Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 3 sie 2012

    Ja też szukam pracy,do Janasa napewno sie nie wybieram.

    2 2 Cytuj
  • Tomek 3 sie 2012

    [quote=gość: stixits] Ja też szukam pracy,do Janasa napewno sie nie wybieram. [/quote]
    Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nigdzie nie jest idealnie a z doświadczenia wiem, że jak człowiek bedzie wybrzydzał to jak sie kasa skończy, to weźmie każdą prace byle by nie żyć za pożyczone. Nie mówię, że tam jest idealnie ale Janas ma ten plus że jest na miejscu. Znam osoby, które za tąka lub zbliżona kase tłuką sie do krakowa i chętnie zmieniłyby ja, choćby na Janasa.

    6 1 Cytuj
  • 6 sie 2012

    Poszukuje osoby na stanowisko sprzedawcy w nowo otwierającym się sklepie z damską odzieżą w centrum Myślenic.

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: stella-info@wp.pl

    6 2 Cytuj
  • 7 sie 2012

    Wysłałam CV i mam takie ciche marzenie, aby mnie chociaż na rozmowę poproszono...

    2 2 Cytuj
  • 7 sie 2012

    Też wysłałam a nóż widelec;)

    2 2 Cytuj
  • 7 sie 2012

    najlepiej idzie pracować do firmy WIKTOR LORENS super zarobki hihihihihihiih

    1 6 Cytuj
  • 8 sie 2012

    ja też wyslalalam ale wiecie co, pani zapytała jakie wynagrodzenie mnie satysfakcjonuje na cały etet. więc myśle że pewnie na rozmowe zaprosi te osoby które napiszą jaknajniższą kwote.

    3 2 Cytuj
  • 8 sie 2012

    [quote=gość: ona coś wie] ja też wyslalalam ale wiecie co, pani zapytała jakie wynagrodzenie mnie satysfakcjonuje na cały etet. więc myśle że pewnie na rozmowe zaprosi te osoby które napiszą jaknajniższą kwote. [/quote]

    To napisz jeszcze niższą, np. 700zł :)

    6 3 Cytuj
  • 8 sie 2012

    do biznezmen sam napisz sobie 700 !!i pracuj za to...chociaż pewnie znajdzie sie ktoś kto za taką kwote będzie pracował

    6 1 Cytuj
  • 8 sie 2012

    [quote=gość: ona coś wie] do biznezmen sam napisz sobie 700 !!i pracuj za to...chociaż pewnie znajdzie sie ktoś kto za taką kwote będzie pracował [/quote]

    Jeszcze wrócisz i podziękujesz za te 700zł...jak bida przyciśnie.

    2 10 Cytuj
  • 8 sie 2012

    Gdzie ten sklep??

    1 Cytuj
  • 9 sie 2012

    ona coś wie dostałam takiego samego maila jak Ty

    1 Cytuj
  • 9 sie 2012

    Odpowiedziałyście, że ILE?

    1 1 Cytuj
  • 9 sie 2012

    ja też dostałam taką odpowiedź ... i na razie tyle , wątpie żeby ktoś się odezwał. Minimum krajowe to powinni dać , przecież za darmo nikt nie bedzie pracował ...

    2 Cytuj
  • 9 sie 2012

    Ja napisałam minimum krajowe ale widać mam za duże oczekiwania bo nie dostałam już żadnej odpowiedzi

    2 1 Cytuj
  • 9 sie 2012

    to tak samo jak i ja, dalej nie ma odpowiedzi :/

    1 Cytuj
  • 9 sie 2012

    a jakie macie doswiadczenie ze tak piszecie ?

    6 Cytuj
  • 9 sie 2012

    handlowe a co ?

    4 Cytuj
  • 9 sie 2012

    więc jeżeli każdy dostał taką odpowiedz od tej pani wiec jest ta jak ja mówiłam, wybierze tą osobę która napisze najniższą kwote i ma kiluletnie doświadczenie w zawodzie sprzedawcy, nienaganny wygląd i zna minimum dwa języki obce bo własnie takie są chore wymagania naszych pracodawców i nie mam na mysli pracodawców z powiatu myślenickiego tylko wszystkich w Polsce.

    do biznezmen Ty już nie bądz taki przemądrzały a jak chcesz porozmawiać to sie przedstaw jakim to jestes biznesmenem wtedy zobaczymy a nie zgrywaj sie pod niezarejestrowanym nickiem.

    6 1 Cytuj
  • 11 sie 2012

    Hen ja tesz. Dostalam takiego meila od tej. Pani to jak do ktores sie. Odezwie to dajcie. Znac

    2 Cytuj
  • 11 sie 2012

    Witam jest oferta pracy w nowo otwartym sklepie, jezeli ktoś lubi pracowac 7 dni w tygodniu i wstawać na 6 rano w niedziele to ogloszenie mozna znaleśc przy ul Słowackiego 26 .

    5 2 Cytuj
  • 11 sie 2012

    A tu praca w sklepiku szkolnym, gdybym była z okolic to bym się załapała, ale niestety mojej miejscowości tam nie uwzględniono...
    http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-sprzedaz-handel-praca-w-sklepie-Dam-prace-w-sklepiku-szkolnym-W0QQAdIdZ403548348

    2 1 Cytuj
  • 12 sie 2012

    Monia 39 lepiej siedzieć w domu i nic nie robić;)Gratuluje zapału do pracy.

    6 Cytuj
  • 12 sie 2012

    Popracujesz może pół roku a pózniej szef powie Ci że się nie nadajesz o pracy rypiesz w niedziele i co masz za, to nagle jest ktoś z rodzinki na twoje miejsce nie można nikiomu wierzyć takie beznadziejne czasy .Dlatego brak zapału .!!!!!!!!!!

    7 Cytuj
  • 12 sie 2012

    Tak masz racje nie szanują pracownika takie czasy!!

    6 Cytuj

Odpowiedz