Forum » Praca

Sklep KURDESZ

  • 20 mar 2011

    czyli nic się nie zmieniło tam nadal kaszanka...

    1 Cytuj
  • 31 mar 2011

    coś ciekawego się dzieję w Kurdeszu?:P

    1 Cytuj
  • 4 kwi 2011

    co,ciekawego?wlasciciele otwieraja nowy sklep,dzis otwarcie wiedzieli o tym tylko wtajemniczeni,ciekawe czego sie bali?????????moze tego ze przez opinie jaka sobie caly czas wyrabiaja(dzieki niektorym pracownikom)nie beda mieli klientow.Ale chyba sie tym zbytnio nie przejmuja moze sa tak samo inteligetni jak i oni.

    1 Cytuj
  • 4 kwi 2011

    gdzie ten nowy sklep?

    1 Cytuj
  • 5 kwi 2011

    tam gdzie kiedyś był kubuś

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2011

    od nie dawna mieszkam w Myślenicach ale za uważylam iż( wypowiem się do wypowiedzi wyżej) moze dzięki nie którym pracownikom którzy jak zwykle obgadują po kątach ile razy robię zakupy a zwłaszcza na mięsnym zawsze czekam co najmniej 2,3 min jak się panie blondynki naplotkują... mają dziwną opinie-ohyda:)

    1 3 Cytuj
  • 6 kwi 2011

    do gliwiczanki:
    a nie "za uważyłaś", że "nie które" wyrazy pisze się łącznie. I to wcale nie od "nie dawna". Mało rzeczy tak mnie irytuje jak znęcanie się nad językiem ojczystym. Nie rób wstydu Gliwicom, proszę Cię bo ja też jestem z tego miasta.

    2 4 Cytuj
  • 8 kwi 2011

    poirytowana jak masz takie podejscie do jezyka ojczystego to na polonistyke startuj a nie czepiaj sie tu pisowni,niektorzy maja z tym problemy,nie wiesz o tym!!!!!!!!!!!

    3 2 Cytuj
  • 8 kwi 2011

    Dlaczego od razu na polonistykę? Jest wiele innych ciekawych kierunków, na których studiowanie nie zwalnia od dbałości o język. Dotyczy to w takim stopniu absolwentów kierunków humnistycznych, inżynierskich, jak i wszytskich innych, także ludzi nie mających wyższego wykształcenia. To co zaprezentowła gliwiczanka wygląda mi na zwykłe nie*****stwo. Nie dośc, że robi "ortografy" to jeszcze za nic ma interpunkcję (podbnie zresztą jak szanowny bjn). Czytanie czegoś takiego nie jest żadną przyjemnością. Jesli ma wolę dzielenia się swoimi przemyśleniami na forum, niech chociaż zadba żeby było to strawne. Tyle ode mnie.

    1 3 Cytuj
  • 8 kwi 2011

    a przyjmują tam jeszcze do pracy???

    2 Cytuj
  • 10 kwi 2011

    raczej bedą zwalniać niż przyjmować bo za duże halo zrobili z przyjęciem po świetach nie bedzie połowy ludzi:]

    1 1 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    trzeba bedzie znowu pionformowac inspekcje pracy ale tym razem kogos ,kto moze sie na powaznie zainteresowac tym zakladem pracy i tym co sie w nim dzieje.Wyplaty znowu nie ma !!

    2 1 Cytuj
  • 12 kwi 2011

    i się chyba nie doczekamy...

    2 1 Cytuj
  • 15 kwi 2011

    wyplaty byly ale po terminie,oczywiscie marne grosze bez placenia godzin ktore zostajemy w soboty myc chlodnie i za niedziele powinno byc platne 100% nie mowiac juz ze nie mamy dnia wolnego za prace w ten dzien

    3 1 Cytuj
  • 15 kwi 2011

    a tak do buły z rana idzie włożyć plaster szyny:)?

    2 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    wybudują Real to już po Kurdeszu

    1 2 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    [quote=gość: była pracownica] wybudują Real to już po Kurdeszu [/quote]

    Bredzisz coś...

    1 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    real ma byc w Myslenicach tez to slyszalam

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2011

    Tesco;)

    1 Cytuj
  • 18 kwi 2011

    nie widziałam dziwniejszego sklepu a atmosfera widzę czytając wypowiedzi wyżej też fajna...

    2 2 Cytuj
  • 24 kwi 2011

    kurdesz to masakra najgorszy sklep w myslenicach ludzi sie wykoszystuje nie przyjmujcie sie tam dobrze wam radze same sie przekonacie podlogi sie myje szmatami dziurawymi mopow nie ma stare pracownice rzadza kazda nowo przyjeta

    2 2 Cytuj
  • 24 kwi 2011

    Myślę ze gorzej jest w Delikatesach Prima na Niepodległości...

    5 2 Cytuj
  • 24 kwi 2011

    bylem na zakupach w piatek o 8 pani z wedlin byla ,a moja corka byla po 17 tez byla ta sama dziwne ile sie tam pracuje

    3 2 Cytuj
  • 25 kwi 2011

    w okresie przed świątecznym wielki Czwartek 12, Wielki Piątek 12 Wielka sobota 8 haha oczywiście nie odpłatnie...

    4 2 Cytuj
  • 26 kwi 2011

    [quote=gość: tasior] bylem na zakupach w piatek o 8 pani z wedlin byla ,a moja corka byla po 17 tez byla ta sama dziwne ile sie tam pracuje [/quote]

    przyszedł by pan o 20 i też byłaby ta sama pani.........

    4 2 Cytuj

Odpowiedz