Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 16 gru 2014
    marcin007 napisał/a:

    To jest Bęczarka albo już nawet Krzyszkowice... Niech ktoś kumaty sie wypowie. A co do tej hali, to fakt. Coś tam powstało. Podbijam - wiecie co to będzie ?

    Jakby Cię jeszcze interesowało to Skorut - firma z Wybickiego z Myślenic.
    http://www.skorut-solar.pl/wspolpraca/oferty-pracy
    http://www.inter-bud.pl/?pageId=27&id=82

    2 Cytuj
  • marek 26 gru 2014
    domino napisał/a:

    witam! wiadomo, ze teraz ciezko o jakas normalna robote z jakas dalsza perspektywa - kryzys podobno... pytanie mam takie - szukam pracy na terenie myslenic i okolic, kierowca/kurier w hurtowni czy cos w tym stylu... w innym zawodzie nie ma szans bez jakiegokolwiek doswiadcznia a prawko sie ma ktorys rok... gdzie mozna sie "zahaczyc" na jakis okres czasu, miec robote i nie martwic sie, ze na zime znowu zwolnia ? oczywiscie mowie o kat. B, mam 22 lata, po technikum handlowym... bez znajomosci sie nic nie da a tez czlowiek nie bedzie jezdzil codziennie do tych samych miejsc i nudzil pytajac czy jest ta praca czy nie... gdzie zlozyc CV i liczyc na pozytywne jego rozpatrzenie ? jak juz pracowac do nie tydzien, czy miesiac tylko na podstawie jakiejs umowy o prace na czas okreslony, np. 3 lata a nie na zlecenie do jesienie a na zime ch...nia :(

    ogólnie pyta

    2 3 Cytuj
  • 15 sty 2015

    Czy ktoś słyszał o pracy dla kierowcy z kategorią B?

    2 3 Cytuj
  • 15 sty 2015
    dominikato napisał/a:

    Czy ktoś słyszał o pracy dla kierowcy z kategorią B?

    Tak kierowca rajdowy ;-)

    5 7 Cytuj
  • 19 lut 2015

    Witam. Dosyć często jest oferta pracy ,,sprzedawca ,kasjer "Sklep Spożywczo-Przmysłowy Stanisław Serafin w Myślenicach , pracował tam ktoś ,może ktoś coś o tej pracy powiedzieć?? Z góry dziękuje za info.

    9 2 Cytuj
  • 19 lut 2015

    Sama sobie odpowiedziałaś.Czy dobry pracodawca ciągle szuka pracowników przez ogłoszenia?
    Zauważyłam jedno,od kilku lat w większości ogłoszeń PUP pojawiają sie te same podmioty.Czy przy takiej ilości ludzi bez pracy tak trudno znaleźć pracownika na dłuższy czas?

    21 1 Cytuj
  • 19 lut 2015
    Jan Nowak napisał/a:

    Jeśli ktoś jest zainteresowany to rozpoczęła się rekrutacja w Mrówce na stanowiska:

    STARSZY SPRZEDAWCA (KIEROWNIK DZIAŁU)
    SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA
    KASJER/KA
    PRACOWNIK MAGAZYNU

    Szczegóły pod adresem:
    https://www.facebook.com/mrowka.myslenice

    https://www.facebook.com/mrowka.myslenice/photos/pb.394351714053313.-2207520000.1424353707./395579657263852/?type=3&the

    1 5 Cytuj
  • 20 lut 2015

    U pana Serafina cały czas szukają do pracy od 15 lat w kółko to samo. Nie rozumiem jak Urząd Pracy dopuszcza do takich nadużyć wśród pracodawców......... Co za chore przepisy i podejście! Sprawa powinna wyglądać w ten sposób że przez PRZYNAJMNIEJ ROK pracodawca nie mógł pobierać pracowników z bezrobocia jak i również zgłaszać tam swojej oferty pracy.

    23 1 Cytuj
  • 23 lut 2015

    Myślę , że na takie ogłoszenia należy uważać. Chałupnictwo pierwsza klasa. Oszuści i tyle. Dostajesz w odpowiedzi maila z opisem całego procesu zarabiania pieniędzy. Dane firmy to tylko nazwa i adres. Wpłać kaucję na konto a dostaniesz paczkę testową do złożenia. I do tego ogłoszenia o pracę w całej Polsce. Uważajcie.
    http://ogloszenia.miasto-info.pl/dam-prace/21667,montaz-produkcja-praca-stala-lub-dodatkowa.html

    9 Cytuj
  • 23 lut 2015

    Dodam tylko, że firma posłguję się mailem załozonym na gmail'u. Nie reaguje na inne zapytanie tylko na to, że jestem zainteresowany.
    Redakcja miasto-info również nie zareagowała na moja wiadomość, aby zweryfikować administratora tego ogłoszenia.

    9 1 Cytuj
  • 24 lut 2015
    bastek napisał/a:

    Dodam tylko, że firma posłguję się mailem załozonym na gmail'u. Nie reaguje na inne zapytanie tylko na to, że jestem zainteresowany.
    Redakcja miasto-info również nie zareagowała na moja wiadomość, aby zweryfikować administratora tego ogłoszenia.

    Zareagowała, a ogłoszenie zostało usunięte.

    12 Cytuj
  • 24 lut 2015

    Bardzo się cieszę

    10 Cytuj
  • 2 mar 2015

    w euro sklepie w osieczanach szukają ekspedientek

    4 8 Cytuj
  • 2 mar 2015

    Euro sklep w Osieczanach to również działalność p.Serafina ze sklepu z Kazimierza Wielkiego 170. Tam też sortują ekspedientki ile fabryka dała. Nic dobrego i tyle.

    21 1 Cytuj
  • 3 mar 2015

    Niekoniecznie.......

    1 10 Cytuj
  • 3 mar 2015
    afgan napisał/a:

    Euro sklep w Osieczanach to również działalność p.Serafina ze sklepu z Kazimierza Wielkiego 170. Tam też sortują ekspedientki ile fabryka dała. Nic dobrego i tyle.

    Nie polecam, wyzysk za marne pieniądze!!!

    18 1 Cytuj
  • 30 kwi 2015

    Jak długo teraz oczekuje się na jakąś w miarę przyzwoitą ofertę pracy?

    8 Cytuj
  • 30 kwi 2015

    Jak długo się teraz oczekuje na jakąś w miarę przyzwoitą propozycję pracy?

    11 Cytuj
  • 30 kwi 2015

    Co znaczy czeka się? Czekasz, aż pracodawca sam cię znajdzie?

    13 Cytuj
  • Dariusz 25 cze 2015

    a jak Wam się widzi pomysł założenia własnego biznesu u nas? Konkretnie chodzi o salon fryzjerski. Czy konkurencja jest tak duża, że nie da rady? Myślę o salonie z górnej półki, coś eleganckiego, przyciągającego z daleka

    6 Cytuj
  • Andrzej 25 cze 2015

    Przeprowadź jakąś analizę SWOT, może coś wyłapiesz. Spróbować możesz, ale fryzjerów u nas trochę jest (sam nie korzystam, jako facet krótkowłosy). Poza tym nie wiem, czy u nas jest target na highendowy salon fryzjerski.

    3 Cytuj
  • Def Ibrylator 25 cze 2015

    Uda się, jeżeli pochwalisz się jakimiś zachodnimi szkołami, pracą u zachodnich znanych stylistów. Taką renomę ma jeden stylista w Myślenicach i świetnie mu idzie. Na to ludzie lecą w ciemno.

    2 2 Cytuj
  • 8 sie 2015

    gdzie szukac skutecznie prace??

    1 4 Cytuj
  • Kandydat 9 sie 2015

    Na pewno nie w myślenicach!

    6 1 Cytuj

Odpowiedz