Forum » Społeczeństwo

PIS się już PAKUJE!!!

  • 20 lut 2019

    Byłbym nieuczciwy gdybym napisał, że PiS nic nie zrobił.
    Zrobił i to niektórych zadowoliło ale do czasu gdy dał się poznać jako ten, któremu można zarzucić wszystko to, co ten zarzucał poprzednikom.

    Wiosna wystartowała w przyrodzie i naturze, i ta Wiosna zmieniła układ sił na korzyść opozycji.
    Połączone głosy opozycji zmiotą PiS jako tych którzy będą mieć w parlamencie mniejszość.
    Powiem, że PiSu mam już dość i choć po drugiej stronie PO -Schetyna to nie moja bajka, to liczę na nowe twarze z młodych partii, które pod kierunkiem tych weteranów, namieszają w polityce.

    19 79 Cytuj
  • 21 lut 2019

    Nie chce mi się znów klikać dlatego sam siebie zacytuję z innego tematu, bowiem oto Wasza rola tutaj: pozakładać jak najwięcej wątków nie mających nic wspólnego z tematami o których klepiecie. Ktoś tam wami od góry steruje. Retoryka od dwóch dni jest taka sama jak w newsweeku czyli już wmawianie, że PiS przegrał w wyborach, że się pakuje. Niestety to nieprawda. Wiosna juz padła zwłaszcza w koalicji z PO. Wiosna odebrała głosy PO i jest między nimi wojna. A Wiosna sama w sobie w oparciu o pieniądze z fundacji niemieckich juz klęka na kolana po pierwszy huraoptymiźmie. Dzisiaj Biedroń niestety jest na tyle blisko Palikota, że stosując jego retorykę sam stawia się w beznadziejnym świetle, oto co myśli o nim reszta a zwłaszcza jego kumple z koalicji :
    "Myślałem, że dinozaury wyginęły; Parlament Europejski to nie dom spokojnej starości" - napisał na Twitterze lider Wiosny Robert Biedroń o "jedynkach" PiS do PE. Koalicja Europejska uznała ten wpis za "skandaliczny". Dyskurs polityczny nie może mieć charakteru dyskryminacji - oceniła."

    Masz coś do powiedzenia nt tolerancji Biedronia?
    ""która na hasłach równości, szacunku wobec osób starszych i tolerancji dopiero co zdążyła się pokazać", teraz "obraża wiek konkurentów politycznych". "Tolerancyjnie obrażamy?!"

    https://fakty.interia.pl/polska/news-koalicja-europejska-slowa-biedronia-sa-skandaliczne,nId,2846209

    A co do Twoich wątków zakładanych co rusz to nowych po to aby wywołać dużą skalę hejtu masz tutaj o innym Twoim temacie bo mi się nie chce klikać :

    Vivaldi napisał/a:

    Wróciłem na 1 stronę tego tematu w zrozumieniu bełkotu. Nie ma szans. Tytuł "Budujemy Polskę razem" zaczął się od komentarza o Trampie, zakończył się na Trampie i żydach tych lub tych drugich. (...)Tu chodzi o popularność. Bono się tym nakręca. Jedni zbierają pokemony a innym zalezy na łapkach a jeszcze innim chodzi o plusy dodatnie i plusy ujemne.
    (...)Zauważyłem, że macie słabe argumenty budowania a mocne komentowania. Wam nie zależy na tym co trzeba zrobić bo robić się nie chce lub nie wie lub nie umie ale Wam zależy na komentowaniu dnia kolejnego. Jest to zazwyczaj komentarz typowego Janusza czyli zawsze źle. Dla mnie to jakiś dziennikarski marazm a nie forumowe rozmowy. Na pytania jak to zbudować nigdy, ani raz nie napisaliście jak coś zrobić. A na argumenty Waszych krzywych wizji wrzucany jest kolejny inny temat byle przerwać i komentować zupełnie co innego.
    (...)Meritum jest takie, że Wy nie budujecie, wy hejtujecie a ten wątek potrzebny jest jak komentarze dnia dzisiejszego w pomponiku na interii. Tam Wasze miejsce skoro komentarze a nie rozwiązania to Wasza wartość dodana.

    63 8 Cytuj
  • 21 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    :

    Kapuś i siusiak.
    + + + + + + + + + +
    Amen.

    8 64 Cytuj
  • 21 lut 2019

    Już pojawił się nowy wątek założony przez bono na tym forum. Zostali przeczytani : jest tutaj loża szyderców w składzie 4 osób która zalewa gównem informacyjnym to forum (a może jeszcze inne fora). Gdy argumenty idą nie po ich myśli pierwszą obroną jest zalanie wpisami tak aby argument nie na rekę cofną się i został zasypany. Drugim etapem jest zmiana gdy argument jest zbijany jest zhejtowanie i założenie nowego tematu (bono robi to średnio co miesiąc), następnie znów piszą o tym samym z falą fakenewsów, hejtu, mocną frustracją osobistą i KODowską retoryką.

    Jednego jak złapałem za rekę (w watku "Budujemy Polskę razem") to drugi od ormowców zaczął wyzywać choć oboje uczyli się za PRLu i czerpali mechanizmy manipulacji od najlepszych. Drugiemu co jakiś czas czcionka wskakuje która ręcznie nie da się przez pomyłkę wstawić, co dziwne jest to cyrylica. Oczywiście żaden się nie wytłumaczył choć dwa razy pytałem skąd te wstawki ? Z ruskiego serwera który ma problem z kodowaniem czy klepią te fake newsy na zamówienie?

    Cała loża szyderców (T34, Bono, WKibic i jest jeszcze dwoje w podobnej retoryce ale mniej aktywni i tu nie mam pewności) bardzo mocno uruchamia się gdy uruchamia się koalicja PO-KO (KOD). Pojawiają się w ten sam dzień słowa na forum które ogólnie w przekazach pojawiają się w publicystyce antyPiS.
    Tyle, że Ci tutaj udają rozmowę na dany temat nieudolnie skrywając przekazy przed kogoś podkładane. Duże prawdopodobieństwo byłego KODu i podsypywanie żołędzi przez Sorosa.

    Taka mała analiza na podstawie obserwacji tego gówna hejtowskiego i trolowania które uprawiają.

    69 10 Cytuj
  • 21 lut 2019

    Zjednoczona opozycja wygrywa z PiS – w nowym sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych (IBRIS) dla Radia ZET.
    Badanie przeprowadzone przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych (IBRIS) daje zjednoczonej opozycji (czyli koalicji PO, Nowoczesnej, SLD, PSL, Zielonych i Inicjatywy Polskiej Barbary Nowackiej) 38,5 proc. głosów. Drugie miejsce w sondażu zajmuje PiS – 34,7 proc. głosów, a trzecie Wiosna Biedronia 8,9 proc. głosów.
    Jeśli taki wynik dałyby wybory parlamentarne, Prawo i Sprawiedliwość, aby dalej rządzić musiałoby wejść w koalicję z Kukiz'15, które w sondażu zajmuje czwarte miejsce (6,6 proc. głosów).
    Kolejne miejsce zajmują Koalicja Propolska (Grzegorz Braun, KORWiN, Ruch Narodowy, Kaja Godek) – 3,7 proc. głosów i Partia RAZEM – 1,7 proc. głosów.
    W badaniu IBRIS, na pytanie o preferencje partyjne 5,9 proc. ankietowanych wybrało odpowiedzieć "Nie wiem/Trudno powiedzieć".
    Badanie przeprowadzono w dniach 18-19 lutego br.

    6 65 Cytuj
  • 21 lut 2019

    Tu masz inne źródło abyś za często nie miał orgazmów
    https://www.rp.pl/Polityka/190219251-Sondaz-na-zlecenie-PE-40-proc-poparcia-dla-PiS.html
    Twoja Wiosna leci na łeb....a miała przyjść w tym roku wcześniej

    39 7 Cytuj
  • 21 lut 2019
    bono napisał/a:

    Kapuś i siusiak.
    + + + + + + + + + +
    Amen.

    Ot argument, każdy mierzy własną miarą :-)

    24 7 Cytuj
  • 21 lut 2019

    Pewne jest jedno, że jak dojdzie do ustalania list do PE to do wyborów zostanie sama PO, a reszta odejdzie oburzona i obrażona . Tak ich niestety Schetyna załatwi.

    8 Cytuj
  • 21 lut 2019
    WKibic napisał/a:

    Zjednoczona opozycja wygrywa z PiS – w nowym sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych (IBRIS) dla Radia ZET.
    Badanie przeprowadzone przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych (IBRIS) daje zjednoczonej opozycji (czyli koalicji PO, Nowoczesnej, SLD, PSL, Zielonych i Inicjatywy Polskiej Barbary Nowackiej) 38,5 proc. głosów. Drugie miejsce w sondażu zajmuje PiS – 34,7 proc. głosów, a trzecie Wiosna Biedronia 8,9 proc. głosów.
    Jeśli taki wynik dałyby wybory parlamentarne, Prawo i Sprawiedliwość, aby dalej rządzić musiałoby wejść w koalicję z Kukiz'15, które w sondażu zajmuje czwarte miejsce (6,6 proc. głosów).
    Kolejne miejsce zajmują Koalicja Propolska (Grzegorz Braun, KORWiN, Ruch Narodowy, Kaja Godek) – 3,7 proc. głosów i Partia RAZEM – 1,7 proc. głosów.
    W badaniu IBRIS, na pytanie o preferencje partyjne 5,9 proc. ankietowanych wybrało odpowiedzieć "Nie wiem/Trudno powiedzieć".
    Badanie przeprowadzono w dniach 18-19 lutego br.

    nie wiem czy już Soros przejął radio Zet czy nie,ale takie ma plany
    Jakieś dwa dni wczesniek PE zamówił sondaze w całęj UE i w Polsce PIS był wysoko w czołowce.
    To jest Koalicja tylko na wybory parlamentarne,kazda z tych parti pojdzie do innej frakcji w parlamencie europejskim,jednym słowem dla nich liczy sie koryto a nie interes Polski
    Na szczescie jak deklaruja totalniacy ta kolalicja jest tylko na majowe wybory,na jesien na szczescie kazdy idzie osobne,było by katastrofa dla Polskie aby taki "misz-masz" chciał rzadzic tym kraje który w koncu zaczał wychodzic na prostą

    7 3 Cytuj
  • 21 lut 2019
    albert7575 napisał/a:

    nie wiem czy już Soros przejął radio Zet czy nie,ale takie ma plany
    Jakieś dwa dni wczesniek PE zamówił sondaze w całęj UE i w Polsce PIS był wysoko w czołowce.

    Tu nie chodzi o sondaże, tylko co robią. Robią dobrze, maja głosy, są kelnerami USA i Izraela maja przejebane.
    Ostatnio im nie idzie, jakieś fatum, Srebrna, wierzyciel, niewiarygodność, naciąganie i w końcu służalczość czyli leżenie na brzuchu- to pozycja służebna wobec pozycji klęczącej.

    6 10 Cytuj
  • 21 lut 2019
    bono napisał/a:

    Tu nie chodzi o sondaże, tylko co robią.

    ale to tylko Twoja opinia, tzn Ty to tak widzisz. Z resztą przed demokratycznymi wyborami też dramatyzowałeś, ot taka lekka schiza. Ziółek naparz, wyluzuj. Będzie dobrze.

    8 7 Cytuj
  • 22 lut 2019
    bono napisał/a:

    Tu nie chodzi o sondaże, tylko co robią. Robią dobrze, maja głosy, są kelnerami USA i Izraela maja przejebane.
    Ostatnio im nie idzie, jakieś fatum, Srebrna, wierzyciel, niewiarygodność, naciąganie i w końcu służalczość czyli leżenie na brzuchu- to pozycja służebna wobec pozycji klęczącej.

    Sondaże miarodajne nie są. Do jesieni kupa czasu. Na wiosnę sprawdzian koalicji i Wiosny. Ciekawy eksperyment. Wiosna zmobilizuje ludzi, którzy na wybory nie chodzą, a fatalne rządy PiS ich zaniepokoiły oraz tych, co mają dość wojny plemiennej PiS PO. Choć ta linia podziału dla bystrzejszych przebiega między PiS i AntyPiS.. Biedroń wbrew pozorom zagraża PiS, mobilizując nowy elektorat, który dołączony do elektoratu koalicji odsunie PiS od zwycięstwa. Ważne, aby zdobył do 15% zarówno w wyborach europejskich jak i krajowych. Taka reprezentacja w Sejmie i Europie jest potrzebna. Polska jest różnorodna. To, że nie idzie PiS-owi widoczne gołym okiem. To dopiero początek . Płacą rachunek za beznadziejne rządzenie i niszczenie ustawami państwa prawa, instytucji państwowych, nepotyzm, łapczywość, niekompetencję. Rozstrzygnięcie TSUE dopiero przed nami. Budżet unijny na kolejne lata też. Pozycja leżąca nie sprzyja negocjacjom. Optymistą wielkim być nie można, bo PiS ma żelazny elektorat, który Kaczyńskiemu wybaczy nie tylko Srebrną, Kujdę i każdą inną bujdę. Sondaże to pokazują. Rozkład tej zbieraniny amoralnej pod nazwą Zjednoczona Prawica jest nieuchronny, lecz strach przed utratą władzy ich jeszcze w kupie trzyma. Ziobro nie udźwignie władzy, którą otrzymał, udławi się nią. Tym bardziej, że przekupić nie dają się przyzwoici przedstawiciele zawodów prawniczych. Protestują sędziowie, wydziały prawne polskich uczelni, a nawet prokuratorzy, którzy są w najgorszej sytuacji. Protest nauczycieli, których związki zawodowe nareszcie mówią jednym głosem. Solidarność czuje się wykiwana, klnie na Zalewską. Proces upadku PiS się zaczyna. I dobrze. Szkoda Polski. Ten fatalny i obrzydliwy styl rządzenia musi odejść do lamusa. Bono, nie zrażaj się tymi forumowymi chuliganami. Rób swoje.

    8 Cytuj
  • 22 lut 2019

    Jeżeli PiS chce promować w Parlamencie Europejskim urodę polskich parlamentarnych milf,
    to brakuje mi obok Beaty Mazurek, Beaty Kępy, Elżbiety Kruk, Anny Fotygi jeszcze Joanny Sobeckiej i Marzeny Wróbel.

    Hasło na wybory:
    Polskie dziewczyny 30 lat później.

    Jakoś ta reprezentacja, dziwnie nasuwa mi skojarzenie z wyolbrzymionym tematem eksportu rzekomo nieświeżej polskiej wołowiny.

    7 13 Cytuj
  • 22 lut 2019
    WKibic napisał/a:

    Sondaże miarodajne nie są. Do jesieni kupa czasu. Na wiosnę sprawdzian koalicji i Wiosny. Ciekawy eksperyment. Wiosna zmobilizuje ludzi, którzy na wybory nie chodzą, a fatalne rządy PiS ich zaniepokoiły oraz tych, co mają dość wojny plemiennej PiS PO. Choć ta linia podziału dla bystrzejszych przebiega między PiS i AntyPiS.. Biedroń wbrew pozorom zagraża PiS, mobilizując nowy elektorat, który dołączony do elektoratu koalicji odsunie PiS od zwycięstwa. Ważne, aby zdobył do 15% zarówno w wyborach europejskich jak i krajowych. Taka reprezentacja w Sejmie i Europie jest potrzebna. Polska jest różnorodna. To, że nie idzie PiS-owi widoczne gołym okiem. To dopiero początek . Płacą rachunek za beznadziejne rządzenie i niszczenie ustawami państwa prawa, instytucji państwowych, nepotyzm, łapczywość, niekompetencję. Rozstrzygnięcie TSUE dopiero przed nami. Budżet unijny na kolejne lata też. Pozycja leżąca nie sprzyja negocjacjom. Optymistą wielkim być nie można, bo PiS ma żelazny elektorat, który Kaczyńskiemu wybaczy nie tylko Srebrną, Kujdę i każdą inną bujdę. Sondaże to pokazują. Rozkład tej zbieraniny amoralnej pod nazwą Zjednoczona Prawica jest nieuchronny, lecz strach przed utratą władzy ich jeszcze w kupie trzyma. Ziobro nie udźwignie władzy, którą otrzymał, udławi się nią. Tym bardziej, że przekupić nie dają się przyzwoici przedstawiciele zawodów prawniczych. Protestują sędziowie, wydziały prawne polskich uczelni, a nawet prokuratorzy, którzy są w najgorszej sytuacji. Protest nauczycieli, których związki zawodowe nareszcie mówią jednym głosem. Solidarność czuje się wykiwana, klnie na Zalewską. Proces upadku PiS się zaczyna. I dobrze. Szkoda Polski. Ten fatalny i obrzydliwy styl rządzenia musi odejść do lamusa. Bono, nie zrażaj się tymi forumowymi chuliganami. Rób swoje.

    Dlaczego tak beznadziejnie szczekasz falą hejtu. Naczytasz się gównianych newsów i wypisujesz negatywy. Ale wiesz, że to jest widoczne i większość ludzi zastanawia się wtedy "co temu gościowi zrobiono i czy jest normalny" ??? Sam siebie nazywasz tym bystrzejszym.....nooo sorry ale tak wysoką samoocenę chyba wypaczyłeś :-) , wiosna już niestety dogorywa. Początkowy pik w sondażu był dwucyfrowy, teraz już okolice 8% i leci w dół. Wasz cel tutaj to wylewanie fali kału nic więcej. Wymyślanie bzdur i wmawianie jak to wszyscy mają taką wizję - NIE MAJĄ! Tobie marzą się stare czasy gdzie mogłeś sobie wałki robić. To się nie wróci musisz się z tym pogodzić. Poczekaj kilka lat, masz wykształcenie kolejowe to będziesz mógł aplikować. Pochodzisz młotkiem w kółko stukniesz jakoś to będzie. Na tą chwilę ogranicz frustrację, że Ci się nie udało, nie odnalazłeś się po PRLu. Wielu ludzi ma z tym problem ale nie eskaluje tego.

    5 5 Cytuj
  • 22 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Dlaczego tak beznadziejnie szczekasz falą hejtu. Naczytasz się gównianych newsów i wypisujesz negatywy. Ale wiesz, że to jest widoczne i większość ludzi zastanawia się wtedy "co temu gościowi zrobiono i czy jest normalny" ??? Sam siebie nazywasz tym bystrzejszym.....nooo sorry ale tak wysoką samoocenę chyba wypaczyłeś :-) , wiosna już niestety dogorywa. Początkowy pik w sondażu był dwucyfrowy, teraz już okolice 8% i leci w dół. Wasz cel tutaj to wylewanie fali kału nic więcej. Wymyślanie bzdur i wmawianie jak to wszyscy mają taką wizję - NIE MAJĄ! Tobie marzą się stare czasy gdzie mogłeś sobie wałki robić. To się nie wróci musisz się z tym pogodzić. Poczekaj kilka lat, masz wykształcenie kolejowe to będziesz mógł aplikować. Pochodzisz młotkiem w kółko stukniesz jakoś to będzie. Na tą chwilę ogranicz frustrację, że Ci się nie udało, nie odnalazłeś się po PRLu. Wielu ludzi ma z tym problem ale nie eskaluje tego.

    Ty geniuszu (żart)

    Wypisz co zbudował PiS w trakcie tych 4 lat swojej kadencji, ale nie plany, nie pierdoły , opowieści
    z gospodarskiej wizyty, tylko co ukończono. Nie pisz o socjalu, bo to nie jet budowanie.

    Może gmach TVP, bo go często pokazują?
    Może Port Północny,
    może Gazoport,
    może lotnisko Okęcie,
    może, autostradę do Berlina,
    może autostradę do Drezna,
    może do Medyki
    może walczyli z powodzą stulecia
    a może mieli zamach na prezydenta (skuteczny)
    a może w chodzili do UE i NATO

    Nie? to nie oni?

    To pisz mi szybko ty pisowski prymusie co ?

    5 6 Cytuj
  • 22 lut 2019

    A może nas uzbroili w F 16
    Nie?

    2 5 Cytuj
  • 22 lut 2019

    Przecież to już było wałkowane. Nawet mi się nie chce szukać linku. Już na tym wyszczerbiliście zęby. Wtedy było o złapaniu VATu, karuzel, opału, lewego prądu z Niemiec, śmieci do Polski, "rewelacyjnej" umowie z Ruskimi na gaz najdroższy w Europie itd itd po prostu przynajmniej nie kradną a z tego bierze się cały socjal na który po prostu "piniendzy miało nie być" - nieee no jasne ja już nawet słyszałem, że to dzięki PO były podwaliny na to wszystko. Chcecie jeszcze raz to wszystko wklepać? Ja wiem, że tak właśnie działacie : kolejny watek i w koło Macieju byle Wasze marudzenie było wciąż powtarzane bo działacie i piszecie zgodnie z zasadą, że kłamstwo powtórzone 1000x staje się prawdą. Jeśli w to idziemy to mi się nie chce pisać, znajdę prześlę link do tematu w którym to było poruszane i po sprawie.
    Inne tematy to zielona wyspa bez pracy lub na śmiecówce vs. zmiana statusu na kraj rozwinięty, kilka ratingów poprawionych, sporo roboty, roboczogodzina x100%, niezła koniunktura, przyzwoity popyt wewnętrzny, PKB bodajże najwyższe w UE, zadłużenie zgodnie z założeniami UE czyli poniżej 55% do PKB (ale stara UE niestety tego nie wypełnia). Chcecie od nowa iść w ten temat ?
    Krótko : wystarczy że Wam zabrali zabawki, to już ogromne osiągnięcie a cała reszta to pozytywne skutki tego zabiegu.

    2 5 Cytuj
  • 22 lut 2019
    bono napisał/a:

    Jeżeli PiS chce promować w Parlamencie Europejskim urodę polskich parlamentarnych milf,
    to brakuje mi obok Beaty Mazurek, Beaty Kępy, Elżbiety Kruk, Anny Fotygi jeszcze Joanny Sobeckiej i Marzeny Wróbel.

    Hasło na wybory:
    Polskie dziewczyny 30 lat później.

    Jakoś ta reprezentacja, dziwnie nasuwa mi skojarzenie z wyolbrzymionym tematem eksportu rzekomo nieświeżej polskiej wołowiny.

    Ten post jest niesmaczny :(

    6 3 Cytuj
  • 22 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Przecież to już było wałkowane. Nawet mi się nie chce szukać linku. Już na tym wyszczerbiliście zęby. Wtedy było o złapaniu VATu, karuzel, opału, lewego prądu z Niemiec, śmieci do Polski, "rewelacyjnej" umowie z Ruskimi na gaz najdroższy w Europie itd itd po prostu przynajmniej nie kradną a z tego bierze się cały socjal na który po prostu "piniendzy miało nie być" - nieee no jasne ja już nawet słyszałem, że to dzięki PO były podwaliny na to wszystko. Chcecie jeszcze raz to wszystko wklepać? Ja wiem, że tak właśnie działacie : kolejny watek i w koło Macieju byle Wasze marudzenie było wciąż powtarzane bo działacie i piszecie zgodnie z zasadą, że kłamstwo powtórzone 1000x staje się prawdą. Jeśli w to idziemy to mi się nie chce pisać, znajdę prześlę link do tematu w którym to było poruszane i po sprawie.
    Inne tematy to zielona wyspa bez pracy lub na śmiecówce vs. zmiana statusu na kraj rozwinięty, kilka ratingów poprawionych, sporo roboty, roboczogodzina x100%, niezła koniunktura, przyzwoity popyt wewnętrzny, PKB bodajże najwyższe w UE, zadłużenie zgodnie z założeniami UE czyli poniżej 55% do PKB (ale stara UE niestety tego nie wypełnia). Chcecie od nowa iść w ten temat ?
    Krótko : wystarczy że Wam zabrali zabawki, to już ogromne osiągnięcie a cała reszta to pozytywne skutki tego zabiegu.

    juz go masz ( bona) juz go zaginasz z tad u niego te nerwy,sam osobiscie juz to kiedys przerabiałem,
    zreszta jego nie trudno zagiać,mocny jest tylko w pierwszym temacie...z kazdym nastepnym postem coraz wieksza klapa,

    prawda jest taka ze gdyby tak nie daj boze na jesien wygrala wybory totalna opozycja,to za 3 miesiace po ich wygraniu ludzie spontanicznie wyszli by na ulice i bylo by to samo co we Francji.Mały przedsmak dał Warszawiakom Trzaskowski po objeciu fotela prezydenta Warszawy.Mam wrazenie ze Schetnyna zakazal mu jakichkolwiek działan do jesiennych wyborów

    3 4 Cytuj
  • 22 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Przecież to już było wałkowane. Nawet mi się nie chce szukać linku. Już na tym wyszczerbiliście zęby. Wtedy było o złapaniu VATu, karuzel, opału, lewego prądu z Niemiec, śmieci do Polski, "rewelacyjnej" umowie z Ruskimi na gaz najdroższy w Europie itd itd po prostu przynajmniej nie kradną a z tego bierze się cały socjal na który po prostu "piniendzy miało nie być" - nieee no jasne ja już nawet słyszałem, że to dzięki PO były podwaliny na to wszystko. Chcecie jeszcze raz to wszystko wklepać? Ja wiem, że tak właśnie działacie : kolejny watek i w koło Macieju byle Wasze marudzenie było wciąż powtarzane bo działacie i piszecie zgodnie z zasadą, że kłamstwo powtórzone 1000x staje się prawdą. Jeśli w to idziemy to mi się nie chce pisać, znajdę prześlę link do tematu w którym to było poruszane i po sprawie.
    Inne tematy to zielona wyspa bez pracy lub na śmiecówce vs. zmiana statusu na kraj rozwinięty, kilka ratingów poprawionych, sporo roboty, roboczogodzina x100%, niezła koniunktura, przyzwoity popyt wewnętrzny, PKB bodajże najwyższe w UE, zadłużenie zgodnie z założeniami UE czyli poniżej 55% do PKB (ale stara UE niestety tego nie wypełnia). Chcecie od nowa iść w ten temat ?
    Krótko : wystarczy że Wam zabrali zabawki, to już ogromne osiągnięcie a cała reszta to pozytywne skutki tego zabiegu.

    Nigdy nie odpowiadasz na pytania?
    Tak kombinujesz jak koń pod górę, piszesz co chcesz nie trzymając się tematu.

    Powtórzę raz jeszcze jak w szkole podstawowej, głośno i wyraźnie klasa piąta:
    Wypisz co zbudował PiS w trakcie tych 4 lat swojej kadencji, ale nie plany, nie pierdoły , opowieści
    z gospodarskiej wizyty, tylko co ukończono. Nie pisz o socjalu, bo to nie jet budowanie.

    Może gmach TVP, bo go często pokazują?
    Może Port Północny,
    może Gazoport,
    może lotnisko Okęcie,
    może, autostradę do Berlina,
    może autostradę do Drezna,
    może do Medyki
    może walczyli z powodzą stulecia
    a może mieli zamach na prezydenta (skuteczny)
    a może w chodzili do UE i NATO

    Nie? to nie oni?

    A może nas uzbroili w F 16.

    Odpowiedz przecież to łatwo wymieniać inwestycje złotoustych z PiS.

    nu dawaj:

    1 5 Cytuj
  • 22 lut 2019
    taki_gość napisał/a:

    Ten post jest niesmaczny :(

    Mogę zmienić jego czołówkę:

    Najpiękniejsze Polki w średnim wieku wysyłają do Brukseli aby promowały urodę Polek
    obok Anny Zalewskiej, Beaty Mazurek, Beaty Kępy, Elżbiety Kruk, Anny Fotygi mogły by to piękno reprezentować jeszcze panie Joanna Sobecka , Marzena Wróbel czy Krystyny Pawłowicz ...

    Ps. Mamy jakąś średnią urody od której idziemy w górę lub w dół, ale żeby wszystkie wybranki odstawały od średniej?
    aż się boję, jaki stereotyp po nich pozostanie.

    1 5 Cytuj
  • 22 lut 2019
    bono napisał/a:

    Odpowiedz przecież to łatwo wymieniać inwestycje złotoustych z PiS.

    nu dawaj:

    https://www.youtube.com/watch?v=6rSNCNy9AaU

    1 2 Cytuj
  • 22 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    https://www.youtube.com/watch?v=6rSNCNy9AaU

    Co tu wklejasz jakieś pierdoły nie na temat.
    Tobie zadałem pytanie nie Schetynie.

    Nie masz nic do powiedzenia żadnych argumentów za PiS?

    No nie. Nic PiS nie wybudował przez całą kadencje?
    No niestety tak.!!!!!
    Twój PiS nie wybudował nić przez całą kadencję!

    Lewe ręce do roboty, kochają zarządzać cudzym. Nic sami nie zbudowali a potwierdza to przemądry
    propagandzista PiS Vivaldi.

    Wbijają po trzy razy łopaty w to samo miejsce i co rok rozpoczynają budowę kanału na Mierzei.
    Boże, co za lewusy?
    Nie wiem dlaczego ich artyści nie cierpią, ale oddają pomnik za pomnikiem i zmianę nazw to ich budowlana pasja.
    Tyle w temacie, takich lewusów po komunie jeszcze nie było.

    5 7 Cytuj
  • 22 lut 2019
    bono napisał/a:

    Mogę zmienić jego czołówkę:

    Najpiękniejsze Polki w średnim wieku wysyłają do Brukseli aby promowały urodę Polek
    obok Anny Zalewskiej, Beaty Mazurek, Beaty Kępy, Elżbiety Kruk, Anny Fotygi mogły by to piękno reprezentować jeszcze panie Joanna Sobecka , Marzena Wróbel czy Krystyny Pawłowicz ...

    Ps. Mamy jakąś średnią urody od której idziemy w górę lub w dół, ale żeby wszystkie wybranki odstawały od średniej?
    aż się boję, jaki stereotyp po nich pozostanie.

    pojedzie pani Kopacz i wszystkich swoja urodą elokwencja a zwlaszcza intelektem oczaruje

    przeczytaj sobie dorobek 8 lat POwskich rządów

    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dorobek-osmiu-lat-rzadow-Platformy-3426273.html

    bono napisał/a:

    Co tu wklejasz jakieś pierdoły nie na temat.
    Tobie zadałem pytanie nie Schetynie.

    Nie masz nic do powiedzenia żadnych argumentów za PiS?

    No nie. Nic PiS nie wybudował przez całą kadencje?
    No niestety tak.!!!!!
    Twój PiS nie wybudował nić przez całą kadencję!

    Lewe ręce do roboty, kochają zarządzać cudzym. Nic sami nie zbudowali a potwierdza to przemądry
    propagandzista PiS Vivaldi.

    Wbijają po trzy razy łopaty w to samo miejsce i co rok rozpoczynają budowę kanału na Mierzei.
    Boże, co za lewusy?
    Nie wiem dlaczego ich artyści nie cierpią, ale oddają pomnik za pomnikiem i zmianę nazw to ich budowlana pasja.
    Tyle w temacie, takich lewusów po komunie jeszcze nie było.

    nie Vivaldi wybierał PIS tylkpo społeczenstwo,wiec niech ono decdyduje a nie ty forumowiczu trolu

    znajdz chodz jeden argument za PO
    czekam na odpowiedz
    POwska gospodarka sterwoana z Berlina i tyle,urzednicy od najwyzszego do najnizszego szcczebla nieudacznicy,no i elektorach ze zrytymi mózgami,
    masz jeszcze cos do powiedzenia POwski mały przygłupi propagandzisto??? czy znikniesz na dwa dni i załozysz nowy watek
    czekam na argumenty....tylko wysil sie choc raz i napisz madre,

    juz dzien po wyborach pytałęś głabie co zrobił PIS
    pomysł i budowa strategicznego obiektu taki jak gazoport to dzielo PIS,napisz co strategicznego zbudowała PO,tylko nie pisz mi o drogach i stadionach na euro w Polsce

    4 Cytuj
  • 22 lut 2019
    bono napisał/a:

    Mogę zmienić jego czołówkę:

    Najpiękniejsze Polki w średnim wieku wysyłają do Brukseli aby promowały urodę Polek
    obok Anny Zalewskiej, Beaty Mazurek, Beaty Kępy, Elżbiety Kruk, Anny Fotygi mogły by to piękno reprezentować jeszcze panie Joanna Sobecka , Marzena Wróbel czy Krystyny Pawłowicz ...

    Ps. Mamy jakąś średnią urody od której idziemy w górę lub w dół, ale żeby wszystkie wybranki odstawały od średniej?
    aż się boję, jaki stereotyp po nich pozostanie.

    Tobie się naprawdę wydaje, że jesteś dow*****ny?
    Musisz poznać różnicę między dow*****em a śmiesznością

    2 Cytuj

Odpowiedz