Forum » Praca

NOWY ZAKŁAD W JAWORNIKU

  • 14 cze 2013

    SŁYSZAŁ KTOŚ COŚ O NOWYM ZAKŁADZIE W JAWORNIKU. PODOBNO MAJĄ ZAJMOWAĆ SIĘ JELITAMI.

    13 8 Cytuj
  • 14 cze 2013

    I McDonald`s sie buduję..
    Więcej w temacie nowych inwestycji w Jaworniku:

    http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1275985-firmy-inwestuja-sa-szanse-na-prace.html

    6 2 Cytuj
  • 14 cze 2013

    Noo i bardzo dobra wiadomość.

    3 3 Cytuj
  • 30 cze 2013

    Firma nazywa się Fabios kupiła budynki byłego BAT.Produkują sztuczne jelita itp.docelowo zatrudnią do 200 osób,Już przyjmują podania oprócz tej fabryki będzie się budowała otaczarnia Eurovia Polska ma zatrudnić do 100 osób.

    3 6 Cytuj
  • 30 cze 2013

    są jeszcze przyjęcia do pracy?

    1 3 Cytuj
  • 30 cze 2013

    Dzięki kumi za informacje

    2 Cytuj
  • elza 30 cze 2013

    gdzie można składać podania

    3 Cytuj
  • 30 cze 2013

    Pewnie trzeba osobiście jechać na miejsce i zostawić swój życiorys (CV). Chyba, że zaczną się ogłaszać w internecie czy gazetach, to wtedy pewnie podania będą przyjmować mailowo.

    2 4 Cytuj
  • 22 lis 2013

    A nie szukaja jeszcze pracowników???

    2 6 Cytuj
  • 26 lis 2013
    mimka napisał/a:

    SŁYSZAŁ KTOŚ COŚ O NOWYM ZAKŁADZIE W JAWORNIKU. PODOBNO MAJĄ ZAJMOWAĆ SIĘ JELITAMI.

    nie jelito osłonka kolagenowa

    4 4 Cytuj
  • 26 lis 2013
    kumi napisał/a:

    Firma nazywa się Fabios kupiła budynki byłego BAT.Produkują sztuczne jelita itp.docelowo zatrudnią do 200 osób,Już przyjmują podania oprócz tej fabryki będzie się budowała otaczarnia Eurovia Polska ma zatrudnić do 100 osób.

    naturalna osłonka

    2 5 Cytuj
  • 26 lis 2013

    Jestem pracownikiem FABIOS .SA .Problem polega na tym żeby nauczyć sie wykonywania tej pracy bedziecie musieli dojeżdzac do Białki i to codziennie .Sporo to kosztuje za marne pieniadze.Tego zawodu was nikt nie nauczy.Praca w wysokiej temperatuze czyli około 35c.Na tunelach suszarniczych 60c.Nie piszszcie jelito
    tylko osłonka kolagenowa.PRACA BARDZO STRESUJĄCA

    25 7 Cytuj
  • 26 lis 2013

    Jak jestes pracownikiem tu w Jaworniku ? to to się już otworzyło ? ilu was pracuje ?

    8 2 Cytuj
  • 26 lis 2013

    a to nie jest przypadkiem ta firma, której ostatnio były ogłoszenia , że potrzebują do pracy na produkcję ale tylko mężczyzn od 25 lat?

    4 1 Cytuj
  • 26 lis 2013

    składałam CV tu w Jaworniku i pan mi powiedział że nie dadzą znać wcześniej o wynikach naboru jak po nowym roku. Podobno już koło tysiąca zostało złożonych podań.

    3 2 Cytuj
  • 27 lis 2013
    dolphin napisał/a:

    a to nie jest przypadkiem ta firma, której ostatnio były ogłoszenia , że potrzebują do pracy na produkcję ale tylko mężczyzn od 25 lat?

    jeśli chodzi o tamtą pracę to się dodzwoniłem do gościa, jak by ktoś chciał coś wiedzieć piszcie na pw. ale raczej nie polecam.

    6 3 Cytuj
  • marek 7 gru 2013
    mimka napisał/a:

    SŁYSZAŁ KTOŚ COŚ O NOWYM ZAKŁADZIE W JAWORNIKU. PODOBNO MAJĄ ZAJMOWAĆ SIĘ JELITAMI.

    nie

    9 Cytuj
  • 8 gru 2013

    FABIOS rusz dopiero na wiosnę,teraz jest przebudowa na potrzeby zakład

    4 Cytuj
  • 17 gru 2013
    katrin405 napisał/a:

    składałam CV tu w Jaworniku i pan mi powiedział że nie dadzą znać wcześniej o wynikach naboru jak po nowym roku. Podobno już koło tysiąca zostało złożonych podań.

    jest ponad 2690 CV złożonych :D

    12 7 Cytuj
  • Moriss Moriss 19 lut 2014

    A wiecie może jaka firma ochrania ten zakład ?

    1 6 Cytuj
  • 12 mar 2014

    Witam. Czy ktos wie cos na temat przyjec, ktore mialy odbyc sie na wiosne ?

    4 Cytuj
  • 13 mar 2014

    Przecież żyjemy w wolnym kraju,nie ma cenzury więc widocznie wyparowały.

    9 3 Cytuj
  • 20 mar 2014

    Koled zy z Fabiosu piszcie co to za firma bo może nie warto tam pracować.

    10 1 Cytuj
  • 21 mar 2014

    Dokładnie. Jeśli dacie rade to opiszcie warunki pracy, atmosferę , zarobki itd itp

    11 1 Cytuj
  • 10 kwi 2014

    Jak chcesz pracować to będziesz pracować,a nie takie smuty "jakie warunki? jaka atmosfera?", jest taka jaką sobie sami ludzie stworzą,a o tym zakładzie dalej nie wiadomo nic, ale to nie powód, żeby tutaj jakieś ploty głupie powtarzać, bo coś ktoś od kogoś wie. jak ktoś ma za dużo czasu albo ofert to zadaje głupie pytania "czy warto tam pracować?" a jak ktoś nie ma pracy to jej szuka i nie zastanawia się nad takimi pierdołami. a jak gdzieś jest to trzeba poznać na własnej skórze bo co się komuś podoba dla innego może być dnem.

    11 5 Cytuj

Odpowiedz