Forum » Społeczeństwo

KOD - Komitet Obrony Demokracji

  • 16 sty 2019
    bono napisał/a:

    Wymieniam tylko napastliwość jednej strony bo choć druga się stara zrównoważyć te nierównowagę, to na razie nie dorasta nawet do pięt tej z pierwszego sortu.

    Och czyżby?

    https://www.wprost.pl/199953/palikot-zastrzelimy-kaczynskiego-i-wypatroszymy.html?fbclid=IwAR0Oaz6Kgurn9gfhh3TjbssrVKsmQvGiwxDSPcyxpvIp9R2EmwF1hErsQFQ

    Tylko mi nie piszcie, że to było dawno i się nie liczy. Liczy się. A i nie piszcie mi, że jestem pisiorem. Wspieram ruch R. Biedronia. Nie cierpię kłamstw i hipokryzji, niezależnie czy jesteście z pisu czy z kodu, czy z suchej czy z dolnego przedmieścia.

    13 1 Cytuj
  • 17 sty 2019

    Polityków nie zmienimy, obojętne jaka opcja kręcą lody dla siebie.
    Ważne aby społeczeństwo z tego coś miało.
    Liczą się efekty i co trwałego pozostawia dla pokoleń.
    Czy piramidy, pałace, drapacze były budowane sprawiedliwie? Kogo dziś obchodzi ilu ludzi poległo przy ich budowie, nie obchodzi tez ludzi ile amerykański czy żydowski krwiopijca zarabia na autostradzie, na mega produkcji filmowej na świątyni jakiegokolwiek wyznania, na hotelu, restauracji , parku rozrywki, na banku czy Tesco czy na widoku na Giewont.
    Ważne ze to wszystko jest.
    Proponował bym tym od psa ogrodnika aby w pogoni za sprawiedliwością nie połknęli własnego ogona.
    I aby budowa nowego „polskiego” ustroju, opartego na prawdzie, równości i sprawiedliwości i pogoni za tymi przymiotami nie była poszukiwaniem ziemi obiecanej czyli gowno prady.
    I by poświęcili swoją energię na pozostawie czegoś po sobie a otrzymają taka sprawiedliwość na jaka zapracowali, a nie taka jakiej od innych oczekują.
    Praca u podstaw a nie bo mi się należy.

    4 26 Cytuj
  • 17 sty 2019

    W takim razie skoro nie zmienimy polityków, możemy zmienić siebie i nie musimy brać udziału w tej wojnie w która nas wpędzają politycy. Życzę wszystkim OBIEKTYWIZMU w postrzeganiu rzeczywistości jaka nas otacza i mniej zacietrzewienia. A i pisałeś ze druga strona nie dorasta do pięt tej pierwszej. Oczywiście ze dorasta, co pokazałem powyżej. Jednakże jest to skrzętnie pomijane.Z tego żarcia się między sobą nic dla Polski dobrego jie wynika. Może dlatego robert nie idzie z KODem, bo pewnie tez go to brzydzi. Ble.

    12 1 Cytuj
  • Andrzej 17 sty 2019
    Powodzianin_ napisał/a:

    Nie cierpię kłamstw i hipokryzji, niezależnie czy jesteście z pisu czy z kodu, czy z suchej czy z dolnego przedmieścia.

    Dobrze powiedziane! Zarówno po stronie PO, jak i PiS retoryka podziału skutecznie się pogłębia od 2005 roku, gdzie dyskusja staje się coraz ostrzejsza, a ludzie pokroju Kurskiego, Palikota, Pawłowicz czy Niesiołowskiego sprawiają, że jest ona coraz bardziej brutalna. I chociaż hasła głoszone przez polityków są hiperbolą, jednak niebezpieczną, gdyż niektórzy traktują te słowa zbyt dosłownie. Powoli zaczyna to wyglądać, jak hasła na naszych stadionach piłkarskich. Niestety, ofiary w ludziach już są, po obu stronach.

    19 Cytuj
  • 17 sty 2019

    " Kim Ty chcesz mi zaimponować? Może to guru dla Ciebie ale nie dla mnie"

    Panie Vivaldi.... Na podstawie Tego fragmentu Twojej wypowiedzi wnioskuję, że WARTO cytować TYLKO wypowiedzi pisowskich autorytetów ponieważ TYLKO oni mają coś wartościowego do powiedzenia, z czym zresztą zgadza się 99% społeczeństwa poza takimi odszczepieńcami jak ja no i paru innych (chyba lewaków i zdrajców no bo idąc Twoim tokiem myślenia to chyba tak trzeba to określić)

    "Z resztą Bierzyński nie jest dla nikogo poza KODem żadnym specjalistą, już nawet pali sobie mosty dla tych dla których pracował."

    To samo mogę powiedzieć o Twoich pisowskich autorytetach. słowo przeciw słowu i tyle.....

    3 20 Cytuj
  • 17 sty 2019

    I dochodzimy do sedna bowiem dla mnie skaczące pajace z Kijowskim na czele który Was samych wyr...chał bez wazeliny (a Wy ciągle nadal swoje mimo to) nie będą moimi mentorami tak Ci których ja popieram nie staną się Twoimi autorytetami. Problem w tym, że większość opowiedziała się za "moimi" (na tym polega demokracja ale ten temat już był) a Ty i "Twoi" otaczają się ludźmi którym płacą czy to poprzez media (Newsweek) czy bezpośrednio jak Soros (co już udowodniłem w tym temacie - powtórzyć ?). Co więcej sam Twój obecny guru Bierzyński o tym pisze: "Mówi wprost, że chodzi tu tylko o wyreżyserowany spektakl" tu nie chodzi o demokrację, prawo ale tylko o spektakl zatem nie chodzi o to, że WARTO cytować tylko wypowiedzi pisowskich ale zdecydowanie nie warto cytować i brać przykładu z ludzi którzy Was okłamują (Kijowski) robiąc otoczkę, robiąc tylko spektakl (Bierzyński), wprowadzają dezinformację opartą na fake newsach (Lis) itd. Masz jeszcze jakiś ASów w rękawie czyli nie skaczące marionetki (uwaga tłumacze i wyjaśniam: marionetki są pociągane za sznurki) na których możesz oprzeć (opłacaną) ideologię KODu z Twoim czystym sumieniem .....cokolwiek to ostatnie słowo dla Was znaczy. Czy na prawdę myślenie w tym Waszym zborze zostało już całkiem otumanione i wyłączone, nie wiem może jest skakaniem wstrząśnięte nie zmieszane?

    19 6 Cytuj
  • 18 sty 2019

    No i właśnie powyżej widać Twoją kulturę, tolerancję itd... skaczące pajace, wyr...chał bez wazeliny, skaczące marionetki.
    Czy na prawdę myślenie w tym Waszym Pisowskim zborze zostało już całkiem otumanione i wyłączone ???

    3 23 Cytuj
  • 18 sty 2019

    Radykalizacja dwóch plemion. Tak. Boję się, że będzie się wzmacniać. Mamy dwa razy wybory w tym roku. Jednak nie będzie to już podział na PiS PO, lecz PiS AntyPis. To inna jakość. Czy w tej sytuacji jest miejsce na partię Biedronia? Wydaje się, że nie. Zwycięży pragmatyka. Łączenie sił, aby odsunąć PiS od władzy. Staliśmy się zakładnikami tego podziału. Wybór mniejszego zła znów zadecyduje. Biedroń próbuje budować na opozycji wobec tego dualizmu. Wydaje się, że nie pora na to. Walka z radykalizmem w PiS i AntyPiS wydaje mi się bardziej potrzebna. A KOD? Niechże sobie te happeningi robi. To ciekawe i kulturalne, bez siania nienawiści. Jeszcze raz powtarzam, KOD robi pożyteczne rzeczy. Za czyje? Nie interesuje mnie. Za moje pieniądze TVPiS, Rydzyk, prawicowe gadzinówki robią propagandę. PiS nie umie oddzielić państwa od PiS. Setki Misiewiczów doją mój kraj bezczelnie, a Vivaldi atakuje podskoki Kodowców. PiS niszczy demokrację i instytucje państwowe. To na dziś jest główne pole walki dla przyzwoitego człowieka. Biedroń musi poczekać albo znaleźć sposób na współdziałanie z AntyPiS. Inaczej przegra.

    3 26 Cytuj
  • 18 sty 2019

    Każdy ma prawo decydować zgodnie ze swoim sumieniem. KOD prezentuje żałosne podejscie bez żadnego programu. Jedynym programem KODu jest odsunięcie pisu od władzy, a potem się zobaczy. To za mało, by uzyskać mój głos. Nie będę tez swoim głosem firmował „przegrywow”, którzy istotnie są oderwani od koryta i prowadzą prywatna wojnę na lokalnych portalach internetowych. Niech każdy głosuje wedle sumienia i nikomu nie mówi na kogo powinien głosować. Naciskając i mówiąc ze „nie ma sensu” tylko przegrywacie. Nie ma nic gorszego niż uszczęśliwianie na sile. A na Grzesia Krecika głosować nie zamierzam. Cieszę się ze jest alternatywa i kibicuje jej. Duopol polityczny nie jest wskazany. A większość ludzi idących pod KOD jest skompromitowana

    Platforma tyle mówiła o związkach partnerskich a tak samo wchodzi w D kościołowi jak PiS. Sorry, to nie dla mnie.

    Pozdrawiam.

    21 3 Cytuj
  • 18 sty 2019
    t-34 napisał/a:

    No i właśnie powyżej widać Twoją kulturę, tolerancję itd... skaczące pajace, wyr...chał bez wazeliny, skaczące marionetki.
    Czy na prawdę myślenie w tym Waszym Pisowskim zborze zostało już całkiem otumanione i wyłączone ???

    pokaz mi na co zasłużyliście innego? Zacznij od Twoich autorytetów którym udowodniono pisanie pod zadymę, instrukcję jak zrobić majdan, jeden sam się przyznał, że chodzi o teatrzyk wyreżyserowany, kto inny kładzie się na wiecu i sam okalecza robiąc sceny w TV jak mocno go zbito z nienawiści, Ty tu chcesz udowodnić, że to ja dzielę podczas gdy sam czekałeś na wydarzenie w Gd aby ruszyć tutaj na forum wpisem z pełną mocą i przemocą (wróć do tyłu przeczytaj swoją reakcję). Zostaliście prześwietleni, zmierzeni i zważeni oraz podsumowani. Marginalna banda płatnych przebierańców.

    7 25 Cytuj
  • 18 sty 2019

    Panie Vivaldi pokaz mi na co zasłużyliście innego? Zacznij od Twoich autorytetów którym udowodniono kolesiostwo, łupienie państwa, psucie wszystkiego, windowanie się na katastrofie smoleńskiej, Ty tu chcesz udowodnić, że to ja dzielę podczas gdy sam wasz prezes ze świtą mówi o kanaliach, drugim sorcie, gorszych patriotach, komunistach i złodziejach, zdrajcach, prezentuje jakieś kukiełki itp..... Zostaliście prześwietleni, zmierzeni i zważeni oraz podsumowani. Marginalna banda płatnych przebierańców.

    Wyszło równie dobrze ??? Tylko nie mów, że to mowa nienawiści bo to przecież pisowski cytat.....

    5 26 Cytuj
  • 18 sty 2019
    WKibic napisał/a:

    Radykalizacja dwóch plemion. Tak. Boję się, że będzie się wzmacniać. Mamy dwa razy wybory w tym roku. Jednak nie będzie to już podział na PiS PO, lecz PiS AntyPis. To inna jakość. Czy w tej sytuacji jest miejsce na partię Biedronia? Wydaje się, że nie. Zwycięży pragmatyka. Łączenie sił, aby odsunąć PiS od władzy. Staliśmy się zakładnikami tego podziału. Wybór mniejszego zła znów zadecyduje. Biedroń próbuje budować na opozycji wobec tego dualizmu. Wydaje się, że nie pora na to. Walka z radykalizmem w PiS i AntyPiS wydaje mi się bardziej potrzebna. A KOD? Niechże sobie te happeningi robi. To ciekawe i kulturalne, bez siania nienawiści. Jeszcze raz powtarzam, KOD robi pożyteczne rzeczy. Za czyje? Nie interesuje mnie. Za moje pieniądze TVPiS, Rydzyk, prawicowe gadzinówki robią propagandę. PiS nie umie oddzielić państwa od PiS. Setki Misiewiczów doją mój kraj bezczelnie, a Vivaldi atakuje podskoki Kodowców. PiS niszczy demokrację i instytucje państwowe. To na dziś jest główne pole walki dla przyzwoitego człowieka. Biedroń musi poczekać albo znaleźć sposób na współdziałanie z AntyPiS. Inaczej przegra.

    To ja przypomnę (a kto nie wieży niech wejdzie w historię postów pana Wkibic) to są same: obelgi, plucie, wyzywanie, nawoływanie do skończenie z PIS-em, pomiatanie każdym kto nie myśli tak samo jak (pan Pawlikowski) najwyższy czas podawać nazwiska takich ludzi. Nie jest pan przyzwoitym człowiekiem za jakiego się pan podaje, został pan zmuszony do przejścia na emeryturę w szkole bo skończył by pan przed komisją dyscyplinarną w kuratorium, po drugie po pana miernym i nijakim wójtowaniu wyborcy panu podziękowali a pan nie potrafi się z tym pogodzić i cały czas pan pluje jadem, nienawiścią, jest tak małostkowym człowieczkiem i tylko jedno co mogę zrobić dla pana to:
    bardzo panu współczuć czym się pan stałeś i co pan sobą reprezentujesz.

    25 6 Cytuj
  • 18 sty 2019
    robert napisał/a:

    To ja przypomnę (a kto nie wieży niech wejdzie w historię postów pana Wkibic) to są same: obelgi, plucie, wyzywanie, nawoływanie do skończenie z PIS-em, pomiatanie każdym kto nie myśli tak samo jak (pan Pawlikowski) najwyższy czas podawać nazwiska takich ludzi. Nie jest pan przyzwoitym człowiekiem za jakiego się pan podaje, został pan zmuszony do przejścia na emeryturę w szkole bo skończył by pan przed komisją dyscyplinarną w kuratorium, po drugie po pana miernym i nijakim wójtowaniu wyborcy panu podziękowali a pan nie potrafi się z tym pogodzić i cały czas pan pluje jadem, nienawiścią, jest tak małostkowym człowieczkiem i tylko jedno co mogę zrobić dla pana to:
    bardzo panu współczuć czym się pan stałeś i co pan sobą reprezentujesz.

    Każdy z moich postów wyciągnie swoje wnioski. Byłoby dobrze, abyś miał odwagę cywilną powiedzieć to, co wyżej, Panu, którego tak pokochałeś. Z moich informacji wynika. że pieklicie się, bo uniknął sprytnie grillowania i nie udało się PiSowi go zgnoić przy pomocy intryg. Wyrobił w Capa władze PiSowskie, które na siłę dyscyplinarkę mu szykowały. Kota ogonem odwrócić zawsze można, intrygę pod człowiekiem przyzwoitym zrobić też. Ale Ty wiesz lepiej. Zapytaj go o wkibic , jak będziesz swoje pomówienia wyjaśniał.

    4 25 Cytuj
  • 18 sty 2019

    Ludzie nie dajcie się ogłupiać. Przecież tu chodzi o szkołę tylko o powrót dyrektora na zajmowane poprzednio. Do dziś chłopina nie może się pogodzić z tym że jest zastępcą.

    25 3 Cytuj
  • 18 sty 2019
    t-34 napisał/a:

    Wyszło równie dobrze ??? Tylko nie mów, że to mowa nienawiści bo to przecież pisowski cytat.....

    A teraz coś własnego? Przytoczę.....kompletnie wyłączone własne myślenie, takie martionetki sterowane lub skopiowane z reprezentami Kijowski, Lis, Brzeziński :-))) skąd Wy ich bierzecie jeden okradł Was, drugi klepie na zamówienie a trzeci mówi, że to tylko teatrzyk i (obecnie) ciągnie Biedronia w dół. Jeszcze jakieś własne sposoby na komedię?

    23 7 Cytuj
  • 19 sty 2019

    Odniescie się proszę do powyższego komentarza Kamila Durczoka, merytorycznie, bez barw partyjnych.
    W czym ma racje a wyczyn przesadza.

    5 28 Cytuj
  • 19 sty 2019
    bono napisał/a:

    Odniescie się proszę do powyższego komentarza Kamila Durczoka, merytorycznie, bez barw partyjnych.
    W czym ma racje a wyczyn przesadza.

    Nie rozumiem, w czy bono zasłużył na minusowanie.

    10 25 Cytuj
  • 19 sty 2019

    Być może tym, ze linkuje do wypowiedzi faceta, który jest skompromitowany. Jeśli takie są elity opozycji to Boże chroń Polskę...

    25 11 Cytuj
  • 19 sty 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Być może tym, ze linkuje do wypowiedzi faceta, który jest skompromitowany. Jeśli takie są elity opozycji to Boże chroń Polskę...

    Kim byli niektórzy dzisiejsi swieci kościoła katolickiego?
    Na nawrócenie się nigdy nie jest za późno .

    Nigdy nie dotykałes koleżankek , a jeżeli tak to nie mówiły za twoimi plecami ze jesteś gejem ?

    Teraz mówimy o innym temacie, to tak jakbyś nie miał prawa mówić o draństwie zabójstwa , bo wcześniej zdradziłeś żonę.
    Ej strózaninek, tu mi kolega ze stróży podpowiada ze molestowanie jest śmieszne, chyba ze wyd.pcysz.

    9 29 Cytuj
  • 19 sty 2019

    Właśnie się zrównałes z poziomem Leppera.

    https://www.youtube.com/watch?v=nCgXGdHuaGI

    Fajne macie elity w tej opozycji. Ten którego linkujesz stracił moralne prawo do pouczania kogokolwiek.

    24 6 Cytuj
  • 19 sty 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Właśnie się zrównałes z poziomem Leppera.

    I to dla ciebie właściwy autorytet. Zostań przy nim.

    5 22 Cytuj
  • 19 sty 2019

    Mam inne autorytety, nie są nimi skompromitowani dziennikarze, internetowe błazny, zakompleksieni belfrowie czy populistyczni politycy.

    21 6 Cytuj
  • 19 sty 2019

    Wiec po co drarzysz temat nie przeznaczony dla ciebie?

    8 20 Cytuj
  • 19 sty 2019

    https://youtu.be/lu1SWrnD4mY

    To temat zadanych pytań. Nie osoby autora.

    5 21 Cytuj

Odpowiedz