Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 10 sie 2015

    W telefonice są przyjęcia

    1 8 Cytuj
  • 16 gru 2015

    Producent MĘSKIEJ ODZIEŻY FORMALNEJ poszukuje pracowników do swojego
    Zakładu Produkcyjnego w MYŚLENICACH na takie stanowiska jak:

    - SZWACZ/ KA, KRAWIEC/ OWA

    Wymagania:
    - duże doświadczenie na podobnym stanowisku (min 3 lata)
    - sprawność manualna
    - rzetelność, zorganizowanie
    - profesjonalne podejście do pracy
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku laureat nagrody TERAZ POLSKA
    • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji
    Kontakt tel: 512376170
    Kontaktując się, powołaj się na miasto-info.pl

    szef.produkcji@lorenswiktor.pl
    Myślenice
    Kazimierza Wielkiego 230
    tel.512376170

    1 17 Cytuj
  • 16 gru 2015

    umowa śmieciowa i 1200 nie napisali

    23 Cytuj
  • 13oddział 17 gru 2015
    celineczka napisał/a:

    umowa śmieciowa i 1200 nie napisali

    Proponuje : z bramki sms wysłać smsa na ów numer o takiej treści : "Powinniście się wstydzić że tak nisko oceniacie prace naszych matek, żon, koleżanek, córek, sióstr " podpisać się. Oczywiście nie namawiam by w miejscu "numer odbiorcy" na bramce wpisać swojego kierownika lub szefa. Powiedzmy sobie szczerze że jak im nie uświadomimy że postępują bezczelnie z taką propozycją roboty to będą dumni że "dali komuś robotę".

    17 2 Cytuj
  • 13oddział 17 gru 2015

    Pospieszyłem się , nie mają włączonej opcji "bramka sms" ale mają mejla (szef.produkcji@lorenswiktor.pl) więc można na mejla słać. No i oczywiście nie wolno się podpisywać imieniem i nazwiskiem nielubianego kierownika lub szefa.

    9 3 Cytuj
  • bozena5771 19 gru 2015

    Poszukuję praktyki ,przyuczenia do zawodu ,jakkolwiek by to nazwać w zakładzie fryzjerskim .Jestem z wykształcenia fryzjerką, nie pracowałam w swoim zawodzie już wiele lat . Szczegóły do omówienia.Proszę o kontakt .

    4 5 Cytuj
  • 1 mar 2016

    Będą nowe miejsca pracy?

    Cooper Standard powiększa zakład w Myślenicach

    Autor: propertynews.pl 29 lut 2016 14:00

    Konsorcjum Tarcon i Tarcon Invest rozpoczęło prace przy rozbudowie zakładu produkcyjnego Cooper Standard Polska w Myślenicach (woj. małopolskie).

    W ramach przedsięwzięcia powstanie hala o powierzchni 10 tys. mkw. Zakończenie prac przewidziano na 30 sierpnia br. W 2013 r. Cooper Standard powierzył firmie TarCon budowę biurowca o powierzchni ponad 1 tys. mkw. przy ul. Burmistrza Andrzeja Marka.

    Poprzednią fazę inwestycji, obejmującą fabrykę o powierzchni 8 tys. mkw., wykonał natomiast Hochtief według projektu biura Lewicki&Łatak.

    1 5 Cytuj
  • 2 mar 2016

    [cytat=Malatesta13]Pospieszyłem się , nie mają włączonej opcji "bramka sms" ale mają mejla (szef.produkcji@lorenswiktor.pl) więc można na mejla słać. No i oczywiście nie wolno się podpisywać imieniem i nazwiskiem nielubianego kierownika lub szefa.[/
    Nie masz odwagi nawet zadzwonić do tej firmy ?tylko posługujesz się bramkami sms...

    1 5 Cytuj
  • 21 mar 2016

    Z mopich obserwacji wynika, że z pracą w naszym regionie wcale nie jest tak źle.

    5 8 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    Witam... zgadzam się w 100% z

    Anna Kalata napisał/a:

    Z mopich obserwacji wynika, że z pracą w naszym regionie wcale nie jest tak źle.

    to prawda tylko problem polega na tym jeszcze że ludziom się nie chce pracować i to jest problem dzisiejszych czasów.... znaleźć osobę odpowiedzialną z umiejętnościami jest nie lada wyczynem...

    Poszukuje samodzielnej fryzjerki już dłuższy czas do pracy ale zawsze jest jakieś ale... nie pokaże co potrafi na dzień dobry tylko od razu żądania... dzisiejsza młodzież czyż nie tak jest moi drodzy ?

    14 18 Cytuj
  • 4 kwi 2016
    konary4 napisał/a:

    Witam... zgadzam się w 100% z to prawda tylko problem polega na tym jeszcze że ludziom się nie chce pracować i to jest problem dzisiejszych czasów.... znaleźć osobę odpowiedzialną z umiejętnościami jest nie lada wyczynem...

    Poszukuje samodzielnej fryzjerki już dłuższy czas do pracy ale zawsze jest jakieś ale... nie pokaże co potrafi na dzień dobry tylko od razu żądania... dzisiejsza młodzież czyż nie tak jest moi drodzy ?

    A jeżeli się znajdzie osoba z umiejętnościami , odpowiedzialna i z chęciami do pracy to czy była by Pani zapłacić odpowiednią pensję?? czy standardowa odp. pracodawcy "na twoje miejsce jest wielu chętnych" lub " niestety w tym roku nie możesz liczyć na podwyżkę bo bo ....." ??????????

    Wina leży po obu stronach barykady :P

    Pracownik musi zasłużyć na odpowiednią pensję i takową pracodawca powinien dać, a pracownik musi na takową zarobić wzorową pracą.

    Jeśli widzę, że pracownik się stara i osiąga to co pracodawca chce to nie można go nie doceniać a jeżeli bimba sobie no to dziękować i do widzenia.

    23 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    konary4
    więc jaką stawkę oferujesz na start osobie z kwalifikacjami i doświadczeniem ?? rodzaj umowy , czas pracy ? skoro nie możesz trafić na pracownika??

    A może nie pamięta wół jak cielęciem był ?:P sama zapewne jeśli pracowałaś na etat u kogoś chciałaś zarobić więcej. No chyba, że od razu własna firma?
    lub zdobyłąś doświadczenie pracując w którejś z firm fryzierskich i miałaś już dość pracy za marną kasę i postanowiłaś sama otworzyć DG. ?

    15 6 Cytuj
  • 5 kwi 2016

    Chodzi mi tutaj o to że młodzi ludzie nie pokażą na co ich stać a żądają a jeśli chodzi o moją prace to jak szłam do pracy pierwszy raz szef mi powiedział 30% z całego utargu miesięcznego i dziękuje albo ci sie chce pracować albo nie i pracowałam jakiś czas ale jak się przekonał do mnie wszystko uległo zmianie... Pracowała w wielu pracach zanim otworzyłam własną działalność i dzięki temu widzę wiele rzeczy... ale nie chodzi mi tutaj o głupie przekomarzanie się swoimi teoriami itd. to jest po prostu moje zdanie że młodzi ludzi patrzą teraz " robić ale się nie orobić od 10-16 zeby sie wyspac i jeszcze wieczór gdzieś wyjść i oczywiście sobota wolna "

    12 12 Cytuj
  • 5 kwi 2016

    a czego się spodziewasz robota to nie życie! każdy chce mieć czas na swoje zajęcia, marzenia. Wiem dla was pracodawców najlepiej by było tyrać po 12-18h dziennie za tą samą kasę.

    Czy Ty dajesz 30% utargu miesięcznego ?? Nie zapominaj, że teraz życie młodych jest inne niż 20-30 lat temu teraz tylko pośpiech brak czasu dla siebie i innych. Ceny rosną nieproporcjonalnie do zarobków.

    Jeśli byś płaciła więcej niż minimalna to na pewno byś znalazła kogoś dobrego. Ale niestety w twoim fachu ci co mają doświadczenie otwierają własną DG i dlatego mamy np w Myślenicach kilkadziesiąt zakładów fryzjerskich a nie mówiąc już w okolicznych wioskach czy w KrK.

    Polecam Ci pracę 24h sama zaosczędzisz na pracowniku który by tylko tracił czas twój i swój w pracy:P

    25 8 Cytuj
  • 6 kwi 2016

    Widzę żę rozmowa z tobą nie ma jakiegokolwiek sensu... masz własne teorie itd ale ok każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie... oburzenie..? bo pracujesz u kogoś i nie interesuje cię nic oprócz 8h pracy ok fajnie...

    chodzi nie tylko o pieniądze ale osoba która chce zarabiać musi tez potrafić pracować, praca przy komputerze a praca z klientem i odpowiedzialność za włosy i skórę głowy to różnica
    p.s ciesz sie ze masz tak dużo salonów w M-ce masz prawo wyboru...

    ... proponuje otworzyć Ci działalność i znaleźć odpowiedniego pracownika :)

    11 17 Cytuj
  • 6 kwi 2016

    Akurat się zgadzam z konary4. Ludzie, którzy dziś przychodzą do pracy mają wymagania takie, że czasem śmiech na sali, a sami od siebie nic nie dadzą.
    Sama jestem pracownikiem, ale dobrze pamiętam jak zaczynałam pracę - człowiek chciał się wykazać. Pracowało się na pełnych obrotach, interesowało tym co się dzieje w firmie, pomagało innym. Ale dzięki temu mam teraz dobrą pozycję w firmie, zarobki dzięki którym mogę sobie na wiele pozwolić i przede wszystkim robię to co lubię.
    Ale jak słyszę nowych pracowników, którzy tylko jęczą jak im źle i jakby to chcieli zarabiać nie wiadomo ile, a jednocześnie potrafią olewać pracę i pół dnia przesiedzieć na Facebooku , allegro i innych portalach, to mi się śmiać chce. Już nie wspomnę o tym, że jak się ich poprosi o coś dodatkowego to wzdychania przy tym tyle, jakbym kazała przebiec maraton. Nikt im nie każe tyrać, ale mają wykonać powierzone obowiązki dokładnie. Bo za to dostają wynagrodzenie.

    22 13 Cytuj
  • 8 kwi 2016
    konary4 napisał/a:

    Widzę żę rozmowa z tobą nie ma jakiegokolwiek sensu... masz własne teorie itd ale ok każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie... oburzenie..? bo pracujesz u kogoś i nie interesuje cię nic oprócz 8h pracy ok fajnie...

    chodzi nie tylko o pieniądze ale osoba która chce zarabiać musi tez potrafić pracować, praca przy komputerze a praca z klientem i odpowiedzialność za włosy i skórę głowy to różnica
    p.s ciesz sie ze masz tak dużo salonów w M-ce masz prawo wyboru...

    ... proponuje otworzyć Ci działalność i znaleźć odpowiedniego pracownika :)

    Tak właśnie mam swoją DG i kilka osób pracujących ja szanuje ich oni mnie odpowiednia pensja za odpowiednią pracę i ot to tyle w temacie. Działalność przemysł czyli produkcja.

    7 2 Cytuj
  • 8 kwi 2016

    "odpowiednia pensja za odpowiednią pracę i ot to tyle w temacie."
    jednak kolego doszłeś do tego co Ci ciągle tłumaczę to raz a dwa dział produkcji a praca z człowiekiem na jego skórze na jego ciele to większą odpowiedzialność większe wyzwanie ... bo każda skóra inna , kazdy człowiek inny, połowa ludzi uczulonych na coś trzeba przeprowadzić lekki wywiad a produkcja leci cos taśmowo i tyle nie rozmawiasz z towarem czy go piecze i czy swędzi.

    no ale każda praca inna zrozumie to osoba która styka się też z tym bądź została obsłużona bez przeprowadzenia diagnozy i włosy , skóra głowy spalona a to nie o to chodzi

    w moim zawodzie nie nauczysz fryzjerki obcinać w trzy dni ona decydując się na prace musi juz to umiec bo stając za klientem bierze odpowiedzialność za strzyżenia itd a u Ciebie obsługa maszyny bądź ściąganie z taśmy chyba nie jest skomplikowane ...

    6 8 Cytuj
  • 8 kwi 2016
    konary4 napisał/a:

    Widzę żę rozmowa z tobą nie ma jakiegokolwiek sensu... masz własne teorie itd ale ok każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie... oburzenie..? bo pracujesz u kogoś i nie interesuje cię nic oprócz 8h pracy ok fajnie...

    chodzi nie tylko o pieniądze ale osoba która chce zarabiać musi tez potrafić pracować, praca przy komputerze a praca z klientem i odpowiedzialność za włosy i skórę głowy to różnica
    p.s ciesz sie ze masz tak dużo salonów w M-ce masz prawo wyboru...

    ... proponuje otworzyć Ci działalność i znaleźć odpowiedniego pracownika :)

    odwiedziłem wszystkie te salony i teraz jezdze do mogilan,delikatnie skrecam w bok i mam po drodze,po pierwsze tanio po drugie fachowo,salon jako budynek to rudera,ale za to fachowa usługa,w Myślenicach są piekne "studia" "salony" ale co z tego ,skoro umiejetnośći brak,nadrabia sie to właśnie modnym wystrojem
    nie sztuką jest przeleciec maszynka po głowie za 15-20 zł za niecałe 5 min i mniemac o sobie że jest sie przedsiebiorcą,tym bardziej że nieraz musze pokazywać ,gdzie krzywo ,gdzie odstaje

    4 2 Cytuj
  • 9 kwi 2016

    skoro odwiedziłeś wszystkie salony i nikt Cię nie potrafił ostrzyc to problem widocznie nie polega tylko na braku umiejętności ale może tez na tłumaczeniu o co ci chodzi...
    kij ma dwa końce

    a poza tym chyba nie zauważyłeś że dużo się przez pare lat zmieniło przedsiębiorca teraz to też normalny człowiek dawniej był uważany za kogoś bo cos miał więcej.... i dobrze że sie czasy zmieniają bo przedsiębiorca to człowiek tak jak inni też pracuje itd ale jednak ma obowiązek przyjąć do pracy osobę z umiejętnościami bo ta osoba reprezentuje później właśnie salon, twoje miejsce pracy, opinia idzie o tobie o salonie...
    Jestem młodym człowiekiem ale widzę co się dzieje teraz z młodymi ludźmi bez chęci do pracy,, pomysłu na siebie brak, bez perspektyw a to dlaczego... ciągle się słyszy " a stary mi da bądz matka mi da " dalej chyba nie trzeba pisać

    czy wy w wieku np 20 lat nie chcieliście mieć swoich pieniędzy, prosiliście się o każdą złotówkę... Obstawiam że Nie bo człowiek chciał się czegos nauczyć nowego był ciekawy chciał spróbować teraz tak nie ma dlatego ciężko jest znaleźć odpowiedniego pracownika w tych czasach bo młodym ludziom się nie chce

    6 5 Cytuj
  • ania 15 kwi 2016

    Konary- Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Twoj poziom jestem w stanie okrelic na podstawie braku szacunku do czyjejs pracy. Kiedys musialam znalezc sobie dodatkowa prace. Znalazlam. Mysle lux. Co to taka robota, dla idiotow. Pyk @ pyk. Myśleć nie trzeba Kaska wpadnie i po sprawie. To byla najciezsza robota jaka wykonywalam. Od tej pory wiem, że trzeba szanować każdą pracę, każdego człowieka bo okazuje się że nawet tester materacy może mieć odleżyny. Pisanie ze Twoją pracą jest ważniejsza od jakiejś produkcji jest śmieszne.Dopóki tego nie zrozumiesz, nie znajdziesz dobrych pracownikow.

    18 Cytuj
  • 23 kwi 2016

    Właśnie..wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.....A ludzi do pracy brak...dlatego do Polplastu....przyjadą Ukrainki....

    3 2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 24 kwi 2016

    Pieniądze to nie wszytko, ale bez nich nie da się żyć.
    Nadal nie wiem ile mniej więcej fryzjerka z doświadczeniem jak pracownik zarabia. 1 minimalną, czy może 3 minimalne?

    Wyobraź sobie że w zakładach produkcyjnych jeden malutki błąd może kosztować firmę więcej niż miesięczna wypłata. Wyobraź sobie że zakłady produkcyjne też muszą to sprzedwać, więc ludzie też mają kontakt z klientem, a że klient chce niekiedy widzieć pracę od środka to szeregowym pracownikom tez czasem zdarza się rozmawiać z klientem.

    4 3 Cytuj
  • ania 25 kwi 2016
    polplast123 napisał/a:

    Właśnie..wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.....A ludzi do pracy brak...dlatego do Polplastu....przyjadą Ukrainki....

    A jak myślisz, jaki związek może mieć brak chętnych do pracy w Waszej firmie z doniesieniami o zatruciach na produkcji. Ja bym nie ryzykowała za żadne pieniądze.

    9 Cytuj
  • 25 kwi 2016

    Podobno w naszym powiecie spadlo bezrobocie. A Prawda jest taka ze spadlo ale liczba zarejestrowanych ludzi w bezrobociu którzy i tak potem nie mają pracy ani ubezpieczenia. Powinni zamknąć te Urzedy pracy bo pieniedze biorą a normalnej pracy znaleźć nie potrafią. Jak czlowiek sobie sam nie znajdzie pracy to nikt jej nie znajdzie. :P

    15 1 Cytuj

Odpowiedz