Forum » Społeczeństwo

TVP-Rządowa SZCZUJNIA?

  • Janek Sal 5 maj 2020

    wreszcie marszałek Witek wie kto jest i po co =- zadała [pytanie PKW czy da rade zrobic wybory - a wczesniej to kto je miał robić - Sasin?????

    1 1 Cytuj
  • Anty 5 maj 2020

    Dzisiaj największy przyrost zakażeń od wielu tygodni, a w TVP pasek że Polska radzi sobie z epidemią, do tego wiceminister zdrowia komentuje, że fakt iż niezależne organizacje umieściły nas obok kilku innych krajów w grupie tych, gdzie się nie polepsza to "ZAZDROŚĆ PAŃSTW ZACHODU".

    Cóż ktoś tu uwierzył we własną propagandę. Niedobrze, oj niedobrze.

    3 10 Cytuj
  • 6 maj 2020

    "Nic tak dobrze nie działa jeśli chcesz uzyskać władzę jak strach..".

    Ciekawe stanowisko:

    MOCNE słowa ordynatora oddziału zakaźnego ws. COVID-19!? Pandemia czy spisek? Sklepowicz i Rola!

    https://www.youtube.com/watch?v=8ys6ShORYTA

    2 2 Cytuj
  • 6 maj 2020

    Grzegorz Braun MASAKRUJE Szumowskiego: To człowiek NIEBEZPIECZNY!

    https://www.youtube.com/watch?v=fTMcIWiIB3w

    2 3 Cytuj
  • Janek Sal 7 maj 2020

    Burdello bum bum - jak w filmie

    ważne rzeczy a tvpis milczy-
    kto za to odpowie?
    skąd kasa na ten burdel- 16 mln dudek dostał od pisu na kampanie - skącd kasa na bezprawne drukowanie kart wyborczych - co dalej z tymi kartami .
    na jakiej podstawie - kiedy znowu ? w jakiej formie ?
    czy ci sami kandydaci - kto rozliczy te komitety wyborcze . skad dwóch szeregowców wie ze sąd unieważni te wybory? kurwa dom publiczny .

    zdrowia

    7 2 Cytuj
  • 7 maj 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    kurwa dom publiczny

    przeciez Ty się wykończysz czytając te newsweeki :-))) dajże spokój. Po prostu nie pierwszy raz PiS robi majstersztyk prawny nie występując poza prawo. Wolno im? ....wolno.
    Zdajesz sobie sprawę, że rozdrobnili lewicę już wcześniej a teraz to nie będzie już nawet czego zbierać :-)))
    A tu masz odpowiedzi na Twoje pytania :
    "Profesor Matczak opisuje jak będzie wyglądać procedura: - Jest ona opisana w Konstytucji. Jeśli SN stwierdzi nieważność wyborów, to jest to sytuacja analogiczna do opróżnienia urzędu przez prezydenta. W ciągu 14 dni Marszałek Sejmu stwierdzi nieważność wyborów i ogłosi nowe, które muszą się odbyć w ciągu 60 dni."
    Przecież cała lewica darła się KON-STY-TU-CJA to teraz nie jest już konstytucyjnie? To ja już nie wiem po co się darli.
    i dalej: "10 maja wybory "odbędą się" jedynie formalnie, choć oczywiście nie będzie możliwości praktycznego oddania głosu. Po tym jak nie dojdzie do wyborów, Sąd Najwyższy uzna je za nieważne właśnie dlatego, że się nie odbyły. W ciągu 14 dni Marszałek Sejmu ogłosi nowy termin wyborów, które powinny się odbyć w ciągu 60 dni, co oznacza, że przypadną zapewne w połowie lipca."

    2 6 Cytuj
  • Janek Sal 7 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    przeciez Ty się wykończysz czytając te newsweeki :-))) dajże spokój. Po prostu nie pierwszy raz PiS robi majstersztyk prawny nie występując poza prawo. Wolno im? ....wolno.
    Zdajesz sobie sprawę, że rozdrobnili lewicę już wcześniej a teraz to nie będzie już nawet czego zbierać :-)))
    A tu masz odpowiedzi na Twoje pytania :
    "Profesor Matczak opisuje jak będzie wyglądać procedura: - Jest ona opisana w Konstytucji. Jeśli SN stwierdzi nieważność wyborów, to jest to sytuacja analogiczna do opróżnienia urzędu przez prezydenta. W ciągu 14 dni Marszałek Sejmu stwierdzi nieważność wyborów i ogłosi nowe, które muszą się odbyć w ciągu 60 dni."
    Przecież cała lewica darła się KON-STY-TU-CJA to teraz nie jest już konstytucyjnie? To ja już nie wiem po co się darli.
    i dalej: "10 maja wybory "odbędą się" jedynie formalnie, choć oczywiście nie będzie możliwości praktycznego oddania głosu. Po tym jak nie dojdzie do wyborów, Sąd Najwyższy uzna je za nieważne właśnie dlatego, że się nie odbyły. W ciągu 14 dni Marszałek Sejmu ogłosi nowy termin wyborów, które powinny się odbyć w ciągu 60 dni, co oznacza, że przypadną zapewne w połowie lipca."

    Bardzo cenię prof Matczaka- nieraz opisywał co powinno sie wydarzyć zgodnie z konstytucją - ale ta banda ma to w dupie i konstytucje i ludzi w tym kraju żyjących .
    Dali temu przykład kilkanaście razy
    zdrowia

    6 1 Cytuj
  • Janek Sal 7 maj 2020

    Od jutra cisza wyborcza - dla wyborów które się nie odbęda - sąd uzna ze wybory które były ale się nie odbyły za niewazne i dalszy ciąg małpiego cyrku -

    4 2 Cytuj
  • 7 maj 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    Od jutra cisza wyborcza - dla wyborów które się nie odbęda - sąd uzna ze wybory które były ale się nie odbyły za niewazne i dalszy ciąg małpiego cyrku -

    Tralalala zabawa trwa.
    Chłopcy się kompromitują, zamotali się strasznie. Czeski film.
    A do tej pory robili pozę poważnych ludzi ,a tu- ujnia.

    2 2 Cytuj
  • 7 maj 2020
    bono napisał/a:

    Tralalala zabawa trwa.
    Chłopcy się kompromitują, zamotali się strasznie. Czeski film.
    A do tej pory robili pozę poważnych ludzi ,a tu- ujnia.

    Masz racje tyle, że zamotali opozycje i ciebie. Nie wyczułeś tego? Jak Gowina zobaczyłem przy stole z lewakami to już wiedziałem, że ściemnia a Jaro karty rozdaje zza pleców. Nie można tego inaczej nazwać jak majstersztyk wyruchania opozycji. Podsypali żołędzi a dziki żrą :-) przecież to było widoczne.

    3 4 Cytuj
  • 7 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Masz racje tyle, że zamotali opozycje i ciebie. Nie wyczułeś tego? Jak Gowina zobaczyłem przy stole z lewakami to już wiedziałem, że ściemnia a Jaro karty rozdaje zza pleców. Nie można tego inaczej nazwać jak majstersztyk wyruchania opozycji. Podsypali żołędzi a dziki żrą :-) przecież to było widoczne.

    Przypomniał mi się kawał pasujący do twojej ideologii jak kona zaproponowała mężowi by urozmaicić seks, aby zaprosili murzyna który w trakcie ich seksu będzie tańczył.
    Murzyn tańczył a żona dalej była oziębła.
    I może rozzłoszczony wola na murzyna:
    Murzyn zamieńmy się, ja teraz będę tańczył.
    Mąż tańczył a żona była przeszczęśliwa,
    i mąż zadowolony z siebie wola na murzyna:
    widzisz murzyn, tak się tańczy.

    W twojej ideologii Kaczyński jest tym mężem. Pokazał im jak się tańczy.

    5 2 Cytuj
  • Janek Sal 8 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Masz racje tyle, że zamotali opozycje i ciebie. Nie wyczułeś tego? Jak Gowina zobaczyłem przy stole z lewakami to już wiedziałem, że ściemnia a Jaro karty rozdaje zza pleców. Nie można tego inaczej nazwać jak majstersztyk wyruchania opozycji. Podsypali żołędzi a dziki żrą :-) przecież to było widoczne.

    Ty to nazywasz wyruchaniem opozycji - Q- a czasem wydawało mi sie ze masz normalnie pod powałą - wyjebali nas wszystkich

    szeregowy poseł decyduje co ma orzec sąd najwyzszy - to farsa i robienie z elektoratu pośmiewiska ,

    wyrok czy uznać czy nie uznać czegoś czego ne było - sorry nie będzie -choć może będą -
    nie wiadomo ale wszystko możliwe-
    Odbedą sie w kilku obwodach swoich bo tylko tam zdołali dostarczyc pakiety -
    wiec wowczas bedą nieważne -
    za miske ryzu .....- a 50 mln poszło sie jebac
    zdrowia

    4 1 Cytuj
  • 8 maj 2020

    Polski Maduro musi zachować pełnię władzy.
    Ośmiesza się, kompromituje, kręci, lawiruje, wije się jak waż i kaczyzuje prawo.
    A ten mądry Dr. Duda sprzedał dusze temu naszemu Maduro, za garść srebrników.
    Raz zdobytej władzy nie oddadzą.
    Ale się przyssaliście do krzeseł,
    po trupach do celu.

    5 1 Cytuj
  • Anty 8 maj 2020

    Maliniak w czterdziestolatku był po prostu przygłupem.

    3 13 Cytuj
  • Janek Sal 8 maj 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Maliniak w czterdziestolatku był po prostu przygłupem.

    zgoda - mówimy o roli jaką odegrał Romek Kłosowski- ale zagrał wyśmienicie

    Musiał mieć charakteryzatora - ten nie musi niczego udawac i zmieniać - po prostu oryg przygłup

    4 1 Cytuj
  • 8 maj 2020

    Widze, że wróciło po staremu czyli lawina wyzwisk i obelg od ciemnogrodu po debili. Nic się u Was nie zmienia. Zamiast konkretów wylewanie żółci. Na tym forum podcinacie sobie żyły od kilku wątków, gasicie światło już nie raz, no i ta ryba co się od głowy psuje :-))) potraficie coś innego?

    jaskokrakow napisał/a:

    wyjebali nas wszystkich

    takie małe sprostowanie zrób : lewaki to nie my wszyscy :-)

    1 5 Cytuj
  • Janek Sal 9 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Widze, że wróciło po staremu czyli lawina wyzwisk i obelg od ciemnogrodu po debili. Nic się u Was nie zmienia. Zamiast konkretów wylewanie żółci. Na tym forum podcinacie sobie żyły od kilku wątków, gasicie światło już nie raz, no i ta ryba co się od głowy psuje :-))) potraficie coś innego?

    takie małe sprostowanie zrób : lewaki to nie my wszyscy :-)

    sorry za obraze - ale ciemnogrod to stan umysłu a debilem sie po prostu rodzisz to choroba . wiec wyzwisk nie ma w tych dwóch słowach .

    a z lewactwem to ja walczyłem jak ty w pieluchach byłes
    i tak skutecznie że dzis możemy pisać co chcemy -na razie bo nie wiadomo co to lewactwo przy korycie wykona .
    przykład z wczoraj z Warszawy - przedsiębiorców aresztowali wszystkich za protest o przetrwanie ,
    to tak na marginesie

    7 1 Cytuj
  • 9 maj 2020

    wiesz jak jest, masz rację : ciężko z głupotą dyskutować.
    W innym wątku masz wątek aresztowań w Wwie. Chcesz mi powiedzieć, że aresztowano m.in takich "przedsiębiorców" ?
    https://www.crn.pl/archiwum/pracownicy-tanajno-restrykcje

    2 8 Cytuj
  • Janek Sal 10 maj 2020

    chce powiedziec ze skuteczny protest w poważnejsprawie bez dewastacji niszczenia mienia powinien byc zawsze mozliwy,
    aresztowanie reportera który chce zrelacjonować co sie dzieje , zanotowac i przekazac sytuację ,
    milicjanci w mundurach bez numeru słuzbowego na bluzach działający w bardzo brutalny sposob ,nie adekwantny do zdarzenia.
    na Krymie tez były zielone ludziki bez identyfikatorów.czyżby wzór był z tamtąd
    Zdrowia

    6 1 Cytuj
  • 14 maj 2020

    Jest problem, bo chcą zastąpić Błonską Sikorskim, Grockim , albo Trzaskowskim.
    To żenujący spektakl zostawienia kobiety na lodzie.
    Poza tym kandydaci wymieniani są niegodni sprawowania kandydatury na prezydenta.
    PiS robi wszystko aby opozycji otworzyć oczy jak złe posunięcie robią. Ale PO ma za nic serdeczne dorady PiS.

    Jak już próbują zmienić kandydatkę, to na kogoś godnego a nie jakiegoś od usterek i awarii Trzaskowskiego, co prawda nie miał w przeszłości rozwodu jak duża cześć polityków , ale jest nazywany usterka, a kobiecie na ulicy w Warszawie wręczył tylko 20 gr.
    Tak ze ta Bońska, właściwie dzisiaj jest najlepszym kandydatem dla partii razem.

    2 2 Cytuj
  • Janek Sal 15 maj 2020

    senator nazywa się Tomasz Paweł Grodzki - to tak na marginesie
    a ta Bońska też nazywa się Małgorzata Kidawa -Błońska
    zdrowia

    3 2 Cytuj
  • 15 maj 2020

    dla mnie kabaret. Od zawsze mówie, że wy nawet sami ze sobą nie potraficie się dogadać.
    Jest grubo. Wam wystarczy nie przeszkadzać ..... :-))) ot przedstawiciele bono i jasko. Gratuluje XD

    1 5 Cytuj
  • 15 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    dla mnie kabaret. Od zawsze mówie, że wy nawet sami ze sobą nie potraficie się dogadać.
    Jest grubo. Wam wystarczy nie przeszkadzać ..... :-))) ot przedstawiciele bono i jasko. Gratuluje XD

    Masz racje, ten Trzaskowski to kabaret.
    Gość zmętnił Bałtyk a Wisła miała zdechłą rybę która do dziś pokazują w TVP a ja już wyłowili Szwedzi z Bałtyku.

    Co jeszcze ma kabaretowego, ani to ze powinien mieć kolejna żonę a on ma dalej ta samą, i głupia sprawa bo nie musi jechać na kurs angielskiego, a powinien, aby go lepiej rozumieli w UE niż Wojciechowskiego.

    No i jeszcze za TVP, ze dał kobiecie na ulicy 20 gr i ma ksywę usterka.

    No i za Kaczyńskim, nie nadaje się na prezydenta.
    Podobno Blonska została zaproszona do PiS, ze względu na jej dobroć z jaką promowała PiS.
    A za prof z PiS, Trzaskoskiego wybrano po to aby przegrać, bo gdyby PO chciało wygrać, wstawiłoby kogoś innego.
    I z cała ta narracja PiS, bardzo się zgadzam.

    Pozdro. Kandydat na członka PiS Bono.

    2 1 Cytuj
  • 15 maj 2020

    Dodam tylko, ze PiS słusznie wyśmiewał kandydaturę Kidawy Błonskiej
    A teraz słusznie broni Kidawę Błońską.

    PiS zawsze robi słusznie i tej umiejętności dopiero inni musza się od PiS uczyć.

    4 1 Cytuj
  • 15 maj 2020

    Powtórzę : Wam i tobie wystarczy nie przeszkadzać :-) podrzucać tylko żołędzi i patrzeć jak dziczki żrą :-)

    2 3 Cytuj

Odpowiedz