Forum » Praca

Transport *** Nieuczciwa konkurencja.

  • mirek@ 3 lut 2013
    nowydzien92 napisał/a:

    człowieku chodzi o to żeby kierowcy poszukujący pracy omijali ich z daleka, bo ciągle szukają kierowców, samo to daje do myślenia

    rozumiem ze tobie juz podziekowano za wspolprace w tej firmie?

    1 3 Cytuj
  • kierowca 3 lut 2013

    nie sam się zwolniłem bo w życiu nie będe pracował na takich warunkach

    2 Cytuj
  • mirek@ 3 lut 2013
    nowydzien92 napisał/a:

    nie sam się zwolniłem bo w życiu nie będe pracował na takich warunkach

    ok dzieki za odpowiedz, już rozumiem, teraz prowadzisz przeciw nim krucjate. nie chce ci się szukać nowej pracy?

    2 5 Cytuj
  • kierowca 3 lut 2013

    i żle napisałem szukają JELENI a nie kierowców, i nie dajmy robić z nas jeleni. Żaden szanujący sie kierowca nie zgodzi sie na takie warunki!!!

    3 Cytuj
  • mirek@ 3 lut 2013
    nowydzien92 napisał/a:

    i żle napisałem szukają JELENI a nie kierowców, i nie dajmy robić z nas jeleni. Żaden szanujący sie kierowca nie zgodzi sie na takie warunki!!!

    ty sie zgodziłeś. tzn. ze wczesniej sie nie szanowałeś? kurde gubie się w tych twoich wpisach;/

    3 6 Cytuj
  • mirek@ 3 lut 2013
    Kierowca ciężarówki napisał/a:

    mam już nową prace i nie prowadze żadnej krucjaty tylko ku przestrodze bo wiele ludzi nie wie o takich rzeczach i przeciętny Kowalski nie wyobraża sobie że może np paść ofiarą wypadku takiej ciężarówki która jedzie przeładowana i kierowca na magnesie

    aha, dzięki za odpowiedź. teraz rozumiem. dalej jesteś kierowcą? no i nie odpowiedziałeś mi o tym szacunku

    4 2 Cytuj
  • mirek@ 3 lut 2013

    chyba usunąłeś swój wpis,szkoda myślałem że czegoś sie dowiem

    2 5 Cytuj
  • 3 lut 2013

    mirekm zauważyłem że często występujesz w obronie "pokrzywdzonych "firm przez byłych pracowników którzy piszą jak byli wykorzystywani?Czyżbyś miał firmę i u ciebie wszystko było w zgodzie ze wszystkimi przepisami i nie wierzysz że ktoś może robić inaczej?

    6 Cytuj
  • kierowca 3 lut 2013

    nic nie usunąłem ktoś tu coć mąci :) Oczywiście że dalej jestem kierowcą zawsze będę. Cały czas sie szanuję i nie zgodziłem sie na takie warunki...

    1 Cytuj
  • mirek@ 3 lut 2013
    pesymista napisał/a:

    mirekm zauważyłem że często występujesz w obronie "pokrzywdzonych "firm przez byłych pracowników którzy piszą jak byli wykorzystywani?Czyżbyś miał firmę i u ciebie wszystko było w zgodzie ze wszystkimi przepisami i nie wierzysz że ktoś może robić inaczej?

    niestety nie mam, jestem pracownikiem w korporacji - czyli nikim waznym, ale interesuja mnie motywacje ludzi bo nimi zarzadzam. teraz moje pytanie - sledzisz mnie?:)

    1 3 Cytuj
  • mirek@ 3 lut 2013
    nowydzien92 napisał/a:

    nic nie usunąłem ktoś tu coć mąci :) Oczywiście że dalej jestem kierowcą zawsze będę. Cały czas sie szanuję i nie zgodziłem sie na takie warunki...

    ale wcześniej się zgodziłeś na samym początku, czy to znaczy że wtedy się nie szanowałeś a nabrałeś szacunku do siebie w trackie wykonywania pracy? Dlaczego od razu nie odrzuciłeś takiej oferty?

    3 Cytuj
  • kierowca 3 lut 2013

    tak kolego bo czlowiek z czasem dopiero mądrzeje...

    3 Cytuj
  • mirek@ 3 lut 2013
    nowydzien92 napisał/a:

    tak kolego bo czlowiek z czasem dopiero mądrzeje...

    dzięki za odpowiedź. idę na schabowego i rosół.

    3 7 Cytuj
  • 3 lut 2013

    Mirekm nie śledzę cię czytam wpisy na forum i mniej więcej kojarzę czyjeś poglądy .Zarządzanie ludźmi podoba mi się ,czy czasem nie doradzacie innym jak prowadzić firmę ,doicie z kasy firma upada i nie ma winnych.Zawsze zastanawiało mnie po co w firmie dyrektor jeżeli zatrudnia dodatkowo firmę doradczą -jak się nie zna to do łopaty a jak się zna to po co mu doradcy? Do wyprowadzenia kasy z firmy?Trochę nie na temat ale właśnie w jednej z firm transportowych tak było.

    6 Cytuj
  • mirek@ 3 lut 2013
    pesymista napisał/a:

    Mirekm nie śledzę cię czytam wpisy na forum i mniej więcej kojarzę czyjeś poglądy .Zarządzanie ludźmi podoba mi się ,czy czasem nie doradzacie innym jak prowadzić firmę ,doicie z kasy firma upada i nie ma winnych.Zawsze zastanawiało mnie po co w firmie dyrektor jeżeli zatrudnia dodatkowo firmę doradczą -jak się nie zna to do łopaty a jak się zna to po co mu doradcy? Do wyprowadzenia kasy z firmy?Trochę nie na temat ale właśnie w jednej z firm transportowych tak było.

    hehe zle mnie zrozumiałeś i od razu wyprowadzasz tu jakieś ataki. zarzadzam swoim zespolem w korporacji w ktorej pracuje - stad moje zarzadzanie. to grupa 11 osob. nie ratujemy swiata, nie doimy krow ani innych firm, nie wyprowadzamy tez kas z firm o czym wspominasz :) moze troszke wyluzuj w koncu niedziela. i tak jest ciekawie z kierowcami :)

    1 3 Cytuj
  • 3 lut 2013
    pesymista napisał/a:

    Mirekm nie śledzę cię czytam wpisy na forum i mniej więcej kojarzę czyjeś poglądy .Zarządzanie ludźmi podoba mi się ,czy czasem nie doradzacie innym jak prowadzić firmę ,doicie z kasy firma upada i nie ma winnych.Zawsze zastanawiało mnie po co w firmie dyrektor jeżeli zatrudnia dodatkowo firmę doradczą -jak się nie zna to do łopaty a jak się zna to po co mu doradcy? Do wyprowadzenia kasy z firmy?Trochę nie na temat ale właśnie w jednej z firm transportowych tak było.

    spoko wszystko co tyczy sie firm transportowych jest w temacie ;)

    1 1 Cytuj
  • 5 lut 2013

    frycowe musisz zapłacić , a później do takiego syfu się przyzwyczaisz lub nie masz innej roboty, jeźdźi taki taki stary KAZAK chwali szefa ,za młodym się nie stawi i nie upomni - zarabia gówniane pieniądze a ze starości pomaga sobie w wykładaniu łokci na stół.

    2 Cytuj
  • 5 lut 2013

    skąd ty kolego to wszystko wiesz mialeś może okazje pracować tam ?

    1 Cytuj
  • 7 lut 2013

    dziwi mnie jedno...tyle płaczu,tyle żalu a ząden z was pracujących tam w tej firmie nie ma odwagi złośic tego ? jechałeś na magnesie?dlaczego go zalożyłes? załozyłeś go to byłeś swiadom tego co robisz i pojechałęs w trase.Musiałeś juz znać te ''tajniki''pracy. Mądrzy jesteście przez monitor a nie umiecie zgłośic tylko żalicie sie na forach?....ehh szkoda słów.

    4 2 Cytuj
  • 7 lut 2013

    widać nie doczytałeś bo pisze jak BYK że zostało zgłoszone....

    1 1 Cytuj
  • 7 lut 2013

    a temat na forum jest po to żeby zachęcić reszte którzy tam pracowali do zgłaszania im więcej tym lepiej a przewinęło sie bardzo duzo kierowców tam, ba ciągle szukają nowego...

    3 1 Cytuj
  • 7 lut 2013

    no to faktycznie nie doczytałem.mój błąd. ale dalszych odp nie otrzymałem...

    1 Cytuj
  • 7 lut 2013

    nie jechałem na magnesie...

    3 Cytuj
  • 7 lut 2013

    Witam,kurcze ale sie na czytałem na temat tej firmy a byłem tam na rozmowie
    kwalifikacyjnej i dzieki za informacje

    2 Cytuj
  • 7 lut 2013

    no i warto było założyć ten temat choćby dlatego że ty jeden dowiedziałeś się zanim zacząłeś pracować dla tych pożal się boże transportowców...

    2 1 Cytuj

Odpowiedz