Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 28 kwi 2016

    Ja osobiście uważam że praca przez urząd pracy to zazwyczaj jakaś śmieciowa, marne zarobki, duża harówa i pomiatanie pracownikami, byłem zarejestrowany w urzędzie pracy długi czas, byłem na stażach różnych gównianych, jakiś przyuczeniach do zawodów które tak naprawdę nic nie dały mi ani nie podobały mi się ani to nie poprawiły mojej sytuacji na rynku pracy, wkurzyłem się postanowiłem że znajdę sam pracę, znalazłem w pewnym miejscu dwa km od Myślenic

    13 1 Cytuj
  • 30 kwi 2016
    Lukaser8 napisał/a:

    Podobno w naszym powiecie spadlo bezrobocie. A Prawda jest taka ze spadlo ale liczba zarejestrowanych ludzi w bezrobociu którzy i tak potem nie mają pracy ani ubezpieczenia. Powinni zamknąć te Urzedy pracy bo pieniedze biorą a normalnej pracy znaleźć nie potrafią. Jak czlowiek sobie sam nie znajdzie pracy to nikt jej nie znajdzie. :P

    Ups, to była by tragedia jak by zamknęli, pomyśl sobie o urzędasach-pasożytach którzy nie mają żadnego fachu w ręku oprócz spijania jak pijawki podatków uczciwie pracujących. A pogonić to towarzystwo do pracy wytwórczej/usług. Im mniej urzędasów tym lepiej! Oni nie tworzą w żadnym stopniu PKB.

    17 Cytuj
  • 30 maj 2016

    Praca na zakladzie cukierniczym w Krzyszkowiacach ,zmiany nocne,nie wymagane doswiadczenie.Informacje pod numerem 500 224 982

    1 5 Cytuj
  • 19 lip 2016

    Salon fryzjerski w Konarach przyjmie do pracy samodzielną fryzjerkę... salon znajduje się przy drodze głównej Mogilany - Świątniki Górne. Zainteresowanych proszę o kontakt 667402213

    1 2 Cytuj
  • 21 lip 2016

    Firma Fcase w Jaworniku zatrudni pracowników produkcyjnych.
    Produkują jadalne osłonki kolagenowe.
    Oferują stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w dynamicznej, rozwijającej się firmie, w zespole ludzi skoncentrowanych na współpracy i podnoszeniu kwalifikacji.
    CV można składać na stronę www.praca@fcase.pl lub w siedzibie firmy (Jawornik 360, 32-400 Myślenice)

    9 Cytuj
  • 21 lip 2016

    Z tego co mi sąsiadka powiedziała która pracowała w fcase to jest to firma w której tylko kobiety mają spoko pracę, pozostałe części firmy nie da się wytrzymać, śmierdzi, jest taki skwar i paskudny zapach że nie można tam wysiedzieć. Płacicie podobno nieźle jak na początek, ale warunki pracy są obrzydliwe. Myślę że gdyby nie to że praca w takim skwarze i obrzydliwym śmierdzącym zapachu byłaby zyskalibyście pracowników. No chyba że zrobicie czterobrygadówkę to zapomnieć że ktokolwiek nowy przyjdzie. Do maszyn jest dodawany pewny składnik który zatyka drogi oddechowe przy czym można nabyć się paskudnych chorób. Ale to tylko słowa sąsiadki która na szczęście znalazła coś normalnego.

    12 3 Cytuj
  • 21 lip 2016
    Ona287 napisał/a:

    Akurat się zgadzam z konary4. Ludzie, którzy dziś przychodzą do pracy mają wymagania takie, że czasem śmiech na sali, a sami od siebie nic nie dadzą.
    Sama jestem pracownikiem, ale dobrze pamiętam jak zaczynałam pracę - człowiek chciał się wykazać. Pracowało się na pełnych obrotach, interesowało tym co się dzieje w firmie, pomagało innym. Ale dzięki temu mam teraz dobrą pozycję w firmie, zarobki dzięki którym mogę sobie na wiele pozwolić i przede wszystkim robię to co lubię.
    Ale jak słyszę nowych pracowników, którzy tylko jęczą jak im źle i jakby to chcieli zarabiać nie wiadomo ile, a jednocześnie potrafią olewać pracę i pół dnia przesiedzieć na Facebooku , allegro i innych portalach, to mi się śmiać chce. Już nie wspomnę o tym, że jak się ich poprosi o coś dodatkowego to wzdychania przy tym tyle, jakbym kazała przebiec maraton. Nikt im nie każe tyrać, ale mają wykonać powierzone obowiązki dokładnie. Bo za to dostają wynagrodzenie.

    Tylko wyobraź sobie że ludzie zapieprzają na trzy zmiany lub bezsensowne czterobrygadowe zmiany których nawet nie ma w kodeksie pracy. Za marne 1350 zł ( minimalna krajowa ) za umowach zlecenie które są tak do dupy że szkoda gadać, bez dodatków bez premii, w różnych dziwnych warunkach np skwarach, bardzo szkodliwych warunkach np takie jak panują w Cooper Standrad lub Polplast. I ty myślisz że ludzie chcą pracować za tak małe pieniądze ? , oni robią swoje i wypieprzają z firmy taka jest prawda, nikt nie będzie robił dodatkowych czynności w firmie w której gówno zarobi i jeszcze kierownictwo i szefostwo nie mają do ciebie szacunku, a powinni bo to dzięki pracownikowi mogą sobie nowym AMG jeździć czy latać na Karaiby. Ludzie nie mają wielkich wymagań, chcą godnie zarabiać i mieć spokojną pracę na umowę o pracę. Nie takie gówno jak dają trzecie firmy typu SGP, czy BYPC. Żeby dostać się do głównej firmy nie raz trzeba po kilka miesięcy pracować w syfie na syfiastych warunkach np 15 - 20 miesięcy na śmiesznych warunkach w syfie za 1350 - 1500 zł żeby tylko dostać godne warunki umowy. Nie mów że nowi pracownicy siedzą pół dnia na facebooku lub innych portalach bo to jest zwykłe kłamstwo. Nowi pracownicy są zazwyczaj poniewierani po firmie, raz robią coś, jeszcze się tego dobrze nie nauczą a już są poniewierani gdzie indziej i tak w kółko, potem się od nich wymaga żeby potrafili coś robić a jak mają coś robić świetnie skoro poniewierani są tu i tam co chwilę, człowiek uczy się szybko wystarczy tego chcieć ale w jeden dzień przez osiem godzin nie nauczy się świetnie swojego zawodu, na to aby się nauczyć robić swoje i nie pytać kolegów obok, trzeba od miesiąca do nawet kilku miesięcy i nie mówcie że tak nie jest, np praca na magazynie, produkcji i zwłaszcza na produkcji, przez miesiąc może maszyna działać świetnie mało się co psuć a na następny miesiąc przyjdzie nowa produkcja nowy granulat i maszyna sobie radzić nie może co w tedy ? idioci którzy pracują w firmie i są zwykłymi pracownikami powiedzą radź sobie sam, taki pracownik nie wie za bardzo co robić i rozumie że skoro tak to ma wyglądać to on to pieprzy i odchodzi. Ciesz się że możesz robić to co lubisz, niestety w tym kraju większość ludzi musi robić to czego nie lubi bo taki mamy kraj, zarobki do dupy, umowy do dupy, wszędzie tylko wykorzystują, niestety nie każda osoba ma dobry start, nadzianych rodziców czy dobre znajomość które pozwolą mu osiągnąć coś więcej w życiu. Jest takie powiedzenie. " Pieniądze szczęścia nie dają ", może nie dadzą ci szczęścia doskonałego ale ułatwią każdemu człowiekowi życie, za te pieniądze można mieć dosłownie wszystko zaczynając od wymarzonego domu, samochodzie, kończąc po nawet i zdrowie bo taka jest prawda. Nikt nie będzie tyrał w złych warunkach dla zdrowia za 1350 - 1500 zł bo to są okropne pieniądze, a syf na hali, złość pracowników i brak szacunku do pracowników i tych starszych i tych nowo przyjętych i nie mówię tylko o pracownikach ale i o kierownikach i samym pracodawcy, to wszystko świadczy o firmie bardo źle. Ktoś kto ma dzieci, żona nie pracuje i pełno długów to tyra za takie pieniądze ale ktoś kto ma marzenia, jest młody, chce pracować ale chce mieć z czego odkładać na coś o czym marzy nie pójdzie pracować za parę złotych w syfie. A ci co już pracują starsi ludzie myślicie że oni są zadowoleni z pracy bo pracują lata i mają swoją pensję ?, oni są tak samo wystraszeni jak ci nowi pracownicy którzy dopiero co przyszli do pracy. Dziś jest tak że dziś masz pracę jutro jej nie masz. Każdy już o tym wie, ale ludzie powinni się wspierać, problemy rozwiązywać razem a nie że jeden drugiego obgaduje i robi sobie wzajemnie nazłość, nikt nie chce pracować w takich warunkach a niestety tak jest np w Cooper Standard to już nie te czasy kiedy było zajebiście, ta firma zeszła na psy, zaczynając od fatalnych zarobków kończąc po chamsko w zakładzie, tak samo w firmie Polplast ale ta firma zawsze była obozem pracy. Syf, chamstwo i debilizm to można tam spotkać na początku dziennym, ale takich firm jest więcej .

    31 3 Cytuj
  • 29 sie 2016

    SALON FRYZJERSKI W KONARACH PRZYJMNIE DO PRACY SAMODZIELNĄ FRYZJERKĘ....
    SALON ZNAJDUJE SIĘ PRZY DRODZE GŁÓWNEJ MOGILANY - ŚWIĄTNIKI GÓRNE ( w budynku lewiatana)

    Zainteresowanych proszę o kontakt 667402213

    2 4 Cytuj
  • Andrzej 29 sie 2016

    No weź że ktoś się tam zatrudnij w tych Konarach w końcu!

    mspanc.

    13 Cytuj
  • 1 wrz 2016

    Endrju ... popieram zdecydowanie ---szukanie kogoś do pracy to jak szukanie igły w stogu siana ...;/

    1 3 Cytuj
  • 7 wrz 2016

    Orientuje się ktoś, gdzie na terenie Myślenic można odrobić staż. Chodzi o jakieś biuro (jestem po administracji)?

    3 Cytuj
  • 20 lis 2016

    Witam uwaga na firme darton w Pcimiu za budynkiem bzomexu chłop nie wypłaca jak sie mu mówi o pieniądzach to twierdzi ze nie ma teraz i kręci ze jak sprzed towar to będą

    10 1 Cytuj
  • 20 lis 2016

    Jak to sie dzieje że pracodawcami roku według PUPy zostają zazwyczaj pracodawcy których poszukujący omijają szerokim łukiem?
    http://miasto-info.pl/myslenice/11287,powiatowy-urzad-pracy-wybral-pracodawce-roku.html

    22 1 Cytuj
  • 30 lis 2016

    Nie szukajcie po zakładach pracy zatrudnienia , proszę !!! . Ja osobiście straciłem w takowych łącznie około 6 lat . Żadnego doświadczenia nie wyniosłem . Obecnie jestem elektrykiem budowlanym od paru lat z doświadczeniem . Pracowałem w budowlance w różnych zawodach i moje zarobki często były prawie dwukrotnie wyższe od tych proponowanych w zakładach . A doświadczenie które wyniosłem służy do dziś w życiu zawodowym i prywatnym . Pomocnik w Krakowie na każdej budowie czy przy elewacjach , wykończeniu hydraulicy itd... zaczynają z stawką nie mniejszą niż 13 pln na godz. Niestety nasi okoliczni pracodawcy płacą mniej jak i również zaniżają stawki za usługę przez co cierpią wszyscy przedsiębiorcy . Wracając do tematu jeżeli jesteś młody i nie boisz się pracy to dam ci przykład . Obecnie średnia wieku murarzy to około 50+ i wszędzie szukają . Po roku pracy jeżeli jesteś sprytny nauczysz się zawodu . Będziesz zarabiać 20pln/godz minimum Co daje ok 4 do 5 tyś. za miesiąc. . Do odważnych świat należy !!. Pozdr All

    17 2 Cytuj
  • 30 lis 2016

    Ja polecam tylko zawód przedstawiciela handlowego i magazyniera z uprawnieniami, tylko nie na halę produkcyjną bo dostaniecie minimalną krajową i jakąś syfiastą premię małą. Tylko i wyłącznie hale handlowe. Praca nieźle płatna i doświadczenie duże się zdobywa. Przedstawiciel handlowy to tylko i wyłącznie to co idzie czyli alkohol i papierosy nic więcej bo nic nie zarobicie. Budowlanka też praca dobra i kasa niezła tak samo jak magazynier tyle że magazynier ma więcej plusów, mianowicie często jest w ciepłym pomieszczeniu i nie urobi się, budowlaniec ma to do siebie że zazwyczaj więcej godzin a więcej godzin to więcej kasy, szkoda tylko że w 90 % pracodawców praca na budowlance to brak ubezpieczenia lub praca na tyle ciężka że człowiek nie wydala lub po prostu zbyt mało płatna, 12 - 13 zł na rękę to trochę mało kiedy tyra się po 10 godzin lub więcej od poniedziałku do piątku i trzeba też często doliczyć dojazdy które mogą trwać nawet dwie lub trzy godziny jak np stoi się w korku lub daleko praca jest, a wiadomo jak to na budowlankach jest, większość lubi wypić więc jak ktoś nie lubi wypić to, to nie będzie też dobra praca dla niego, z doświadczenia wiem że w busach po pracy a nawet i przed pracownicy lubą coś sobie strzelić, co za tym idzie " ej Janusz teraz ty stawiosz " i tak w kółko jesteś zazwyczaj te 50 zł stratny. Na budowlankach trzeba mieć nerwy ze stali i być po prostu zdrowym. Pracowałem jako magazynier fakturzysta i zarabiałem w Myślenicach 1800 zł na rękę :) czasami jakaś premia wskoczyła i powiem wam że żyło mi się dobrze ale w końcu dotarło do mnie kim chciałem zostać i zostałem przedstawicielem handlowym i sprzedaję alkohol, firmę mam co prawda w samych Zakopanych ale opłaca mi się dojeżdżać, dostałem samochód firmowy, laptopa, telefon, koszulę firmową i nieźle zarabiam na tyle nieźle że wstaję rano i jadę dumny do pracy :D dojeżdżam do firmy wypijam kawę gorącą i jadę robić swoje. Pracę zdobywałem gdzie bym nie poszedł a czemu ? bo jestem sobą, stawiam kawę na ławę, jak to się mówi, mówię ile chce zarabiać i czy da się tu tyle zarobić jeżeli nie to mówię więc nie stać Pana/Panią na mnie wiele pracodawców robiło takie o... takie oczy 0_o ... ale było kilka pracodawców gdzie mówili mi dzięki temu jaki jestem i jak mówię stanowczo ale zarazem normalnie spokojnie nie jak oszołom jakiś, dawali mi nawet więcej niż chciałem. Tyle że wiadomo jak to jest, znaleźć odpowiednią pracę dla siebie to jest sztuka, czasami trzeba przejść długą drogę zawodową zanim się coś znajdzie. Nie warto pracować w firmach tylko dlatego " bo nie ma w tych czasach dobrych firm " w tych czasach jest dużo pracy i dużo firm i można uwierzcie można zarabiać sporo pieniędzy. Ala jak przyjdzie taki Piotruś do firmy i powie, dzię dzię dzię dobry, sz szu szzzuuuukam pracy, pracodawca odpowie stanowczo 1250 - 1350 zł praca trzy zmiany jest Pan zainteresowany , taa taaa takkk... i tak dostajecie gównianą pracę.

    12 8 Cytuj
  • 13 gru 2016
    jaania12345 napisał/a:

    W telefonice są przyjęcia

    titleshotthe napisał/a:

    Nie szukajcie po zakładach pracy zatrudnienia , proszę !!! . Ja osobiście straciłem w takowych łącznie około 6 lat . Żadnego doświadczenia nie wyniosłem . Obecnie jestem elektrykiem budowlanym od paru lat z doświadczeniem . Pracowałem w budowlance w różnych zawodach i moje zarobki często były prawie dwukrotnie wyższe od tych proponowanych w zakładach . A doświadczenie które wyniosłem służy do dziś w życiu zawodowym i prywatnym . Pomocnik w Krakowie na każdej budowie czy przy elewacjach , wykończeniu hydraulicy itd... zaczynają z stawką nie mniejszą niż 13 pln na godz. Niestety nasi okoliczni pracodawcy płacą mniej jak i również zaniżają stawki za usługę przez co cierpią wszyscy przedsiębiorcy . Wracając do tematu jeżeli jesteś młody i nie boisz się pracy to dam ci przykład . Obecnie średnia wieku murarzy to około 50+ i wszędzie szukają . Po roku pracy jeżeli jesteś sprytny nauczysz się zawodu . Będziesz zarabiać 20pln/godz minimum Co daje ok 4 do 5 tyś. za miesiąc. . Do odważnych świat należy !!. Pozdr All

    Ale na samozatrudnieniu? ZUSy i inne same się nie zapłacą.

    3 4 Cytuj
  • 17 sty 2017

    Gdzie znajduje sie siedziba sorting group poland w Myslenicach?

    3 Cytuj
  • 17 sty 2017

    Cooper szuka pracowników - pytajcie

    3 14 Cytuj
  • 26 sty 2017

    To już patologia z tymi stażami,zaprzyjaźnione firmy mają "niewolników " za darmo.Przeglądając oferty od lat powtarzają się te same firmy .A najzabawniejsze jest to że w sytuacji gdy na każdym sklepie ,firmie wiszą ogłoszenia o przyjęciach do pracy urząd finansuje zatrudnienie np. sprzątaczki?
    http://ogloszenia.miasto-info.pl/praca/38350,sprzataczka-biurowa.html
    Jakie to kwalifikacje potrzebne że urząd finansuje przez pół roku?

    21 1 Cytuj
  • 24 sie 2017

    Te staże to istotnie zmora "stażystów" - bez gwarancji na dalsze zatrudnienie.Syn kolegi z dobrym fachem w ręku - obsługa skomplikowanych urządzeń do cięcia laserem itp.,znalazł po długich poszukiwaniach stałą pracę dopiero w Krakowie w bth import stal.A podobno nie było łatwo.Także na początku na próbę.Jest zadowolony.

    7 1 Cytuj
  • 13 lis 2017

    Osobiście jestem zdania że jak ktoś szuka pracy to znajdzie. Nie trzeba bardzo szukać, nie trzeba się wysilać czy z samego rana wstawać i wysyłać CV gdzie popadnie, teraz pracy jest bardzo dużo. Jak ktoś chce więcej zarabiać, mieć lepszą pracę to i taką znajdzie, dla chcącego nic trudnego, ja w swoim czasie pracowałem za 1550 zł netto przez ROK... odszedłem bo znalazłem od strzała lepszą pracę, zarabiam 2900 netto i jest OK :)

    6 9 Cytuj
  • 5 sty 2018

    Niby szukacie tu pracy a minusy dla tych co ja oferuja. Moze juz teraz wiecie dlaczego jej nie macie?

    11 5 Cytuj
  • 18 sty 2018

    jest jakas dobra firma tutaj co zatrudnia pracownikow niepelnosprawnych?

    3 1 Cytuj
  • 1 lut 2018

    Pytaj sie w urzędzie pracy.Zawsze są tam jakieś oferty dla osob z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    2 1 Cytuj
  • 14 lut 2018

    Powiedzcie mi tak naprawdę ile zarabia nowy pracownik w cooper standard bez dodatkowych godzin na trzy zmiany przez agencję tymczasową ?, a ile zarabia pracownik w Polplast, są to dwie chyba największe firmy w Myślenicach. Zawsze ciekawiło mnie ile tam ludzie już na początku zarabiają i czy naprawdę jest tam praca taka w porządku ?, słyszałem że dostaje się jedną wtryskarkę np i tylko na jednej się pracuje, można robić nadgodziny i dobre są pieniądze, nikt jednak nie powiedział jakie konkretnie pieniądze, głównie chodzi mi o cooper standard. Polplast swoją drogą.
    Ja również pracuję na trzy zmiany ale daleko za Myślenicami chętnie porównam sobie swoją stawkę do innych. Tylko szczerze bez pisania bajek wielu z was tam pracuje lub pracowało lub dopiero zaczyna pracować. Może ktoś prawdę napisze :)

    15 3 Cytuj

Odpowiedz