Forum » Społeczeństwo

Budujemy razem Polske

  • 17 lut 2019

    Jaką Polskę budować?
    Taką w której Polacy nie dają się otumaniać "mówcą motywacyjnym" i innym "szarlatanom" "wizualizatorom".

    bardzo fajny wykład wprost z Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS

    https://www.youtube.com/watch?v=miC90F_D-DQ

    1 Cytuj
  • 19 lut 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Jaką Polskę budować?
    Taką w której Polacy nie dają się otumaniać "mówcą motywacyjnym" i innym "szarlatanom" "wizualizatorom".

    Oczywiście masz w tym przypadku racje. To było mniej więcej tak. Zaczęli mi wmawiać zieloną wyspę, nawet zacząłem w to wierzyć, być dumny.
    https://www.youtube.com/watch?v=-JO42-3cXjU
    Wyszedłem jednak na ulicę popatrzeć czy to prawda. Rozglądnąłem się wtedy w lewi, w prawo. Średnia wieku samochodów na mojej ulicy to 14lat i tylko dlatego, że dwa auta w tej medianie były nowe (ale w leasingu). Popatrzyłem po domach : w każdym ktoś pracował na 2 a czasem 3 etaty po 10-14 godzin aby jakoś spiąć budżet domowy. Stawka godzinowa wtedy to max 5zł a i o taką pracę było ciężko, więc duży odsetek z tych domów wyjechał za granicę. Jeden sąsiad spawa kotły, inna sąsiadka podciera dupę staruszkom w Niemczech, trzecia sprząta, kolega zmywak a w sobotę rigipsy nosi u "nas w England".....żyją. Pytam sąsiada gdzie w tym roku jedzie na wakacje, a ten zadowolony że trochę odłożył i szefa ma dobrego dał 5 dni urlopu niepłatnego więc może do Ustki poleci bo tam brat cioteczny i ma jeden pokój w bloku wolny za darmo będzie. Mówię mówię, że kawał drogi ale on zadowolony bo Passat TDI a on ma dojście do oleju opałowego a ten tańszy bo bez VATu i akcyzy.

    Hmmm pomyslałem, po co wyjeżdżać z tej wspaniałej zielonej wyspy. Wystarczy studia skończyć i po prostu chcieć mocno a na pewno się opłaci w pocie czoła harować. Najwyżej na urlopowy wyjazd w soboty dorobię.
    https://www.youtube.com/watch?v=chgFJZMhjZY

    Ale coś mi nie dawało spokoju. Ale jak to? Tyle firm z zachodu wali drzwiamy i oknami do Polski, mamy wspaniałe wskaźniki by ludziom żyło się lepiej, a nie mogę znaleźć pracy która da mi godnie żyć? Gdzie będę mógł wziąć dzieci na wakacje, pokazać kawałek świata oooo choćby .....Chorwację? Dlaczego słysze jakim jesteś świetnym fachowcem, potrzebują moich rąk tu i teraz, a krótko przed 1-szym mogę wyjść z żoną do kina, bo jest wiosna i wyłączyłem ogrzewanie, koszty spadną, nie będzie źle. Oj dobrze byłoby dzieci jakiegoś fachu nauczyć, żeby nie musiały na swoje dzieci tyrać. Ale wiara w zieloną wyspę pozwalała mi myśleć, że przecież pomogą na tym łez padole skoro taka koniunktura, takie wpływy, tak niskie koszty pracy (....bo i płacy). Na pewno pomogą.....i pomogli
    https://www.youtube.com/watch?v=IccYoWrQWyE

    Dlaczego tak jest? A może ja pracuję na dwóch lub trzech bo na pewno haruję za dwóch albo trzech
    https://www.youtube.com/watch?v=rGy3zDwNL0g

    TAK to zdecydowanie dobry tekst :

    Strozaninek napisał/a:

    Jaką Polskę budować?
    Taką w której Polacy nie dają się otumaniać "mówcą motywacyjnym" i innym "szarlatanom" "wizualizatorom".

    4 Cytuj
  • 20 lut 2019

    "Ale aksamitna rewolucja to symbol czeskiego pragmatyzmu…

    Przecież oni mogli rozjechać tę aksamitną rewolucję w pięć minut! To było całkowicie realne. Petr Zelenka mi opowiadał, jak podczas strajku studenckiego zastanawiali się, kiedy wjadą czołgi. Ale czołgi zostały w koszarach tuż za miastem, bo czerwoni też chcieli wyskoczyć z komunizmu, chcieli wreszcie zostać realnymi właścicielami tego państwowego majątku, którym od czterdziestu lat rządzili jak swoim, i przekazać forsę dzieciom.

    A wie pan, gdzie jest dziś najwięcej czynnych prokuratorów, dawnych komunistów? W Czechach, tak, w tych rzekomo zdekomunizowanych Czechach! A kto jest dziś premierem Czech? Nomenklaturowy miliarder, były agent bezpieki, który rządzi dzięki poparciu niezreformowanej partii komunistycznej i prezydenta, będącego narzędziem i tubą Kremla. Nie warto idealizować czeskich przemian. "

    mówi w rozmowie z Onetem Aleksander Kaczorowski, bohemista, slawista, pisarz, tłumacz literatury czeskiej.

    4 1 Cytuj
  • 20 lut 2019
    bono napisał/a:

    "Ale aksamitna rewolucja to symbol czeskiego pragmatyzmu…

    Przecież oni mogli rozjechać tę aksamitną rewolucję w pięć minut! To było całkowicie realne. Petr Zelenka mi opowiadał, jak podczas strajku studenckiego zastanawiali się, kiedy wjadą czołgi. Ale czołgi zostały w koszarach tuż za miastem, bo czerwoni też chcieli wyskoczyć z komunizmu, chcieli wreszcie zostać realnymi właścicielami tego państwowego majątku, którym od czterdziestu lat rządzili jak swoim, i przekazać forsę dzieciom.

    A wie pan, gdzie jest dziś najwięcej czynnych prokuratorów, dawnych komunistów? W Czechach, tak, w tych rzekomo zdekomunizowanych Czechach! A kto jest dziś premierem Czech? Nomenklaturowy miliarder, były agent bezpieki, który rządzi dzięki poparciu niezreformowanej partii komunistycznej i prezydenta, będącego narzędziem i tubą Kremla. Nie warto idealizować czeskich przemian. "

    mówi w rozmowie z Onetem Aleksander Kaczorowski, bohemista, slawista, pisarz, tłumacz literatury czeskiej.

    Prawicą tak skorumpowała Czechy, że komuniści wrócili po odbębnieniu 20- letniej karencji. "Dobra zmiana" idzie w tym samym kierunku. Mimo różnych błędów poprzednicy PiS-u starali się cywilizowane demokratyczne pañstwo stworzyć. Należało doskonalić. Wówczas sam bym PiS chwalił. Klaus w Czechach z UE wojował, a korupcję rzædową i państwową tworzył. Nieprzypadkowo z Czechami jesteśmy w UE. Organ nacjonalista i prawie dyktator, korupcja w Rumunii, Bułgarii. Jedynie Bałtowie do Zachodu zmierzają. Czesi wolą Zemana, Babisza od prawicowych do korupcji skłonnych oszołomów. Szkoda Polski, bo instytucje demokratyczne usprawniane w dalszym ciągu stawiałoby nas w szeregu demokratycznych krajów UE.

    1 3 Cytuj
  • 20 lut 2019

    Dlaczego PiS przegra?

    Ano za politykę zagraniczną, a właściwie za jej brak. Mimo tuby propagandowej jacy to są wspaniali
    i jak się z nimi liczą, wyborca nie daje sobie tych tępych pierdoł wmawiać i ocenia sam.
    A ocena jest miażdżąca.

    Pis liże odbyt USA, a goście z Izraela, grają na nosie naszym wspaniałym przywódcom. Decyzja
    o obrażeniu się na Izrael zapada gdy Węgry i Czechy są już na miejscu.
    No chyba, że Morawiecki wpuszcza nas w maliny i po odmowie rezygnacji ze szczytu Węgier, Czech i Słowacji, dali szansę Morawieckiemu, uzgadniając komunikat dla Morawieckiego, że szczyt się nie odbędzie (mimo że się odbył bez nas), aby ten wyszedł z twarzą i ogłosił, że oni już wylądowali więc wypadało aby się spotkali.

    A sojusz z USA jest tyle warty, co sojusz z Izraelem. Tyle w temacie.

    4 1 Cytuj
  • 20 lut 2019

    Jeeeesssstttt !!!! I oto loża szyderców powróciła. Komentatorzy dnia dzisiejszego :-))) z nimi budujcie kraj : czołg, bono, WKibic i wafel Biedronia ze Stróży ......ELYTA budowniczych z gówna i piasku !!! :-)))

    Teraz będzie łatwiej z innych tematów wystarczy Ctrl+C i Ctrl+V ......jaaaaadziem :-))) sznurek podać ? Tzn podlinkować?

    bono napisał/a:

    Pis liże odbyt USA, a goście z Izraela, grają na nosie naszym wspaniałym przywódcom.

    WKibic w swojej historii wspaniałej (co pokazałem wcześniej) już raz wylizał.....do dzisiaj niesmak w ustach czuje :-))) i nie może go niczym usunąć ani się z nim pogodzić :-)))
    Ot złotousty bono poda zaraz pomysł i od razu procedurę co należy zrobić aby było idealnie :-)))

    Ostatni temat Was utopił więc trzeba kolejnymi gównianymi komentarzami zasypać sprawę.....nie tak łatwo Panowie, nie tak łatwo będzie :-)

    To że gównem zalewacie to forum świadczy temat (już o tym pisałem wcześniej) miało być o Polsce którą razem budujemy a pierwsze zdanie tego tematu jest o Trumpie, potem belkot, ucieczka od faktów a następnie co rusz o żydach. A nie łatwiej Wam bełkotać nt dzisiejszego polskiego newsu przekopu mierzei ? Przecież macie pożywkę niezłą. Tylu jest przeciwko, że starczy na 3 strony hejtu.

    1 5 Cytuj
  • 20 lut 2019
    bono napisał/a:

    Dlaczego PiS przegra?

    Dlaczego Wy rozmawiacie niby ze sobą ale aby przekazać ten stek bzdur na forum? Nie możecie wymienić się tematem na telefon? Caly czas wygląda to na nagonkę a dodatkowo dzisiaj usłyszałem od PO tą samą retorykę z założenia, że PiS przegra aby zagrać na psychoustawce socjologicznej? Na niby, że niby rozmawiacie.
    Kibic a co Ty gadasz skoro PiS został wybrany w pełni demokratycznie. Przecież Ty bredzisz w co drugim zdaniu.
    Bono o nacjonaliźmie podobnie jak u nas na pochodzie mieli to być nacjonaliści wszyscy i taki przekaz staraliście się wypłakać w Brukseli.
    I wieczny płacz i pajacowanie.
    A zabierzcie stanowisko co do mierzei przecież i sprzeciwia się PO i Wasi przyjaciele Ruskie. To po co Tusk za 5mln stwierdził, że przekop jest konieczny. Hipokryzja?

    1 5 Cytuj
  • 20 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Dlaczego Wy rozmawiacie niby ze sobą ale aby przekazać ten stek bzdur na forum? Nie możecie wymienić się tematem na telefon? Caly czas wygląda to na nagonkę a dodatkowo dzisiaj usłyszałem od PO tą samą retorykę z założenia, że PiS przegra aby zagrać na psychoustawce socjologicznej? Na niby, że niby rozmawiacie.
    Kibic a co Ty gadasz skoro PiS został wybrany w pełni demokratycznie. Przecież Ty bredzisz w co drugim zdaniu.
    Bono o nacjonaliźmie podobnie jak u nas na pochodzie mieli to być nacjonaliści wszyscy i taki przekaz staraliście się wypłakać w Brukseli.
    I wieczny płacz i pajacowanie.
    A zabierzcie stanowisko co do mierzei przecież i sprzeciwia się PO i Wasi przyjaciele Ruskie. To po co Tusk za 5mln stwierdził, że przekop jest konieczny. Hipokryzja?

    Ty lokalny konfident, grający papierami na innych, jesteś spalony, taki współczesny ORMOWIEC.
    Nikt z takim elementem nie będzie dyskutował, poszukaj towarzystwa w dyskusji na portalu wpolityce, albo wsieci, to twoja rodzina.

    8 1 Cytuj
  • 21 lut 2019
    bono napisał/a:

    Ty lokalny konfident, grający papierami na innych, jesteś spalony, taki współczesny ORMOWIEC.
    Nikt z takim elementem nie będzie dyskutował, poszukaj towarzystwa w dyskusji na portalu wpolityce, albo wsieci, to twoja rodzina.

    Dlaczego @bono jak zaczyna Ci brakować argumentów do dyskusji robisz uniki, tak jak w zacytowanym przykładzie?

    1 2 Cytuj
  • 21 lut 2019
    taki_gość napisał/a:

    Dlaczego @bono jak zaczyna Ci brakować argumentów do dyskusji robisz uniki, tak jak w zacytowanym przykładzie?

    Bo z gnojkami atakującymi w plecy z za węgła, się nie dyskutuje.

    2 1 Cytuj
  • 21 lut 2019
    bono napisał/a:

    Bo z gnojkami atakującymi w plecy z za węgła, się nie dyskutuje.

    Ale to nie pierwszy Twój unik

    3 Cytuj
  • 21 lut 2019
    taki_gość napisał/a:

    Ale to nie pierwszy Twój unik

    Ale pierwszy raz ten typ, wyciągnął papiery na gościa , którego zna i podał je do publicznej wiadomości.
    To gnój. Niech poda swoje personali aby szkalowany mógł się bronić

    4 2 Cytuj
  • 21 lut 2019

    Już pojawił się nowy wątek założony przez bono na tym forum. Zostali przeczytani : jest tutaj loża szyderców w składzie 4 osób która zalewa gównem informacyjnym to forum (a może jeszcze inne fora). Gdy argumenty idą nie po ich myśli pierwszą obroną jest zalanie wpisami tak aby argument nie na rekę cofną się i został zasypany. Drugim etapem jest zmiana gdy argument jest zbijany jest zhejtowanie i założenie nowego tematu (bono robi to średnio co miesiąc), następnie znów piszą o tym samym z falą fakenewsów, hejtu, mocną frustracją osobistą i KODowską retoryką.

    Jednego jak złapałem za rekę (w watku "Budujemy Polskę razem") to drugi od ormowców zaczął wyzywać choć oboje uczyli się za PRLu i czerpali mechanizmy manipulacji od najlepszych. Drugiemu co jakiś czas czcionka wskakuje która ręcznie nie da się przez pomyłkę wstawić, co dziwne jest to cyrylica. Oczywiście żaden się nie wytłumaczył choć dwa razy pytałem skąd te wstawki ? Z ruskiego serwera który ma problem z kodowaniem czy klepią te fake newsy na zamówienie?

    Cała loża szyderców (T34, Bono, WKibic i jest jeszcze dwoje w podobnej retoryce ale mniej aktywni i tu nie mam pewności) bardzo mocno uruchamia się gdy uruchamia się koalicja PO-KO (KOD). Pojawiają się w ten sam dzień słowa na forum które ogólnie w przekazach pojawiają się w publicystyce antyPiS.
    Tyle, że Ci tutaj udają rozmowę na dany temat nieudolnie skrywając przekazy przed kogoś podkładane. Duże prawdopodobieństwo byłego KODu i podsypywanie żołędzi przez Sorosa.

    Taka mała analiza na podstawie obserwacji tego gówna hejtowskiego i trolowania które uprawiają.

    34 2 Cytuj
  • 21 lut 2019
    bono napisał/a:

    Ale pierwszy raz ten typ, wyciągnął papiery na gościa , którego zna i podał je do publicznej wiadomości.
    To gnój. Niech poda swoje personali aby szkalowany mógł się bronić

    Kiedyś ci sugerował ze masz zły avatar. Klucz do twoich rozterek to jego awatar.

    A ze przegina - no cóż, to tylko o nim świadczy. Nie wydawać pieniędzy, unikać, dać żyć i kisić się we własnym sosie. Można tez przestać czytać forum i od razu jest lepiej :).

    14 11 Cytuj
  • 21 lut 2019
    bono napisał/a:

    Ale pierwszy raz ten typ, wyciągnął papiery na gościa , którego zna i podał je do publicznej wiadomości.
    To gnój. Niech poda swoje personali aby szkalowany mógł się bronić

    Ale ja nic nie wyciągałem. Wójta nie znam i nie znałem ale dzięki za potwierdzenie, bo nigdy nie ma 100% pewności, można przypuszczać tylko w którym obszarze szukać. Kwity są ogólnie i publicznie dostępne - tak je właśnie znalazłem. Przeszkadza Ci to? W czym jest problem skoro ktoś wypisuje w temat "Budujemy Polskę razem" po tym jak również kiedyś na publicznym stanowisko wezwali go aby wyjaśnił gdzie jest półtorej bańki kasy gminnej. Przecież sam chciałeś obecnie posiadać publiczną kontrolę nad spółkami skarbu Państwa. Dobrze pamiętam tak? To jak to jest chcesz wiedzieć czy tylko to co chcesz wiedzieć? A teraz gnój w moje imię rozrzucasz wokół siebie czyli oznacza, że stoisz w nim po kolana skoro tak łatwo nim rozsypujesz....jak to mówią uderz w stół.....

    Przypomnę, że jest to biuletyn krakowskiej izby obrachunkowej, nie trzeba się tam logować, wchodzisz i masz dostęp do ogólnych dokumentów dostępnych dla mnie , dla ciebie, dla wszystkich. W czym problem ?
    Przypomnę link : http://www.bip.krakow.rio.gov.pl/?a=1760
    Zapytam ponownie : czy nie pomyliłeś tematu Budujemy Polskę razem? Zapytam z kim i jak jak ktoś gnojem obrzuca, stoi w nim po kolanach, że nawet ciężko dojść i rękę podać aby go wyciągnąć. To ten sposób na budowanie? To jeszcze raz pytanie: z kim i czym i co budować? Z Wami? Kupkę gówna uklepać czy jak ? Sam widzisz, że tytuł nie trafiłeś po czym w nim uruchomiłeś się o USA, o żydach itd.

    Z resztą założyłeś już nowy temat. Pamiętaj będziesz obserwowany i w tym nowym :-) więc zastanów się nad fake newsami, bo ja w odróżnieniu podaje te zweryfikowane i ogólniedostępne dla wszystkich zgodnie z Twoim życzeniem aby móc sprawdzić i kontrolować czy to prawda czy bzdury.

    Co do mojej osoby, nie trudno mnie znaleźć uwierz mi. Chcesz mi powiedzieć, że mam się czuć zagrożony? :-) Nie mam nic do ukrycia. Nadal mam się czuć zagrożony? Czy to już mowa nienawiści czy jeszcze nie?

    30 4 Cytuj
  • 21 lut 2019

    Zabolało Vivaldi ? A powiedz mi konkretnie gdzie pisałem lub wklejałem nieprawdę ???

    1 1 Cytuj
  • 22 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Z resztą założyłeś już nowy temat. Pamiętaj będziesz obserwowany i w tym nowym
    Czy to już mowa nienawiści czy jeszcze nie?

    A ta obserwacja to...twój zawód, czy mnie zastraszasz?
    Co do mowy nienawiści, to nie wiem ile w Tobie jej jest. Musisz sobie zadać pytanie czy warto?

    Co do nowego tematu, jest otwarty ale ci którzy wybrali PiS z jej kierowniczą rolą w narodzie, tego tematu nie kupią.
    Jak można dzielić się władzą? Raz zdobytej władzy..............itd.

    2 1 Cytuj
  • 22 lut 2019

    Już Ci raz pisałem: demokracja to nie anarchia. Co chwile gadasz o demokracji a ona także nie polega na podziale władzy czy to po równo czy większość z mniejszością ale polega wyborze większości czyli wyborze dokonanej przez większość. A Wy siedzicie i klepiecie niedemokratycznie wybrani, zamach na demokrację? To kto to wybierał i w jaki sposób ta większość się zamachła :-) i na co w takim układzie. Wzięli Ci zabawki i wnioskujesz aby się ktoś z Tobą dzielił? Ale po co? I kto chce aby się akurat z Tobą czy innymi o tych poglądach dzielić? Miałeś swój czas trzeba było działać. Daj podziałać innym.

    https://www.youtube.com/watch?v=99H6mySpyjI

    :-)))

    1 2 Cytuj
  • 22 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Już Ci raz pisałem: demokracja to nie anarchia. Co chwile gadasz o demokracji a ona także nie polega na podziale władzy czy to po równo czy większość z mniejszością ale polega wyborze większości czyli wyborze dokonanej przez większość. A Wy siedzicie i klepiecie niedemokratycznie wybrani, zamach na demokrację? To kto to wybierał i w jaki sposób ta większość się zamachła :-) i na co w takim układzie. Wzięli Ci zabawki i wnioskujesz aby się ktoś z Tobą dzielił? Ale po co? I kto chce aby się akurat z Tobą czy innymi o tych poglądach dzielić? Miałeś swój czas trzeba było działać. Daj podziałać innym.

    https://www.youtube.com/watch?v=99H6mySpyjI

    :-)))

    Przypomnę, że demokracji należy pilnować, bo wymyka się z zasad demokratycznych jak
    w Wenezueli, Egipcie, na Białorusi, czy Ukrainie.
    Wszędzie tam dyktatorzy zostali wybrani demokratycznie.

    1 1 Cytuj
  • 22 lut 2019

    Podobno, zgłaszają się do Polski kolejni politycy prowadzący kampanię wyborczą w swoich krajach, a których to krajów mieszkańcy nas nie lubią, by zorganizować im szczyt w Warszawie z udziałem premiera i ministra spraw zagranicznych.

    Celem ma być w finalnej części szczytu, oplucie Polaków w celu zyskania głosów w swoim kraju.
    I tak Przywódcy tych państw mieli by opowiadać w obecności naszych oficjeli, kawały urągające
    Polakom.
    Po wyjeździe premier ma zabrać głos i powiedzieć że cały świat ich potępił, ale trwa kampania wyborcza i musimy przymknąć na to oczy.
    Ale najlepszym dowodem na to że świat nas szanuje i się z nami liczy, jest głos w poszczególnych krajach przyjaciela Polski i Polaków, że to obrzydliwe i powinni nas przeprosić, co jest dowodem na to, że wstaliśmy z kolan i nas teraz szanują.

    2 1 Cytuj
  • 22 lut 2019
    bono napisał/a:

    Przypomnę, że demokracji należy pilnować, bo wymyka się z zasad demokratycznych jak
    w Wenezueli, Egipcie, na Białorusi, czy Ukrainie.
    Wszędzie tam dyktatorzy zostali wybrani demokratycznie.

    Taaaaa i dlatego Grzechu chciał (tzn najpierw nie chciał, potem chciał, potem nie chciał ale powiedział w końcu że żartował i chce) ich ściągać tabunami do Polski, właśnie po to aby miał większość jak znacjonalizowani imigrancji w Niemczech i Francji. I to jest demokracja w Twoim późniejszym wydaniu. Nie widzisz na prawdę różnicy między tym co piszesz a Wenezuelą? Pomoc humanitarną orzekli jako puszkę pandory i zniewolenie :-))) o czym Ty chłopie piszesz i co to za przykłady ? Bełkoczesz kolego bełkoczesz. Takie dywagacje nt. totalitaryzmu. Przypomnę tylko, że Tusk ....z resztą masz tutaj
    https://www.youtube.com/watch?v=0gyHCUcYRDQ

    coś jeszcze o Wenezueli w Polsce?

    1 1 Cytuj
  • 22 lut 2019

    Grzesiu nie musiał nic robić. Za czasów PiS jakieś 10% mieszkańców Krakowa to Ukraińcy. Często jeżdżę autobusem wieczorem i zdarzało mi się,oprócz kierowcy być jedyna osoba polskojęzyczna w autobusie. Jak widać nie trzeba Grzesia, żeby nie czuć się jak u siebie w domu i swoim kraju :)

    http://www.bibula.com/?p=106673

    https://wolna-polska.pl/wiadomosci/w-krakowie-ukraincy-stanowia-juz-10-mieszkancow-miasta-2019-02

    https://www.magnapolonia.org/w-krakowie-ukraincy-stanowia-juz-10-mieszkancow-miasta/

    https://www.wykop.pl/link/4797575/krakow-opanowany-przez-ukraincow-stanowia-prawie-10-proc-mieszkancow/

    1 Cytuj
  • 22 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Taaaaa i dlatego Grzechu chciał (tzn najpierw nie chciał, potem chciał, potem nie chciał ale powiedział w końcu że żartował i chce) ich ściągać tabunami do Polski, właśnie po to aby miał większość jak znacjonalizowani imigrancji w Niemczech i Francji. I to jest demokracja w Twoim późniejszym wydaniu. Nie widzisz na prawdę różnicy między tym co piszesz a Wenezuelą? Pomoc humanitarną orzekli jako puszkę pandory i zniewolenie :-))) o czym Ty chłopie piszesz i co to za przykłady ? Bełkoczesz kolego bełkoczesz.

    Nie kombinuj tylko zadałem ci pytanie na które nie mam odpowiedzi,

    powtórzę również na ty blogu:

    Nigdy nie odpowiadasz na pytania?
    Tak kombinujesz jak koń pod górę, piszesz co chcesz nie trzymając się tematu.

    Powtórzę raz jeszcze jak w szkole podstawowej, głośno i wyraźnie klasa piąta:
    Wypisz co zbudował PiS w trakcie tych 4 lat swojej kadencji, ale nie plany, nie pierdoły , opowieści
    z gospodarskiej wizyty, tylko co ukończono. Nie pisz o socjalu, bo to nie jet budowanie.

    Może gmach TVP, bo go często pokazują?
    Może Port Północny,
    może Gazoport,
    może lotnisko Okęcie,
    może, autostradę do Berlina,
    może autostradę do Drezna,
    może do Medyki
    może walczyli z powodzą stulecia
    a może mieli zamach na prezydenta (skuteczny)
    a może w chodzili do UE i NATO

    Nie? to nie oni?

    A może nas uzbroili w F 16.

    Odpowiedz przecież to łatwo wymieniać inwestycje złotoustych z PiS.

    nu dawaj:

    2 1 Cytuj
  • 22 lut 2019

    W ciągu półtora roku zrobić z kaprala generała i powierzyć mu szefowanie ABW w trosce o bezpieczeństwo 40 milionowego kraju. Nawet Mierzei Wiślanej przekopywać nie trzeba. Fakt, takiego osiągnięcia nikt dotąd nie miał. I takich "sukcesów " mamy setki.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz