Forum » Społeczeństwo

KOD - Komitet Obrony Demokracji

  • 19 sty 2019

    Bo lubię się tak zgrywać jak Ty. Bo lubię dyskredytować internetowych showmanow, którzy z pisania w internecie zrobili sobie lek na samotność i marazm w życiu prywatnym. Bo nie ma tu administracji i każdy może napisać dowolna glupotke, która i tak nie zostanie usunięta, bo Kubie wyobrażać sobie jak musisz kwiczeć przed ekranem, ze właśnie zostałeś ośmieszony. Nasz forumowy Papkin tym razem pokonany...

    18 12 Cytuj
  • 19 sty 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Bo lubię się tak zgrywać jak Ty. Bo lubię dyskredytować internetowych showmanow, którzy z pisania w internecie zrobili sobie lek na samotność i marazm w życiu prywatnym. Bo nie ma tu administracji i każdy może napisać dowolna glupotke, która i tak nie zostanie usunięta, bo Kubie wyobrażać sobie jak musisz kwiczeć przed ekranem, ze właśnie zostałeś ośmieszony. Nasz forumowy Papkin tym razem pokonany...

    Bardzo ci dziękuje za zrozumienie i braterska dusze. Rozumiesz mnie a to wielka dla mnie wartość . Samotnik całe życie szuka takiego adwersarza.
    W końcu czuje się trochę mniej samotny i odtrącony.
    Zawsze odpowiadaj na moje posty. Pamiętaj!

    9 19 Cytuj
  • 19 sty 2019

    Trzymam kciuki żebyś wyszedł z aspirującej szlachty w końcu do poziomu szlachty dorwanej do koryta, jednakże pamiętaj ze z koryta można tez być odsuniętym. Tutaj jest na forum taki jeden gagatek ok 60. ktory kiedyś był przy korycie, a teraz jedyne co mu zostało to beletrystyka pisana na blogu.

    18 10 Cytuj
  • 19 sty 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Mam inne autorytety, nie są nimi skompromitowani dziennikarze, internetowe błazny, zakompleksieni belfrowie czy populistyczni politycy.

    Ciekaw jestem tych autorytetów. Mógłbyś wymienić parę.

    9 20 Cytuj
  • 19 sty 2019

    Bezogrodek powiem ze nie.

    18 9 Cytuj
  • 19 sty 2019

    Dlaczego blondynka nie kupi doładowania w supermarkecie? Bo myśli ze w Biedronce będzie taniej.

    19 2 Cytuj
  • 19 sty 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Trzymam kciuki żebyś wyszedł z aspirującej szlachty w końcu do poziomu szlachty dorwanej do koryta, jednakże pamiętaj ze z koryta można tez być odsuniętym. Tutaj jest na forum taki jeden gagatek ok 60. ktory kiedyś był przy korycie, a teraz jedyne co mu zostało to beletrystyka pisana na blogu.

    Strozaninek napisał/a:

    Bezogrodek powiem ze nie.

    Codziennie w pociągu do pracy spotykali się ci sami ludzie i codziennie opowiadali kawały.
    Pewnego dnia przysiadł się do nich jegomość.
    Jeden mówi 25 i cały przedział się śmieje, drugi mówi to tera 4 i ryczą wszyscy ze śmiechu.
    Jegomość pyta z czego tak się śmiejecie?
    : a ponumerowalismy kawały, by je krócej opowiadać.
    A jegomość a ja mogę jakiś powiedzieć
    Wal pan śmiało
    To może 9
    Jegomość zdziwiony pyta, bo nik się nie śmieje- dlaczego?

    A widzi pan, bo kawały to jeszcze trzeba umieć opowiadać!

    Ps.
    Taki kawał się mi przyplątał, nie związany z tobą. Przecież koleją nie jeździsz.

    6 18 Cytuj
  • 19 sty 2019

    Wyglada na to ze ten zabójca Adamowicza, go był wróg PiS u.
    Kręcił się pod pałacem prezydenckim w Warszawie aby dopaść pisowca, z braku laku trafiło na Adamowicza. Tak sugeruje tvp info.

    3 19 Cytuj
  • 19 sty 2019
    bono napisał/a:

    Wyglada na to ze ten zabójca Adamowicza, go był wróg PiS u.
    Kręcił się pod pałacem prezydenckim w Warszawie aby dopaść pisowca, z braku laku trafiło na Adamowicza. Tak sugeruje tvp info.

    wypadało by sprawdzic jak sie ukladala frekwencja w glosowaniu w tym wieziemu w ktorym siedzial i ile głosow w tym wiezieniu oddano na PIS.Jeśli frekwencja była 100% i 100% osadzonych głosowało na PO łatwo stwierdzic czyim był wyborcą

    19 1 Cytuj
  • 19 sty 2019
    albert7575 napisał/a:

    wypadało by sprawdzic jak sie ukladala frekwencja w glosowaniu w tym wieziemu w ktorym siedzial i ile głosow w tym wiezieniu oddano na PIS.Jeśli frekwencja była 100% i 100% osadzonych głosowało na PO łatwo stwierdzic czyim był wyborcą

    Ale ta ofertę kieruj do TVP info.
    Oni to mogą spokojnie udowodnić.

    4 18 Cytuj
  • 19 sty 2019
    bono napisał/a:

    Ale ta ofertę kieruj do TVP info.
    Oni to mogą spokojnie udowodnić.

    to z czym masz znowu problem?

    18 2 Cytuj
  • Andrzej 20 sty 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Mam inne autorytety, nie są nimi skompromitowani dziennikarze, internetowe błazny, zakompleksieni belfrowie czy populistyczni politycy.

    Nie chcę Cię martwić, ale święty Mikołaj nie istnieje...

    mspanc

    3 2 Cytuj

Odpowiedz