Forum » Społeczeństwo

Tęczowi tęczowym.

  • 30 maj 2013
    Vivaldi napisał/a:

    myslenicka napisał/a:Pedofilia i zoofilia nie sa normalne bo tylko jedna strona wyraza na to zgode; zwierze nie ma nic do gadania i dziecko nie ma. W homoseksualizmie jest inaczej bo to dwie dorosle osoby decyduja o sobie. I taka wlasnie jest roznicawyobrażasz sobie dwóch tatusiów dających sobie buziaczki w ciągu dnia a między nimi adoptowane dziecko (ze skutkami teraz i w przyszłości) ? Moim zdaniem dopóki nie ingerują w trzecią osobę lub życie innych mogą sobie dawać buziaczki nawet bez wazeliny ale generalnie to patologia w mojej ocenie.

    W moim poście nie było nic a nic na temat adopcji dzieci. To raz. A dwa. Skoro juz mowa o dzieciach to lepiej zeby te patrzyły jak dwóch tatusiów daje sobie buziaczki, niż jak pijany tatuś nap****ala mamusie... To dopiero rodzi patologie i skrzywienia psychiczne.

    18 4 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 30 maj 2013

    I jedno i drugie jest poważnym krzywdzeniem dziecka. Nie licytujmy się które bardziej.

    8 20 Cytuj
  • Def Ibrylator 31 maj 2013
    myslenicka napisał/a:

    Vivaldi napisał/a:myslenicka napisał/a:Pedofilia i zoofilia nie sa normalne bo tylko jedna strona wyraza na to zgode; zwierze nie ma nic do gadania i dziecko nie ma. W homoseksualizmie jest inaczej bo to dwie dorosle osoby decyduja o sobie. I taka wlasnie jest roznicawyobrażasz sobie dwóch tatusiów dających sobie buziaczki w ciągu dnia a między nimi adoptowane dziecko (ze skutkami teraz i w przyszłości) ? Moim zdaniem dopóki nie ingerują w trzecią osobę lub życie innych mogą sobie dawać buziaczki nawet bez wazeliny ale generalnie to patologia w mojej ocenie.W moim poście nie było nic a nic na temat adopcji dzieci. To raz. A dwa. Skoro juz mowa o dzieciach to lepiej zeby te patrzyły jak dwóch tatusiów daje sobie buziaczki, niż jak pijany tatuś nap****ala mamusie... To dopiero rodzi patologie i skrzywienia psychiczne.

    Rozpocznę tak kulinarnie - ale pieprzenie !
    Że niby alkoholizm i problemy w związkach to tylko domena heteroseksualnych ? Ha ! A to Ci dopiero.

    Co do homoseksualistów. Z czysto matematycznego punktu widzenia, jeśli ponad 90% populacji świata jest hetero i ma to swoje podparcie w biologii gatunku można uznać homo, za [statystyczne] odchylenie od normy. Sam ten fakt świadczy o tym, że nie powinno się faworyzować odchylenia. Oczywiście, nie powinniśmy, wręcz nie możemy ich dyskryminować. To wina jedynie natury, że są tacy, jacy są. W przyrodzie również się to zdarza. Homoseksualizm jest odchyleniem naturalnym. Ale nie rozumiem, dlaczego obecna kultura dąży do gloryfikacji homo.

    Dzisiaj będąc homo można łatwiej ukończyć studia, ma się więcej praw, przywilejów oraz łatwiej na dofinansowanie (U.S.A.). Dzisiaj będąc homo można dostać zniżki w wielu klubach i barach (Warszawa). Dzisiaj walczy się o więcej praw dla Homo niż dla statystycznie o 90% liczniejszej populacji hetero (gdzie heterycy mają poważne problemy z założeniem rodziny).

    Moje podejście ? Nie dyskryminować, nie gloryfikować. Powinna być prosta zasada, która jest obecnie stosowana w amerykańskiej armii, odnośnie seksualności - "Nie mówię, nie pytam".

    Najgorsze jest to, że homosie walczą o swoje prawa, starają się pokazać, jacy to nie są normalni, a potrafią siać totalne zgorszenie na ulicy robiąc marsze. To mnie szczerze dziwi.

    Tak, jestem homofobem. Ale homofobem, który szanuje drugiego człowieka, dopóki nie wejdzie w moją przestrzeń życiową.

    14 23 Cytuj
  • Def Ibrylator 31 maj 2013

    Ps. Patrząc na dzisiejszą sytuację oraz nowe zagrożenia, wiecie kto stoczy ostatnią bitwę o Europę ?

    Homosie vs Islam.

    4 16 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 31 maj 2013

    Z powyższej szerokiej wypowiedzi def_ibrylatora nie zgadzam się tylko z jednym zdaniem: "To wina jedynie natury, że są tacy, jacy są." Z resztą to albo nie mam wyrobionej opinii, albo się zgadzam.

    1 14 Cytuj
  • 31 maj 2013

    geje to najbardziej wstrętna grupa społeczna zero tolerancji i szacunku dla takich

    4 20 Cytuj
  • Def Ibrylator 31 maj 2013
    wieśniok napisał/a:

    geje to najbardziej wstrętna grupa społeczna zero tolerancji i szacunku dla takich

    Tu nie chodzi o brak tolerancji. Tu chodzi o zdrowe i odpowiednie podejście do ich grupy społecznej. Niepohamowany brak tolerancji spowoduje ogromny wybuch i frustrację. Tego nikt nie chce. Wszyscy na tym ucierpimy.

    Nam brakuje zrozumienia - My powinniśmy spróbować zrozumieć ich, ale oni muszą zrozumieć nas (!!) i dostosować się do tego, że są mniejszością, a dla państwa priorytetem powinny pozostać jednak sprawy związane z hetero, gdyż stanowimy... ponad 90% społeczeństwa. Jeśli ktoś z własnego wyboru chce skakać na jednej nodze, to niech ma taką możliwość. Ale niech się nie dopomina, żeby nagle w sklepach sprzedawali specjalne buty po jednym egzemplarzu w pudełku, bo się czuje dyskryminowany. To samo tyczy się homo... Chcą być homo, niech są homo. Ale niech się dostosują do społeczeństwa i kultury w Polsce, albo niech wyjadą do bardziej liberalnego kraju (nikt ich tu nie trzyma !).

    Wybierasz inne życie - proszę bardzo. Ale się dostosuj do otoczenia, bo jesteś małym promilem społeczeństwa. Tak samo z innymi kulturami - przyjeżdżasz do Polski, przystosuj się do naszego prawa i kultury, bo to my jesteśmy tutaj gospodarzami. A my przystosujemy się do Twojej, gdy przyjedziemy Cię odwiedzić. Odrobina takiej międzynarodowej, cywilizowanej kultury.

    7 14 Cytuj
  • 31 maj 2013

    szacunek szacunkiem ale najbardziej wkurza mnie to że oni chcą dzieci adoptować a tego już nie można tolerować

    11 18 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 31 maj 2013
    def_ibrylator napisał/a:

    Tak samo z innymi kulturami - przyjeżdżasz do Polski, przystosuj się do naszego prawa i kultury, bo to my jesteśmy tutaj gospodarzami. A my przystosujemy się do Twojej, gdy przyjedziemy Cię odwiedzić. Odrobina takiej międzynarodowej, cywilizowanej kultury.

    Gdy pracowałem w arabskim kraju modliłem się tak, aby nie rzucać się w oczy. Również starałem się, aby wyznawcom islamu przedmioty religijne nie rzucały się w oczy. I co na dziwniejsze większe zrozumienie co do mich praktyk religijnych spotkało mnie ze strony ateisty niż Polskiego chrześcijanina. Trochę rozbawiał mnie jeden wyznawca islamu, który modlił sie akurat w takim czasie i miejscu, gdzie było wiadome że będą tamtędy w tym czasie przechodzić "biali"

    1 15 Cytuj
  • 31 maj 2013
    wieśniok napisał/a:

    szacunek szacunkiem ale najbardziej wkurza mnie to że oni chcą dzieci adoptować a tego już nie można tolerować

    Adopcji moze nie. Ale osobiscie znam dzieci wychowujace sie w parach homo; to po prostu dzieci z poprzednich zwiazkow. I jakie sa? Najnormalniejsze na swiecie i wcale nie wchodza w homoseksualne zwiazki. Bo jesli orientacja seksualna rodziciw wplywa na orientacje dziecka to skad biara sie homoseksualne dzieci w heteroseksualnych rodzinach????

    16 6 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 31 maj 2013
    myslenicka napisał/a:

    Adopcji moze nie.

    Ja mówię Adopcji zdecydowanie nie. bez słowa może.

    Tego typu jak twoje wypowiedzi idą dokładnie w tym kierunku aby za kilka lat powiedzieć adopcji dzieci przez pary homoseksualne tak. Po prostu min tego typu wypowiedzi powodują, że społeczeństwo przyzwyczaja się, oswaja z tą myślą i to co jeszcze dziesięć lat temu było nie do pomyślenia za dziesięć lat będzie czymś uważanym za zupełnie normalne jeżeli na to pozwolimy.

    6 16 Cytuj
  • Def Ibrylator 3 cze 2013
    myslenicka napisał/a:

    wieśniok napisał/a:szacunek szacunkiem ale najbardziej wkurza mnie to że oni chcą dzieci adoptować a tego już nie można tolerowaćAdopcji moze nie. Ale osobiscie znam dzieci wychowujace sie w parach homo; to po prostu dzieci z poprzednich zwiazkow. I jakie sa? Najnormalniejsze na swiecie i wcale nie wchodza w homoseksualne zwiazki. Bo jesli orientacja seksualna rodziciw wplywa na orientacje dziecka to skad biara sie homoseksualne dzieci w heteroseksualnych rodzinach????

    Poczytaj proszę badania przeprowadzone na dzieciach z rodzin hetero i homo. W rodzinach homoseksualnych odsetek dzieci, które po latach określają się jako homo jest o kilkanaście (do kilkudziesięciu - różne badania) procent wyższy niż u rodzin hetero. To mi wystarczy, aby zakazać adopcji. Bo po co mamy zwiększać ilość odchyleń w społeczeństwie, jeśli można to zmniejszyć ?

    5 15 Cytuj
  • 3 cze 2013

    Mysle, ze zadne dyskusje nie maja tu sensu. Homoseksualizm byl, jest i bedzie i malo tego, za kilkadziesiat lat stanie sie zupelnie normalny i nikt na to nic nie poradzi. Kiedys nie do pomyslenia bylo, zeby kobiety mialy prawo glosu, chodzily w spodniach czy pracowaly, a Murzyn byl kims innym niz niewolnikiem. Wszystko sie zmienia z czasem. A na adopcje dzieci przez homo nikt nie musi sie zgadzac, jesli ktos bedzie chcial dziecko to bedzie je mial. Sperme mozna kupic teraz wszedzie za pare groszy. Osobiscie znam taki przypadek. A i kobiet wynajmujacych brzuchy jest niemalo. Takie skutki braku kasy. Zadne zlosci nic tu nie pomoga. Swiat pedzi swoim rytmem.

    12 5 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 3 cze 2013

    Homoseksualizm był, jest i będzie to jest w 100% prawda. Jednocześnie homoseksualizm nigdy nie był, nie jest i nigdy nie będzie czymś dobrym, godnym rozpowszechniania, czy popierania niezależnie od tego co ludzie mówią.
    W niektórych krajach stworzenie instytucji zajmującej się adopcją dzieci przez rodziców tylko heteroseksualnych było dawniej możliwe, dziś nie jest możliwe, a w przyszłości? Miejmy nadzieję że chore ustroje się rozpadną i znowu będzie możliwe.
    Było i nadal jest dla mnie oczywiste, że "czynni zawodowo" homoseksualni jak będą chcieli mieć dzieci to je będą mieli. Nie jest to jednak żaden argument za legalizacją adopcji przez nich. Jak 12- latka będzie chciała stracić cnotę to ją i tak straci. Czy jest to jednak powód aby zmniejszyć dopuszczalną granicę współżycia przez nieletnich z 15czy 16 lat na 12lat jak to notabene już się stało w niektórych krajach UE? Oczywiście że nie.
    Jeżeli coś w jakimś społeczeństwie jest spotykane często to nie oznacza jeszcze , ze to coś jest dobre, ani też że należy to coś legalizować. Przywłaszczanie sobie majątku firmowego tak często spotykane u Polaków jest czymś złym pozostawiającym po sobie negatywne skutki dla całego nardu niezależnie czy to robi nagminnie 5% czy 50% Polaków.

    2 13 Cytuj
  • 4 cze 2013

    Za "moich czasów" największą obrazą było powiedzenie drugiemu facetowi "TY PEDALE" ! Czy coś się w tej kwestii zmieniło ?

    2 11 Cytuj
  • 4 cze 2013
    piękny maryjan napisał/a:

    Za "moich czasów" największą obrazą było powiedzenie drugiemu facetowi "TY PEDALE" ! Czy coś się w tej kwestii zmieniło ?

    Zmieniło się o tyle, że przedtem się nie ujawniali, teraz są wszędzie, w administracji, w kościele, w szkole itd.
    Udawanie, ze ich nie ma jest idiotyczne, w końcu każdy z nas może się kiedyś dowiedzieć od swego dziecka, że ono jest gejem i co wtedy? Lekarstwa brak a dzieciak nie nabył tej dysfunkcji, tylko się z nią urodził.
    Po części to rodziców wina, że dali mu takie geny.
    Więc nie przezywał bym nikogo gejem, tak jak i czarnuchem (np. dziecko Polki i murzyna),
    ani jedno ani drugie tych cech sobie samo nie nadało, dostało je w spadku po rodzicach. Lepiej aby ukrywali swoją seksualność i unieszczęśliwiali partnerów oszukańczym małżeństwem (a to miało miejsce i w Myślenicach), czy niech żyją szczęśliwi na swój sposób a my im w tym nie przeszkadzajmy.
    Oczywiście adopcja dzieci nie wchodzi w rachubę!-to była by trauma dla tych dzieci. (dziecko musi mieć rodziców obu płci)

    7 10 Cytuj
  • Andrzej 4 cze 2013
    piękny maryjan napisał/a:

    Za "moich czasów" największą obrazą było powiedzenie drugiemu facetowi "TY PEDALE" ! Czy coś się w tej kwestii zmieniło ?

    Teraz dalej jest to obraźliwe, ale jak trafisz na geja, to możesz popłynąć z sądzie za dyskryminowanie, szykanowanie i Bóg wie, co jeszcze.

    Nieczęsto zgadzam się z bono, ale tutaj mam podobne zdanie na ten temat. Ja akceptuję homoseksualistów, nie mam nic do nich. Jestem za tym, aby mogli korzystać z odliczeń podatków, tworzyć związki partnerskie, gdy wspólnie mieszkają. Ale niech mnie nie zmuszają do patrzenia na ich durne parady miłości, niech się nie liżą na ulicach, bo dla mnie jest to odpychające.

    Jeśli chodzi o dzieci - prawdą jest, że spotkałaby je wielka krzywda. Ale obecnie nie obawiam się tutaj rodziców homoseksualnych, ale otoczenia i szykanowania ze strony rówieśników jak też starszych.

    4 3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 4 cze 2013
    bono napisał/a:

    Lekarstwa brak a dzieciak nie nabył tej dysfunkcji, tylko się z nią urodził.

    def_ibrylator napisał/a:

    W rodzinach homoseksualnych odsetek dzieci, które po latach określają się jako homo jest o kilkanaście (do kilkudziesięciu - różne badania) procent wyższy niż u rodzin hetero.

    Lobby homoseksualne doprowadziło do wykreślenia homoseksualizmu ze spisu chorób i usilnie przekonuje, że skłonności homoseksualne są wrodzone genetycznie...

    3 17 Cytuj
  • 4 cze 2013
    sh_ma napisał/a:

    Lobby homoseksualne doprowadziło do wykreślenia homoseksualizmu ze spisu chorób i usilnie przekonuje, że skłonności homoseksualne są wrodzone genetycznie...

    Dawno, dawno temu, za czasów Króla Kraka niejaki Smok Wawelski zaatakował Gród owego Króla czyli Kraków. Sprytny Dratewka podał smokowi atrapę owieczki wypełnioną siarką i tak oto smok czując ogromne pragnienie wypił prawie całą wodę z Wisły i pękł.

    Treść twojego i mojego cytatu ma taką samą wartość historyczną.
    Co to za choroba która nie powoduje roztrojenia lub pogorszenia zdrowia? Gej jest gejem. Nie robi mu się coraz lepiej albo coraz gorzej. Nie ulegają upośledzeniu czynności jego organizmu. Nie potrzebuje lekarza bo nie umrze szybciej niż inni. Nie zaraża ani się nie zaraził. Był jest i będzie. Niektórzy historycy filozofii uważają wręcz, że homoseksualizm niegdyś był nawet w modzie. (patrząc na wielkich filozofów i ich intymne więzi z uczniami nie ma się co dziwić).
    Jedyne co można zrobić dla gejów i lesbijek to ciągle powtarzać, że są źli, podli, grzeszni, zboczeni, chorzy i raz za czas pogonić ich kijami... Bo to tylko przyśpiesza ich światową akceptację, stawia w roli kozła ofiarnego i ta część społeczeństwa która nosi włosy na głowie automatycznie niechęć do przemocy zamienia w niechęć do środowisk anty-homoseksualnych.

    11 2 Cytuj
  • 5 cze 2013
    sh_ma napisał/a:

    bono napisał/a:Lekarstwa brak a dzieciak nie nabył tej dysfunkcji, tylko się z nią urodził.
    def_ibrylator napisał/a:W rodzinach homoseksualnych odsetek dzieci, które po latach określają się jako homo jest o kilkanaście (do kilkudziesięciu - różne badania) procent wyższy niż u rodzin hetero. Lobby homoseksualne doprowadziło do wykreślenia homoseksualizmu ze spisu chorób i usilnie przekonuje, że skłonności homoseksualne są wrodzone genetycznie...

    Wskaż osobę uleczoną i czy chciałbyś mieć lesbijkę po takiej twojej kuracji za żonę i czy uleczony gej mógłby być mężem twojej córki, za twoja akceptacją? ortodoksie.

    2 8 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 6 cze 2013

    A czy alkoholizmem albo depresją można się zarazić?

    Czy legenda sprzed ponad 1000 lat może mieć wartość historyczną taką samą jak wydarzenia młodsze ode mnie częściowo poparte dokumentami?

    4 8 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 6 cze 2013

    Akcja wywołuje reakcję. Wiele osób nie czepiało by się tak bardzo gejów i lesbijek i temu podobne tematy by nie powstawały gdyby się homo nie afiszowali w mediach i na ulicy.

    3 9 Cytuj
  • Def Ibrylator 6 cze 2013
    sh_ma napisał/a:

    A czy alkoholizmem albo depresją można się zarazić?

    Nie zarazisz się jak katarem czy grypą, ale jeśli ktoś w Twojej rodzinie ma skłonności do depresji lub alkoholizmu, jest pewna szansa, że i Ty, jako potomek odziedziczysz tą skłonność. Istnieją całe linie pokoleń w rodzinach walczące np. z depresją.

    Chociaż co ciekawe, z medycznego punktu widzenia, posiadanie np. ojca czy matki alkoholiczki częściej u dzieci powoduje obrzydzenie do alkoholu w wieku późniejszym niż skłonności do alkoholizmu (skąd wiem ? Lekarz wykwalifikowany w rodzinie). Ale to tak na marginesie.

    2 8 Cytuj
  • 6 cze 2013

    Sh_ma

    Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, czy po takiej kuracji chciałbyś mieć byłą lesbijkę za żonę i czy uleczony gej mógłby być mężem twojej córki?

    3 6 Cytuj
  • 6 cze 2013
    sh_ma napisał/a:

    A czy alkoholizmem albo depresją można się zarazić?

    Alkoholizm i depresja nie leczone powodują postęp "choroby" i pogorszenie stanu. W efekcie oba epizody mogą doprowadzić nawet do śmierci.

    sh_ma napisał/a:

    Akcja wywołuje reakcję. Wiele osób nie czepiało by się tak bardzo gejów i lesbijek i temu podobne tematy by nie powstawały gdyby się homo nie afiszowali w mediach i na ulicy.

    To prawda, dlatego geje afiszują się na ulicy bo dobrze wiedzą, że istnieje pewna grupa bałwanów ze swastykami na czołach, których można prowokować jak dzieci w piaskownicy. Bystrzejszy zawsze sterował głupszym.

    11 1 Cytuj

Odpowiedz