Forum » Praca

praca w urzędzie

  • 28 paź 2011

    Jest jeszce jeden problem z urzędnikami. Nie mam zielonego pojęcia ilu ich pracuje w Myślenickim urzędzie. 300? Niech mnie ktoś poprawi jeśli wie. Ilu można zwolnić? Powiedzmy 1/3. 100 urzędników... komu to pomorze i w czym? Nikt z nas nie bedzie miał więcej. urząd nie będzie lepiej pracował. A jeśli jest prawdą to co aaaa napisałeś/łaś i za robote fizyczna sie nie chwycą to powiem szczerze że 100 pracowników administracyjnych z doświadczeniem w urzędzie i kontaktami "na mieście" to spora grupa jak na Myślenice. Życzę powodzenia tym którzy i tak już nie mogą się przepchać do pracy w lepszych warunkach niż produkcja. Bo oto znowu... urzędnicy! Oni znowu będą wyżej.

    9 1 Cytuj
  • 28 paź 2011

    No i mamy kolejny etat niezbędny w naszym urzędzie miasta...witamy pana zastępcę!zrzutka na prezent na przywitanie nowego pracownika!

    10 3 Cytuj
  • 28 paź 2011

    Jest was tam tyle że po 5zł wystarczy! :)

    8 3 Cytuj
  • 29 paź 2011

    Przerabiałem napisał"Dziwię się, że ludzie którzy skończyli administrację, socjologię, pedagogike czy jakieś inne tego typu rzeczy mają teraz pretensje do świata że nie maja zatrudnienia. Po robotyce, informatyce, telekomunikacji itp. ludzie tu nie płaczą że pracują za 1000 zł. Szukacie "spokojnej pracy" nw urzędzie. Życie na łatwizne. Może troche ostro powiedziałem ale naprawde nie lubie narzekania"
    Wszyscy nie mogą studiować informatyki bo wtedy w tym zawodzie będzie bezrobocie więc nie mów że są sobie winni.
    CHODZI O UCZCIWY NABÓR NA STANOWISKA URZĘDNICZE A NIE WEDŁUG NIE WIADOMO JAKICH KRYTERIÓW.
    Jeżeli ktoś nie rozumie jakie oszczędności da zwolnienie 100 nikomu nie potrzebnych urzędników to szkoda rozmawiać.Niepotrzebni urzędnicy nie dość że kosztują masę pieniędzy to jeszcze utrudniają jak mogą życie zwykłych mieszkańców.

    15 1 Cytuj
  • 2 lis 2011

    Płaca za nic i mierne kwalifikacje? -Tak, takie kariery jedynie w polityce i w urzędach http://biznes.interia.pl/praca/news/zarabiaja-nawet-48-tys-zl-choc-nie-zawsze-im-sie-nalezy,1715230

    7 Cytuj
  • 13 cze 2012

    utrudniają życie heh sama pracuje w urzędzie gminy w punkcie podatkowym i wierzcie mi, że ludzie przchodzą do nas jak za kare, z wielkimi pretensjami.. więc nie dziwcie się, że kiedy przychodzicie do urzędu nie otrzymujecie od nas uśmiechów bo każdy ma to na co zasłużył

    9 9 Cytuj
  • 13 cze 2012

    [quote=gość: alina] utrudniają życie heh sama pracuje w urzędzie gminy w punkcie podatkowym i wierzcie mi, że ludzie przchodzą do nas jak za kare, z wielkimi pretensjami.. więc nie dziwcie się, że kiedy przychodzicie do urzędu nie otrzymujecie od nas uśmiechów bo każdy ma to na co zasłużył [/quote]
    Normalnie powinnaś w buzie dostać...egzystujesz tylko dlatego że to z naszych podatków co miesiąc dostajesz kasę...gdyby nie nasza ciężka praca to prawdopodobnie siedziała byś w pod jakąś budą z piwem albo jeszcze gorzej.... Twoim psim obowiązkiem jest mieć uśmiech od ucha do ucha gdy tylko pierwszy dobrodziej (czyli jeden z podatników) wchodzi do urzędu.TY MASZ SŁUŻYĆ! POMAGAĆ, NADSKAKIWAĆ PODATNIKOWI ITP.

    8 9 Cytuj
  • 13 cze 2012

    nadskakiwać niekoniecznie ale uśmiech i spokojne podejście to podstawa!!!

    11 1 Cytuj
  • 13 cze 2012

    [quote=gość: Kontestacja.com]
    Normalnie powinnaś w buzie dostać...egzystujesz tylko dlatego że to z naszych podatków co miesiąc dostajesz kasę...gdyby nie nasza ciężka praca to prawdopodobnie siedziała byś w pod jakąś budą z piwem albo jeszcze gorzej.... Twoim psim obowiązkiem jest mieć uśmiech od ucha do ucha gdy tylko pierwszy dobrodziej (czyli jeden z podatników) wchodzi do urzędu.TY MASZ SŁUŻYĆ! POMAGAĆ, NADSKAKIWAĆ PODATNIKOWI ITP. [/quote]

    No jasne. Ty dobrodzieju możesz pluć, oskarżać, porównywać do psa i żądać uśmiechu. Tam tez pracuje człowiek. A co do budki z piwem, to Ty jesteś jasną gwiazdą tego zjawiska.

    6 4 Cytuj
  • 14 cze 2012

    [quote=gość: nnn] nadskakiwać niekoniecznie ale uśmiech i spokojne podejście to podstawa!!! [/quote]
    bo tylko wychowanie i dobre podejście do każdego człowieka!!!!

    4 Cytuj
  • 14 cze 2012

    :)

    4 Cytuj
  • 14 cze 2012

    [quote=gość: alina] utrudniają życie heh sama pracuje w urzędzie gminy w punkcie podatkowym i wierzcie mi, że ludzie przchodzą do nas jak za kare, z wielkimi pretensjami.. więc nie dziwcie się, że kiedy przychodzicie do urzędu nie otrzymujecie od nas uśmiechów bo każdy ma to na co zasłużył [/quote
    w czym Wam petenci utrudniaja życie, w pisaniu na forum, zabawie w internecie (post napisany w godz pracy)
    albo sie pytają, a wy nie wiecie o co chodzi ?

    5 3 Cytuj
  • 14 cze 2012

    też pracuję w urzędzie i wiem jak to wygląda od naszej strony, nie chodzi tutaj o to, żeby przekonywać która strona jest lepsza.. po prostu zachowajmy odrobinę wzajemnej kultury, wy interesanci oraz my urzędnicy :)

    11 1 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Czy może nam Reksio wyjaśnić co rozumie pod określeniem: "morale etyczne"? Zbyt "uczone" to określenie jak na nasze głowy nie każdy kończy studia.

    4 1 Cytuj
  • 11 lip 2012

    jak dla mnie jak masz znajomości zaczniesz i skaczysz porządnie, nie bedziesz musiał nawet dobrze w budżetówce pracować

    1 4 Cytuj

Odpowiedz