Forum » Praca

Czy SEX-SHOP miałby szanse przetrwać w Myślenicach????

  • jeden język a dwoje uszu 17 lut 2013

    W średniowieczu?!
    Prezerwatywy znane były już w starożytności!

    6 1 Cytuj
  • 21 lut 2013

    A czy ten sklep komuś zagraza? Watpie. Ten ktoremu sie to nie podoba nie musi tam wchodzic i tyle. Ale tych ktorzy to lubia to na poczatek zapraszam na a potem do sklepu....

    2 Cytuj
  • 21 lut 2013

    W moim mieście (ok 80 000 mieszkańców) ,sex shop jest i ma się dobrze, choć miasto jest nazywane "miastem emerytów i rencistów. Co prawda kokosów właściciel jeszcze nie zbija, ale ma stałą grupę klientów która z każdym rokiem rośnie.Bardzo często wchodzę na stronę i gdy widzę ile osób nadsyła swe fotki , uczestniczy w dyskusjach czy komentuje, odnoszę wrażenie że pruderyjność naszego społeczeństwa powoli lecz systematycznie odchodzi w niepamięć.Mam nadzieję ,że Ci się powiedzie i tego Ci życzę. Myślę ,że reklama w necie a także wyjście z reklamą na okolice dużo by zdziałała. Wiele osób chętnie zajrzałoby z ciekawości ale boją się plotek .Tymczasem w innym pobliskim mieście, gdzie ich nie znają....

    6 3 Cytuj
  • 22 paź 2015

    Ja najczęściej robię zakupy w serwisie BIGSHOP. W kategorii erotyka znajdziesz dużo ciekawych produktów począwszy od klasycznych lubrykantach a skończywszy na asortymencie z kategorii BDSM. Ofertę znajdziesz pod adresem bigshop.com.pl.

    1 11 Cytuj

Odpowiedz