Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 16 lut 2018

    Można z agencji pracy skorzystać jak są braki kadrowe w firmie. Nam taka współpraca się zwraca. Myśmy się na Worksol zdecydowali już jakiś czas temu, można u nich zwłaszcza liczyć na pracowników z Ukrainy, pomagają w legalnym zatrudnieniu, znają specyfikę pracy obcokrajowców w Polsce.

    14 Cytuj
  • Pablo 20 lut 2018
    Fix4K napisał/a:

    Powiedzcie mi tak naprawdę ile zarabia nowy pracownik w cooper standard... <ciach środek>
    Ja również pracuję na trzy zmiany ale daleko za Myślenicami chętnie porównam sobie swoją stawkę do innych.
    <...ciach koniec>

    1. Nie wydaje Ci się, że to może być indywidualna polityka firmy i to objęta tajemnicą zawodową?
    2. Jak chcesz porównać stawki, to może pora wysłać do nich CV, a potem wybrać się tam na rozmowę kwalifikacyjną? To chyba bardziej eleganckie rozwiązanie, niż pytać na forum ile kto zarabia...?

    1 7 Cytuj
  • 21 lut 2018

    Nie zamierzam wysyłać CV, po co im moje dane itd ? ... nigdzie nie napisałem że szukam pracy. Pracy jest tak dużo że szukający mają z czego wybierać. I myślę że trzeba ruszyć głową nie od razu iść w miejsca gdzie nie jest dobrze. Wpisałem w google i znalazłem opinie. A im więcej opinii tym więcej prawdy.

    12 1 Cytuj
  • Pablo 21 lut 2018
    Konto usunięte napisał/a:

    <ciach początek...>
    I myślę że trzeba ruszyć głową nie od razu iść w miejsca gdzie nie jest dobrze. Wpisałem w google i znalazłem opinie. A im więcej opinii tym więcej prawdy.

    1. Ruszyć głową... A nie myszką czy klawiaturą...
    2. Wpisanie w Google i czytanie pierwszego lepszego wyniku jeszcze niczego nie oznacza... Pełno jest opisów jak zaktualizować soft w telefonie, które krok po kroku prowadzą do....uceglenia telefonu. Kiedyś polscy internauci postanowili się zabawić z wyszukiwarką Googla i nagle kilka milionów zapytań trafiło do tej popularnej wyszukiwarki z frazą "<nazwisko znanego polityka> to debil". Potym zabiegu wystarczyło tylko wpisać samo nazwisko tego polityka do wyszukiwarki Google, a ona sama podpowiadała resztę...

    Zatem nie wszystko w necie jest takie jak w rzeczywistości... Polecam zatem powściagliwość, dobrą weryfikację zebranych informacji, chłodną kalkulację i mądrą, a zarazem rozważną ocenę całej sytuacji.

    1 9 Cytuj
  • 11 cze 2019

    A czy ktoś z Was był zatrudniony na umowie o pracę na okres próbny? Wydaje mi się, że my zleceniobiorcy powinniśmy zainteresować się okresem próbnym bardziej, co nam wolno i co nam przysługuje.

    3 Cytuj
  • 5 wrz 2019

    Szukam pracy na ok 4godziny dziennie najlepiej 9-13 ktoś coś?

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2020

    Potrzebuję pomocy do zniesienia szaf z czwartego piętra, oczywiście za opłatą. Ul. Mickiewicza. Czy znajdzie się chętny?

    3 1 Cytuj
  • adzygmunt 1 wrz 2020

    Szukam informatyka który uporządkuje mi sieć domową PC, dysk zewnętrzny, laptop. Mam problem z przesyłem danych drzewa genealogicznego i zapisem ich na tych nośnikach. telefon 697 779 184

    1 Cytuj
  • 20 mar 2023

    biuro@meatly.pl jest takie ogłoszenie na miasto info i na olx , praca dla woła roboczego , kobiety dostają 17 zł na godzinę , panowie 19 . Praca jak w 18 wieku nawet rozładunek ręcznie nie mają paleciaków ze wspomaganiem , kierownik nie potrafi zaplanować pracy , Dotajesz co najmniej 3 prace w jednym czasie ... normalnie zajob . No i twoim przełożonym jest ukrainiec naćpany jak świnia i oczywiście nieśmiertelny na widok kobiety mówi blać - czyli dziwka ... firma ze starego sącza szukają frajerów ... gdzie PiP ...

    4 1 Cytuj

Odpowiedz