Forum » Społeczeństwo

KONKURS: Najpopularniejszy Forumowicz 2011

  • 24 mar 2011

    Ogłaszamy drugą edycję konkursu Najpopularniejszy Forumowicz. Każdy z zalogowanych użytkowników może zgłosić dwie kandydatury (nie można zgłaszać siebie), wpisując je poniżej.

    Zgłaszać można tylko osoby zarejestrowane.

    W konkursie wezmą osoby które uzyskają największą liczbę nominacji (maksymalnie 10 forumowiczów)

    Zwycięzca otrzyma upominek związany z portalem Miasto-info.pl

    Swoich kandydatów można zgłaszać do 10 maja

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Myśleniczanin007

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Zdzichó z Suwałk - za dystans do wszystkiego.

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Moi kandydaci to taki_gość i Luna . Dokładnie w tej kolejności.

    Cytuj
  • adzygmunt 24 mar 2011

    Nie zmieniam wyborów Stawiam na Cygnusa i M007

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    Zdzichu z Suwałk i Luna

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    Zdzichu z Suwałk i adzygmunt

    Cytuj
  • 26 mar 2011

    Zdzichu bezkonkurencyjny ale z nim jak z astmą u biegaczek Norwegii-nie powinien startować .
    To konkurs dla amatorów a nie zawodowców.
    Jedna osoba pod wieloma nickami-dyskwalifikacja np.-sknera=motofan= gośc=aaaa=......=.........=.........=........

    Cytuj
  • 26 mar 2011

    Ja tylko przypomnieć swoja skromny karykatura.

    Mieć równa nadzieja redaktor Ćwierćkrab z Dziennik Polska dołączyć mój osoba do plebiscyta Osobowościa Ziemii Myślenicka.

    1 Cytuj
  • 26 mar 2011

    Zaczynam mieć z tego niezły ubaw ;) Niektorzy pojawiają się przed wyborami jak grzyby po deszczu. Niezależnie o jakie wybory chodzi. :)

    1 Cytuj
  • 27 mar 2011

    Myśleniczanin a ilu pozostało ze starego forum?
    Niektórzy poszli w politykę i "zeszło z nich powietrze " i zostało kilku zapaleńców i ci co piszą służbowo albo w obronie chlebodawcy.
    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 27 mar 2011

    Jest kilka osób które zgłosił bym do tego zaszczytnego tytuły. Musiał bym jednak wybrać tylko dwie, dlatego nie podam żadnej.
    Czuje że ograniczając się do dwóch, skrzywdził bym pozostałe, a wewnętrzny głos podpowiada mi, że wybór może rodzić pewne animozje.

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    Ja tradycyjnie już zagłosuję na Adzygmunta

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 29 mar 2011

    Nieh zgłaszajo te kamdydaty psiakrew!
    Pan Zdzich zgłasza siem Panicz Amalzmor i Panicz Szczota!
    zezpowarzamniem
    Zdzichó

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    Wygląda na to Zdzichó że forumowicze zrozumieli aluzję ;) Inną sprawą jest też fakt że pewne kwestie ktore pisze się na forum nie są wygodne, co czyni piszące osoby mniej popularnymi. Najważniejsze jest by trzymać fason ;P
    Jak to powiedział znany krakowski artysta - "Prawdziwy człowiek na poziomie, powinien trzymać się w pionie" ;P

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 3 kwi 2011

    hannibal za zaangazowanie zwiazane z przegladem zespolow amatorskich

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    ja glosuje na Cyrka, bo to gosc ktory chcial zrobic z Myslenic - LA, wiedzac ze nie ma na to zadnych szans.

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    Szkoda, że tylko dwie kandydatury.

    1. Luna
    2. Cygnus

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    zdzichó z suwałk :-) jest the best. Jak Palikot i Lepper w jednym :-D

    Cytuj
  • 7 kwi 2011

    niech wygra najlepszy. a skoro mowa o nagrodach. to prawda, że mieszkaniec jakieś wsi z powiatu został nominowany do nagrody głownej blog roku z blogiem bodajże trzyminuty.blog.onet.pl? podobno nie wygrał, ale zrobił zamieszanie w sieci i internauci sie oburzyli że nie wygrał. widać, że Olejniki Czubaszeki Kwaśniewskie i inni oceniali tego bloga. czemu o tym się nie pisze? i kto to?

    Cytuj
  • Jagienka Mur. 8 kwi 2011

    Animozji nie będzie.
    Ja zgłaszam pana Zdzichó z Suwałk.

    Cytuj
  • 8 kwi 2011

    marko. marko. marko. Za wszędobylstwo.

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Dobra to jeszcze raz po namyślunku (mam numer2):
    1.zdzichó z suwałk
    2.adzygmunt

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    soneczko za bloga o pogodzie

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    Właśnie, soneczko jest za mało doceniana. A co się dzieje ze Zdzichem, nie widze jego blogu?

    Cytuj

Odpowiedz