blać - czyli dziwka ... firma ze starego sącza szukają frajerów ... gdzie PiP ...

    4 1 Cytuj
  • 17 lip

    Cześć, pracuje poza Myslenicami juz naście lat, i szczerze powiem rzygam już tymi dojazdami do Krakowa i traceniem pół dnia w korkach. Tu moje pytanie. Jak szukałem pracy po szkole to w Myślenicach nie dało się zarobić więcej niż minimum, o pracę było ciężko do tego stopnia że żeby dostać się na produkcję trzeba było mieć znajomości. Jak to wygląda teraz jakie macie zarobki? Ile tu można wyciągnąć. Nadmienię ze mam wyższe wykształcenie lata pracy na kierowniczym stanowisku rozne uprawnienia i doświadczenia, gdzie zapukać żeby w myslenicach znaleźć coś normalnego a nie czterobrygadowke za minimum ?.

    4 Cytuj

Odpowiedz