Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 21 lis 2009

    ale pierdoły....chyba, że retorycznie. Pierwszy raz w dobie kapitalizmu słysze,że ktoś "tworzy m-ca pracy (...) by uszczęśliwić ludzi dając im prace". Schindler to okres sprzed 50lat.

    5 4 Cytuj
  • 21 lis 2009

    Hahah i jeszcze dopłacają .Ciekawe bardzo.Chciałbym to widzieć.

    2 4 Cytuj
  • 8 gru 2009

    i co z tą Telefoniką ?? fumkcjonuje jeszcze w naszym miescie

    3 Cytuj
  • 8 gru 2009

    nie, już wyburzona.

    1 3 Cytuj
  • 8 gru 2009

    Ostatnio widziałem tam OGROMNEGO buldożera, ktry równał z ziemią wszystko jak leci :D

    3 Cytuj
  • 8 gru 2009

    nie no , zartujecie ??

    4 Cytuj
  • 8 gru 2009

    Paweł jak to mówią .... Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy ;-D jednak było nie było trochę miejsc pracy było a i podatku w gminie zostawiła

    3 Cytuj
  • 14 gru 2009

    jakie wy głupoty piszecie , żenada po co zawierać głos jak o temacie nie macie żadnego pojęcia . Owszem zwolniono kilka osób z Telefoniki w Myślenicach ale wciąz pracuje tu dużo ludzi i o likwidacji zakładu nie ma żadnej mowy

    1 3 Cytuj
  • 14 gru 2009

    Jeśli ktoś szuka pracy to w Kurdeszu potrzebują pracowników:)

    1 4 Cytuj
  • 14 gru 2009

    a moze ktos słyszął o pracy ktora mozna wykonywac w domu lub gdzie ewentualnie można było by o taka prace spytac??? Mam małe dziecko w domu nie jestem w stanie go z nikim zostawic a potrzebuje troche chociaz zarobic

    2 3 Cytuj
  • adzygmunt 14 gru 2009

    Wiem o potrzebie zatrudnienia na godzinę koparki i wywrotki do wywiezienia ziemi z wykopów na odległość 200m./dwieście/

    5 Cytuj
  • 8 sty 2010

    hej
    Może macie namiary na prace w okolicach Myslenic ale na 1/2 etatu???:(
    cholerka bardzo ciężko wogóle znaleść taką oferte
    co za miasto.....;/

    3 Cytuj
  • 9 sty 2010

    telefonika pewnie kabla wlasciciel ciagnie z chin tam maja prace au nas raty do zaplacenia a bank zaciera rece

    3 Cytuj
  • 16 sty 2010

    Witam,

    Nie słyszał ktoś o jakiejś pracy w sklepie z odzieżą seckondhandy też wchodzą w grę w M-cach albo okolicznych miejscowościach? Nawet na 1/2 etatu. Mam 22 lata i brak dośw. zawodowego. Zaraz po szkole założyłam rodzinę, teraz gdy dzieć podhowany chciałabym zrobić coś dla siebie - znaleśc pracę jakoś sie realizować ale od roku szukam pracy bezkutecznie, brak znajomych co to mają znajomości tam gdzie trzeba - bez pleców ani rusz. dzisiejszy pracodawca chce żeby kobieta miała 20 lat i oczywiście z 20 lat doświadczenia, żeby broń boże nie zachodziłą w ciążę i pracowała za psie pieniądze max godz. tygodniowo. Jakby tak znalazł się jakiś mądry pracodawca to zainwestowałby w młodego pracownika i go wyszkolił, przynajmniej wiedziałby co i jak. Właśnie a co z stażami w UP. ? Wie coś ktoś???

    4 Cytuj
  • 16 sty 2010

    Staże będą ...tylko samemu powinno się ich pilnować bo chętnych jest naprawdę sporo .Najlepiej by było gdybyś przeszła się np w poniedziałek do UP i zgłosiła swoją chęć odbycia stażu , miła pani w środku zapiszę Cię na listę i zapyta w jakich branżach chciałabyś pracować .Środki na staże powinny być na początku lutego , jeszcze lepiej by było gdybyś sama znalazła sobie pracodawce i zgłosiła ten fakt do UP..No i w ten oto sposób zostanie przyznany Ci staż (720-740zł miesięcznie ma być w tym roku.
    Po za tym bardzo realistycznie to wszystko przedstawiłaś

    1 2 Cytuj
  • 16 sty 2010

    [quote]seckondhandy [/quote] co to takiego, jakaś nowomoda słowna czy chęć zabłyśnięcia "że niby w temacie na czasie"?

    3 Cytuj
  • 16 sty 2010

    Witam,co sądzicie o pracy w Inter-Zoo?Widziałem na poprzedniej stronie wypowiedź o wyzysku,ale mimo to chciałbym wiedzieć jakie tam są zarobki na początku,w jakich godzinach się pracuje,itd. no i o co chodzi konkretnie z tym wyzyskiem?

    4 Cytuj
  • 17 sty 2010

    wiem że pracuje się tam po 10-12h nie wiem jak jest teraz ale kiedyś kolega miał tam stawke 4,20 lub 4,60 na godzine(2-3lata temu).Dobre i to jak nic innego nie ma ;)

    1 3 Cytuj
  • 17 sty 2010

    w Inter zoo pracuje się 8-10 h, teraz stawka to bodajże 6-7zł.
    właśnie ostatnio szukałam pracodawcy który wziąłby mnie na staż ale strasznie ciężko było, no i z nikim się konkretnie nie dogadałam ;(

    5 Cytuj
  • 17 sty 2010

    Przy takiej stawce(6-7zł.) za nominalny czas pracy nie można osiągnąć płacy minimalnej obowiązującej w tym roku.Ale dobroczyńcy.

    1 3 Cytuj
  • 18 sty 2010

    Oj naprawdę ciekawe wypowiedzi znajduje na tym forum. Ja również (jak większość użytkowników) nie mogę znaleźć pracy, a szukam już niespełna pół roku od wyjścia z wojska. Podłe szanse na znalezienie w tej porze jakiejkolwiek pracy. Zapewne jak co roku, praca przyjdzie wraz z wiosną.

    1 3 Cytuj
  • 18 sty 2010

    Seckondhand - sklep z odzieżą używaną, dla sprostowania! Dziękuję za wyjaśnienia dot. stażów z UP. Nikłe są szanse bym sama znalazła pracodawcę który zapewni mi staż. Szukam już rok pracy/ stażu i każdy z pracodawców mnie zbywał. Szkoda że pracodawcy chcą mieć pracowników z doświadczeniem. Myśląc przyszłosciowo powinni szkolić młodych bo kto będzie pracował gdy Ci "doświadczeni" się wypalą prawda że opłaciłoby im się? Pozostaje być optymistą i jak to napisał mój poprzednik cyt. " praca przyjdzie wraz z wiosną"!Oby tak było:)

    2 4 Cytuj
  • 18 sty 2010

    a w jakiej branży szukałaś stażu ??

    5 Cytuj
  • 18 sty 2010

    Jako sprzedawca!

    5 Cytuj
  • 18 sty 2010

    witam szukam osoby na stanowisko recepcjonistki,praca od 22 - 10 , 2 lub 3 razy w tygodniu.Zainteresowane osoby prosze o przesłanie CV : info@restauracjariviera.pl

    2 15 Cytuj

Odpowiedz