Forum » Społeczeństwo

twoj ulubiony forumowicz KONKURS 2010

  • Bartek Bartkowski 6 mar 2009

    oglaszam konkurs na najbardziej popularnego forumowicza :) zglaszajcie swoje typy, moze uda sie namowic redakcje zeby zrobila ankiete :)

    ja proponuje cyrka - za wytrwalosc

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    Bartek
    obawiam sięże teraz przyjaciel Pcimiok Cię "przejmie" za nierozważny typ i tym samym promocję rozchwianych (moich) postaw moralnych. Będziesz miał wtedy przecykane jak ja...

    Ja proponuję Pcimioka - za wszechstronną wiedzę z dziedziny nauk ścisłych i plantatorstwa oraz doskonałe maniery.

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    cyrk to powinien dostać kilka nominacji w mniej "prestiżowych" plebiscytach :-D

    Za wytrwałość? bartek, niekoniecznie "wytrwałość" jest cechą pozytywną :o) Ale jeśli już to... dwa plebiscyty moje...

    cyrk - arogancja (negatyw)
    cyrk - ciekawe pióro (pozytyw)

    Jak popracuje nad arogancją (będzie panował nad nią), przestanie się lansować na "złego", to w tandemie z lekkim piórem ma zadatki na dobrego pismaka :o)

    Ale podejrzewam, że moje uwagi odrzuci bo przecież jest... wytrwały :-D

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    Wiedziałem...
    Boję się otworzyć lodówkę.
    ;)

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    Trzymaj żarcie na parapecie :P

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 6 mar 2009

    haha widzisz cyrk tak latwo go nie zrzucisz ze swojego grzbietu. ale i tak zglaszam kandydature cyrka, bedzie ciekawiej przy wyborach :)

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    Cyrk

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    Bartek. Jak cyrk ma mnie z grzbietu zrzucić jak ja w lodówce siedzę?! :o)

    cyrk. Jeszcze chwila a będziesz miał swój fanklub :o)

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    A ja proponuję siebue

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    ciekawy pomysl, ale w konkursie moga brac tylko osoby zarejestrowane. czekamy na typy - jesli bedzie ich dostateczna ilosc rozpoczniemy konkurs - rozwiazanie 1 kwietnia :) (na nominacje czekamy do 19 marca wiec sie spieszcie)

    Cytuj
  • 7 mar 2009

    Biorąc pod uwagę liczbę postów to,nie licząc Redakcji,na przedzie jest chyba Bartek.

    Cytuj
  • 7 mar 2009

    Cyrk :)

    Cytuj
  • 9 wrz 2009

    Szkoda ze pomysl gdzies zniweczal. Bo mozna bylo by wybrac kandydatow w kilku kategoriach. I nawet niezarejestrowanych tez. :) Bylo by sie czym pochwalic w Harbutowicach, Suwalkach czy w Kraju Kwitnacej Wisni :D

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    Szkoda ze pomysł gdzieś znikł. Ja dopiero teraz go odkryłam.

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    nic nie stoi na przeszkodzie, zeby reaktywowac konkurs. jesli zbierze sie 10 kandydatow zrobimy ankiete na stronie glownej. Jednak zglaszac moga tylko zarejestrowani uzytkownicy i tylko uzytkownikow zarejestrowanych.

    Zapraszamy do zabawy, wszystko w waszych rekach

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    Podaje kandydatów:
    1. Cyrk
    2. Mysleniczanin007
    3. Greta J.
    4. Adzygmunt
    5. Cygnus
    6. Bartek
    7. Justynajot
    8. RB
    9. Klamerka023
    10. Obywatel

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 9 mar 2010

    ja koniecznie zglaszam

    1. zdzicha z suwalk
    i
    2. wuja jozefa

    :)

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    [quote=bartek]ja koniecznie zglaszam

    1. zdzicha z suwalk
    i
    2. wuja jozefa

    :)[/quote]
    Mało coś tych kandydatów musisz jeszcze 8 dozbierać.

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 9 mar 2010

    przeciez wszystkich ma byc 10 :) a nie kazdy 10 ma podac

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 9 mar 2010

    Zechce ja tutaj zgłosić pokornie własną kandydatóre gdzie załorzono famklub i gdzie na dobry cel - poparcie dla samorzomdu i Panu Macieju. To czeba pamiętać dając na Pana Zdzicha głos gdzie o sobie ja piszę, rze jego skromność w białości jako lilija a miłość ku samorzomdowi jako czerowny róż w gorącą czerwień przybrana (ale bez kolc)!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    W taki sposób to nigdy nie uzbieramy lepiej niech każdy podaje po 10 kandydatów i wtedy ci którzy będą się powtarzać to się dziesięciu wyłoni.

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    jak dla mnie Zdzichó już wygrywa :D

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    wuj Józef i jego pieczona sowa:)

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 9 mar 2010

    To moje propozycje:

    1. Cyrk
    2. Mysleniczanin007
    3. Greta J.
    4. Adzygmunt
    5. Bartek
    6. Wuj Józef
    7. nomad
    8. pcimiok (jak sie zarejestruje)
    9. Kaper
    10. Cygnus

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    Hyba tó jeszcze za krutko jestem by wszystkie nicki zpamientać wieć zapisałem sobie kilka na kartce ...
    Pomysł naprawdę fajny a ankieta bardzo ciekawa ...ja z niecierpliwością czekam tesz na ankiete pot tytułem kto powinien zostać Burmiszczem Myślenic.
    Jako rze takiej ankiety jeszcze nie ma ,podaje kilku kandydatuw odnośnie tego konkórsó .
    Dla mnie faworytem jest Zdzihó z Sówałk
    chciałbym ruwniesz zgłosić
    2 Cygnus
    3 Vivaldi

    Cytuj

Odpowiedz