Forum » Praca

INTER-ZOO OSIECZANY

  • 18 lut 2014

    a kto to iska lub co to

    9 1 Cytuj
  • 18 lut 2014

    Zjadłam literkę m ale gratuluję bystrości umysłu,jak raz możesz zbijać klatki napewno nie pomylisz deseczek?

    1 12 Cytuj
  • 19 lut 2014

    Jest firma w Krakowie ISKA więc pytam , ja tam nie pracuje.

    9 2 Cytuj
  • 3 kwi 2014
    Konto usunięte napisał/a:

    to lepiej siedzieć w domu bez pracy ? ... , podobno idzie zarobić 1700 zł na nowej hali, w każdy dzień po 10 godzin pracy, praca bodajże polega na robieniu klatek dla zwierząt z drewna. Podobno na początku pracuje się tam na czarno ...

    1700 zł ale zapomniałeś napisać brutto. czyli na rękę dostaniesz ok 1300 zł. Żeby zarobić tam 1700 zł na rękę to trzeba jechać na 4 rano do pracy i pracować do 15 + wszystkie soboty

    6 2 Cytuj
  • 14 maj 2014

    Nie jest to zła praca w tych czasach. Zarobki to 7-8 zł. za godzinę. O ile wiem pracuje się 8-10 godz. To zależy też od tego ile jest pracy. Z początku może być ciężko. Przez jakieś 2 tygodnie przyzwyczajasz się.
    Pozdrawiam :)

    1 8 Cytuj
  • 13oddział 14 maj 2014
    Anonimowa napisał/a:

    Nie jest to zła praca w tych czasach. Zarobki to 7-8 zł. za godzinę. O ile wiem pracuje się 8-10 godz. To zależy też od tego ile jest pracy. Z początku może być ciężko. Przez jakieś 2 tygodnie przyzwyczajasz się.
    Pozdrawiam :)

    I tak i nie. 7-8 zł mają stali pracownicy (ci ze stażem). Ostanio kilku chłopaków było sie o robote pytac i usłyszeli 6 zł na godzine.
    p.s. Na ocynkowni mają większa stawkę ale nie polecam roboty.

    4 2 Cytuj
  • 15 maj 2014

    6 złotych na godzinę-prawdziwy dobroczyńca .

    10 3 Cytuj
  • 15 maj 2014

    Bez przesady, 8 zł płacą na godzinę, kwestia dogadania się.

    4 5 Cytuj
  • Grzegorz adhd 20 maj 2014

    inter-zoo piękny zakład,,pracowałem tam kiedyś,,łza sie kręci w oku jak sobie przypomne te lata,,polecam swietna atmosfera!!!pozdro.dla-suma,łysego i reszty waryjatów!

    7 9 Cytuj
  • 3 cze 2015

    Przypomnę, że to Państwo was okrada. Wypłata 2500pln na rękę 4700pln całkowity koszt. Różnica idzie dla rządu. Następnym razem idz i głosuj na tych którzy obiecują obniżenie kosztów pracy a nie socjal od Państwa - bo socjal od państwa to żałosna jamużna.

    6 11 Cytuj
  • 3 cze 2015

    Ja w Inter-zoo co prawda nie pracowałem ale słyszałem wiele dobrego o głównym szefie, podobno wypłacalny facet. Pracowałem kiedyś dawno temu w Tropic-zoo z kolegą, fajną mieliśmy ekipę, pracowało się co prawda po dziesięć godzin dziennie a to naprawdę dużo... cały dzień praktycznie w pracy, praca nie była wymarzona, ale nie była też ciężką pracą, fajną mieliśmy ekipę także pracowało się na luzie i z uśmiechem. Potem się wszystko spieprzyło jak pracodawca z Tropik zoo przyjął jakiś dwóch cwaniaczków którzy trochę ekipę zniszczyli a potem to już szaleństwo było ... odszedłem w pierony stamtąd z kolegą, ponieważ i pieniędzy nie było na czas i ekipa się zniszczyła i praca jakaś taka nie była za przyjemna a o umowie mogliśmy tylko zapomnieć. Na czarno to ja dziękuję pracować.

    9 9 Cytuj
  • 3 cze 2015

    Ale jaja, najlepsze teksty jakie słyszałem, dobry szef dobry zakład, to państwo okrada itp. Najlepiej jak rodzina Pana S. Sama pisze teksty o dobroci szefa, atmosferze, przyjemności pracy w takim zakładzie i u takiego szefa.
    Najlepiej by było pracować za darmo bo to sama przyjemność robić dla takich ludzi, a oni w swej łaskawości co jakiś czas (aby chłopstwu nie przewróciło się w głowie) rzucą jakieś ochłapy, aby jeszcze mogli jak najdłużej nabić "Pańską" kasę. Gorąco polecam pracę w tym zakładzie i dla takich ludzi. : )

    28 1 Cytuj
  • 3 cze 2015

    Faktycznie jaja sobie ktoś robi,polecam poszukać reportażu w Uwadze TVN na temat tego zakładu.

    27 1 Cytuj
  • 5 cze 2015

    A to ten co nie byl koleguniem burmistrza ale nim zostal:))

    12 3 Cytuj
  • 13 cze 2015

    Ale mi biznesmeny. Potrafią tylko na wszystkich narzekać, a sami na krzywdzie innych zarabiajom.

    8 2 Cytuj
  • Andrzej 15 cze 2015

    Ano, tak już majOM.

    4 4 Cytuj
  • 20 lis 2016

    jak tam sie teraz pracuje? warto tam isc?

    2 11 Cytuj
  • Antek Xxxxx 29 wrz 2017
    rere napisał/a:

    najlepiej nadawać! zastanówcie sie gdzie jest taki zakład, ktory przyjmuje tyle ludzi i tak długo istnieje?! pan burmistrz wiekszosc naszych zakłądów sprzedał i nie jeden teraz w domu siedzi, wiec juz przestancie nadawac na inter-zoo!!!!

    2 11 Cytuj
  • 18 sty 2018

    jak tam teraz jest z praca? podobno ludzie sie zwalniaja i zatrudnia ukraincow

    12 Cytuj

Odpowiedz