Forum » Społeczeństwo

KOD - Komitet Obrony Demokracji

  • 4 paź 2018

    Wydaje mi się ze PiS jest najlepsza partią na świecie a przynajmniej w Europie i być może ze już niedługo , jego dobroć , rozleje się na całą Europę a może i świat.

    7 23 Cytuj
  • Andrzej 5 paź 2018
    Lula napisał/a:

    O rany, teraz dopiero zauważyłam, że ktoś w sierpniu br. odważył się zawiesić napis KONSTYTUCJA na Rondzie św.p. Pana Prezydenta Profesora Lecha Kaczyńskiego. Mam pytanie, czy Pan Poseł Szlachetka o tym wie, czy cokolwiek zrobił, aby wykryć tego zbrodniarza, czy powiadomił odpowiednie służby ?
    Czy zbrodniarz został już pojmany ? Wg. mnie powinien już gnić w kryminale.

    Anforczunetli, nie zauważyłem tego faktu. Na pewno dopilnowalbym, aby winnych zlapano!

    2 1 Cytuj
  • Beata 5 paź 2018

    Podobno to sprawka Nowoczesnej i KODu.
    Z monitoringu nie dało się zidentyfikować bo mieli na głowach faszystowskie kominiarki.
    Swoją drogą, jeden z "moniterów" mówił, że dobrze byłoby zainwestować w lepsze kamerki, bo te sobie nie radzą w gorszych warunkach.

    3 14 Cytuj
  • 5 paź 2018

    Napis na rondzie Kaczyńskiego KONSTYTUCJA to jest nic!. Na ulicy Niepodległości na przeciw Restauracji "SOVA" gość powiesił na własnych drzwiach bramy wejściowej napis KONSTYTUCJA!!!! To może On jest sprawcą na rondzie.

    5 4 Cytuj
  • 6 paź 2018

    Czy ktoś mi odpowie, czy był taki napis i czy jest prawdą, że Pan Poseł Szlachetka wymógł na Policji czasowe zamknięcie ruchu na rodzie, na czas oględzin tego miejsca zbrodni ? (Wiem to od wkurzonych kierowców).

    4 1 Cytuj
  • 6 paź 2018

    To jednak nie jest prawdą, że Pan Poseł interweniował, nie jest prawdą,że na Rondzie Koziołka Matołka zwanym Rondem Kaczyńskiego ktoś odważył się cokolwiek zawiesić nie mówiąc już o wstrzymaniu tam przez Policję ruchu na czas oględzin (napisu KONSTYTUCJA}.

    2 2 Cytuj
  • 6 paź 2018

    Nie było by Ronda Kaczyńskiego, nie było by baneru.
    Przecież na Rondzie np. Obajtka.. nikt by baneru nie wieszał.

    Stanowiska w nowym UMiG już rozdane. Część aktywistów tego forum, ma już przydział. Trwa jeszcze batalia o stanowisko prezesa Wodociągów.
    Wymieniane są dwa nazwiska.

    8 21 Cytuj
  • 6 paź 2018
    bono napisał/a:

    Nie było by Ronda Kaczyńskiego, nie było by baneru.
    Przecież na Rondzie np. Obajtka.. nikt by baneru nie wieszał.

    Stanowiska w nowym UMiG już rozdane. Część aktywistów tego forum, ma już przydział. Trwa jeszcze batalia o stanowisko prezesa Wodociągów.
    Wymieniane są dwa nazwiska.

    Bono, Ty nie kpij, bo Obajtek ma być starostą.

    2 17 Cytuj
  • 6 paź 2018
    WKibic napisał/a:

    Bono, Ty nie kpij, bo Obajtek ma być starostą.

    Nie ma takiej opcji za 100 tyś miesięcznie nie przejdzie na 10 tyś.
    A w Orlen są przetargi na biliony a w starostwie tylko na ewentualnie miliard.
    To była by zsyłka za nieposłuszeństwo.

    6 22 Cytuj
  • 11 gru 2018

    Z łamaniem Konstytucji w temacie wyboru sędziów na zapas to jest tak jakbyś mocno przesolił zupę a potem radził gościom którzy ją jedzą, żeby sobie część tej soli odebrali. Wiadomo nie wykonalne.
    Nie ma innej możliwości jak przesoloną wywalić i ugotować nową.

    1 Cytuj
  • 11 gru 2018

    Gdzie się zapisać do partii Biedronia "Kocham Polskę"?

    9 20 Cytuj
  • 11 gru 2018

    Pytam bo nie wiem . Czy tego roku tj.13 grudnia na myślenickim Rynku będą świętować KOD-ziarze i palić tzw. "KOKSIAK". Jak tak to trzeba ich powitać odpowiednio!!!!!!

    3 4 Cytuj
  • 11 gru 2018

    Przy okazji jak mówimy o zawłaszczaniu mediów:

    – tygodnik „Sieci”, miesięczniki „Gazeta Bankowa” i „wSieci Historii” oraz strony internetowe – wPolityce.pl, wGospodarce.pl, wsie*****rawdy.pl, gb.pl i ABCtygodnik.pl.

    to Fratria, medialna grupa należąca m.in. do instytutu współtwórcy SKOK-ów, senatora PiS Grzegorza Biereckiego oraz Jacka Karnowskiego.

    Spółdzielczy Instytut Naukowy G. Bierecki Spółka Jawna (28 000 udziałów o łącznej wartości 2,8 mln zł),
    Apella Spółka Akcyjna (15 606 udziałów o łącznej wartości 1,56 mln zł).
    Jacek Karnowski (9050 udziałów o łącznej wartości 905 tys. zł).
    Spółka wydała pierwszy numer czasopisma „W Sieci” z datą 26 listopada 2012 roku.

    Zaś Radio Zet, jest własnością Czechów, to tak dla wiedzy tych, którzy podają spiskową teorię mediów. (TVN Discovery) USA.

    12 21 Cytuj
  • 11 gru 2018

    Narada kierownictwa PiS:
    lider
    - jakiś pomysł na ratowanie reputacji księży?

    członek rządu
    - zamknijmy kilku ministrantów!

    12 22 Cytuj
  • 12 gru 2018

    Zastanawiam się bono jak można tak pierdo..ć

    7 6 Cytuj
  • 12 gru 2018
    robert napisał/a:

    Zastanawiam się bono jak można tak pierdo..ć

    Też o tym pomyślałem,
    gdy przeczytałem że dla ratowania reputacji pisowskiej KNF,
    PiS aresztował pobitego przez mafię SKOK, walczącego z tą mafią, POwskiego przedstawiciela KNF.

    Natychmiast, na whatsapp, pojawiła się analogia to działania PiS.

    Narada kierownictwa PiS:
    lider:
    - jakiś pomysł na ratowanie reputacji księży?

    pada propozycja z za stolika:
    - zamknijmy kilku ministrantów!

    9 21 Cytuj
  • 12 gru 2018
    bono napisał/a:

    Też o tym pomyślałem,
    gdy przeczytałem że .....

    Lubisz czytać? Teraz uruchom jeszcze analityczną część mózgu lub czytaj wybiórczo. Przeraża mnie czasem jak umysł ludzi jest wpływowy i słaby, jesteś idealnym materiałem do manipulacji.

    1 6 Cytuj
  • 12 gru 2018
    Vivaldi napisał/a:

    Lubisz czytać? Teraz uruchom jeszcze analityczną część mózgu lub czytaj wybiórczo. Przeraża mnie czasem jak umysł ludzi jest wpływowy i słaby, jesteś idealnym materiałem do manipulacji.

    Mów i pisz za siebie. Tobą manipulują abyś kochał PiS, mną pozostałe partie, jak widzisz wybór mam większy. Ty jesteś skazany na indoktrynację monopartyjną.

    17 21 Cytuj
  • 27 gru 2018

    Oj, tak już z tym PiSem, biedni ludzie... mentalnie, bo portfele to chyba nie biedne :-)

    3 1 Cytuj
  • 27 gru 2018

    ctr C i ctr V ....bo mi się nie chce mentalnie uruchamiać :-)))

    KOD a pieniądze :
    http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/103657-soros-przyznaje-popieram-i-finansuje-kod

    taki maly cytat :
    "Nie rozumiem natomiast sporej ilości otumanionych Polaków którzy występują w tym cyrku jako tzw. pożyteczni idioci"

    a więcej tutaj:
    http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176

    i troszkę faktów "
    https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-ludzie-sorosa-stworzyli-pierwszy-kod-2016-01

    1 6 Cytuj
  • 27 gru 2018

    Soros zdaje się to wspólny "wróg" Putina, Orbana i... Kaczyńskiego. Ciekawe to... Hmmm....

    4 2 Cytuj
  • 28 gru 2018
    prywatnie napisał/a:

    Soros zdaje się to wspólny "wróg" Putina, Orbana i... Kaczyńskiego. Ciekawe to... Hmmm....

    ale za to twój przyjaciel.....ciekawe no nie ?

    2 5 Cytuj
  • 28 gru 2018

    Soros niech sobie finansuje kogo chce. KOD robi rzeczy pożyteczne. To wolontariat. Pieniądze podatników idą na propagandę PiS, TVP stała się tubą propagandową tej partii, spółki skarbu państwa zatrudniają całe rodziny PiSowskich polityków. Gdzie spojrzeć afera. Takiego złodziejstwa jeszcze nie było. To rabunek. Przykre, ale z błogosławieństwem kleru. Zohydza się KK w Polsce, biskupów i księży spisionych do granic przyzwoitości, niszczy państwo, zasady , prawość i przyzwoitość. Z tego bagna, które stworzył PiS musi się narodzić coś szlachetnego. Ludzie się budzą. Nie wszystkich da się kupić. Tym bardziej, że z blatowany z KK PiS jest odrażający w swej obłudzie i korumpowanie poszczególnych prokuratorów, sędziów etc. Wypływają nazwiska ludzi na wskroś uczciwych, pojawiają się postawy szlachetne, odważne, przyzwoite. To PiSowskie bagno musi przegrać. Żal patrzeć na kolegów, sąsiadów, członków rodziny, których prawdziwe oblicza przy PiS zobaczyliśmy. To też plus. Przynajmniej do końca poznaliśmy ludzi, o których nie wszystko wiedzieliśmy. PiS wyzwala demony.

    12 25 Cytuj
  • 29 gru 2018
    WKibic napisał/a:

    Soros niech sobie finansuje kogo chce. KOD robi rzeczy pożyteczne. To wolontariat.

    oplułem monitor ze śmiechu....a z drugiej strony wydaje mi się, że albo pijesz i piszesz albo piszesz i pijesz, bo często sam sobie zaprzeczasz.

    2 5 Cytuj
  • 29 gru 2018
    WKibic napisał/a:

    Soros niech sobie finansuje kogo chce. KOD robi rzeczy pożyteczne. To wolontariat.

    Główny wolontariusz KOD'u:
    zdjecie

    3 4 Cytuj

Odpowiedz